Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czosneczek

INFEKCJE POCHWY A..... CZOSNEK???

Polecane posty

Gość trishka
wlasnie na jakies stronie medycznej przeczytalam ze zakazenia bakteryjne pochwy nie sa przenoszone droga plciowa czyli zgadzaloby sie to z tym ze moj facet nie ma zadnych objawow...ale...przy zakazeniu bakteryjnym nie ma swiadu i pieczenia(a ja to mam)...czyli zostaja tylko drozdzr i rzesistek tylko ze ja robilam biocenoze i nie wykazala tego!o jaaa to wkoncu co mi jest?moze ktos wie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby wierzyc we wszystko co pisza to hehe.. ja mialam enterococus feacalis i moj chlopak tak samo tylko w cewce, wiec jednak sie przenosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
taaa?cos ty vipeczka...a jednak...kurde!nie no...jedyne co moge zrobic to wziac dzis ostatnia dawke albothylu...przeczekac az wszystko wyplynie(no wlasnie!wiecie po jakim czasie leku nie bedzie w pochwie i bede mogla zrobic badania?)i pojsc na wszystkie badania jeszcze raz!wysle tez faceta tylko u nas w miescie to niewiadomo gdzie takie osrodki sa!aha i jeszcze jedno...po uzyciu albothylu w pochwie jest zbyt kwasne ph...czy mam wziac po wybraniu leku lactovaginal zeby ph sie wyrownalo czy nie musze?czekam na odpowiedz...pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
vipeczka jeszcze jedno pytanko...jak mieliscie z facetem ta bakterie to czym sie leczyliscie?szczegolnie chodzi mi o lek dla faceta bo ja uzywam albothyl a czym ma sie leczyc moj partner zeby mnie z powrotem nie zarazil?czekam na odpowiedz i pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im kwaśniej tym lepiej ,zawsze mozesz wziac lactovaginal ale nie sadze aby Ci wyrównało ph bo wbrew pozorom ph nie jest tak latwo obnizyc, odczekaj 5 dni mnie zawsze tak mowili w laboratorium, a na bakterie oboje bralismy antybiotyki pozdrawiam i napisz jak po albothylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do bakterii to jasne ze moga sie przeniesc na cewke u faceta bo tam w koncu jest tak samo jak w damskiej cewce a jak wiadomo w damskiej cewce moga byc te same bakterie co w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
aha...czyli jesli wzielam wczoraj ostatnia globulke albothylu to moge isc w piatek spokojnie na badania tak?ale slyszalam ze podobno albothyl moze wyplywac z pochwy nawet do 2 tygodni(jakies pozostalosci)...a co do tych antybiotykow to jakie braliscie...twoj facet badal sie tez?pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm musisz sama ocenic, czy w ciagu 5 dni wylecial ci caly ,jezeli nie to musisz poczekac innej rady nie ma, ja bralam rozne doksycykline, dalacin, augmentin on tylko augmentin. mnie tam antybiotyki nie pomogly wiec je pier...le a on jeszcze nie byl na badanaich kontrolnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
ja chce wyslac mojego faceta do poradni urologicznej...niech sobie porobi wszystkie badania bo jak ja je robilam to wszystko bylo dobrze a po tym jak sie kochalismy znow mnie pieklo i ciagle mam uplawy a wiec moje wyniki sa dobre po wybraniu lekow tzn ze on znow cos na mnie przenosi nie wiedzac o tym bo przeciez nie ma zadnych objawow...no nie wiem jak to bedzie...mam nadzieje ze albothyl mi pomogl i ze moj facet zniszczy to cos i juz bedzie dobrze...moge sie tylko modlic...to widze ze tobie vipeczka tez nic nie pomaga?boli cie cos?dlugo sie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz koniecznie wysylac do urologa moj dostal od dermatologa, ja dlugo ok roku a objawy mam takie same uplawy i bol podczas sexu , dlatego sie nie bzykam i zyje, moj chlop tez musi. narazie nic nie wkladam zadnych globulek tylko lykam lacibios femina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
cos mi sie enter za szybko wcisnal za pierwszym razem ;) hello trishka witaj vipeczka. trishka mozesz albothyl sama wyjac - tak ja robilam. co do kwasnego ph to kwasne ph jest naturalne. lactovaginal obniza ph czyli je zakwasza wiec za bardzo ''kwasnosci'' lactovaginalem nie wymyjesz ;) oczywiscie ze twoj facet moze miec infekcje bakteryjna!!! wyslij go na wymaz ze spermy do tego samego lab gdzie ty chodzisz na wymaz i wszystko bedzie jasne... czekam na wiesci pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
