Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Karolciu-dzieki za odpowiedz, -tylko jeszcze jedno pytanko---estradiol--robiłas 3 razy ,a możesz mi napisać w których dc.bo ja kompletnie niewiem??? Usunęłam wszystko może teraz dojdzie. Omega3-dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego jesteś nie zastąpiona - dzięki wielkie - następnym razem sprawdzę sobie bez proszeczka ale bedzie to dopiero w styczniu ... u mnie na razie cisza przed burzą - brzuszek na razie nie boli ... karolciu chciałbym abyś miala racje ale chyba jeszcze nie tym razem mykam bo kitus pisze program - pa pa kochane moje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira, poszło a estradiol robiłam w 3 dc razem z fsh i lh, potem 2 dni przed owu trzeba, ja poszłam w 8 dc, trochę za wczesnie, ale mi wzrosło i mieściło sie w normie, 3 raz to 8 dni po owu, poszłam w 20 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu -dziękuje.🌻 Nic na razie mi nie przyszło,może dojdzie troche później. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten zimowy poranek!!!!! Dochodze do wniosku ze mam pecha chociaz od dawna to przeczuwalam. Ciagle sa jakies przeszkody. Jak nie strajk lekarzy to teraz jak mam owulke to mojego B. nie ma :( Nie wiem co mam robic. Mój gin zaproponowal ze mozna zamrozic chlopakow. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... nie wiem jeszcze jak jest na dworku - bo dopiero wstalam i w domu jest taaaak cieplutko ... u nas zero śniegu zaraz pedze do sklepu po wedlinkę i musze jeszcze parę zakupów zrobić bo jedziemy dziś do znajomych na wódeczkę - wracamy juro i może dobrze ze nie ma śniegu bo jedziemy samochodem ... mychass nie mam zdania na ten temat - nie byłam nigdy w takiej sytuacji - ale jak proponują mrozić to moze trzeba ? tymczasem zmykam i zycze wszytkim udanego dnia - ja dziś odstawiam duphaston - i pewnie zaczną sie plamienia - buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobra ale duzooooo śniegu -nawet mój misio zrobił dla mnie bałwanka na balkonie :) śniegu co nie miara i nadal pada. Juz wyciągi ruszaja więc może jakis wypad na narty? Ale ja jak na razie to sie boję cokolwiek robic zeby nie zaszkodzic Od dzis rozpoczełam łykac duphaston -przez 10 dni po 1 talbetce a Ty VOLTARE jak łykasz ? Miłego dnia uciekam do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć babolki🌻 DZięki Wam za wsparcie i doping,inaczej się czuje jak znów wziełam sie za staranka.Nieważne czy cos z tego wyjdzie,ale zaczynam od początku. Na prawdę jesteście kochane i Bozia wynagrodzi Wam to w pieknych dzieciaczkach:) Mychass-jak radzą mrozić to mroźcie.🌻 I nic się nie martw wszystko będzie dobrze:) Tryni-wysłałam Ci troche zimy ,bo u ciebie szaro.Sprawdz poczte. Udanej dzamprezy życze!!!! Karolcia-muzyczka doszła,strasznie mi się podoba.Można sie odstresować-słuchajac.Bardzo dziękuje. Zmykam teraz na badanko. Zycze wszystkim miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko wielkie buzki - ale cudownie - kurcze chyba sie wproszę na wekend ;) uwielbiam snieg - kurcze - takie widoki to balsam dla serca ... kukusiu a jak tam u Was w górach - pewnie tez pieknie ? wlaśnie się dowiedzialam od mojej koleżnaki ze dzisiaj bedzie zlocik \"czarownic\" szykuje się większa imprezka - nie widzialam się z niektórymi dziewczynkami przeszło rok - jupi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas też duuużo śniegu i sypie nadal :) takze Trini zapraszam na sanki :D Elizko, już kiedys pytałam - Gdzie jeździcie na narty??? Jadira, powodzenia w badankach :) Mychass a jak miałoby