Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiltek

LOST- lubię,ale...

Polecane posty

Gość kiltek

b.lubię ten serial,ale pewne rzeczy mnie dziwią np. ta blondynka z dzidziusiem,ona ma pełny makijaż :O w ostatnim odcinku to myślałam,ze padnę,nawet nie delikatny ,ale full wypas,tusz,cienie,szminka no i pewnie podkładzik ,bo ma idealną cerę smiać mi się chce ,jestich tam raptem 40,a jakie tajemnice jedni przed drugimi,chociaż w sumie mają tam taki mikro świat,może założą partię?? :) wy macie jakieś ale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podzielam Twoje uwagi na temat
serialu,lubię go ale astrasznie mnie zdziwilo,że dziewczyna ma pełny makijaż,jakby szła na imprezę a nie była kilkdziesiat dni na bezludnej wyspie,w ekstremalnych warunkach:-PCiekawi mnie też gdzie jest Desmont,po tym jak wybiegl on z tego bunkru śad po nim zaginąl,jasne jest,że jest gdzies na tej wyspie,dziwi mnie tylko,ze nikt go nie suzka:-oMogliby go odnaleść,spytać się go jak on się tam znalzl itp.Wyspa nie jst az tak duża aby nie mogl go odnaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu siądź pod mym liściem
a odpocznij sobie... Desnond się odnajdzie, za chwil kilka- w tej chwili siedzi na swojej łódeczce (którą trzy lata temu dostał ot tak, w prezencie od Libby- mąz jej zmarł i nie miała coz łodeczką zrobić... ale to inna bajka, dłuższa) i próbuje z wyspy odpłynąć. Nieskutecznie- ale wszystko wyjaśnia, albo bardziej zagmatwają, ostatnie odcinki II serii. PS. Wyspa nie jest może duża, ale tajemnicza i ma "strefy zakazane", których tylko Eko się nie boi. No i może Lock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądałam
wczoraj 3 odcinek 3 serii i tam niedźwiedź polarny chiał pożreć Eko, no ale Locke go uratował, uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do makijazu
to pamietam ze jak byla jescze shannon to pokazywaki ze wszyscy rozbitkowie sa na nia zli, ze nic nie robi tylko sie maluje...ja tam nie widze zeby byly jakos specjalnie umalowane,ale to normalne przeciez to film tam sa wszyscy umalowani.... a zatanawia mnie tylko jedno, czemu nie pokazuja tej reszty ludzi ktorzy sa na wyspie, w koncu skoro losy tych nam znanych sa tak paowiazane ze soba, ze gdzies juz sie kiedys spotkali, to tamci ci sa na wyspie tez powinni miec z nimi zwiazane losy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że nie pokazują innych, to rzeczywiście błąd, bo nagle teraz (w III serii) do Locke\'a podlatują dwie kompletnie nieznane osoby, których tam wcześniej nie było nawet w tle i pytają, gdzie Jack i reszta i co z tym zrobimy. Tak trochę ni z gruszki, ni z pietruszki wprowadzają dwójkę ludzi, wiadomo, że musza mieć nowych, skoro kilku odpadło, ale sztucznie to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do blondynki - akurat to, że miała makijaż, dziwić nie musi, w końcu bagaż swój miała i na pewno miała ze soba kosmetyki. Jak nie maluje się codziennie, to wystarczą na dłuzej, a raz jej mogło nagle odbić i sie pomalowała rano - czemu nie? Jest na wyspie, to już nie może/nie musi? Jeśliby coś mnie miało u niej dziwić, to jak błyskawicznie doszła do siebie po porodzie ;-) ale to chyba serialowa norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie sobie pomyślałam
że Jack (doktorek) to jest jak nasz Rysiu z Klanu- strasznie wkurzający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehe
Rysiu rulez:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to mój
ulubiony serial, ale powoli zaczyna mnie denerwować uśmiercanie fajnych bohaterów. Dotyczy to Any Lucii, Libby, a teraz także Mr Eko. Mnie sie te wątki podobały, zwłaszcza Eko, a powoli fajne postacie znikają z serialu. Nie lepiej uśmiercić Michaela? Jak uśmiercą Sawyera i Kate to sie dopiero zdenerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co takiego
???Uśmiercą Mr Eco??????????????No nie gadaj:-(To mój uubiony bohater,daczego go zabij ,kto to zrobi?:-oW którym odcinku?ja nie chcę😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 seri jeszcze nawet nie
