Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

voltare raport juz zlorzony :P wpisalayśmy sie w tym samym momencie :) jestem dziś happy - wreszcie cos drgneło ... po hsg - umawiam sie na wizyte do kliniki ... także nastąpi przełom - czuję to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki poproszę o zdrowaśkę w tej intencji w poniedziałek o 16-stej ... bede mieć to badanie .... także już wieczorem dam Wam znac co i jak ... troce się boje ale daczego miałobybyź zle - na razie to wielka niewiadoma i nie bede się nakrecać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow - ale zgranie - 2 razy po 2 posty o tej samej godzinie:D Acha - zapomniałam o najważniejszym;) - dzisiaj @ nie przyszedł - po raz pierwszy od nie wiem kiedy nie zjawił się przed 27 dniem - trzymajcie kciuki... Wprawdzie zbytnio się nie łudzę, bo brzuchal trochę czuję, ale modlę się, żeby nie była to kolejna fałszywa dawka nadziei...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zdam raport,ale najpierw Wy potem ja. Tryni- muszę napisać strasznie się ciesze i jasna sprawa,że w poniedziałek kciuki zaciskam i pomodlę sie za Ciebie skarbie ,by wszystko poszło jak po maśle:):):) Voltarko-ale było by cudownie jak by ta jędza@ zapomniała o tobie.Za Ciebie skarbie też pomodlę się do św.Dominika.🌻 Dianko-nie możesz się obwiniać,to nie twoja wina że Dawiś ułożył się w brzuszku tak ,a nie inaczej.Modle sie za Was,by Bozia dała ci siły do dalszej walki ,a Dawidek by wyzdrowiał.Na pewno wszystkie te ćwiczenia i laser pomoże i synek będzie zdrowy .Ściskam Was mocno i całuski przesyłam👄👄Pisz jak tylko znajdziesz chwilę czasu i nie pisz ,że nas zanudzasz.Ty głuptasku-czekamy na twoje nowe wpisy.Jesteśmy by cię wspierać i siebie na wzajem:) Martiko-no niestety tarczyca i mnie dopadła,i nie kłuć się z mężulkiem nawet jak to udawane.Ty łobuziaro🌻 xxmadziaraxx-witam!!!!!!!!!pewnie ,że przyłączaj się do nas:) Akasiu-trzymam kciuki wracaj szybko do nas z powrotem🌻❤️ A co u mnie-szok!!!!!!!!!!!!pani doktor zabawowa kobieta jest. Zero wywiadu popatrzyła na badania ,przepisała lek ten na euthyrox 50 Ja jej pytam czy mam chorobę hasi....a ona tak,i tyle. Pytam czy wypadanie włosów ,przybieranie na wadze ,objawy podobne do depresji i inne mogą być objawem tego schorzenia ,a ona na to [ależ skąd,nie absolutnie]. Stwierdziłam ,że nie będę o nic więcej pytać ,bo owszem miała słowotok ,ale nie na temat.Jak wyszłam to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.Recepty mi zapomniała wypisać,musałam się wracać-wtedy mi powiedziała ,żebym ten lek przez tydzień brała połówkę potem cała dawkę ,a za miesiąc skontrolować samo TSH i na dzień wcześniej nie brać leku,że zapomniała mi powiedzieć wcześniej. Jestem zakręcona po tej wizycie.Pani doktor miła,uśmiechnięta-ale co z tego poszłam by się coś dowiedzieć,a dostałam lek i nic poza trajkotaniem.I to by było na tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - także miałam racje - troszke to smutne ... ale nie wiem czy jestes zadowolona z lekarza - ja chyba bym nie była ... troszkę CI nasi lekarze małoprofesjonalnie się zachowują ... z tego widać ze moja dawka powinna być wyzsza i nie spodziewam się wielkiej poprawy - szkoda ze nie bede brac 50 od razu ale skoro lekarz na razie kazał tylko w wekendy to musze - bo potem wyniki bym miala lepsze niby po niższych dawkach ... i byłoby bez sensu tak się zamotać ... \'moze w klinice trafię na dobrego endo i nie bede jeżdzić to tego starego ... w poniedziałek po hsg dzwonię tam i umawiam sie na wizytę .... kończe myszki moje - zyczę wszystkim spokojnej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek .Moje drogie i juz piąteczek :) Ale miło sie zrobiło , fajnie ze miłe wiadomosci czytam z samego rana:) Tryniu bardzo się ciesze ze wytrwałosc sie opłaciła :) teraz juz będzie OK. Dianka jestes super mamuska i pisz nam jak najwięcej na temat Dawidka to może cos porzytecznego się dowiemy,Nie zanudzasz przeciez od poczatku ciązy jestesmy na bierzaco i ciekawi nas jak tam babelek sie rozwija .Dawidek ma kochana mamusie wiec szybko dojdzie do formu. :) Voltare -moze w końcu się tobie udało ? było by super :) Pozdrowienia dla Wszystki Pań i Witam nowa kolezankę :) zapraszamy do wspólnych ploteczek , smutków i radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, powróciłam po długiej nieobecności i mam nadzieję że o mnie nie zapomniełyście :) Niestety teraz tak będę zaglądać rzadko, bo mam na głowie cały dom u stuida i w pracy kosmos :( Ale będę się starała aż tak Was nie zaniedbywać :) Jadirko - Słońce Ty moje. Nie smuć się. Wyniki są teraz jakie są, ale na pewno po lekach będą bardzo dobre. U Trinitki wymodliłam, że jest dobrze to u Ciebie też wymodlę :) A co do lekarki, to po prostu nie mam pytań. Jak ja nie lubię takich lekarzy. Trinitko - już Ci składałam gratulacje, ale tutaj jeszcze raz złożę. Bardzo się cieszę, że wyniki są dobre. Już teraz będzie tylko lepiej :) Dianko - nie obwiniaj się o ułożenie Dawidka w twoim brzusiu. Tu nie ma winnyvh. Tak po prostu wyszło, a teraz trzeba myśleć tylko o tym żeby szybciutko było lepiej. I Ty kochanie też musisz znaleźć troszkę czasu dla siebie żeby odpocząć. Bo długo to tak nie pociągniesz. Jesteś przemęczona i pewnie dlatego Ciebie choroba rozkłada. MUSISZ ODPOCZĄĆ !! Bo wypoczęta i zdrowa mamusia, to wypoczęty i zdrowy Dawidek 👄 Voltare - trzymam kciukasy, żeby ta okropna @ już o Tobie zapomniała :) Też się będę za to modlić :) martika - jak ja Ciebie rozumiem. Ja nie wiem co w tych naszych mężczyznach jest. Mój też uważa, że czepiam się o peirdoły. A jak to słyszę to mnie aż nosi. Ale przestałam się tym przejmować (od wczoraj :) ). Inaczej nie da rady. Ale widzę po moim mężu, że też sobie coś przemyślał. Więc może taka cisza na nich działa :) Tylko żeby ich za dużo nie było :) Trzymam kciukasy żebyś dostała tą pracę o której wcześniej pisałaś :) xxmadziaraxx - witaj w naszym gornie i opowiadaj coś więcej o sobie :) Akasiu - Wracaj szybciutko 🌻 Pozdrawiam wszystkie zaciążone koleżaneczki i te które niedługo będą (czyli my wszystkie :) ) Buziolki [usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki !!!! Wpadłam sie tylko przywitać w ten paskukdny, deszczowy dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :D skurcze były wczoraj jak \"mount everesty\" :p takie góry na zapisie to widywałam u kobiet przed porodem w 40 tygodniu i to nie u wszystkich.........dupa dupa dupa :-( ale ....na całe szczęscie dzidziuś w ogóle nie reaguje na nie !! czyli tętno w normie !! jak narazie nie zwiększyli mi dawki leku ( cieszę sie- co by nie wpłynęlo zle na mojego bobaska).Mam łykac tabsy i lezec do gory brzuchem.Gdyby zaczęło sie \'cos\'dziac to mnie poloza na