Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

wiecie co a ja uważam ze wystarczy sama modlitwa do PAna Boga, tylko niestety w życiu jest tak, że jak czegoś potrzebujemy to wtedy modlimy się dużo( nie uogólniam). ja mam w sypialni piękny malutki obrazek, który dał mi ksiądz w zeszłym roku po kolędzie z Janem PAwłem II, który trzyma malutkie dzieciatko na rekach. Nigdy nie modliłam się do tego obrazka, tak prawdę mówiąc to nie jestem jakąś zagorzałą katoliczką, ale myslę ze jeśli będę potrzebowała właśnie modlitwy to moje oczy bedę skierowane właśnie nan ten malutki obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasia ja narazie nie chce nic nikomu mówić nie wiem dlaczego ale wole nie. Może się wstydze tego że mamy problem niewiem. Ja wogóle czuje się gorsza od innych kobiet które są w ciąży lub mają dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu absolutnie nie wolno Ci tak mysleć i czuć się gorszą od innych oamiętaj. Wiem że może łatwo mi mówić bo nie staram się tyle co ty, ale spróbuj mysleć troszke bardziej pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ja przynajmniej tak mam że jak coś się dzieje to się modle a jak nic to zapominam. A do kościoła też chodzimy rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka z pracy ma 32 lata i 4 m-ce po nas brali ślub i pocieszam się tym że oni też nie mają dzieci. Niewiem czy też mają problem nie rozmawiałam z nią nigdy na ten temat ale wydaje mi się że chyba tak jak ja. Bo wiem że niezabezpiecza się a dzieci uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też paziu tak postepuje do kościoła nie chodzę prawie wcale i modl się też keidy o coś proszę. czasem jednak jak zdarzy mi się coś miłego to w duchu zwracam się do Boga i dziekuje mu za to, ale to i tak za mało. Staram się jednak być dobrym cżłowiekiem i myslę że to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam takie zdanie że Bóg jest wszędzie i wcale nie muszę chodzić do kościoła żeby z nim porozmawiać. A co do tej gorszej to ja naprawde tak czuje i narazie się to nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety jest odwrotnie. jakoś w tym roku wszystkie , no prawie wszystkie, moje kolezanki urodziły dzieci, a sa w moim wieku lub o rok młodsze. Żadna nie miała problemu z zajściem w ciąże, ale nie brały nigdy tabletek anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też bardzo dużo koleżanek mają dzieci prawie większość. Ale zdarzają się wyjątki . Mój kolega bierze ślub w przyszłym roku i powiedział że oni to zaraz po ślubie będą w ciąży. Ona jeszcze bierze tab. anty i nie wiem kiedy będą odstawiać jemu wydaje się że to takie proste daj im boże. Moja mama wie tylko otym że reguluje swój cykl żeby w przyszłości nie mieć problemów z zajściem i tyle. Ale ona chyba się domyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc pocieszam sie faktem ze pewna kasia z : dziecko tak! brala tez b. dlugo i zaciazyla w 1 starankach:D glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wkleje i wam:):) podzielilam sie juz z dziewczynami z :dziecko tak wczoraj w drodze do roboty sluchalismy radia, jak to zwykle, byl jakis tam konkurs, audycje prowadzi pan i pani, po stronie pani mialo sie znalezc 10 najszczesliwszych osob, po pana najnieszczesliwszych (oni decydowali kogo wybrac i dawali nagrody): pierwsze miejsce u pani, zajal pan ktory powiedzial tak: jestem najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi, gdybym mial skrzydla to bym latal, wierzylem i udalo sie, udalo, po 10 latach!! tak, tak ona jest w ciazy, moja ukochana zona po 10 latach staran zaszla wciaze, spodziewamy sie dziecka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje drogie panie ze nie zajmie nam to az 10 lat, ale to jest zywy dowod na to ze trzeba wierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna to jest wspaniała wiadomość ale jak pomyślę sobie że mam czekać