nakręcili:-PDopiero pryzmierzaja się do kręcenia 4:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jes mój ulubiony
I to jest właśnie głupie. Ana Lucia i Libby zginęły przez głupiego Michaela (to jestjeszcze coś logicznego). Natomiast Mr Eko zginął w jakiś dziwny sposób, jakiś głupi dymek, kóry rzucał nim o ziemię i drzewa. Za niedługo to będzie serial fantasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu ze Eko zginął
jak juz koniecznie mieli kogoś uśmiercic to Michaela a nie takich fjanych ludzi jak Ana Lucia,Libby cze Eko:-(Pozabijaą wszystkih ciekawych bohaterów i będzie nuda:-oA serial rzeczywiscie coraz badziej pryzpomina serial fantasy,co mi sie zbytnio nie podoba:-ojak mam ochotę na fantasy to oglądam Harry Pottera,Wladce Pierscieni,Spidermena czy Gwiezdne wojny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
ja bylam wielkim fanem po 1 i 2 sezonie ale 3 to jakas porazka. nudze sie jak to ogladam. a kiedys naprawde lubilam wiec nie naleze do ludzi uprzedzonych ze to serial, amerykanski, glupi i o rozbitkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkowy potwór
a mnie dziwi to, że niby takie pole elektromagnetyczne jest, statki zawracają ale jakis samolot sobie lata normalnie i zrzuca jedzenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię =
ten serial, jak doczekacie się 3 serii to i trochę romansu będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze! to jest i 3cia seria? pewnie bedzie za rok w tvp1:D A czy ta 3cia , to juz ostatnia bedzie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie trzecia będzie ostatnia, bo podobno oglądalnośc bardzo spadła. ja jeszcze oglądam, ale trzecia seria jest już zbyt mocno pojechana jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja słyszałm że ma być
jeszcze i 4 seria:-oZrobią z tego takiego tasiemca jak Moda na sukces:-PChociaż w sumie bardzo lubię Lost:-)Więc może być nawet i 10 seii;-)Niech tylko nie uśmiercają fajnych ludzi(Ana Lucia,Eko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurza że
nikt w tym serialu nie CHUDNIE!!! ludzie siedza an bezludnej wyspie ponad 2 miesiace i dostep do jedzenia maja ograniczony... cos niby z tej betonowej dziury wyciagneli, ale bez przesady... no a na poczatku przeciez nie mieli zarcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia miziaaaa
samoloty które zrzucają jedzienie są z programu Dharma więc ich konstruktorzy wiedzili o polu elektromagnetycznym wiec zapewne skonstruowali jej w odpowiedni sposób.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez tam ciagle
dostaja jedzenie, pelno zarcia spada z nieba :) fajna jest 3 seria, szkoda, ze Eko zabili ale coz :O kolejni ludziez wyspy zaczynaja grac powolutku, przeciez wiadomo, ze zawsze jest jakas ELYTA ktora rzadzi :) zobaczymy jak to sie wszytko rozwikla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostowiec
mam 3 serie ale tylko do 6 odcinka, wiecej nie nakrecili czy jeszcze nie bylo premiery? nie mam skad tego sciagnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
eko zginie kurde no bez przesady tak samo jak boone tez byl fajny i tez go usmiercili :( na necie znalazlam 7 odncinkow 3 serii ale dopiero sciagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedzcie mi bo zasnęłam
i nie dooglądałam - dlaczego Michael zabił Libby i Anę Lucię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chyba go \"Inni\" przekabacili... zabił Anę bo chciał jak przypuszczam wypuścić Henry\'ego i zemścić się za to, ze Ana zabiła 2 ich ludzi. A Libby dlatego, że widziała, jak zabijał Anę. Michael to moim zdaniem podpucha. Skoro Henry nie wkupił się w łaski rozbitków no to pozwolono wrócić Michaelowi który niby wkupiać się nie musiał bo był \"jednym znich\". No i masz... Dodam, że oglądałam tyle odcinków co w polskiej TV, nie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×