Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

KSEniu ja brałam do 20tygodnia duphaston. Wczoraj bylismy u lekarza na pomiarach dziecka,ładnie rośnie...i waży już 370g.A wierci się niesamowicie jak mała atomówka..na 98% jest dziewczynką.Jestem bardzo szczęsliwa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D,z kazdym kolejnym dniem,oby jak najdłużej siedziała w brzusiu! POza tym daję radę z bólami i tymi wszytskimi dolegliwosciami chociaz przyznam,że nie jest lekko.I całe szczescie ze mam was bo u mnie co poniektorzy myslą,że kobieta jak może chodzic o własnych silach tzn...ze moze wszystko..eehh. Cały czas trzymam kciukaski za wszystkie i czekam na pozytywne efekty.W ramach cudów Bożo-Narodzeniowych proszę o więcej tych upragnionych wiadomośći na naszym topiku :-) p.s dziewczynki podpowiedzcie mi imiona dla dziewczynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.........chyba jestem niezłym łakomczuchem ;-) przytyłam już 10kg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.........chyba jestem niezłym łakomczuchem ;-) przytyłam już 10kg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.........chyba jestem niezłym łakomczuchem ;-) przytyłam już 10kg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa porą Jadira gratuluje wyboru daty ślubu, napewno będzie prześlicznie - ale bedziesz miała podwójna impreze -więc musi byc wszystko OK. Może twój Misiek specjalnie to zaplanpwał :) Voltare ja też nie wiem czy bede leciała na Bete bo juz mam tego dosc JA mam robic w 26dc - a ja przecież średnio mam @ co 29 więc szkoda kasyZeby sie znowu nie okazało ze jak wyjdzie negatywny to zaraz przyjdzie wredna@. A masz moze jakieś jeszcz objawy Bola cie może Cycuszki ? Ob nie o dziwo nic a nic , A co do Kłucia to ostatnio pani wbiła mi sie w zyłke z której nic nie leciało i mówię jej zeby wciła i inną i pokazałam gdzie i juzbyło super -A śladu nie było nic a nic - Strasznie boje się kłucia ale jak wam wspominałam oddaje krew czasami mam nawet ksiażeczke -ale to jest moja walka ze swoimi słabościami :) No a teraz spadam na you can dance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wrociłam z baseniku - ale nie mam kondycji - za to byłam w saunie i na basenie reakracyjnym - wybiczowałam wszystkie partie ciala ze szok :P zamierzam chodzic częsciej bo ciałko jest po wodzie takie ładne ... ale znajac mnie to bedzie tak do połowy cyklu a potem to jak voltare bede się oszczedzać bo zawsze mam głupią nadzieję ze może sie udało ? dzisiaj byłam w aptece zamowiłam sobie taką emulsję myjacą - antybakteryjną - lekarz mi ja polecil jak nękają was rozne problemy - tu i tam to pomaga - nazywa sie Lubex - jest troszke droga bo kosztuje ok. 26 zł za 150 mil ale za to podobno skuteczna ... do tego skusiłam sie na testy owulacyjne - hmmm - bedziemy celować - nie wiem czy jest sens ale \"tonący brzytwy się chwyta \" kukusiu te perfumki to Summer white Avonu - poczułam je na mojej znajomej pachną tak świeżo \\to czysty prosty zapach wibrujący nutami kwiatowymi podszytymi akordami białego piżma\\ ze się skusiłam szczególnie ze nie były drogie - wylicytowałam za 15.90 zł. w katalogu Avon są za 39.90 mój maz je odbierze osobiście takze zobaczy czy to towar orginalny i zapłaci ... ja też uwielbam perfumy - moja znajoma w ciaży tez miała tego typu problemy co Ty i