Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość ERA
kukusia ja je zamawialam w lutym i doszly spokojnie dostalam wczesniej smsa z potwierdzeniem ze zostaly wyslane placilam prze;lewwm !!!!!!!!! karolcia zobaczysz , zobaczysz ...................ja tez bardzo chce !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Era ale ja tam widze tylko 9 składnikowe. a ile ty płaciłaś 35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkońcu udało mi sie wejść do sklepu. ale niezamówiłam tej mieszanki. skocze jutro do apteki po olejek z wiesiołka.chyba może być? albo tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zakupie tabletki z wiesiołka, tych ziółek troche sie boje, bo jak dawno sobie zrobiłam taką kurację ziołowa niby na alergię to mi taka wysypka wyszła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini teraz bierze ovestin na poprawe sluzu :-) a co wiesiołka to tez juz nie pamietam od ktorego dc,ale chyba od 5 . Sufitko ja też to zauważyłam-im więcej mam obowiązków tym lepiej organizuje dzien i na wszystko mam czas. ( no prawie ,bo nie zawsze się chce :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Cześć dziewczynki. Ja dzisiaj w lepszym humorze, odwiedziła mnie dzisiaj kolezanka i opiepszyła za moje doły i troche mi pomogła. Znowu wstapiła we mnie energia, że doczekać się nie mogę końca @ i poczatku dni płodnych. Wy tez tak macie? 1 dzień okresu załamka, drugi troche lepiej a póżniej dostaje takiego pałera,ze nie moge sie doczekać końca@.Ale trochę boje się wizyty w czwartek nastepny u lekarza. Pozdrawiam Was cieplutko bo zimno sie zrobiło masakrycznie. U Was też pada snieg?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki akasiu, niekiedy można sie pogubić, co kto bierze :) anisik, dobrze z kimś pogadać, od razu problemy jakby mniejsze, u nas deszcz ze sniegiem :( i zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki za mile powitanie na Waszym forum :-) hmmm nio to sama juz nie wiem co ile dni mam sie przytulac z moim Misiem :p rozwazmy moj przypadek.wezmy pod uwage marcowy cykl,ktory zaczal sie od 17 marca.owulacja 2 kwietnia,a wiec wystarczy,ze bede sie kochac w tych dniach:29,31 marca, 2,4 kwietnia?nie za malo tych dni?:p a moze zaczac wczesniej niz 29 marca.pomozcie kobietki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!mam jeszcze jedno pytanko.od prawie miesiaca biore witaminki \"Biofer Folic\",a jakie witaminki powinnam zakupic mojemu Miskowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kupię i będę brać. zobaczymy jak będzie w tym cyklu. nienastawiam sie na nic ale próbować trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to bo Luteina którą biorę ma zadziałać przy cyklach bezowulacyjnych, ale chyba nie u mnie, tym razem znowu 1 kreska na teście, jeszcze jutro zrobie i dam sobie spokój w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujecie i jakos chciałabym wam pomóc. Nie wiem czy to coś pomoże ale z pewnością nie zaszkodzi. Nie mogłam zajśc w ciążę ,bo oboje z mężem mieliśmy problemy. Ja miałam nie regularny okres a mój mąż bardzo mało i bardzo słabe..., Jak już wcześniej pisałam lekarze nie dawali nam zbyt wielkiej szanse bez invitro,ale któregoś dnia mój mąż mi powiedział że jego kolegi z pracy żona też nie mogła zajśc w ciążę ,leczyli się oboje kilka lat,byli już nawet w jakiejś klinice,ale dalej nic to nie pomagało,któregos dnia ktoś im powiedział że mężczyzna będzie miał silniejsze plemniki jak nie będzie jadł przez jakiś czas nic tłustego i nie bedzie pił alkoholu (jak je tłuste czy pije alkohol to plemniki są bardziej leniwe) ,za bardzo na to nie liczyli ale sprobowali i po trzech miesiącach ta dziewczyna była już w ciąży. Nie chciało mi się w to wierzyc ale postanowiliśmy spróbowac ,naszczęście w tym momencie mój mąż podszedł do tego poważnie i nie jadł nic tłustego,a jeśli chodzi o alkohol to nie odstawił całkowicie bo raz w tygodniu pozwolił se na jedno piwo i może to zbieg okoliczności ale po około trzech miesiącach też byłam w ciąży,a jeśli chodzi o tamte małżeństwo to w ten sam sposób mają teraz drugiego maluszka,chieli już wcześniej ale ale że przez pięc lat nie wychodziło to