oddzial. aa...córeczka obróciła się w koncu głowką w dół :-) KUKUSIA Twoja mała to rzeczywiscie jest WIELKA ! szok.Będzie miała ponad 4 kilo jak nic,a badałas się pod obciążeniem glukozy ?? bo czasami dzieciaczki takie duze rosna jak jest za duzo cukru/ albo to już Twoja uroda ;-) Diano - tak jak już wszystkie dziewczynki pisały dołączam się również do ich postów !! jestes wspaniala mama-a ulozenie dziecka niestety niewiele ma z nami wspolnego...wierze,ze rehabilitacja pomoże! a Ty tymczasem zagladaj do nas i pisz....zawsze to razniej..i wcale nas nie zanudzasz.❤️❤️ Trinity jak już Ci pisałam tzrymam kciukasy i bardzo się cieszę,że w koncu się udało !!! nic się nie obawiaj,..bedzie dobrze,a nawet jak jajowody sa pozrastane to kontrast je ładnie przepcha (tak jak mi ;) ) a najwazniejsze,ze bedziesz juz 10 krokow do przodu !!!! 🌻🌻 MARTYN-IU co u Twojej córeczki i u Ciebie ?! wyzdrowiałyscie juz...🌻 buziaczki dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Trini bardzo się cieszę że wyniki dobre i że pójdziesz na hsg. Może wreszcie już będziesz mieć z górki. A tobie Jadirko to niewiem co powiedzieć, ale chyba tyle że może powinnaś pójść do jeszcze jednego lekarza?? Dianko niemożesz się obwiniać o takie rzeczy. Przecież ciągle się starasz żeby dla synka było jak najlepiej. Będzie dobrze. Musi być!!! Akasiu wytrzymajcie jeszcze chociaż miesiąc. Czekajcie cierpliwie na nas. Moja malutka rozrabiara chyba się jeszcze zbytnio nie spieszy, ale to dobrze. Choć czasem ciężko wytrzymać. Kopie tak mocno jakby była chłopcem, mało tego, nawet bliźniakami! A jak zasiadam do komputera to wstaje cała obolała. Jak ja klikam na klawiaturze to ona chce mi dosłownie dziurę w brzuchu zrobić. A co do poziomu cukru to mam w normie. Niewiem czemu ta waga taka duża. Ja ważyłam 3200, ale mój mąż 4500 A twoja ile waży??? No i jakie wkońcu imię??? Madzia zapraszamy do nas. A jeśli chodzi o maila to do mnie nic nie doszło. Pozdrawiam mamuśki i ich dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki .... nalezy się Wam sprostowanie madziarek jest moja znajomą - poznałam ja na innym forum i zaprosiłam ja do nas - bo tez pragnie dzidziusia jak my :) akasiu- uff- dobrze ze Twoja królewna nie reaguje na skurcze mam nadzieje ze do połowy marca nie sprobuje się wydostac na świat ... tylko wszystko przyjdzie we wlasciwym momencie ❤️ kukusiu - nic się nie martw - moja dobra znajoma rodzila swoje dzieciaczki naturalnie a obydwoje ważyły grubo ponad 4 kg - nie miala tez cukrzycy ciazowej - widac taka Twoja uroda :D dzięki dziewczynki za ciepłe słowa - ale na razie to tylko połowa sukcesu - na razie wazniejsza sprawa w poniedziałek - boje sie trochę - nie wiem czy bedzie bolało - ale ide prywatnie także chyba dadzą jakieś znieczulenie ... ? dziewczynki te które mialy to badanie napiszcie cos więcej jak się do niego przygotować - pewnie potrzeba nabrac troche dystansu - ze mnie to czasem nerwusek wyłazi i nie wiem jak to bedzie ... Martt - trzymaj się - nikt CIe nie zapomniał ... :D Ansiczku a co za niedokończony wpis ?? - dałaś nam znac ze zyjesz :P wiemy ze opieka nad dzidziusiem pochlania troszkę czasu ale daj znac jak sobie radzicie i czy jestescie zdrowe :) Martyniu- zdróweczka 🌻 Voltare daj znać co i jak - nadal wierze ze moze sięudać :D napisz do nas wieczorkiem ! dla wszystkich pozostałych wielki buziak 👄 zmykam do