dzieki temu dostałam prawie cały flakon 90 mil. LACOSTA TOUCH OF PINK - ją strasznie draznił i powiedziala ze na pewno juz go nie będzie używć ... umm lubie takie prezenciki :P zmykam kochane moje - zjem jeszcze grejfrucika i kłade się do łożeczka ... ja też oglądam you can dance ... a potem BLADE : MROCZNA TRÓJCA ... akasiu ❤️ mi się podobają takie imionka : Amelka, Natalka, Julia, Oliwia, Ada, Ida, Zosia, Marysia, Kinga, Lenka zresztą wszystko zalezy od gustu - dużo imion jest pieknych ... zmykam buziole dla wszytskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. U mnie zaczal sie dlugi weekend, bede wypoczywac az do poniedzialku :D:D:D:D Akasiu, ciesze sie ze corcia zdrowo rosnie :) Jak moja dzidzia to dziewczynka na dzien dzisiejszy bedzie sie nazywac Michalina. Chociaz podoba mi sie duzo roznych imion Amelia, Emilia, Paulina, Justyna, Milena, Lena i z tych troche tradycyjnych Maria i Stefania. :) Chcialabym dac na dziecku na imie tak, by nikt sie z niego nie smial a jednoczesnie zeby nie bylo sytuacji jak u mnie w liceum. Na 20 dziewczyn 6 to Anie, 4 Kasie, 4 Agnieszki . :) No i trzeba bylo zawsze nazwisko dodawac by wiedziec o kogo chodzi. Ale moze tak ma byc ze istnieje moda na imiona i tym sie charakteryzuje pokolenie :) Nasze pokolenie to przeciez pokolenie An, Kas, Marcinow i Tomkow :) I mimo ze te imiona sa popularne sa bardzo ladne :) Dziewczynki nie powinnyscie w drugiej fazie cyklu zmieniac swoich przyzwyczajen, bo moze...Wogole nawet jak juz sie jest w ciazy mozna nadal cwiczyc (o ile ciaza nie jest zagrozona) a plywanie Trynitko to jest dozolone, a nawet zalecane do poznej ciazy :) Sama mysle sie zapisac po nowym roku na basen, ruch w wodzie ma zbawienny wplyw na kondycje :) Jadirka, sliczne zdjecia 😘 Pozdrawiam serdecznie, kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dzieki za slowa wsparcia, troche sie rozkleilam:( voltare - z tym mrozeniem to bardziej chodzi o to ze mojego B.nie ma w domu niz o jakosc zolnierzykow. jadirko - gratuluje terminu slubu. Ciekawe kiedy ja sie doczekam:) kukusia - wyslalam fotki napisz mi czy doszly bo wczoraj mialam znowu problemy z netem w domu Pozdrawiam cieplutko cala reszte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiajcie ... surfitko - Michasia - to naprawde piekne imię u mnie niestety nie przejdzie - swego czasu bardzo mi sie podobałao i nadal podoba mowiłam o tym meżowi a on Michalina ? co to za imię na Amelke tez się krzywi ... bedzie to trudny orzech do zgryzienia - ale na razie tym się nie martwię nie ma dzidzi nie ma tego problemu ... co do przyzwyczajeń i ich zmiany myslę ze czasem warto - nie chodzi tu np. o sam basen ale np. o saunę i bicze wodne które lubie ale potem to juz nie mozna ... albo ćwiczenie brzuszkow lub jedzenie chipsów ... to takie drobiazki aczkolwiek moze lepiej dmuchac na zimne i nie dzwigać np. zakupow ze sklepu tylko poprosic o to meza ? nie wiem ale takie jest moje zdanie - wiem jednak ze niekiedy ciaza przychodzi do nas w najmniej oczekiwanym momencie i nie zaleznie od tego jaki tryb życia prowadzimy - także niech kazdy zyje po swojemu ... u mnie mrozek chwycił i wszytsko pokryla szadź świeci do tego słoneczko - jest cudnie ale patrząć z okna domku ;P na razie umylam głowę i przed południem wychodze do apteki i na drobne zakupki jutro idziemy do znajomych