wyglądać takie mrozenie, skoro męża nie ma? Czy chodziło Ci, by wogóle zamrozić i w razie ponownej owulki i braku męża wtedy wykorzystac? Skoro jest taka możliwość to pewnie ze możecie :D powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzis chandra dopadła, rano dostalam esa od znajomej ze bea ieli dziecko za 2 tygodnie chlopczyka, no i to juz ich drugie dziecko i wlasnie pomyslalam ze to drugie swieta samotne. W zeszłym roku bardzo płakałam z tego powodu ze wtedy poronilam a tu kolejne swieta samotne bez nadziei. Popłakałam sie pzy sniadaniu i jakos ta cała nadzieja i wszystkie fluidki uciekły odemnie :( jakos zowumnie meczy to ze jednak se nie udało bo tempke mam zbyt niska bo tylko 37 a normalnie przed owulka mialam 36,8 wiec za nisk sie podniosła. Do dupy, sorki nie bede was zis zasmucac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia_26 - dokładnie o to chodzi. Moj B.jezdzi na miedzynarodówkach i juz drugi raz wypadlo ze nie ma go w danym momecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika nie myśl tak do przodu, skąd możesz wiedzieć. Poczekaj, choć wiem ze ciężko tak czekać i czekać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychass w takim razie nie ma się nad czym zastanawiać, rób jak mówią skoro w dzisiejszej medycynie takie możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matriko - nie sugeruj się tempką - pamiętasz co pisala kukusia ? u niej tez nic nie wskazywalo na to ze się uda a była w ciazy :) także termometry w bok - nie nakrecaj się - ja tez teraz biegam tylko do łazienki i sprawdzam czy się zaczeło - kurcze obsesja - tak bardzo bym chciala by sie wreszcie udało ... u nas tez każde święta i zyczenia na przyszły rok to pragnienie zostania rodzicami - na razie jednak same porażki ...ale chyba kiedyś wreszcie się uda ? - chyba zacznę myslec poważnej o tym i zmienię lekarza - to moje postanowienie na nowy rok - i do intensywnego dzialania - bo mam wrażenie ze ciągle stoimy w miejscu - karolciu ja tez Ci radze - weź sie za męza - zmoblilizujcie się - bo na razie widze ze trwacie w jakims letargu - nie chce Wam się czy się boicie ? - pewnie po troszku jedno i drugie - ale pamietaj nic nie robiąć niczego nie osiągniecie także do dzieła ! to ma być kopniak na rozpęd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zła zrobiłam wczoraj zdjęcia specjalnie dla was i dzisiaj chce zgrać na kompa a się nie da!!!! nie wiem czemu wyślę wam jak dojde do tego, ale już nie teraz bo siedze przy tym od godziny i nic. a ja niemam zdjęć od niektórych pań Mychass , Martt poproszę o zdjęcia kukusia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Trini :D koniec roku sie zbliża, myślałam już o tym i mam wstępne plany, ale narazie nie pisze o szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się. NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ......ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............30.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............20.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........18.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........13................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27.............9.............. ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻🌻🌻 KSENIU cóż za radosną wiadomość nam przynosisz ❤️ ❤️ bardzo się cieszę i doskonale Cię rozumiem.Ja przez te plamienia kupiłam sobie 10 par białych majtek,żeby na bierząco kontrolować sytuacje i też leżałam placuszkiem ;-) więc nie rób nic tylko śpij i wypoczywaj !! napewno dotrwacie w pełnym składzie do końca 🌻🌻 a mnie w srode dopadło brązowe plamienie :-( ( w 5 miesiącu ) poleciałam odrazu do gina ale niestety mój profesorek na wyjezdzie i przyjmował mnie lekar ze szpitala,pobadali i prwdopodobnie te kolory od globulki,którą biorę raz w tygoniu w razie zakarzenia i na obfite upławy zeby mnie pessar nie uwierał.ehh...mówię wam...co to człowiek się nastresuje - zamiast tylko się radowac i tryskac szczesciem . We wtorek ide na kontroling więc trzymac kciukasy zeby było ok,.!! Trinity - ja nie bardzo rozumiem jak można nie wziąć euthyroxu ?? przecież to nawet nie jest logiczne ..... skoro łykamy go codziennie i on zastępuje moją tarczycę ( która sama nic a nic nie pracuje) to sprawdzam czy dawka jest odpowiednia,prawda?! prędzej zafałszuje jak nie wezmę - bo wtedy nie bedzie wiadomo czy dawka jest odpowiednio dobrana.a tarczyca nie bedzie przeciez pracowała. Napewno nic się nie stanie jak łykniesz ją godzinę pozniej niż zazwyczaj....może trochę niejasno wyraziłam swoje mysli,ale mam nadzieje ze mnie rozumiesz. Poza tym w ciązy absolutnie nie można pominąc ani jedengo dnia./a jak wezmiesz pigulę i okaże się zbyt mała porcja to i tak wyjdzie ...gorzej jak nie wezmiesz to wynik moze byc jeszcze wiekszy i lekarz dobierze za duzo ?! szczerze mówiąc nawet nie pyatałam o to mojego edno i sam tez nic takiego nie wspominał,raczej mówił ze nie nalezy bac się brania leku i spokojnie mozna zbadac tsh - zresztą możesz łyknąc tabletke rano a badanie zrobić popołudniu bo do tego nie trzeba byc naczczo./ Voltare,Elizo trzymam kciukasy ... u mnie zastrzyk w ramach wizyty a inseminacja 400zł pierwsza kolejne z rabatem ;-) duphaston od 36zł do 42zł w zaleznosci od apteki./Łykać po jednej - bo po dwóch może się nie zaimplantować jajeczko :-) A co do zakupów to jestem jak Surfitka nic a nic nie kupię - taka strachliwa jestem ;-) buziaki - zmykam do wyrka 🌻 p.s. Diano to,że sliczna z Ciebie dziewczyna to juz mówiłam nie wspominajac o figurze modelki - synuś napewno będzie przystojniacha ;-) dobrze,że zdrowieje - całuski dla niego 👄 niestety nie dostałam Twojego ostatniego zdjecia o ktorym dziewczynki tak sie rzopisuja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu - dzieki za wypowiedz - bardzo zależało mi na opini z Twojej strony - faktycznie skoro biorę lek by mi pomagał - to nie biorac go wynik jest tak jakby moja tarczyca nie pracowała noramalnie bo samodzielnie nie potrafi - zależy nam na doborze odpowiedniej dawki prawda ? lekarz obserwuje spadek i wrazie czego zwiększa lub zmiejsza dawke leku - przeciez juz do koca zycia będziemy z tym lekiem związane ... nie obserwuemy co bedzie jak odstawimy proszeczki - bo to normalne ze Tsh wzrośnie - logiczne ... także Omego nie wiem jaki wynik Twój lekarz mowi ze jest zafłszowany ? pomysl to co napisała akasia bardziej trzyma się kupy! Kukusiu - nic się nie stresuj - czekalayśmy tyle na zdjęcie to i troszke jescze poczekamy ... ja wlasnie skończylam robic babeczki ... wieczorkiem bedzie wyżerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszym ,badanku.Pani laborantka ma sprawną reke poszło jak z płatka.W poniedziałek ide zrobić LH i FSH.Ale jestem ciekawa co dalej ze mna zrobia. Mychass-gin .powiedział,że zobaczy czy mam samoistnie owu.Jak nie to zobaczymy z lekami.A i mamy w dni niepłodne kochać się z prezerw.a w dni płodne bez.To ma osłabić przeciwciał.I ma mi coś dać na rozrzedzenie sluzu ,jak po tym nie będzie efektu to mam iść do dr.Janeczki i inseminacja zostaje.Zobaczymy co bedzie.A i jeszcze mam zrobić badanie czy