sprzatania - jutro mam imieniny tescia i obiecałam wpaść tam wczesniej by pomoc przy sałtkach i innych takich tam drobiazgach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini____super nowina, nareszczie, trzymam bardzo mocno kciuki za poniedzialek i ciesze sie,ze cos drgnelo , super:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziura witamy Cie u nas, napisz cos więcej o sobie :) miło ze przybywa nas tu troche :) Trini gratuluje wyników, strasznie sie ciesze :) nareszcie doczekasz tego HSG trzymam za Ciebie kciuki zeby Cie nic nie bolało, to wcale nie jest takie straszne, tylko chwilka bolu i luz :) jakbym miala przez to przechodzic jeszcze raz to juz bym sie nie bała :) bedziesz miala przynajmniej kolejna odpowiedz. aha co do Euthyrox to ja biore N25 czy Ty takze?? bo widze ze jadirka dostala sliniejsze Jadira chyba musisz zmienic lekarza bo dobra informacja to podstawa a ta pani doktor to chyba jezykja w gebie zapomniala, i wkurzaja mnie takcy lekarzy i oni kolejny strajk chca robic, za co?? ja bym im juz ani złotówki nie dała, bolekarz ktory jets dobrym fachowcem to daje rade i potrafi dobrze zarobic a reszta to paproki ktore strajkuja i chca kase za zbijanie bakow. Eh strasznie drazni mnie ten temat a biedne pielegniarki za nich zapierniczaja za 1300 zł i nigdzie juz dorobic nie moga. Voltare no to cepainie sie to czasem przyczyna sporow u nas. ja poprostu uwazam ze jesli jedna osoba sie \"czepia\" to druga powinna sie zastanowic dlaczego a moj Miniek ze przesadzam itd a wtedy zlak mnie trafia :( Martt no Ciebie widze tez to dotyczy, ja teraz przestane sie czepia bo w sumie staram sie tym ze sie gniewam cos pokazac ale to jak walka z wiatrakami. Nie narzekam na meza bo jest wspanialy i lepszego sobie wymarzyc nie mogłam ale ciagle jest ten brak czasu na wszystko, dzis konczy prace o 15 a bedzie dopiero o 19 bo musi zrobic zakupy bo jutro robi od rana instalacje elektryczna u kogos a potem ma zebranie w Strazy pozarnej bo am tez sie udziela, szkoda ze w domu jest tak malo i brakuje mi go a jak przyjedzie to jest internet cyfra plus itd a ja..... Eh chyba wczoraj zrozumiał i mi esy cały czas pisze ze Kocha to mile ale jeszcze go potrzymam w niepewnosci :) taka łobuziara jestem :);) Dianko pewnch rzeczy nie da sie przewidziec a kolejne dni to wielka niewiadoma. Wszystko z zidziunia bedzie ok, Ty jako mama musisz to wiedziec terazmaz troche biegania ale to minie i bedzie wszystko OK ja to wiem !!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkie kolezanki o ktorych zapomnialam bo ja taka mała skleroze mam :) zajrze dop was pozniej jak zrobie obiadek :) aha Miniek był odebrac wyniki z tych ureoplasmy ale jak zwykle nie ma beda w poniedzialek :( buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Dziekuje bardzo ze moglam do Was dolaczyc i chcecie zebym z Wami na topiku byla.Ja z Trinti poznalam sie na innym topiku.Staram sie o dzidzie tak jak Wy. TRINITY27-Trzymam kciuki za poniedzialek i ciesze sie ze wynik wyszedl bardzo dobry. Ja dzis dzwonilam do Novum,zeby sie umowic na 1wizyte wstepna,zaczynam przygode z Novum 28.03.08,juz na sama mysl sie boje. Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie i zycze milego i udanego wekendu.Buziaczki,pa. PS.Jutro wybieram sie do kina,na Lejdis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxmadziara
a nie sądzisz, że na wizytę do Nowvum to dobrze iśc z mężem, a zdaje się że z wami cos nie teges. Jak sobie wyobrażasz sztuczne zapłodnienie? No chyba że nasieniem obcego dawcy, a męzowi kit wcisnąc o niepokalanym poczęciu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx - kochanie mamy tutaj taką zasadę, że to pomarańczowe szambo co pisze bzdury ignorujemy. Więc się tym kretyństwem nie przejmuj. W ogóle nie zwracaj na to uwgi. Ktoś leczy swoje chore kompleksy i tyle. Napisałam teraz, bo jesteś u nas nowa i nie chcemy żebyś się do nas zraziła przez jakiegoś niezrównoważonym psychicznie człowiekiem. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być niezrównoważonego psychicznie człowieka. Poprawiam, bo durnowata pomarańcza pewnie się przyczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarku witamy ... pisz do nas czesto :) ... znam troszke Twoją historie i wiesz nie przejmuj się wpisami typu - \"pomarańczowo nam \" ... kazdy ma jakies rady tylko swojego nosa nie pilnuje ... a wazne by samemu być w porządku ... ciesze sie ze umówiłas się do Novum - kawałek drogi bedziesz mieć ale na pewno sobie poradzisz - jak bedziesz pod opieką specjalistów to na pewno wszystko się poukłada ... może tam znajdziesz endo - który bedzie przy okazji leczyć Twoją chorą tarczycę a i mezem się pewnie jakis specjalista zajmie - wszystko w swoim czasie - trzymam kciuki za wytrwałe dazenie do celu :) martiko - ja biore euthyrox N 25 przez pięc dni a w wekendy N 50 - podejrzewam ze to jednak za mało zeby zbic moje wysokie Tsh - na razie czekam do końca lutego i jadę do endo na ocenę wyników i ew. zmianę dawki ... ja i jadirka mamy Hasi to trochę inna choroba tarczycy ta z przeciwcialami - jest trudniejsza w leczeniu ale nie można tracić wiary ze kiedys nam się wreszcie uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt-Tez tego nie lubie,jak ktos obcy wlazi na topik i wypisuje brednie,niech spojrzy na siebie.Na innych topikach tez tak jest,juz sie sama przekonalam.Dziekuje za rade,ale to boli jak ktos nie ma tego problemu a wypisuje o nas same brednie. DO TEJ OSOBY CO PISAL(A) DO MNIE:A SKAD MOZESZ WIEDZIEC ZE IDE SAMA NA WIZYTE,NIE ZNASZ MNIE,WIEC MNIE NIE OSADZAJ,SPOJRZ NA SIEBIE,MUSISZ ISC SIE LECZYC,A UWAGI ZOSTAW DLA SIEBIE,A NIE UBLIZASZ WSZYSTKIM.A TOBIE NIE BEDE SIE TLUMACZYC I NIE ZYCZE SOBIE TAKICH UWAG POD MOJA OSOBE,A MOZE TOBIE SIE W ZYCIU NIE ULOZYLO I TERAZ SIE NA WSZYSTKICH MSCISZ.PATRZ NA SIEBIE.!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity27-Czesc slonce,wiesz troszke sie boje tej wizyty,bede miec daleko,ale nic nie zrobie,jade z kuzynka ktora zna W-w.Tam sa lepsi specjalisci a ile mozna czekac,latka leca,sama wiesz.Buzka. Pozdrawiam Was i buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Witam! Przepraszam dziewczyny, ale Ola zaczęła plakac i musiałam się nia zając. A mój nick to nie wiem czemu wskoczył, musiałam przycisnąc coś, sierota:) U nas wszystko dobrze w miarę, Ola ma trochę katarek, nie wiem gdzie go podłapała. We wtorek byłysmy na szczepieniu , mozę w przychodni. No i ma kolleczki wieczorami, ale da sie wytrzymac, popłacze, dam jej kropelki i w nocy spi slicznie. Potrafi spac 6,7 godzin, a ja az sie budze zeby sprawdzic , czy żyje:). No i jeszcze na dokładkę okazało się ze ma małą asymetrię ciałka i muśze ja cwiczyc w domu. Problem jednak polega na tym, ze ona