na tequilę - musze wymyslic jakas sałateczkę i moze zrobię takie mini kanapeczki z bagietki ? pomyslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mój lekarz mnie prosił o to bym nie szalała po okresie owulacyjnym tak na wszelki wypadek - powiedzial mi - ze w moim przypadku warto troszkę się do tego przyłożyc ... oczywiscie mam normalnie zyc ale np. nie prać dywanow albo nie zmieniac firan , nie dzwigac, zakaz suny, picia alkocholu w dużych ilosciach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale ja wczoaj ziewzyny przezyłam horror............................. Dostalam wczoraj sau zapalngo stawu kolaniwego i juz z lozka wczoraj nie wstałam. Miniek przyszecdł z pracy i pojechał ze mna na ostry dyzur, tam jakies łajzy nie umiały wbijac igły zyłe i nie uwierzcie wkówały mi w zyły igły 8 razy łącznie z wenflonem. Zrobili mi multum badan lacznie z beta. NO i z bety wyszł ze ie jestem w ciazy wiec dostalam mocny lek i pojechalismy do apteki. Tam babka mowi ze jelsi jest podejrenie ze moge byc w ciazy to ona mi nie sprzeda tego leku bo zaskodzi :( wtdy zlapalam za telefon i zadzwonila do lekarza mojego i powiedzial ze po tygodniu to beta moze nic jezce nie wykazac wiec jest yzyko. Pani w aptece dobrze ze bla czujna, dala i witaminki dla kobiet w ciazy masci na kolano i kazala lerzec i moj lekarz gin tez tak powiedział. Wiec lerze wlasnie w lozku z noga do gory a Miniek wlasnie gtuje ogorkowa :) Surfitko moi zdaniem zrobilas głupote ze poszlas na akupunkture we wczesnej ciazy, wszedzie sie dowiesz ze nie wolno w pierwszym trymestrze brac takich zabiegow wie mogłas sama sobie zaszkodzic a co do cwiczen to myslisz ze twoja ciaza nie jest zagrozona??? Gdybys miala 20 lat i zaszla naturalnie to luz mozesz robic co chcesz ale po takim leczeniu, stymulowaniu i podobnych rzeczach jestes w grupie agrozenia i powinnas uwazac na siebie. Przeprasam ze ak ci mowie mimo ze jestem mlodsza ale wychodzi na to ze juz wiecej przezlam tego co z ciza zwiazane a to twoja pierwsza wiec powinnas chuchac i dmuchac przynajmniej do konca 3 miesiaca. Mam nadzieje ze sie nie obrazisz ze ak ci napisalam ale poprostu sie z Toba nie zgadzam. Jaqdirko buziole dla ciebie Voltare i jak sie czujemy dzisiaj?? Akasiu przeslij jakas fotke brzusia całe moc buziaczek dla wzystkich ziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) Ja tylko na CHiwlke i uciekam do łózeczka, chyba ksenia pisała o duphastonie ja brałam do 19 tygodnia:) Dziewczynki które testują niebawem trzymam mocno kciuki🌻 i za te które się starają w nowym cyklu 🌻 i za cięzarówki🌻 i za nasze mamusie🌻 dziś byłam zrobic krew zrobiłam znowu na tą cholestaze bo znowu mnie strasznie wszystko swędzi. Do tego do trzech dni okropnie mi puchną palce u rąk normlanie szok uciekam buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skarbeczki!!! Surfitko-ciesze sie,ze zdjęcia Ci sie podobaja.Ale miałam brzuchol:):) Voltarko,Elizko-czekam z niecierpliwością na testowanko ;Boziu żeby sie udało❤️ Martika-bidulko,teraz chcesz czy nie musisz leżakować.Zycze by wszystko ci szybko przeszło i by @ zapomniała o tobie.Wysłałam Ci zdjęcie Akasi. Karolcia26- kiedy masz urodzinki ????;..ja 24 marca.. Matt-ja też prosze o zdjęcie firan:) Akasiu ciesze się,że z tobą i malutką wszystko dobrze. Jeśli chodzi o imiona to mnie podoba się