Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

kukus-to teraz do dzieła :-D dobrze,ze zrobilas test owu/ buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby sie ciesze że choć mam owulację, bo byłam pewna że nie powiedzcie mi, czyli mam rozumieć że jajo pęknie np.jutro?czy już pękło? czy jeszcze nie wiadomo czy pęknie? sorki ale ja sie we wszystkim pogubiłam. i martwi mnie to plamienie.trwa cały czas!!!!!!!! ciągle zaglądam do kibelka i na wkładce ten trudny do zidentyfikowania kolor i nawet skrzepy zauważam martwie sie bo jeszcze nigdy w życiu nie miałam czegoś takiego w środku cyklu. akasiu ja ostatnio też leczyłam ząbka kanałowo. zabuliłam 250 zł!!!! myślałam że wyjde z siebie i stane obok. dentyści to pięknie kase trzepią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze że tak zapytam..... to przez ile dni teraz wypada sie starać po tym teście.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to niedostałam dzidziusia ani od Justyny ani od Dianki. kukusia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kukusiu - super wiadomosc. Jak jest pik LH to owulacja powinna nastapic w ciagu 24-48 godz. A swoja droga te krotkie cykle ( np. 21 - dniowy) tylko mog apotwierdzac ta twoja wczesniejsza owulke. No i starac sie, starac... :) Martyniu, zycze duzo zdrowia. Tryniu, przykro mi... Akasiu, trzymam kciuki zeby nie przylazla wstretna @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko ale wtedy robiłam testy od 9 dc i niewyszedł ani jeden. może mam nie zawsze owulacje a dziś to sie czuje jakbym okres miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko ale wtedy robiłam testy od 9 dc i niewyszedł ani jeden. może mam nie zawsze owulacje a dziś to sie czuje jakbym okres miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu, moze nie zawsze, ktoz to wie. Z reszta nie straszac cie nie zawsze pik lh potwierdza owulacje - on ja tylko zapowiada. Ale zycze ci dwoch kresek na tescie - niech kwiecien bedzie twoj, no i akasi, i wogole wszystkich was. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyscie wszystkie zaszly w ciaze :D :D to bylaby prawdziwa druzyna pilkarska, lacznie z rezerwowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko jak wszystkie to wszystkie - ty też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiesz, właśnie tego sie boje że jajeczko nie pęknie, bo tamtym razem chyba tak było. powiedz mi czy jak pójde do gina w poniedziałek to dowiem sie co sie stało z jajeczkiem, czy pękło czy zagineło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na usg powinno byc widac, czy pecherzyk jeszcze jest, czy peknal.Jak peknie to wtedy jest plyn w zatoce douglasa. A ja zajde, ale w maju ;) Poki co w kwietniu to chcialabym wreszcie @ dostac. Dzis wzielam pierwsza tabletke progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A calkiem niezle,dziekuje. Niewiele nim jezdzilam, bo mezus okupuje poki co ;) Musze uciekac, bo mi sie przerwa konczy- niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie iwem co ty na tym forum jeszcze robisz Kukusiu ;) Szybciutko do meza i do dziela, moze jajeczko juz peklo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana na razie to mężuś jeszcze z pracy nie wrócił wiec dlatego siedze tutaj. ale też zaraz zmykam do wanny, odprężyć sie i przyszykować. potem odgrzeje mężowi obiadek, wykąpciam go i będziemy sie brać. muszę też przyszykować jakąś fajną scenerie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - ja też zabuliłam równe 250zł ; sufitko-przelezie napewno :-) oby jak najszybciej...bo staranka były dopiero 24h po peknieciu a wczesniej nici .więc na moje oko to nie zdąrzyły...:-) ale jak kwiecien to kwiecien ;D zmykam-bo jutro na 7 do szkólki :-) milej nocki....aa dla niektórych owocnej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kukusiu, wspaniałe wieści, bierzcie się do roboty, niekiedy owu przychodzi wczesniej i można plamienia zauważyć, więc do dzieła martyniu, ale cie dopadło, nie daj się, jesteśmy z tobą, może przez zmiane klimatu tak się załatwiłaś :( paulko, bardzo smutne to co napisałaś, ja sie boje śmierci, bardzo Trini, nie jesteś sama, ja po 2 dniach plamień dzis @ przywitałam, także jutro zmieniam tabelkę, także z innego powodu, jutro wam napiszę :) witam kruchaa dopisz się do nas dianko, a ja pisałam na temat: Twórcza postawa intelektualna a oczekiwania uczniów wobec szkoły, przeprowadzałam ankiety w gimnazjum, fajnie było wtedy :) justynko, ja też poproszę zdjątko na adres: marzenkakal@o2.pl dziękuję i pozdrawiam akasiu powodzenia w szkółce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam oczywiście Surfitkę i Elizę, ciekawe gdzie monia się podziewa, o lence nie wspomnę, a sysia to już zapomniała chyba o nas, lidko-kitko, fiono i mala, odezwijcie sie do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dzięki za pamięć. Jestem i nie zapomniałam o was poprostu jest wiosna i nie mam kiedy pisać siedzę nonstop w ogródku to moj żywioł. Poza tym sprzątanie przedświątecznie. Jestem zalatana niestety jeszcze nie na tyle żeby zajść w ciąże. gratuluję wszystkim dziewczyną ktorym sie udalo zajść i bardzo dziękuję justyś za zdięcie śliczny maluch i no0 tak dalej. Pozdrawiam wszystkie papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............12............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31.............9......... ......... 27.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie :) korzystając z okazji wkleje aktualna tabelke NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok13.04.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............12............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31.............9......... ......... 27.10.2007 1 « 232 233 234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak licze to za dokładnie cały rok (12 m-cy ) ostatnia z nas z tabelki nr 1 powinna zajśc w ciąże :) bo jest nas tam wpisane 12, :) Podejrzewam jednak ze wszystko sie troszę pozmienia a szkoda bo by było super Papa pozdrawiam Dobrej nocki PS mam pytanko : Idziemy z miskiem na Chrzciny do rodziny -ile kaski się teraz daje . Może macie jakies aktualne dane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie okruszki - u mnie juz necik w domku :) niestety taka chandra mnie dopadla ze ryczałam całe popołudnie - nie wiem co mi sie stało - okropnie się czulam - po prostu chyba wszytko na raz się skumulowało i kopoty w pracy i ta wredna @ ... nie wiem nic mi się ostatnio nie udaje - wiem ze rozczulam sie nad soba - ale podły mam nastrój - mysle ze jutro pewnie bedzie lepiej i wszystkie smutki odejda jak reka odjął ... ... jestem padnieta - oczy mam jak zmora - wyplakalam chyba dziś morze łez - pocieszam sie faktem ze organizm się oczyścił z toksyn ;) no i ze bede mogla wyprac dywany i zawiesic firanke w kuchni ... nie wiem jak to bedzie z tym kwietniem aksiu - bo ja bym bardzo chciala ale pewnie te moje jajowody sa zapchane i bez laparo się nie obedzie! kupiłam sobie dziś gazete \" m jak mama \" odbiło mi całkowicie - ale poczytalam sobie troszkę - a co mi tam wiedzy nigdy za mało i wiecie co podobno najzdrowsze rodza sie dzieci poczete w lecie - to ja moze zarezerwuję sobie letnie miesiace ;) Dobranoc - pchły na noc karaluszki pod poduszki ... :) Ps . jak jutro wroce z pracy to roześle Wam moje nowe zdjecie robione tydzień temu w Żelazowej Woli :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Jakis cud ale