siemanko kokardka;)cos cie dlugo nie bylo;)hmmm...ale on nie ma objawow wiec musi isc do urologa zrobic sobie wszystkie badania vipeczko...to faceci robia sobie wymaz ze spermy?a nie ze sluzu?...czy nawet moczu?bo to ten sam przewod;)nie wiem...nie znam sie;)moj facet pojdzie w pon to sie wszystkiego dowie...kurde powoli sobie wyciagam albothyl...w ogole nie wiem co mam o tym myslec ale teraz mnie piecze...nie wiem czy albothyl nie pomogl,czy tak musi byc bo sie goi,czy poprostu sobie podraznilam(bo umylam sie dzis plynem do higieny inymnej a przy braniu albothylu podobno nie mozna)no ale ja juz skonczylam:(a jesli sie nie wyleczylam to co mi teraz polecacie?pojde do lekarza ale jak to wszystko mi wyplynie bo lekarz bedzie chcial pobrac mi sluz do badan...pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
co do wymazu od faceta to moj mial robiony ze spermy ;) pamietam ze jeszcze byla druga metoda pobrania wymazu od faceta, ale co to bylo to juz mi wypadlo z glowy. w kazdym badz razie wyslalabym faceta jak najszybciej na ten wymaz. mojego urolog wysmial i powiedzial ze faceci nie przenosza grzybic (?!?!?!?!) i nie dal mu skierowania. takze poszedl sam po ten wymaz do tego samego lab gdzie ja chodzilam. hmm jezeli ci nie pomogl albothyl to hmmm mowilas kiedys ze chcesz sprobowac sterovaginal (???) ja tych lekow chyba nie bralam albo nie pamietam - czytaj nie zadzialal. co do podmywania sie w trakcie kuracji albothylem, to ja nie wiedzialam ze nie mozna uzywac plynow do higieny intymnej i uzywalam. ale czy mi szkodzily??? w kazdym razie po albothylu bylam bardzo podrazniona. ja ze swojej strony polecam czosnek - mialam nie tylko grzyby ale rowniez infekcje bakteryjne sie mnie lapaly. teraz mam spokoj. prawda jest taka ze czosnek jest baardzo silnym srodkiem i trzeba z nim ostroznie. kuracja na 3 noce, raczej nie dluzej. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej trishka prawda jest taka ze kazdy lekarz powie ci co innego bo to nie jest jego problem ze cie piecze itepe naprawde ich podejcie jest zalosne, ja wyslalam mojego mena do dermatologia on tez nie mial zadnych objawow. dostal skierowanie na wymaz z cewki moczowej i wyszly bakterie enteroccocus feacalis. ja radzilabym ci odstawic w ogole plyny do higieny, ja podmywam sie 2 razy dziennie ciepla woda a pzoniej rozcienczona woda z kwaskiem cytrynowym. bardzo dobrze obniza ph trzymaj sie i pisz jak postepy z albothylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
hmmm...moj facet pojdzie w poniedzialek do urologa i sie wszystkiego dowie...no tak kokardko bylo napisane w ulotce ze w czasie zazywania albothylu nie powinno sie uzywac plynow do hig. intym.,ja sie podmywalam sama woda bo i tak albothyl dzialal antybakteryjnie prawda?a teraz jak sie dzis umylam tym plynem to czuje takie pieczenie jakby sie cos tam palilo:(no kokardko jak po kilku dniach nie bedzie poprawy po albothylu pojde do ginekologa na badania....i w trakcie czekania na wyniki zastosuje czosnek...nie ma innej opcji juz...juz wszystko mozliwe probowalam:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
vipeczko:((((nie wiem co z tym albothylem...odezwe sie jakos w sobote,powiem wam jak ze mna....wiem ci lekarze sa do bani...ja nie wiem jak tam mozna ludzi olewac:(ja juz ponad rok sie mecze kurczeeee i nikt mi nie pomogl...dlatego sama dzialam z tym albothylem...no coz chyba jedynie jak nie pomoze to czosnek tylko wchodzi w gre...pa dziewczyny do soboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też kochane kobity...
po pierwsze nie robic nic z czosnkiem, po drugie iść do ginekologa i poprosić o ... metronidazol w tabletkach... dla siebie i partnera i powiedziec o kuracji : 8 tabletek na raz jednego dnia ty i partner i po 4 dnich znowu po 8 tabletek ty i partnej.... i jestes zdrowa... co waże naturalne jogurty nie pomogą nic nie pomoże jedynie przy tej kuiracji pic KOLOn. jest w aptece leczyłam się dlugo bardzo długo az mi śmierdziało z pochwy... miałam dość i tylko ta kuracja pomogła przy silnej infekcji bakteryjnej druga sprawa, to prezerwatywy przez co najmniej 2 miesiące a najlepiej brak kontaktu seksualnego. Dwa miesiące ciszy a szczęście do końca swych dni opłaca się pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też kochane kobity...