Dorotka,Justynka,Amelka,Zuzia,Michalinka,Oleńka.Ja nie wiem jak wy sugeruje się co do imion patrzac na osoby które znam lub znałam.Jakie te osoby są ,jakie maja charaktery itd.Ale to tylko moje zdanie... Akasiu- pogłaskaj malutka przez brzusiu,niech rosnie zdrowo i nie dokucza bardzo mamie👄 Elizko-wiesz nie pomyślałam czy mój Krzysiek to zaplanował,ale też się ciesze. Tryni-ja to cie podziwiam za te twoje wypady,basen ,rower...i dobrze ja to się nigdy nigdzie nie moge zebrac i ten wieczny brak kasy. Dzięki za rade co do emulsji Lubex-przyda się:) Mychass-jak to kiedy slub wspominałaś coś o wrzesniu??? I głowa do góry ,a smutki do kata:) Martyn-iu/ juz niedużo zostało wytrzymasz,modle się za ciebie codziennie i zobaczysz juz niedługo wszystkie dolegliwosci bedziesz miała za soba:)🌻 Pozdrawiam całą reszte topikowych koleżanek i psiapsiółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychass nie doszły mi zdjęcia od ciebie kukusia@vp.pl Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Droga Martiko, nie wiem czy mnie czytasz uwaznie, ale chyba nie...akupunktura byla zanim dowiedzialam sie o ciazy, jak test wyszedl pozytywny przestalam chodzic. Co do ciazy ..hmm....nie wiem co uwazasz za ciaze zagrozona, ale skoro bylam u dwoch roznych lekarzy, ktorzy po zbadaniu mnie powiedzieli ze moge pracowac i wszystko jest super, moge uprawiac seks, lekki sport, tylko mam uwazac na to co jem i nie nadwyrezac sie, nie dali mi zadnych lekow....i powiedzieli ze ciaza to nie choroba, to chyba nie jest zagrozona? A co do wieku to troche przesadzasz..mam 28 lat a zagrozenie ze wzgledu na wiek jest po 40 :( Ja naprawde dbam o siebie i malenstwo i nie przestane gdy za 2 tygodnie skonczy sie I trymestr. A tobie zycze szybkiego zajscia w wymarzona ciaze. :) Wszystkim tego zyce jeszcze w tym roku bo to mozliwe :D A ciezaroweczki niech poglaskaja ode mnie brzuszki :) A mamusie ukochaja malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A u mnie chyba d*pa blada:( Zaczynają się plamienia:( i jeszcze się modlę żeby się na tym skończyło, ale już chyba mogę sobie te modlitwy darować - przeczytałam wszystkie wpisy - sorrki, ale nawet nie mam dzisiaj ochoty na pisanie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - bardzo mi przykro:-( Dziekuje dziewczynki za info odnosnie długości brania duphastonu,ja co prawda biore luteine dopochwowo,od 8 do 13 tc 3 razy dziennie a teraz mam zmniejszone do 2 razy dziennie i tę dawke mam brać do 17 tc a potem zobaczymy co gin zadecyduje. Ja wczoraj wyszłam na krótki spacerek dookoła bloku,co prawda gin pozwolił mi ostatnio chodzić ale bez szaleństw jak to zaznaczył ale i tak boje sie wychodzić. Ok,uciekam przyjąć pozycje poziomą,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Voltare mam nadzieję że na plamieniach się skończy, jestem z tobą :) Martiko, miałyśmy nie wracać do .... a ty cytujesz jakąs nieznaną nam osobę; akurat pamiętam jak surfitka była na akupunkturze wtedy gdy nawet jej się śniło że może byc w ciąży, czyli kilka dni po owu. Pozatym też uważam że ciąża to nie choroba, gdy nie ma wskazań nie trzeba od razu pchac sie do łóżka i nic nie robić; oczywiście nie można tez w drugą stronę przesadzać. Odnośnie kolana to moja koleżanka ma tak samo, jest na L4, lezy w szynie gipsowej :( Trini, ja to mam taki słomiany zapał, tyle pomysłów