Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witajcie moje Słoneczka:) Przepraszam że tak długo się nie odzywałam....ale ostatnio nie najlepiej się czułam i zastanawiam się co mi jest....powinnam dostać już @ ale narazie nic na to nie wskazuje chociaż od dwóch tygodni bolą mnie piersi,rano dziwnie się czuję mam jakieś mdłości chociaż nie wymiotuję....już sobie tak myślałam że może jakaś malusieńka fasoleczka się zagniezdziła w moim brzusiu:))poczekam jeszcze troszkę jeśli nie dostanę @ zrobię teścik....chodź boję się bo teraz czuję lekką radość że może w końcu się udało a nie chcę się rozczarować....ale myślę że poczekam jeszcze kilka dni i zrobię test i zobaczymy co tak się pojawi:) Całuję Was mocno:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczęta już koniec weekendu i czas do pracy a ty taka cisza (: Monia ale masz fajnie moze spełni się twoje marzenie i będzie fasolka :) Życzę z całego serca A co do testów dziewczyny to mój misiek był naprawde super jak lekarz zaproponował mu badanie nasienia to zaraz zapisał sie i po 2 dniach juz mieliśmy wyniki . Miesliśmy miec je puśniej ale zbajerował położne i załatwiły mu za pare godzin . Teraz dzielinie łuka wszystkie witaminki i nic nie marudzi. Aja Mam wstrętną @ i jestem strasznie słaba i obolała ide do łużeczka Miłego Wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moniu, a może właśnie teraz twoja kolej przyszła, dawno nikt nam sie nie chwalił tak miłą wiadomością, takze rób teścik i napisz nam od razu :) a ja już myslałam że postanowiłaś całe mieszkanie wyremontować :D Kukusiu, moze to tez swiadczy o owulce jak testowa troszke jaśniejsza, ja 2 razy ledwo co ją widziałam, wiec u mnie nie było, ale bede probować dalej, fajnie ze w przyszłym cyklu możecie się starać :) dziewczyny, o czym wy piszecie, że musicie daleko topiku szukać, nie wiem o co chodzi, ja sobie nasz zapisałam w ULUBIONYCH, także zawsze sobie odświeżam i od razu mam nasz :) Pozdrawiam wszystkie kobietki, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie miałaś Elizo z mężem, mój czeka do kwietnia i dopiero wtedy myśli iść, po mojej kolejnej juz wizycie do gina, no cóż, \"ten typ tak ma \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, na co czekasz? Jak Ci się już tyle @ spóźnia i bolą piersi to prędziutko robic teścik. Z własnego doświadczenia wiem, że im później tym gorzej bo się człowiek nakręca. A im dłużej czeka i żyje w niepewności tym jest bardziej nakręcony. A ja mam nadzieje, ze zobaczysz dwie kreseczki. :) Akasiu, więc ty nie masz pcos, nie masz podstawowych objawów. Domyślam się, że na usg miałas jajniki charakterystyczne dla pco, ale zespołu nie masz. Tylko się cieszyć. :) A co do testów owulacyjnych to wam dziewczyny nie pomogę. Czytałam tylko w instrukcji, że jak druga kreska jest jaśniejsza to nie ma owulacji. Po prostu kreska wskazująca LH musi byc ciemna i wyraźna. Te testy działaja troszkę inaczej niz ciążowe. Na ciążowym nawet cienka druga kreska może świadczyć o ciąży, z tym ze wynik trezba odczytywać max. do 10 min. bo później zachodzi reakcja z powietrzem i pojawia się druga kreska ( jak u mnie, czego nie wiedziałam). Tyle mądrzenia się. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu byłoby superaśnie!!!!!! A na kiedy masz date @??? ja dziś spędzam sama wieczorek.zawiozłam mojego misia do pubu, jego kumpel wrócił z hiszpani.niech sobie pogadają i popiją, raz sie żyje. ciekawe czy będzie dał rady wrócić sam do domu czy muszę po niego jechać??????? u nas też ciągle pada.a było tak pięknie. miejmy nadzieje że w miare szybko słoneczko powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, z tą reakcją z powietrzem to nie słyszałam :) ja zaraz bede robić tescik, zobaczymy co tym razem, hhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rób Karolciu. a w razie czego to masz męża przy sobie żeby go wykorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kukusiu, siedzi tu przy mnie i programuje :) ale wycwanił sie, poczytał ulotkę z testów owu, i czeka na 2 krechy by zacząć starać się o syna, ach ci mężczyźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o test ciązowy z ta reakcją . i9 sprawdziłam to na własnym przypadku, od razu nic, a po dwóch godzinka piekna druga kreseczka. A ciąży nie ma. A wiecie, że owulacyjne testy najlepiej robic o tej samej porze dnia między 12 a 18. Podobno rano może byc LH fałszywie za dużo w stężonym moczu, a wieczorem może byc juz za bardzo rozrzedzony. ale to tylko teoria z instrukcji moich testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko ja robiłam testy między 16 a 17. Karolciu co do tych synów to sie niezgodzę do końca. mój mąż to marzy o córeczce (choć pewno teraz jest mu wszystko jedno tak jak mi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem surfitko że chodziło ci o testy ciążowe, ja owulacyjne robie co 12 godzin, w mojej ulotce jest napisane że rano pomiędzy 6-10 a wieczorkiem 18-22, i że 2 godziny przed nic nie pić, i tak robię, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to zależy od