Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość EWIK 39
jest tu kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka89
hej jeśli by ktoś chciał pogadać tak po prostu przez internet to dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AśkAAa
elo :*** SzUkAMm pRZYJAaciÓłkI JESTEM Aśka i mam 15 lat :*** ^^ Mój nr GG:206188 (pisaś Gdy nawet nie dostępna)^^~` odp..na pewno.. i Nr fona :788244576.. PiSać:* POzDrAwIaM :* Paa :*^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk90
Hej emka89 podaj gg jasli chcesz poklikac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk90
Hej emka89 jesli chcesz poklikac to podaj numer gg ... :*:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk90
Hej emka89 jesli chcesz porozmawiac to podaj gg to moja poczta 1kara6@wp.pl :*:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VerryCherry
Czujesz ze zycie mija ci bez wiekszych radosci , kiedy przegladasz rozne portale i widzisz szczersliwa grupe przyjaciol na zdjeciu zal sciska ci serce, boisz sie ze nie będziesz miała co wspominac w przyszłości bo nie masz kim pogadac, zwierzyc sie, pojsc na piwo, pomarudzic, zjesc wiadra lodow kiedy masz doline, pojsc na szalone zakupy czy na kawe to mamy taki sam problem :(( am 20lat jestem z Poznania chetnie nawiaze jakas przyjazn przez neta lub w realu :)) moje gadu 1 7 5 0 2 9 4 piszcie nawet jak jestem niedostepna czesto siedze na niewidocznym odpisze na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulindka
hej a ja jestem z Dąbrowy Górniczej i mam 24 lata i chętnie z kimś wyskocze na zakupy kawke myśle że spora część nas kobitek "straciła" koleżanki w wyniku ich wyjazdów i przeprowadzek do innych miast lub prowadzą juz swoje dorosłe życie wiec fajnie jest poznac kogoś nowego i zaprzyjażnić sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos2
HEj! zarowno jak wy tez chcialabym miec jakas przyjaciolke ale taka od serca zeby miala czas na pogaduchy o kazdej porze dnia i nocy oraz na spotkanka odwiedziny.. mam wiele kumpeli ale z zadna nie gadam o wszystkim.. o tym co bym chciala bo co mam sie opowiadac kazdej jak zadna z nich nie przywiazuje do tego tak duzej wagi jak to robi prawdziwa psiapsiolka.. raczej sporadycznie sie spotykamy i opowiadamy co sie zmienilo u kazdej z nas ale to juz nie to samo... mialam kiedys przyjaciolke ale juz nie:( jedna z moich kumpeli to poza swoim facetem nic wiecej nie widzi a ja tego nie potrafie zrozumiec bo tez mam faceta ale oprocz niego istnieja jeszcze inne osoby dla ktorych zawsze mam czas i potrafie go znalesc.. brakuje mi takiej osoby jak jest nia przyjaciolka:( mam 20 lat i jestem z wojewodztwa malopolskiego a dokladnie ze starego sacza... moj adres slonce88@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos2
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny;) Ostatnio też zaczęło do mnie docierać, że nie ma osoby (pomijając mojego chłopaka), której mogłabym zaufać. Kiedyś miałam przyjaciółki, ale kontakty się pourywały i teraz wysyłamy sobie tylko smsy na święta... To takie przykre:( Mam 22 lata i na codzień mieszkam w Katowicach. Szukam przyjaciółki o podobnych zainteresowaniach, która lubi zaszaleć w knajpce, na koncercie.. odpowiadała by mi osoba naturalna, na luzie, stroniąca od różu i szpilek:P;) Chętnie nawiążę znajomość w realu;) Mam nadzieję, że ktoś się odezwie:) Podaję gg 3123570

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabka666
Szukam kolezanek w wieku 30-40 lat.Moje wszystkie koleżanki albo nie moga albo nie chcą wychodzic na babskie spotkania,a ja nie chcę siedziec w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabka666
zapomniałam dodac ze jestem z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam nowych ludzi :) chetnie poznam :) Jestem ze slaksa Knurów okolice Gliwic :) Pisac na gg :) Jestem czesto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslaw fajny
hej gabcia ja jestem zainteresowany moj email yarokonop@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslaw fajny
jest jakas chetan kobieta to aj szuakm bliskiej przyjaciolki pisac na email yarokonop@interia.pl mam 31lat i ze slaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina17
Szukam przyjaciółki...jestem z okolic wad...ale jezeli to problem to pzyjaciolki chocby do popisania przez tel lub gg...mam 17 lat, fajnie by byłó jakbys miala tez tyle co ja. czasem nie mam nawet z kim pogadac;/ bardzo potrzebuje kogos:(:( moje gg 5779997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amwi84op.pl
A ja z W-wy. 24 lata, spokojna, wrażliwa, miła;) Też brakuje mi bliskiej osoby, może przyjaciółki do pogadania, do pomailowania, wyjścia gdzieś..Jakby ktoś był zainteresowny, to po prostu poproszę o maila: amwi84@op.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ja tez szukam przyjaciolki.. do zwyklych rozmow... ;) equr@o2.pl piszcie jak cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
aa i jeszcze mam 17 lat i mieszkam na podkarpaciu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 21
A myślałam, że tylko ja narzekam na samotność. Mam tylko narzeczonego, a bardzo chciałabym mieć przyjaciółke...wierzcie lub nie, ale nie mam nawet kogo zaprosić na wieczór panieński. Będzie tylko jedna koleżanka- świadek i mój kolega...dlatego nazwałam ten wieczór wieczorem wolności, nie panieńskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaa
Gosia 21, mam podobny problem, ja takze chcialabym miec przyjaciolke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_przyjaciół
a ja mam przyjaciolki tylko ze jedna ma juz meza i dziecko a druga narzeczonego i tak jakos do niech nie pasuje. romantyczny wyjazdy na długi weekend wiec ja siedze w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaa
yyy... Ja tez siedze w domku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_przyjaciół
no to mozemy pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 21
Cześć Dziewczyny, a skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×