a potem nic z tego nie wynika :( dobrze ze tobie się udaje i basen i ćwiczenia i dietka :) Akasiu, +10 do przodu to nie jest źle, i tak szybko wrócisz do swojej wagi :) mychass ja tez nie mam zdjeć od ciebie marzenkakal@o2.pl Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,co to za przekomarzanki dajcie spokój. Karolcia -a gdzie odpowiedz na moje pytanko???? :):) Voltarko-ja niebede mówić ,że mi przykro,bo nadal mam nadzieje ze to nie na zblizająca się @. Maychass-ja też plis o zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam na forum a tu znowu niezgoda - ehhh - dałybyscie wreszcie spokój ... ma być nam ze soba naprawdę miło ... Surfitko - nikt nie twierdzi ze Twoja ciąża jest zagrożona - lecz też nie możesz wypowiadac się w imieniu kogos kto zna te obawy i ciągle drży o przyszłość swojego nienarodzonego dziecka, nie można ciągle skakac z radości jak coś się dzieje niepokojącego - wiadomo ze kazda z cięzarówek znosi tą ciąze inaczej a Ty z czego można się cieszyć należysz do nielicznej grupy tych bez problemów ... i tak trzymac - kazdy CI tego zyczy bys nie poznała smaku lęku i nigdy nie była w takim zagrożeniu jakie przeżyła prawie kazda z naszych cięzarnych dziewczynek ... mamy tu dwie po przejsciach - czyli poronieniach bedących znowu w upragnionej ciązy: ksenię i kukusię \\Ksenia cały czas leży \\- takze obawy ich chyba były uzasadnione ... kilka szczesliwie zaciążonych z problemami wynikającymi pożniej - mam na mysli naszą martynię i akasię , chyba ansiczka też nie omineły jakies przykre niespodzianki ... nic nam nie wiadomo o destination bo się wcale nie odzywa, nie wspominajac o martice która dwukrotnie staciła swoje Aniołki - także sama widzisz patrząć na to wszystko już można zaczac się bać bo nie jest to obraz sielskości i nieustająco trwającej radosci z ciazy ... widomo ze nie mozna przesadzać ale to jest w nas glęboko - naprawdę ! jeżeli ciaza przebiega prawidłow to faktycznie można robić wszystko - na prawie tylko bo kto o zdrowych zmysłach decyduje się bedąc w tym stanie na jakies ekstrawagancje - kazda z nas przecież ma serce i chce mieć swoje upragnione dzieciątko ... moj wpis nie jest atakiem na Twoją osobę - po prostu musialam to wszytsko napisać tak jak Ty kiedyś ... uff ulżyło mi ... a teraz mozecie mnie zakrakać ... bo ile charakterów tyle zdań ... voltare - mam nadzieję ze te plamienia są przejsciowe ! musisz byc silna {serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka-2327
Surfitko m ci tylk cgce,my usmiadomic ze pare dziewczyn przez Twoe wypowiedz zle sie czuje ja tez do nic naleze. Cieszy sie ze jestes w ciuazy ale nie zjadłas przeciez wszystkich rozumow wiec nektore twoje uwagi nie sa namiejscu a stanela po stronie pomaranczy bo ona nie powiedziala nic zlego tylko tle ze zdanie ma sie inne jak jes sie po drugiej stronie medalu. Cuesz sie ciążą ale pamietaj ze wiekszosc z nas płacze po nocach bo im sie nie udaje a woj optymizm i ciagłe pouczanie nie pomaga. Mnie juz to wszystko wkurzylo wiec jets m obojetne co powiecie. Karolcia a w II fazie kiedy jest male nawet ryzyko ze mozna byc w ciazy mimo ze sie o tm nie wie mozna unikac akich zabiegow i przekladac je na pierwsze dni cyklu. Nie zaczynam od nowa klotni tlko mowie to w imieniu swoi i paru dziewczyn ktorym czasem troche przykro. I nie ma kobiety w cizy ktora