internet zaczął mi działać więc od razu do was piszę. :) Akasiu, nigdy nie wiadomo jak to jest z ta komóreczką, kiedy jajo dokładnie pęka, a kiedy biegacze znajdą do niej drogę. Może być niespodzianka mimo wszystko :D Trynitko, nie smuć się, zobaczysz, nam tez zaświeci słońce, tylko musimy dłużej na nie poczekać. Ja słyszałam, że wogóle więcej dzieci poczyna się poźną wiosną lub latem. Jakoś te organizmy mają więcej energi i lepiej pracują. Oby. Ja się nastawiam na maj albo czerwiec. Jak w maju nie zadziała zastrzyk to w czerwcu może te gonadotropiny. Coraz większymi krokami zbliża się hsg, brrr Ale wolę zrobić niż zachodzić w głowę, czemu mimo owulacji, zdrowych chłopaczków nie ma fasolki. Chociaż z mojego nastawiania i tak nic nie wychodzi, bo np. zimę i wczesną wiosnę mam za jednym zamachem z głowy. Ale może teraz jak mój gin mnie lepiej zna od razu będzie mi serwował progesteron, bo nawet mi więcej przepisał i mówił, że to na następne cykle. Więc może już się ta chora sytuacja nie powtórzy. Uczulenie po zastrzyku dopiero mi parę dni temu zlazło, dziwne, bo nigdy nic mnie nie uczulało. Starzeję się ;) Po za tym życie mknie do przodu, nawet nie wiem kiedy minął kwartał roku. Dobrej i udanej nocki życzę wam dziewczęta, wiem, że pewnie niektóre z was już niedługo będą wstawać, to życzę też miłego dnia. :D U mnie teraz na tapecie podatki. Muszę się rozliczyć a mam zaledwie na to czas dwa tygodnie. Ale damy radę... Dobranoc, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane. Elizo my byliśmy na chrzcinach niedawno, daliśmy 200zł. no, a co do nocki to....... niestety nie było tak jak miało być. cały czas miałam krwawienie (nie plamienie tylko więcej) i zrezygnowaliśmy ze staranek bo się baliśmy o co chodzi. mąż sam mówi że może lepiej zrezygnować dzisiaj, bo jak jest coś nie tak to żeby niezaszkodzić. mąż też w szoku, no ale chlop jak chlop, wogóle nie ma pojęcia o co chodzi. sama nie mogłam też mu wytłumaczyć bo nic więcej od niego niepojmuję. dziś rano pierwsze do wc poleciałam i patrze i znów lekkie krwawienie (nie plamienie) w kolorze takim jakby stalowym czy rudym. niemam pojęcia co jest grane. zrobiłam wczoraj wieczór test owulacyjny i znów był pozytywny, potem zrobiłam ciążowy i też był pozytywny, z lekko jeśniejszą drugą krechą, ale bardzo widoczną. dziewczynki poradzcie mi co robić. kurcze moich ginów dzisiaj nie ma, ani jednego. boje sie że to oznaka czegoś złego, bo chyba przy pcos czy czymś innym testy wszystkie wychodzą pozytywnie. co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - lepiej zalap się do jakiegos lakarza - koniecznie - bo jak to ciaza ?? to lepiej działac od razu - moze duphaston powinnaś nadal brac ... koniecznie idz do lekarza - czy swojego czy nie - bo to jest b. ważne .... i jeszcze coś jezeli to ciaza to owulacyjne zawsze sa pozytywne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka wszystkie panie Kukusiu nie lekceważ tego bo jeżeli to ciąża to musisz koniecznie brać leki jeżeli masz krwawienie. Testy ciążowe wychodzą pozytywnie też jak brałaś pregnyl na pęknięcie ale z tego co wiem to nie brałaś nic takiego. I Trinity ma racje przy ciąży testy owu wychodzą pozytywnie. Trzymam kciuki kukusiu aby wszystko pozytywnie się wyjaśniło. Trinitko a jak u ciebie z samopoczuciem dzisiaj? Ja to by chciała ten kwiecień bo ja i mężyk mamy nie długo urodzinki i to byłby super prezencik. A jak nie to chce lipiec po urlopie taka niespodzianka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki.jesteście kochane że tak sie martwicie. szukam właśnie w książce telef. jakiś numerów do ginów prywatnie ale sie boje. mąż to dzwoni do mnie co chwile i pyta jak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×