Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Jestem z Katowic nie mam tu z kim się spotkać i pogadać gdyby któraś miała ochotę zapraszam:) Mogłybyśmy pójść na kawę i pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonawrocławianka
Wrocław? Anyone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia ;)
Paulina12 ... Ja od pazdziernika bd mieszkala w Elblagu, prawie nikogo tam nie znam, napisz do mnie sms jesli nadal szukasz przyjazni ;) 500590592

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gizela odezwij się mój mail: chanell_11@o2.pl, jeśli ktoś jest z tychów, katowic bądź okolice to też zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heykay
Hej dziewczyny, mieszkam w Wa-wie (konkretnie tarchomin). Czy są jakieś fajne kobitki w okolicy ,chętnie poznam nowe psiapsółki na kawkę i pogaduszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska:)
dobra to kiedy sie stykamy?? :)) ktos z warszawy???:) lubiacy imprezy mega szalony ?:) spotkajmy sie pogadajmy i po sprawie:)) fajnie by bylo duza grupke dziewczyn zebrac zawsze weselej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska:)
moze jakies grono nk? fotka.pl??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska:)
piszcie na paula_1211@o2.pl ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckinley
szukam przyjaciolki emo od 15 do 17 lat z wielkopolski.ja mam 15.ja jeszcze nie jestem emo ale nie dlugo bede.jakby co to pisac nina8@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia22
Ja również poszukuje Przyjaciółki najlepiej z Częstochowy,moje dawne przyjaciółki powyjeżdżały albo po prostu nie mają czasu na spotkania przy kawie i babskich opowieściach.moje gg9719351 czekam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest wsród was jakas osóbka z warszwy i okolic-warka,radom,puławy itd,która szuka kolezanki,do pogaduszek,wspólnych wyjsc... moni26czka-onlineonline@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulk....25
A jest może ktoś z piotrkowa trybunalskiego?z chęcią poznam jakąś fajną koleżankę bo odkąd wrócilam do rodzinnego miasta to wszystkie moje znajome sie porozjeżdżały. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEKA
Witam Jestem z myslowic mam męża i 2 dzieci mam 24 lata czasami chcialabym spotkać się, pogadac,wyjsc na kawke itd. moja przyjaciołka wyjechała zagranicę i czuję się bardzo samotna.. napisz wioletka1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasu__
Cześc dziewczynki ;) Po zagmatwanej sytuacji w domu, kiedy juz wszystko wrocilo do normy - okazalo sie ze nie mam z kim pogadac, powyglupiac sie itp, bo wszyscy sie odsuneli.. Mam 26 lat, mieszkam w Kielcach. Chcialabym czasem wyjsc pogadac z kims, pozalic sie i powspierac itp :) piszcie prosze :) - sis21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam kolezanki,przyjaciolki niedawno przeprowadzilam sie w okolice Pily nie znam tutaj nikogo samotnosc zaczyna mi dokuczac mam 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyskmaly
Ktos z wrocka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deyzi41
Witam, szukam przyjaciół, z którymi można porozmawiać, pośmiać się, po prostu miło spędzić czas. Jestem z okolic Bielska....kontakt deyzik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_1981
no hej jestem z okolic Rybnika , mam 29 szukam przyjaciółki z którą można wyskoczyć do kina, na siłownie, kawę... takiej bratniej duszy do pogadania i w tych dobrych chwilach i w tych złych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika19856
Hej :) Jestem z Wrocławia ...szukam przyjaciółki na kawe kino itd.:) mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam koleżanki
hej dziewczyny jestem z wielkopolski też szukam, koleżanki a może i przyjaciółki. mam 20 lat:) jeśli ktoś chce niech się odezwie na pocztę:tala19910208@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_22
Hej mam 22 lata, jestem z okolic Rybnika pati_20@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni345
hejka, ja szukam koleżanki na imprezy jestem z Puław mam 30 lat , jesli ktoś by miał ochotę to zapraszam do kontaktowania się moje gg 5495410 lub e-mail renia21@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam przyjaciół z którymi mogłabym porozmawiać, pośmiać się, iść do kina itd. niedawno przeprowadziłam się w centrum Rybnika i nie znam tutaj prawie nikogo. Mam 25 lat... moje gg 5839945 lub e-mail agata_k5@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam przyjaciółki:))
a ja jestem ze Śląska,dokładnie okolice Zawiercia,szukam przyjażni ale takiej szczerej na dobre i złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga :)
Poszukuję znajomości internetowej (wiek najlepiej 20/25 lat ale nie jest to konieczne :) ). Kogoś z kim być może nie można iść na pizze, do kina czy na koncert, ale komu zawsze można się wyżalić z wszystkich problemów. Być może nie jest to najlepsze wyjście, ale czasami łatwiej jest otworzyć się przed kimś nieznajomym, Pomysł zaciągnięty częściowo z "Samotności w sieci". Tam się sprawdził, więc może i w realu zadziała :) Jeśli jest ktoś zainteresowany, to podaję e-maila : agnieszka_07@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam przyjazni;)
hey dziewczyny;) szukam nowych znajomosci w wieku od 20-25 lat, wszystkie moje dawne przyjaciolki powyjezdzaly , nasz kontakt sie urwal. szukam osoby szczerej i otwartej, z ktora mozna o wszystkim porozmaiwac:)pochodze z reszowa ale niekoniecznie musi byc z moich okolic, jesli sa tutaj osoby ktorym doskwiera samotnosc, chca wyzalic sie ponarzekac porozmawiac o glupotach czy pozartowac piszcie pod nr gg28198157 lub na maila redrose211@wp.pl z pewnoscia odpowiem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2324
Hej dziewczyny szukam koleżanki/przyjaciółki (wiek bez znaczenia ) z Piaseczna , cel ;) dobra kawa pogaduszki,spacery,zakupy itp... Mam na imię Kasia mam 26 lat gg 10748584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
Witam! Jestem zadbaną 22letnią blondynką. Szukam przyjaciółki a może kobiety na dłuższy związek. Uwielbiam dobrą zabawę, kolorowe drinki i buty na wysokim obcasie;) Być może mamy szansę zabawić się razem, niekoniecznie w łóżku ale na wspólnych spacerach i imprezach, przede wszystkim chcę miło z Tobą spędzić czas. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz:) mejl.mejl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×