sie nie boi o malenstwo no chyba ze ona nie ma uczuc. Rozumiem ciezarne nasze kolezanki ktore placza i boja sie bo nie do konca jest dobrze, ja wiem co to znaczy i c sie wedy czuje wiec maja prawo sie matwic plakac i mowic o swoich obawach. ja po niektorych wpowiedziach sie tak przejelam ze w styczniu ide a insemincje bo tez mi juz bardzo złe msli do głowy przychodza. Codzi mi o to ze Surfitka jak nie była w ciazy to umiala wyrazic swoje zdanie ale reszcie brak na to odwagi wiec ja to powiem bo nie zalez mi na tym zeby byc lubiana, mam swoje problemy i nie lubie tkstow "mnie sie udalo to wam pewnie tez" nie kazda historia sie ak konczy wiec nam to nie pomaga... Zreszta co bym nie napisala to tak bedzie xle ale moge wyrazac wlasne zanie bo uwazam ze SUrfitka nie jest do konca fair bo sama miala pretensje a teraz rady wzyskim aje nie wiedzac co to strach o dziecko i zycze jej ego zeby było ok bo ja nkom zle nie zycze i trzymam za nas wszytkie kciukasy. Zwalam to na zachwinaie hormonalne z tad moja odwaga i chyba brak juz cerpliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka-2327
przepraszam za uciete wyrazy i zjedzone literki ale jak wiecie nie moge chidzic leze w lozku wiec cierzko mi sie pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka napisała: \"Dziewczynki nie powinnyscie w drugiej fazie cyklu zmieniac swoich przyzwyczajen, bo moze...Wogole nawet jak juz sie jest w ciazy mozna nadal cwiczyc (o ile ciaza nie jest zagrozona) a plywanie Trynitko to jest dozolone, a nawet zalecane do poznej ciazy Sama mysle sie zapisac po nowym roku na basen, ruch w wodzie ma zbawienny wplyw na kondycje \" A to odpowiedź Martiki na te słowa: \"Surfitko moi zdaniem zrobilas głupote ze poszlas na akupunkture we wczesnej ciazy, wszedzie sie dowiesz ze nie wolno w pierwszym trymestrze brac takich zabiegow wie mogłas sama sobie zaszkodzic a co do cwiczen to myslisz ze twoja ciaza nie jest zagrozona??? Gdybys miala 20 lat i zaszla naturalnie to luz mozesz robic co chcesz ale po takim leczeniu, stymulowaniu i podobnych rzeczach jestes w grupie agrozenia i powinnas uwazac na siebie. Przeprasam ze ak ci mowie mimo ze jestem mlodsza ale wychodzi na to ze juz wiecej przezlam tego co z ciza zwiazane a to twoja pierwsza wiec powinnas chuchac i dmuchac przynajmniej do konca 3 miesiaca.\" \"uwazam ze SUrfitka nie jest do konca fair bo sama miala pretensje a teraz rady wzyskim aje nie wiedzac co to strach o dziecko i zycze jej ego zeby było ok bo ja nkom zle nie zycze i trzymam za nas wszytkie kciukasy. Zwalam to na zachwinaie hormonalne z tad moja odwaga i chyba brak juz cerpliwosci....\" a teraz na zimno to jeszcze raz przeczytajcie, i same rozsądźcie, kto ma racje i kto go obraża i uraża. Ciąża to stan fizjologiczny, nie choroba, chyba że się cos od moich czasow zmieniło:P Wczesne poronienia zawsze były i będą i dobrze - to znak, że słaby zarodek nie miałby szans na normalne życie. Wg mnie jest to lepsze, aniżeli urodzenie upośledzonego (fizycznie bądź umysłowo) dziecka, które nie daj Boże, zaraz po porodze lub niedługo po tym umrze. Kiedy wieksza rozpacz? Mówie okrutne słowa, ale takie jest życie. Owszem sa ciąże zagrożone, ale nie można przesadzać z cackaniem się będąc w normalnej ciąży. Zobaczcie ile jest matek-narkomanek, alkoholiczek - które rodza zdrowe dzieci i takich matek, które dość późno dowiadują się o ciązy - żyja normalnie i tez rodzą zdrowe dzieci. Trynitko - w sprawie badań TSh bardziej wierzę mojej dr endo niż Akasi (Akasiu nie obraź się, ale jestes tylko pacjentka taką jak ja) i skoro dostałam zalecenie zrobic badanie PRZED wzięciem Euthyroksu - to tak robię. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki ... nie wiem co tu się dzieje ...ale chyba to nie prowadzi do niczego dobrego ... ufff Omego przeciez ja nie napisałam nic o tym ze nie zamierzam chodzić na basem zwróciłam tylko uwagę ze nie bede mogła korzystać z sauny i biczy wodnych ... zreszta poprawiłam sie już w nastepnym napisanym poscie - bo faktycznie ciaza to nie choroba i nie trzeba z wszystkiego rezygnować ... jezeli oczywiscie przebiega prawidłowo ... aha i dzwoniłam do swojego endo - kazał mi robic badanie po leku - także tak bede robić kazał mi go brac rano i czekac aż się wchłonie - u mnie nie bedzie z tym problemu zrobie jak poprzednio rano lek a po 15-tej badanie Tsh ... nie zamierzam juz nic wiecej pisac na temat nam znany - bo to bez sensu - kazdy widzi to swoimi oczyma i zalezy w jakim punkcie sie znajduje to takie ma zdanie - wszystkie się porożnimy i znowu forum umrze na kilka miesięcy ... tak było niestety - teraz jak znowu wszystko zaczeło wracać do normy - znowu są nieporozumienia pomiedzy nami ... nie bede nikomu słodzić jak nie mam na to ochoty po prostu to co pisze jest szczere i z serca i jak kogos lubie to mu to mówię - taka jestem czy się komus to podoba czy nie - mam tez swoje wady i się do tego przyznaję ... zmykam do zaraz ide do fryzjera ... buziaki na dobre rozpoczecie dnia 👄 dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ja się niebędę wtrącać niepotrzebnie w tą małą niesnaske. Mam nadzieję że wszystko szybciutko wróci do normy Pozdrawiam wszystkie miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Trini, tu raczej Omedze nie chodziło o Twoją wypowiedz o basenie, a o słowa Martiki i Surfitki. Zdecydowałaś sie na tą fryzurkę ze zdjęcia??? Napewno fajnie wyjdzie :) Odnośnie tej sprawy to ja też wyraze swoje zdanie, jak ja do tego podchodzę. Staram sie nie myśleć co by było gdybym była już np. 1 dzień w ciąży. Przecież można zwariować, zwłaszcza ze wiele z nas stara sie kilka lat. Gdybym tak podchodziła to siedziałabym w domu, nie nosiła zakupów w 2 poł. cyklu, nie odkurzała itp. Trzeba żyć normalnie. Oczywiście jakbym już wiedziała, to naturalne ze z wielu cięższych prac bym zrezygnowała (jeśli takowe bym wykonywała). Zresztą zależałoby to już od stanu ciąży. Każdy przecież czuje się inaczej, jedne osoby mają cały czas leżeć, inne pracują do ostataniego dnia (przykład mojej koleżanki która z pracy pojechała od razu do szpitala i po killku godzinach urodziła :) Rok temu byliśmy na łódce na Mazurach z koleżanką w 3 miesiącu ciąży, nie było przeciwwskazań, więc dlaczego miałaby nie jechać. Co ma być to i tak będzie. Mój harmonogram zajec w miesiącu nie kręci sie wokół cyklu i 14 pierwszych dni. W ferie wybieramy się na narty na kilka dni, i mam nie jechać jak to będzie 2 faza cyklu??? Oczywiscie gdybym się przed wyjazdem dowiedziała ze juz jestem w ciąży to wypad na narty byłby pod znakiem zapytania. To tyle, napisałam swoje zdanie bo tak poprostu myślę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×