Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............7...................20.03.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 no kochane, wklejam tabelke bo mam dziś okresik.jestem z siebie dumna bo @ wróciła do stałych terminów a nie jak poprzednio (przyszła po 3 tygodniach). no i niepłakałam dzisiaj z jej powodu. ciesze sie że jest bo za niedługo będą staranka. moja gin powiedziała żeby zaczynać od 12 dc, a wcześniej mieć trochę przerwy - zobaczymy czy da sie wytrzymać.. Paula pozdrawiamy twój brzuszek. Dianka mi niewysłałaś swojego . kupiłam sobie dziś wiesiołek, zioła miałay być?bo kobieta w aptece mnie zapytała który a ja niewiedziałam. Brzuch mi pęka, jest wielki jak balon.jak mam @ to wyglądam jak w ciąży wiecie co próbuje złożyć zamówienie w tym sklepie starania ale mi niewychodzi niewiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah przepraszam was. nie zwróciłam uwagi i przekleiłam tabelke niekąpletną, bo bez zaciążonych. zaraz ją poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............7...................20.03.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............9............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31.............5-6........ .. ......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? Paula a ty nam niewpisałaś daty porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukuia, bo gin jeszcze nie określiła a zapewne zrobi to dzisiaj. Ostatnio jak byłam to była przyspieszona wizyta, aby sprawdzić, czy jest ok. Więc mam nadzieję, że dzisiaj sie dowiem chociaż wedlug moich wyliczeń to koniec pażdziernika początek listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia,grunt to pozytywne myślenie:-) Ja sobie tez zamówiłam wiesiołek i len jeszcze,zobaczymy czy zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - nie zioła tlko w tabletkach - wiesiołek tloczony na zimno - ja kiedys taki kupowałam .... Paziaczek tez go brał -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia cieszę się, że humorek Ci dopisuje zapewne to za sparwa Twpjek męża. I tak trzymaj cały czas, zobaczysz, że w końcu się uda. Głowa do góry. Kseńka pewnie, że dam wam znać, tylko nie chcę Wam za bardzo truć, bo wiem jakie to przykre. Pamiętam jak Dianka pisała o ciąży i wizytach u gin. To z jednej strony bardzo sie cieszyłam, że wszystko w porządku i dzidzia zdrowa, a z drugiej strony było mi przykro. Ale pamiętajcie, że cały czas trzymam za Was mocno kciuki, bo najgorzej jest zajśc w ciążę, a potem to już z góreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula no przestań. musisz nam wszystko pisać. będziemy zdbywały wiedze na przyszłość. mi nie jest przykro że jesteście w ciąży, wręcz przeciwnie ciesze sie bo wiem że skoro wy zaszłyście to my napewno też , tylko musimy jeszcze troszke poczekać. koniecznie daj znać co ci powie gin Trini to powiedz mi czyli mam tych ziółek z wiesiołka nie pić wcale tylko kupić tabletki? Kseńka a len to na co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu,len to też na śluz niby,a co do wiesiołka to ja zamówiłam olej z wiesiołka,bo wydaje mi sie ze płyn jest bardziej wchłanialny niż tabletki,zobaczymy. Paula,no wiesz co,dzieki tobie i Diance wierzymy ze nam tez sie w końcu uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dziękuję za wsparcie, tak mnie wczoraj naszło i tyle nagadałam na męża, napewno gdy bede w ciązy bardzo sie ucieszy, a jak byliśmy w sobote u znajomych to bał sie wziąć dzidzie na ręce, ale za to nosił 9-miesięczne bo stwierdził że łatwiej się trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie co do wisiołka to od wczoraj biorę..kupiłam wisiołek w kapsułkach chyba dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ja tak codziennie wstaję...chyba cierpię na bezsenność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wstaję o 6, ale rano szybko sie ubieram i do pracy, zawsze jak przychodze po południu to mam tyle do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pierwszy dzien wiosny,a pogoda taka niewiosenna:-( Robiłam dziś z dziecmi Wiosne,ale czarownica wyszła,uśmiałam sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zajmuję się domkiem więc pierwsze co robię rano to wstaję robię sobie kawusię i biegnę tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko,wstać rano to dla mnie koszmar. No jakoś wstaje do pracy o 7 ale jak mam wolne to 10-11,wczesniej nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Moniu, gdybym ja była w twojej sytuacji to przed 9 nie ruszyłabym się z łóżka, ale to dobrze: \"kto rano wstaje temu Pan Bóg daje\" Kseniu to mówisz że ta czarownica gotowa nam wiosne przepędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś długo spać nie mogę chyba ze mężuś leży obok,a on wychodzi do pracki już o 5 więc ja od 5 się kręcę z boku na bok i zasnąć już nie mogę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No karolciu,macie to jak w banku,jak zima ją zobaczy to na pewno ucieknie i od czwartku piekne słoneczko zawita.(mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu a na jutro planujecie topienie Marzanny ? w końcu pisałaś kiedyś że jakieś jeziorko macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamy mamy,pewnie bedziemy palic,bo topić nie można. A w ogóle i jedno i drugie to propagowanie przemocy,hi hi,tak ostatnio ktos powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, pamiętam jak dziś, że w podstawówce poszliśmy z wychowawczynią topić, taka niby rzeczka była i wrzucaliśmy, ile było zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh z ta pogodą to już się nie nadąża,jak jutro będzie padać to troszkę niefajnie topić marzanne....ja pamiętam czasy szkolne kiedy szliśmy całą klasą nad jeziorko,ale to była piękna pogoda,słoneczko świeciło,a jak jutro będzie tak jak dziś to nie miło.Podobno od weekendu ma się poprawić pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×