sie strasznie drze przy tym cwiczeniu, chociaz jest ono niebolesne. A ja się czuje jak wyrodna matka:( Nie wiem jak długo dam radę. I wczoraj przeryczałam cały dzien , takiego miałam doła. Takze Dianeczko nie martw się , nie jesteś sama. Dzisiaj już lepiej się czuję bo okazło się ze diw moje koleżanki tez miały taki problem ze swoimi maluchami i nie dały się zwariowac. Cwiczyły ale nie zawsze i nie tyle ile trzeba a z dziecmi wszystko jest ok.Fakt faktem jednak ze jestt o nieprzyjemne bardzo dla Oli , bo naprawde strasznie placze i chciałabym jej tego oszczędzic , jesli nie ma takiej konieczności. Dzisiaj jedziemy do innego lekarza, zobaczymy co powie. A tak poza tym to przybiera prawidłowo, waży juz 4650 i jest kochana. Boże jaka to jest ogromna miłośc, życzę Wam wszystkim zeby każda z was tego doświaczyła. Co najmniej raz:):):) Trini super ze wszystko sie układa, coraz bliżej do sukcesu:) Jadirko nie martw sie , wyleczysz sie i będziesz miała dzidzie , zobaczysz. A tak wogóle to gratuluje Martyni cudownej córeczki. Sliczna jest:) Pozdrawiam jeszcze Voltare, Karolcie, Akasię, Kukusie , Martt i wszystkie niewymienione dziewczynki.Dawno nie było jakiegos spadku do drugiej tabelki, mam nadzieję ze to sie wkrótce zmieni:) Pozdrawiam i ściskam Was mocno. Lecę szykowac sie do lekarza. Ehhhh mam nadzieje, ze weekend będzie u mnie bardziej optymistyczny. Buźka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki!:) No więc tak: :D po pierwsze primo - wyniki ok - przeciwciał antyplemnikowych niet (Ufff) - w razie czego wiem przynajmniej, że żołnierzyki nie są mordowane przez to świństwo :) :D po drugie primo - wstrętnej @ też jeszcze niet - więc wprawdzie się staram nie nakręcać i nie wyszukiwać u siebie żadnych extra objawów bo dopiero 1 dzień po, ale czarów nie zaprzestawajcie i kciuków póki co nie puszczajcie! ;) Najchętniej już bym sobie testa machnęła, ale na skutek tego, że jeszcze za wcześnie i że panicznie boję się kolejnego rozczarowania - nie mam odwagi go kupić (żeby nie kusiło przed czasem;) ). Przepraszam, że nie piszę do każdej z osobna i że na obu topikach wklejam tego samego posta, ale padam - dzisiaj jestem na nogach od 4:30 - chyba zaraz lecę się wykąpać i w takiej \\\"gotowości bojowej\\\" spróbuję jakiś filmik pooglądać! Postaram się nadrobić jutro - K. idzie do pracy, więc komp będzie do mojej dyspozycji;) Pozdrawiam wszystkie gorąco 😘 I... kolorowych snów 💤 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki!:) No więc tak: :D po pierwsze primo - wyniki ok - przeciwciał antyplemnikowych niet (Ufff) - w razie czego wiem przynajmniej, że żołnierzyki nie są mordowane przez to świństwo :) :D po drugie primo - wstrętnej @ też jeszcze niet - więc wprawdzie się staram nie nakręcać i nie wyszukiwać u siebie żadnych extra objawów bo dopiero 1 dzień po, ale czarów nie zaprzestawajcie i kciuków póki co nie puszczajcie! ;) Najchętniej już bym sobie testa machnęła, ale na skutek tego, że jeszcze za wcześnie i że panicznie boję się kolejnego rozczarowania - nie mam odwagi go kupić (żeby nie kusiło przed czasem;) ). Przepraszam, że nie piszę do każdej z osobna i że na obu topikach wklejam tego samego posta, ale padam - dzisiaj jestem na nogach od 4:30 - chyba zaraz lecę się wykąpać i w takiej \\\"gotowości bojowej\\\" spróbuję jakiś filmik pooglądać! Postaram się nadrobić jutro - K. idzie do pracy, więc komp będzie do mojej dyspozycji;) Pozdrawiam wszystkie gorąco 😘 I... kolorowych snów 💤 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co muszę poprawić tabelkę, bo źle wpisałam swoją datę wcześniej :) Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 20.02.08 Trinity /k.