Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość sysia111
co jest nikogo niem gdzie się wszystkie podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
sysiu -wszystkie sa na starankach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omega3
Dianko, zrób sobie betę! Wtedy nie musiz czekać na wizytę i gina w celu potwierdzenia ciąży! Justyna też miała 2 krechy na teście, ale z bety wyszło, że nici z ciąży! Tak więc jutro rano marsz na betę! nie potrzeba skierowania, tylko trzeba zapłacić, ale ok. 20-30 zł. Beta prawdę ci powie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka22
Cezść dziewczyny kiedyś napisałam topic chcę mieć dzidziusia może jeszcze nie teraz ale zastanawiam się, czy będę go mogła mieć kochamy się z moim narzeczonym i chcemy mieć dziecko jeszcze nie było wpadki a z tego w jaki sposób się zabezpieczamy mogłoby się wydawać że już dawno powinnam być w Ciąży czy możecie mi coś napisać jakie badania robi się żeby stwierdzić czy można mieć dzieci czy nie?w ostatnim numerze "Świata Kobiety" dużo pisze o tym jak leczyć niepłodność są podane adresy klinik gdzie można przejść spacjalistyczne badania może poczytajcie a dowiecei się czegoś więcej serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki. Ja tak na chwilkę, ostatnio wpadam tutaj na chwilkę ale jakoś tak wychodzi. Akasiu ja w tym cyklu bez clo i pregnylu i powiem ci że mam 20 dc i owu ani widu ani słychu. Jajniki bolały, ale śluzu nie ma płodnego (troszke był tak 9,10dc) a teraz zero i temp. na stałym niskim poziomie. Kurde a myślałam że jak brałam clo to może samo coś się ruszy i nie będę potrzebowała clo a jednak d..pa wszystko idzie pod górkę, ja się i tak szybko nie doczekam dzidzi ale wierze że kiedyś to nastąpi. Dobra ide się do kochanego męża poprzytulać :-) Dobranoc papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
Witajcie Babeczki!! byłam dzisiaj u lekarza po zwolnionko...no tak do pracy nie muszę chodzic,ale do szkoly -tak :-( bo kto to pozniej za mnie odrobi??przy tym jeszcze sesja-a w przyszlym tygodniu istny pogrom!! Paziu-widzę,ze masz to co ja :-( ale wierze,ze nam się w koncu uda.Ja bez leków też tak mam.-niestety.Ale będzie dobrze-zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babi
witam dołaczyłam do was niedawno . mam problem chcemy miec dziecko razem z mezem obecnie maz bieze hormony i niedługo czeka go badanie nasienia jesli ktos moze mi pomóc to prosze mi powiedziec co teraz nas czeka jesli zle wyjda wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
witaj w naszym gronie? bierze hormony??a nie mial jeszcze badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie własnie wróciłam z pracy, a na 18 idę do lekarza i po zwolnienie bo jednak czuję sie paksudnie i dziś w pracy już nie wyrabiałam, takze jutro bedę do was zaglądać też do południa bo bede w domku i będę miała dużo czasu.u mnie dziś 29 dc, @ nie ma i nic mnie nie boli takze się nie zapowiada, aby szybko przyszła, pewnie znów będę czekać dwa miesiące:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babi
badanie miał i ma złe wyniki doktorka przepisała hormony i po trzech miesiacach kazała ponownie zrobic badanie .Badanie bedziemy robic za tydziem ale wczesniej bym chciała wiedziec co na znowu zaproponuje jak beda złe wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... witajcie ... witaj babi ... mój meżus też bierze testosteron ... ale zależy co u Twojego było nie w porządku ... liczba? ruchliwosc ? żywotnosc ? budowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
martyniu wez duphaston i problem z glowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz uciekam bo idę zjesć obiadek a potem do lekarza, ale wieczorkiem zajrzę jeszcze całsuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochnie mialo juz 2 razy badania nasienia a teraz za tydzień kolejny raz ... no i te badanie genetyczne ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć powiedzcie mi co to jest ta beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to steżenie hormonu ciążowego w organiźmie kobiety nazywa się pełniej beta - hcg Hormon o budowie glikoproteidu wytwarzany przez syncytiotrofoblast (część łożyska) w okresie ciąży. Podtrzymuje aktywność i trwanie ciałka żółtego przejmując działanie hormonu luteinizującego od ósmego dnia po owulacji. Jest to podstawowy hormon wczesnej ciąży umożliwiający rozwój zapłodnionej komórki jajowej. HCG jest wydalana z moczem, a jej jakościowe oznaczanie w moczu stanowi prosty test przesiewowy umożliwiający rozpoznanie lub wykluczenie ciąży. Normy Kobiety i mężczyźni poniżej 3 U/l Kobiety w okresie menopauzy poniżej 9 U/l Kobiety ciężarne : 1 tydzień 10-30 U/l 2 tydzień do 100 U/l 3 tydzień do 1000 U/l 4 tydzień do 10000 U/l 5-12 tydzień do 290000 U/l 12-16 tydzień do 53000 U/l 29-40 tydzień do 60000 U/l buziaki Sysiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnik.