rodzaju testów. Moj mąż też marzy o córeczce. opuszczam was dziewczyny, uciekam do rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu, ja czytałam kiedyś że facet na początku chce syna, a poźniej jak ma córeczkę, to jest to \"jego córeczka tatusia\", ja tez kiedys chciałam córeczkę, ale w tej sytuacji to jest mi wszystko jedno, byle było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) @ miałam dostać 16 dziś 19 więc to niczego nie wróźy chociaż może jest inaczej:)Zobaczymy może jednak poczekam jeszcze parę dni i dopiero zrobię teścik....chociaż od kilku dni jak wstaję rano mam mdłości....przechodzi po jakimś czasie i wtedy już jest dobrze ale to nie daje mi spokoju..... Kukusia remoncik całego mieszkania...hmmmm mój misiek chyba by tego nie wytrzymał jak bym dała taką propozycję:)chociaż myślę żeby coś zmienić:))) Miłego dzionka Kochane....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia,gratuluje cierpliwości,ja to jakbym miała takie objawy jak ty to zaraz poleciałabym teścik zrobić. A ja czekam na @ żeby móc zacząć brać te zioła na śluz i chciałabym żeby już przylazła. No i zaczął sie tydzień,jeszcze 12 tygodni pracy i wakacje,już sie nie moge doczekać. A pogoda się zepsuła,jest wietrznie i zimnio:-(Mam nadzieje ze nie na niedługo. Miłego tygodnia życze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka :) Moniu przykro mi - ale uwierz na pewno kiedys uda sie - kazdej z nas ! Kukusiu - co do sluzu w ciazy - każda ma inaczej - nie sugeruj sie ze ktos kiedyś pisal tak czy inaczej - jedna ma wodnisty - druga bardziej biały gęsty a jeszcze następna - wcale - także jak ja bym w to wszystko wierzyła - to juz kilka razy bym była w ciązy - bo tez raz tak sie nakręciłam - czytałam cos na temat białego sluzu z strzępkami rozciągliwego - niestety @ przychodziła i nadzieja pryskała ... co do owu to u mnie w tym miesiacu była tak ok. 17 dc - takze przychodzi do mnie zaskakujaco poźno ... kochaliśmy się oczywiście - ale bez jakigokolwiek nastawienia - choc męzus kazał mi za kazdym razem unosic nozki do góry:) liczy i caly czas ma nadzieje ze w koncu sie uda - ja tez - choc bez zbednego entuzjazmu ! kochane - trzeba wierzyc - trzeba - do bez tej wiary - coż byłoby za zycie ... całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... znowu cisza - dziewczynki mam nadzieje ze nasz topik naprawde nie umrze smiercia naturalną :( ja tam bym pisala i pisala ale netu na razie nie mam w domciu - do tegona pewno jak się zaczna cieplej to zaczniemy tu wszystkie żadziej bywac - bo na dworku bedzie tak przyjemnie , rowerki , spacerki -ale piszmy kochane ... wiecie co słoneczka - wczoraj rozmawialam z moim miniem i powiedzial mi ze chcialby bysmy mieli bliźniaki - ummm - tak mnie zażyło ze szok - bliźniaki :) to piekne -0 ale jak na pierwszy raz chyba troszke przerazające ??? na razie marze o tym by byc w ciązy - a jak bedzie - to pewnie pan Bóczek ustali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie podpisuje Trini. po to żeby topik nie upadł. Moniu mi też przykro.myślałam że to już. no cóż, musisz dalej próbować jak my wszystkie. może wkońcu nadejdzie dla każdej ten cudowny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Cześć dziewczyny. Ja niestety dzisiaj załamana jestem, bo tak jak przeczuwałam @ przyszła:(. Wczoraj wyłam cały dzień, bo juz miałam plamienie ,a to oznacza tylko jedno.Wiecie co mam juz dośc, nie mam sił przechodzić przez to co miesiąc. Dlaczego własnie ja musze miec problemy. Uciekam stąd, bo nie chce Wam zepsuc humorów. Trzymajcie się ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansik - dlaczego tak łatwo się poddajesz - przeciez starasz sie dopiero od 3 miesiecy - kurcze a co powiesz na prawie 2 lata ? moja znajoma o drugie dziecko starała sie przeszło rok i była zdrowa - trzeba niekiedy czasu .... i cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta !!!! :-) :-) to mi Sufitko poprawiłas humor z tym pcos :-) :-) tak myslalam,ze to mniej poważne bo nie mam szczególnych objawow jak wszystkie dziewczyny z tym schorzeniem. dzisiaj musze ogładzic dom-bo wyglada jakby tajfun przeszedł :-) do napisania pozniej :-) :D Anisik głowa do gory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się akasiu, i życzę aby prędziutko rozgonić te pęcherzyki z jajniczków i niech już rośnie tylko jeden, ale za to jaki :) Monia, głowa do góry. Jeszcze się doczekacie, że brak @ będzie oznaczał fasolkę. Jaki ten świat dziwny i ile zależy od tej @. Jak jest @, jest dla nas źle, ale pomyślcie przez co ja przechodzę. Ja juz nie mam @ ponad dwa i pół miesiąca i jeszcze nie będę miec przez miesiąc. Wy macie w ten czas 3-4 próby, ja żadnej ( no niby miałam jedną,l ale bezowulacyjną, czyli jej nie było) . Moje szanse na zajście w ciąże zastraszająco zmalały. Ale nie moge zmusić mojego organizmu, zebym zaczęła normalnie miesiączkować. Na domiar złego ten zastrzyk mnie uczulił, cały pośladek mam w bąblach :( Ale nie będę się użalać, takie życie, a co ma byc to będzie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×