Łowicza.........30................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........29.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ............20.....................18.02.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............9..................... .23.02.08 Voltare ........................30.............69................... .. 07.02.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............15.......... .......ok.18.02.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.03 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ........... 25.02.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............32.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka……..Oleńka..... ............. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .............. ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarby wy moje🌻 Ja zagłębiałam się dziś w tajniki mojej nowej przypadłości-jestem przerażona,ale muszę walczyć z następnym bakcylem ,który mnie dopadł. Tryni -dziękuje za stronkę do tego forum pisałam z paroma dziewczynami ,które leczą to paskudztwo juz latami .Pare spraw juz wyjaśniłam,ale jestem jeszcze zielona w tym temacie i mam mętlki w głowie. Oczywiście jeśli chodzi o wczorajszą wizytę u pani doktor to jedno wielkie nieporozumienie i więcej tam nie pójdę. To tyle co tyczy się mojej osoby. Voltare-bardzo się ciesze słonko,że to badanie wyszło pomyślnie,kciuków oczywiście nie przestaje trzymać i modle się gorąco by ta @zapomniała o tobie.Niech ze zdwojoną siła przyjdzie do mnie ,ale Ciebie zostawi w spokoju.:)❤️ Tryni-za Ciebie tez mocno będe w poniedziałek trzymać kciukaski i Zdrowaśki odmawiać od równej 16.oo.Na pewno wszystko pójdzie dobrze i bezboleśnie,poza tym z tyloma zaciśniętymi kciukami i modlitwami nie może być inaczej🌻 xxmadziaraxx-nie wiem czy mnie pamiętasz,ale my tez znamy się z innego forum,nawet mam twoją foteczkę.A ta wypociną głupiej pomarańczki się nie przejmuj i nie zwracaj uwagi na takie głupie zaczepki,jak Matt napisała. Anisik-całuski dla Ciebie i Oleńki.Nie czuj się jak wyrodna matka ,tylko jak mama ,która troszczy się o swoje maleństwo.Wszystko robisz by malutkiej pomóc ,a nie jej zaszkodzić i choć to trudne wykonuj te ćwiczenia regularnie choć wiem ,że serce Ci się kraja.Wytrwałości Ci zyczę i Śle całuski dla was skarbeńki👄 Elizko333-🌻 Justynko24-🌻 Mychassku-🌻 Martika-🌻 Martt-jak możesz pomyśleć ,że zapomniałyśmy o tobie-NIGDY W ŻYCIU!!!!!Nie przepracowuj się i zaglądaj tu do nas jak tylko znajdziesz wolną chwilke👄 Kukusiu-masz zdrową i mocną dziewczynkę pod serduszkiem,a że jest ruchliwa to dobrze.A co do wagi to może nie będzie taka duża.Mój Michał też wedle obliczeń miał mieć ponad 4 kg ,a miał 3250. Pogłaskaj malutka od cioci.❤️ Całuski dla Wszystkich koleżanek i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie myszki moje :) słoneczko i wiosna za oknem ... do tego sobota i meżulek w domku - jak dobrze :D miłego dzionka Wam zyczę ! całuję wszyściutkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×