gwiazdko 22.badania zrób mezowi w klinice to podstawa aby stwierdzic czy jego sperma sie nadaje.jak nie bedzie mial szybkich plemnikow z norma ok 50% dobrych to moga byc klopoty z naturalnym zaplodnieniem.wtedy in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
dzięki trini za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plemniku ale Ty jestes wytrwały ..to moze pochwalisz się parametrami sowjego nasieka skoro - proponujesz nam swoje usługi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babi
dziekuje za odpowiedzi ale prosze jesli ktos był w takiej sytuacji jak ja to prosze o porady co teraz po 3 miesiecznym braniu hormonów przez meze co na teraz czeka i czy jeszcze długa droga to tego wielkiego szczescia bo brakuje mi siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem co u naszej Dianki ... czy poszla na bete ? ... ja jak test mi wskaże II kreseczki - następnego dnia ide na betę i dopiero - bede mieć pewność / u mnie kosztuje 18 zeta/ ... to pewnie dlatego że nie bedę mogla uwierzyc ze mi się udało ..a potem kupie męzusiowi skrpeteczki dla boniusia ..kupie pudełeczko ... włoże je razem z testem i dam :) bede kolekcjonowac wszystkie zdjecia usg ..i kupie taka książke specjalna dla maleństwa - juz nawet ogladałam :) pieknie jest pomarzyć:) świruska ze mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babi
tracimy nadzieja bo staramy sie o 2 lat a leczymy sie trzy miesiace i coraz czesciej myslimy o adopcji tylko niewiem czy mamy szanse po tak krótkim okresie leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
nie przejmuj się mamy podobne marzenia też chciała bym tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w takiej sytuacji ..moj maz się leczy ... i tez cekam na poprawę wynikow ... a sa - tylko z budowa - malutki problem i z żywotnoscia ..aletego pytalam sie o to z czym macie problem ... bierze jakieś inne lekarstwa? bo mój cała mase ale poprawa jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babi
tracimy nadzieja bo staramy sie o 2 lat a leczymy sie trzy miesiace i coraz czesciej myslimy o adopcji tylko niewiem czy mamy szanse po tak krótkim okresie leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
babi jeśli teraz twoj mąż będzie mieć ok badania to możecie się starać dalej nie napisałaś nic o sobie czy ty miałaś jakies badania? bo jeśli nie to teraz na ciebie kolej jeśli nadal nic nie będzie wam wychodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiaczku ..napewno - i my doswiadczymy tego cudownego uczucia spelnienia - bo ja to az calym ciałem i sercem chce byc mamausia ... marze o tym na jawie i śnie - pewnie dlatego tak się zblokowalam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babi - 3 miesiace leczenia - i poddajecie się? my leczymy od września 2006 roku się i już niewielka jest poprawa ... a od 1,5 sie stramy ... tak badzo chcemy miec swoje dzieciatko ... kazdego cząsteczka w jednym ciałku ... także uszy do góry ... zobacz sysiaczek nasz nie poddaje sie choc tez juz dlugo się stara ... trzeba miec nadzieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×