i jeszcze jedna sprawa. Kora dębu, nasiadówki systematyczne bez lenistwa rano i wieczorem siadac w misce z kora dębu na szklanę dajemy dwie łyżki wielkie kory dębu i siadać jak nawiedzone w tych ziołach a cipka odpuści bakterii ale ten antybiotych jest niezbędny 8 na 4 dni przerwy 8 tabletek gwarantuje że będziecie zdrowe co ważne takie silne infekcje bakteryjne moga mnożyc utajone wirusy należy zrobić cytologię i badanie czystości pochwy po to aby wykluczyć wirus jest coś takiego jak HCV silny wirus powoduje wiele infekcji nie do wyleczenia gdy często masz bakterie to nie doleczone ifekcje moga powodowac nowotwory Warto iść do ginekologa i nie pozwolić na bakatelizowanie tylko po to zby się uspokoić, bo tak na serio to nic nie pomoże. METRONIDAZOL 8na4na8 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisiaj u gina...zobaczymy...zrobil mi bakteriologie i biocenoze pochwy, bo nie czuje sie zdrowa... co to ta biocenoza w sumie??:P zajrze w google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
do tez kochane kobity ---> dlaczego nie kombinowac z czosnkiem?? mi czosnek pomogl? czy wiesz cos o tym ze mogl mi zaszkodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dzisiaj bede sie leczyc galkami z propolisku, a co do czosku, to jak mi nie pomoga, to lapie za czosnek :) tonacy brzytwy sie chwyta... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniu ja kiedys leczylam sie propolisem i wiesz co??Nie wyleczylam sie a tylko zaleczylam,zlikwidowalam objawy...a potem zarazil sie moj facte,to bylo okropne :O daaawno temu to bylo juz,ale nie polecam takiego leczenia sie samemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czosneczku, ale to nie jest leczenie sie samemu, moja kolezanka ginekolog mi to polecila. co prawda nie badalam sie, bo rozmawialysmy jedynie przez tel., ale powiedziala, ze przy moich objawach powinno pomoc. zobaczymy... :P mam nadzieje ze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
witam was kobitki;)juz na wstepie mowie ze albothyl choc silny nie pomogl:(nadal mam pieczenie choc uplawow narazie nie widac...ide w pon do lekarza...ale nie wiem czy jest sens no bo przeciez to moj czwarty i zaden gnojek mi nie pomogl:((( ja nie wiem dokladnie czy to jest infekcja bakteryjna...a wiesz czemu?...bo jak robie zawsze badania to wychodzi ze nic nie mam a odczuwam pieczenie i mam uplawy i jak to wytlumaczyc?...mowisz slonce zeby isc do gina ale ja im juz poprostu nie wierze...no jak tak mozna?...biegam jak opetana od lekarza do lekarza i kazdy ale to kazdy ma mnie gdzies...z reszta pewnie tak jak was co nie?jeszcze sie nie spotkalam z takim ktory by mi pomogl bo takto by mnie tu nie bylo:(((,moze ty spytasz swoja pania ginekolog czy spotkala sie z takim czyms ze dziewczyna ma uplawy i ostre pieczenie a jak robi badania wyniki sa dobre?i w takiej sytuacji nie wiem czym podjac leczenie bo jak wezme antybiotyk a to nie beda bakterie tylko grzyby to bedzie to pozywka dla grzybow(ten antybiotyk)...ale sie rozpisalam...rozumiecie chyba?pozdrawiam...:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
witam was kobitki;)jak tam samopoczucie?cos rzadko sie odzywacie...ja jutro ide do lekarza...robie badania i czekam an werdykt...sprobuje tez poleczyc sie tez sterovagiem bo podobno dobry ale albothyl mial byc dobry i co?nie pomogl...a jak tam u was?czosneczek...cos sie nie odzywasz a jestes tworca topiku;)pozdrawiam was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) bylam u mojego lekarza, zrobil mi bakteriologie i biocenoze wiec czekam na wyniki:) dlatego milcze;) bo czekam na werdykt tak jak Ty :P;) Jak bede cos wiedziala - napisze:) Sterovag jest super:) ja czulam sie po nim swietnie ale potem mialam brac jeszcze gynocin..i pogorszylo mi sie:(:(:( lekarz mowil,ze moglam do niego dryndnac i kazalby mi odstawic:( a ja juz nie chcialam mu glowy zawracac:( zobaczymy co to bedzie.....:) buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjrfo
ja tez mam problem:( ciagle dokucza mi pieczenie robilam biocenoze i nic nie wykazalo:( raz mam pieczenie , raz nie mam, nie wiem juz co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjrfo
ja tez mam problem:( ciagle dokucza mi pieczenie robilam biocenoze i nic nie wykazalo:( raz mam pieczenie , raz nie mam, nie wiem juz co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×