Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Ja dzisiaj tylko na sekundkę się zameldować, poczytać co u Was i dać znać, że żyję. Ostatnio nie mogę nadążyć - moje dni są zdecydowanie zbyt krótkie:P Wczoraj byliśmy z mężusiem na zakupach - wybraliśmy już prezencik dla malucha:) Zamówiliśmy srebrną pamiątkę z grawerem - to tak, żeby coś zostało po chrzestnej na całe życie;), a do tego żeby maluch nie był całkiem \"poszkodowany\", że nic nie skorzystał ;) - super dużą zabawkę interaktywną dla takich maluszków od urodzenia do 3 latek:) i prześliczną kartkę-książeczkę-pamiątkę z myślami i miejscem na fotkę. Myślałam jeszcze o albumie, ale te które oglądaliśmy wydawały mi się jakieś takie kiczowate, a te ładniejsze były za to na kilka tylko zdjęć... Ale mówię Wam jakich cudów się przy okazji w tych wszystkich sklepach naoglądaliśmy! A dzisiaj za to jakiś taki ciężki dzień - leje, wieje, burze, grad i deszcz - brrr! Po prostu padam! pazia - dla Ciebie spóźnione życzonka! 🌻 Oby Ci spełniły wszystkie marzenia:) Tryni - wyniki w porównaniu z tym co było - super! Jeszcze chwila i upragniony cel zostanie osiągnięty:) karolciu - Tobie dziękuję za fotki - super widoczki. No i oczywiście Wy też extra wyszliście;) Jadira - i jak po wizycie w Instytucie? Mam nadzieję, że wszystko ok ❤️ Elizka - może nie myślenie to jest właśnie sposób... Sama nie wiem :O staram się nie myśleć, ale tak bardzo chciałabym wierzyć w cud... martynia - kamień z serca - dobrze, że u Was się wszystko normuje - takie maleństwa nie powinny nigdy tak cierpieć! ❤️ Buziaczki dla całej bandy!;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-wszystko w najlepszym porządku ,strasznie się ciesze,że dajemy sobie rade z ta chorobą-bo wbrew pozorom to nie takie łatwe. Dziękuje za troskę skarbie🌻 Widzę,że skorzystałaś z naszych rad,a prezenty są super. Tryni-do osiągnięcia celu zostało ci już na prawdę troszkę,a nawet ociupinkę.Ja mocno w to wierzę. Zmykam skarby ,bo spotkało nas dziś spore nieszczęście-nie chce jednak pisać o tym tu na forum. Buziole Wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczorek :) Miło Voltare ze sie odezwałas dawno Cie nie było. A co do prezentów do Dzidzio będzie zadowolone :) JAridka mam nadzieje ze wszysko juz dobrze i niesczescie mineło. Karolcia super zdjecia :) Wszystkim dziękuje za słowa pocieszenia i zyczę miłego wieczoru papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja się melduję :) dziękuję za miłe słowa co do zdjeć, polecam wszystkim taką wycieczkę w okolicach kwietnia-maja, jest przepięknie. U mnie też zimno i pada, brrr. Jadirko - apropo bucików, to nie mąż ma dobry gust, tylko ja, wypatrzyłam w necie, poszłam do sklepu a mąż \"tylko\" zapłacił i powiedział że na urodziny ma prezent z głowy :P Ciekawe jak tam Trini remontuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu-to jak nie gust to ma dobre serduszko:)i bardzo Cię mężuś kocha. No ciekawe jak tam Tryni znosi ten bałagan,bo ja jak patrze jak mi dom do góry nogami rozwalają to nie mogę.Nie mówiąc ile potem sprzątania. Mi jutro okna wymieniają i już mi żołądkiem wywraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!!! Melduje sie dziewczynki:):):):):):):) U mnie dzis jest taka sliczna pogoda ze az sie chce zyc......jest 14 stopni i swieci sloneczko i jest cieplutko.....wogule caly tydzien taki jest piekny....jak ja lubie taka pogode ....ale przyszly tydzien ma byc wlasnie pochmurny....zobaczymy na ile sie im sprawdzi:):):):):) Dzis u mnie 26 dc. jeszcze 3-4 dni i pojwi sie @.......a niech sie juz pojawia jak sie ma pojawic bedzie nowy cykl i z nim nowe staranka:))Serdecznie wszystkie pozdrawiam i caluje i zmykam cos poczytac.....