niemam przeciwciał we krwi,bo wtedy nawet inseminacja nie pomoże.Strasznie się tego boje. Akasiu-sprawdz poczte. Martiko-nie smuć sie zobaczysz uda Ci się:) Jeszcze raz dziekuje za Wasze wsparcie,nawet niewiecie jakie jestescie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko od poczatku ci mowilam o dr Janeczko ja do niego chodze i jestem zadowolona i zaluje ze nie trafilam wczesniej. Tobie tez radze isc do niego jak najszybciej. Moze sie tam kiedys spotkamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki:) U mnie zima w Olsztynie zagościła. Mężuś w pracy..właśnie dzwonił że kolega nie przyszedł do pracy-bez powodu-i On musi zostać:(a ja tu kurcze nalesniczki usmazyłam z twarożlkiem i z polewa malinową...a Jego nie ma..i wszytsko stygnie:\"(buu..ale jestem zła. DAwiś Śpi i spi...aż się nudzę, jak za długo śpi to mi Go brakuje:) Akasiu wysyłałam do Ciebie zdjęcia..ale mi wracały. MOże masz pezpełnioną skrzynkę? To pozdrawiam i przesyłam zdjęcia Dawisia:) Akasi i pozostałym:)buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ......ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............30.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............20.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........18.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........13................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Witajcie :) Dianeczko, jak Dawidzio spi znaczy ze rosnie :) I dobrze... Dziewczynki, ja wiem ze swieta to szczegolnie ciezki czas...ale moze zrobcie tak jak Karolcia, Postanowienia Noworoczne i wierze ze sie uda :) Tryni, kiedys pisalas ze twoja kolezanka miala problemy, trafila do jakiejs kliniki i za kilka miesiecy byla w ciazy, moze warto sie poradzic...Ogolnie rzecz biorac warto chodzic do specjalistow od nieplodnosci. Naprawde sie znaja na tym co robia i zalezy im na \"statystykach\" ;) Mnie bardzo pomogli i pewnie do dzis u zwyklego gina bladzilabym gdzies....a tak to zaczynamy 11 tydzien :). Denerwuje sie troche bo ciagnie mnie brzusiu, jak na @. Ponoc to normalne, bo rosnie ale ...:o Martika, dziwne te twoje nastroje...glowa do gory. Akasia 😘 Kuskusia, a moze sie uda z tymi zdjeciami...:) jadirka 🌻..malolpesza ci dobze wyjsnila z tymi hormonkami. :) Pozdrawiam was serdecznie i zycze milego weekendu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niemam zdjęć od Anasika w ogóle, i od Mychass i Martt. Proszę podeślijcie mi kukusia@vp.pl Mychass ma być „vp” Trini u mnie śniegu już z pół metra będzie. Uwielbiam odśnieżać, ale niestety w tym roku się na to nie pokuszę. Mychas co do zamrażania to ja nic niemówię bo się po prostu nieznam. Ale ja bym próbowała czego można. Martiko ja bym się tą tempką tak niesugerowała. Ja w ciąży miałam 36,5 a przed owulką 36,3. Może jeszcze się rozstrzygnie na korzyść, niezamartwiaj się. Trinuś a może wybierzesz się do kliniki? Może będzie szybciej. Aty tutaj niepisz o żadnych babeczkach bo na samą myśl to mnie aż skręca. Też chcę taką babeczkę!!!! Akasiu ale się wystraszyłam jak czytałam o twoim plamieniu. Dobrze że to od leków. Surfitko to ciągnięcie to raczej normalne. Ja to do teraz mam. Wiecie co, martwię się bo chyba nie czuję jeszcze ruchów mojej dzidzi. Akasiu czujesz już? Od kiedy? Ja już mam 19 tygodni i 1 dzień, a gin mi powiedział że mam czas do 20 tygodnia. Do gina idę dopiero w grudniu i martwie się. Dianka i Justynka dziękuję za zdjęcia. Ja soje wyślę może dzisiaj albo jutro jak się porozumiem ze swoim nowym aparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×