spróbowali wypróbowany sposób Zawsze warto spróbowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki, ja już po wizycie. Maluszek rosnie w szalonym tempie ma już 15 mm. Widziałam nawet dzisiaj bijące serduszko, super. Gin mi dała dużo ulotek, książeczek i róznych takich, a cieszyła się, że wszystko w porządku aż miło było na nia patrzeć. A mojemu mężowi gębula to się śmiała od ucha do ucha. No i mam termin wyznaczony 27.10, tak więc na weselu chyba nie poszaleje za bardzo, bo jest 06.10. Poprawiam tabelkę. Dużo buziaczków dla Was. NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............7...................20.03.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............9............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31.............8......... ......... 27.10.2007 Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A ja uprawiam seks kiedy mam na niego ochotę. W czasie owulacji staramy się żeby było co dwa dni, chociaż w grudniu mam wrażenie, że przegapilismy. Ale włosów z głowy rwać nie będę. Mi mój gin. powiedział, ze powinniśmy co najmniej 3-4 razy w tygodniu, nie rzadziej, ale i nie częsciej. A tobie Sylwinko pozwolę sobie na poradę. Nie nastawiaj się, podejdź do tego na luzie. Miło cię tu widzieć, ale nie chciałabym żebyś się stała jedną z nas . Nie obliczaj kiedy masz się kochać,kiedy masz owulację, podchodź do tego spontanicznie. Stres i ciągłe myślenie o tym, nie pomoże. Głowa do góry i mam nadzieję, że za miesiąc usłyszymy, że sie udało. Bo niby czemu miałoby się nie udać. Dobranoc, kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałabym o najważniejszym - Paula - super bobas i całkiem niezła fasola, taki spory Jaś ;) Gratulacje i cieszę się, że wszystko w pożadku. A jak wielkolud Dianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) :-) a u nas deszczowo :-( i ponuro .... Paula ale masz wielkoluda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do spotkania w Krakowie to też bym chciala !!! z tym,ze to 550km :-( ale moj mis tam jezdzi w delegacje- moze sie uda.Buziole na ta zimną wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. Paula to super że wszystko idzie dobrze. ciąża szybciutko ci zleci i ani sie nieobejrzysz a będziesz mieć w ramionach małego bobaska. ciesze sie bardzo. jak was odwiedze w wakacje to obie z Dianką będziecie już takie grubaski. odprawiłam męża do pracy i będę sie brać za pierogi i uszka z mięsem bo mój mąż to jadłby to codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu nic sie niemartw, tak ułożymy spotkanie żeby była każda która chce. Co do rad Wioli to w moim przypadku niebardzo, bo mężuś ma wspaniałe nasienie, a wogóle to on mało je tłustego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słonka i miłego dnia życzę. Paula gratuluję i cieszę sie, że wszytko jest w porządku. Twój Maciupek to już całkiem spora istotka :-) U mnie pogoda szara.. ale przynajmniej nie pada. Przesyłam gorące uściski i poprawiam tabelkę - nowy cykl nowa nadzieja ! :-D NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............9............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31.............8......... ......... 27.10.2007 Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dzień dobry ale pogoda :/ !!!! Ale duzo wiadomości super. Wszystim gratuluje udanych wyników, dużej fasolki , udanych zabiegów !! Wszystkie was podziwiam . Ja w następnym tygodniu jade na Hister. + drożnośc i juz się boje .Mam strasznego pietra ale powtarzam sobie ze tyle kobiet to juz przeszło i jest ok. Dzięki naszemu topikowi o wiele łatwiej nam zrozumiec pewne sprawy .Fajnie ze jest do kogo pisac. Noi to miłego dnia pozdrowienia dla fasolek a weszystkim życze udanego staranka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ja wczoraj zaczełam nowy cykl. więc pewnie będziemy sie starać w podobnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elizuniu :-) Kukusiu.. ja mam cykle 28 dniowe.. więc starać się bedziemy około 12 -17 dc. bo od 16 dc biorę duphaston... może i tym wiesiołkiem się \"potraktuję\".. A Ty kukusiu jaki masz plan ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×