jeszcze 9 lat to chyba w tworkach wcześniej wyląduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sobie tak myslę ze dobrze by było jakbym na przyszłe święta była w ciąży ;-) chociaż w zeszłym roku liczyłam na te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nas sie pytaja:( ale u mnie to bylo tak ze maz wczesniej nie chcial:( ale teraz po @ 3 staranka:):):) i moje kumpele tez jedna za druga z dzidziami:) nawet jedna ktora miala spory problem zaszla bez problemu - nieswiadomie, nie planujac wcale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na pewno nie bede czekać 10 lat jak mi sie nie uda po (ODPUKAĆ!) 2,3 to chyba zaadoptuje dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
paziu!nie mow ta,k nie jestesmy gorsze(chociaz tez sie tak czuje nawet czesto)musimy sobie to powtarzac:-)koniecznie, jesli chodzi o moje otoczenie-to wszystkie kolezanki,ktore NIE_BRALY tabletek maja pociechy,te co biora tabsy maja TEN problem(jest ich wiecej niz mi sie zdawalo!!bo nie rozmawialam|) i zawsze jest to samo i nie mowcie mi ze to nie ma zadnego znaczenia,bo prawie kazda po odstawieniu ma cykle co45-56dni zazwyczaj bezowulacyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, ale jeszcze roczek sie nie skonczyl i zdarzymy sie w tym postarac, poza tym wielkanoc to pierwsze wielkie swieto:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że poczekam jeszcze też ze 2,3 lata i zaczne się zastanawiać nad adopcją. A wiecie co u mnie w rodzinie też są adoptowane dzieci akurat wina nie leży po stronie z mojej rodziny. Teraz dzieci mają po 13,15 lat ale pamiętam że to super maluchy były mieli ich prawie od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
martyn--iu tez myslelismy o adopcji i napewno tak zrobie,jesli przez najbilzsze 3lata beda nici.zastanawiam sie tylko czy nie bede sie czula gorsza juz do konca zycia..?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jeszcze wielkanoc to też piękne święto a ja zazwyczaj w wielkanoc mam urodzinki hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze juz niedługo bedziemy się śmiać z naszych problemów, że uda nam sie wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co chyba wybiorę się do wróżki nigdy nie byłam i biore to wszystko z przymróżeniem oka ale może się przejde. Moja mama była i powiedziała jej że tej choroby co się lecze wyjdę. Tylko nie powiedziała jej kiedy. A może nie pójde bo jeszcze bardziej będe miała mętlki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
miejmy nadzieje i badzmy dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochane uciekam no cos mnie zaczyna brzucho bolec , idę sie połżyć i poogladam trochę telewizję. Jutro rano do was zaglądnę. całuski i miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!!!🖐️ Odrazu w oczy rzucil mi sie tytul Waszego topiku....:) Ja mam 30 lat,staram sie od maja tego roku z mezem o dziecko i narazie bezskutecznie....Ijestem na topiku ciaza,macierzynstwo...itd./ Bralam tabletki przez 7 lat,po odlozeniu zrobila mi sie 6cm cysta,teraz czeka mnie laparoskopia...Jestem troche podlamana,widze,ze tutaj sa Dziewczyny na topiku,ktore maja taki sam problem....Wiem,ze 7 miesiecy to nie az tak duzo,ale zaliczylam dola (i to sporego) Ale jak nie miec dola,jak wszystkie najblizsze przyjaciolki,kolezanki sa obecnie w ciazy.... Zaczynam miec juz schizy....Nie marudze,zycze tutaj wszystkim starajacym sie -szczescia!!! Bedzie ono nam potrzebne...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę wezmę sobie relaksującą kąpiel w gorącej wodzie taką jaką lubie a co przez 2 tygodnie nie brałam żeby nie zaszkodzić... (oczywiście chodzi o gorącą wode) Papa ja jutro będę wieczorem bo jedziemy do kumpla. Może jeszcze dzisiaj zajrze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię chce mieć karolinke i tobie też życzę upragnionej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×