👄 🌻 Milego dnia kochane.....papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka,weszłam sie z Wami przywitać 🌻 👄 Marta24 🌻 👄 Pazia 🌻 👄 Wszystkiego Naj Naj Najlepszego Martyn--ia 🌻 👄 Eliza333 🌻 👄 Martt 🌻 👄 Jadira 🌻 👄 Dorcia22 🌻 👄 Olawd 🌻 👄 Trinity27 🌻 👄 Napisze maila w sobote jednak Voltare 🌻 👄 Karolcia26 🌻 👄 I dla nie wymienionych po 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Potęga Podświadomości\" - Joseph Murphy. Joseph Murphy,doktor trzech nauk-religioznawstwa,filozofii i praw-\"obywatel świata ducha\",był prekursorem i krzewicielem myślenia pozytywnego.Przedmiotem jego badan było wnętrze człowieka- umysł i duch.Jego odkrycia i przemyślenia docierają do milionów ludzi w postaci popularnych publikacji wydanych w formie książkowej i nagranych na kasety,a także w postaci kasetowych programów ćwiczeń praktycznych.Pomagają tym,którzy czuja potrzebę dokonania zmian w swoim życiu.Pomagają odkryć w sobie źródło siły,uwolnić sie od leku i bolu,osiągnąć to,co w życiu jest najważniejsze. \"Potęga Podświadomości\" światowy bestseller,jest jego pierwsza książką wydana w Polsce. Książka ta jest sztandarowym dziełem Josepha M. Dowodzi ona,ze procesy psychiczne przebiegające poza nasza świadomością i bez jej udziału,będące ważną częścią naszej osobowości,mogą być wykorzystane w sposób celowy,po naszej myśli.Sluza temu specjalne techniki,zbadane,sprawdzone i opisane w tej książce,poparte konkretnymi przykładami.Metody te odsłonią przed tobą nowe obszary i nowe możliwości twojego umysłu.Dowiesz sie nie tylko,ze masz w sobie klucz do życia pełniejszego,ale także,jak tego klucza używać,aby pomoc sobie i bliskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myszki ... remont posuwa sie powolutku do przodu ale tyle bałaganu ze codziennie scieram kurze w drugim pokoju i kuchni - masakra wszędzie pełno pyłu ... na razie jednak mam do swojej dyspozycji kuchnię - nie wiem co będzie jak nasz majster skończy remontowac pokoik - chyba czeka mnie prowizoryczne gotowanie w pokoju do tego nie mamy jeszcze zamówionego parapetu - niemoge się zdecydować - chciałabym drewniany ale jest nie praktyczny - bo trudno go utrzymac w nieskazlitelnym stanie ... za to te z lastryka sa zimne ... nie wspominając o marmurowych na które nas nie stać ... karolciu to możemy sobie podac ręke mój meżulek postepuje podobnie jak Twój ... każe zawsze mi coś sobie upatrzyć a potem tylko płaci ! w tym roku dostałam już pierscionek srebrny z kryształami górskimi - oczywiście przed czasem - bo mogli go wykupić i miałby biedaczek problem - ale kochany jest - zawsze płaci bez mrugniecia okiem - oczywiście nie naciągam go za mocno - wszystko z umierem :P ... na razie zmykam ale postaram sie do Was zajrzeć ... miniek obiecal mi wyciągnać komputer z piwnicy także chyba będę mieć od jutra dostęp do netu z rana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . . . . . . . ._. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . :/. . . . . ., . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . ., . . .l. . . . .' ---........-'. . .... , . . .',. . ,....... . . . . . . . . ., . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . , . . . . .. . . . . .. . . .,.- ' . . . . . ',. . . . . ',-~'`. ; . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) . . . . . '-.. . . . . . .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki:) Za oknem leje i wieje i już jestem gotowa, żeby za momencik zaszyć się w cieplutkim łóżeczku;) Ale wcześniej jeszcze musiałam do Was zajrzeć:) Widzę, że chyba wszystkie jesteście zapracowane, skoro taki mały ruch tutaj dzisiaj:) Tryni - to masz namiastkę "warunków polowych" - szkoła przetrwania;) Ale cel uświęca środki - i to nie tylko jeżeli chodzi o dzidzia ale również o remonty:D Jadira - we wszystkim trzeba szukać dobrych stron - takie nowe okna są super do mycia;) Tak że jutro trochę bałaganu, a za to potem jaki efekt!;) Mam nadzieję, że powody wczorajszych zmartwień minęły ❤️ madziara - dla mnie książki pokroju "potęga podświadomości" są zbyt ciężkie. Kiedyś mieszkałam na stancji z kumpelą, która traktowała tą książkę jak biblię - robiłam do niej zatem parę razy podchody, ale po kilku stronach wymiękałam. Ja to już jestem taka, że jak się już oderwę od swoich ksiąg roboczych i obliczeń to lubię poczytać coś takiego luźnego, nad czym nie trzeba się tak intensywnie koncentrować, żeby cokolwiek zrozumieć. Nigdy nie byłam humanistką...;) Buziaczki dla wszystkich! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Wczorej pisałam dwa razy i mnie wywaliło.Mam nadzieje ze dzis sie powiedzie:) Zazdroszcze wam pogody bo u mnie od wczoraj pada i pada.Zawsze jak mój misek ma jechac do myjni z samochodem to pada i dlatego tak czesto jeździmy brudnym , bo jak jest podgoda to nie ma czasu. Mam tylko nadzieje ze w niedziele bedzie piekna pogoda bo wybieramy sie ze znajomymi na motocyklowa pielgrzymke do czestochowy :)Bedzie sie działo .Setki motorów i jakies akcje harytatywne dla dzieciaków .A teraz miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki!!!! No majstry przyjechali i robota zaczęta. Potem nie będę mieć zbytnio czasu ,bo sprzątanko prze de mną. Voltare -kłopoty nie minęły i tak szybko nie miną.Dziękuje za troske:) Tryni łącze sie z Tobą w sprzątaniu i bałaganie....Hi Hi Hi. Elizko-to trzymam kciuki by pogoda Wam dopisała,super wycieczka i szczytny cel.:) Całuje Was kochane i zmykam pilnować by mi okien do góry nogami nie zamontowali.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka21
Oj jak dawno tu nie bylam...:( Tak ciepło,ze nie siedzę w ogóle w domu...:) Byłam u ginka przed wczoraj, bo chiałam coś na wywołanie @,ale powiedział,ze przy braniu luteiny, czasem zamias normalnego @ jest plamienie...kazał czekać na kolejny @ i odstawić mam lutine.. Nawet w tym miesiacu sie specjalnie nie starałam, bo nie wiedzialam,ze mogę plamienie uznać jako @...ale normalnie sie kochaliśmy bez stresów i bez myśli o poczęciu maleństwa. Pozdrawiam Muszę poczytac co tam u was, bo chcę do was dolączyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka21
A wiec sie dolanczam... :) bede od dzis z Wami Uaktualniam tabelke: Tabelka nr.1-starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Beatka21/k.Wrocławia...21.............3..................... o k??.04.08 Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............11........... ....... .19.04.08 Voltare ......................31..............71.................... 10.04.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17........... ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.................ok.26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 14.04.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............39........... .. .....03.04.2008 kukusia .........................26............38................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............35................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............32........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka juz po pracy ale jestem tak zla na ta glupia angielke moja szefowa ze az kilka razy musialam sie gryzc w jezyk zeby jej czegos nie wygarnac :-( buziaczki slonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pustki ___________________$$$$ _______________$$$$__$$$$ ____$$$$$$____$$$$$$$$_$$ ____$$__$$$$$$$$$$$$$___$ ____$_________$$$$$_$$$$$$ ____$$_________$$$$$$$$$$$ ___$$_______________$$$$$ ___$_____________________$ ___$_____________________$$$$$ _$$$$$__$$_________$$____$ ___$$________$$$________$$$$ ______$$$$_________$$$$$$ _____$___$$$$___$$$$$___$ ____$$__$$$$$$_$$$$$$$__$$ ____$__$$$$$$$$$$$$$$$$__$ _____$$_$$$$$$$$$$$$$$__$ ______$$_$$$$$$$$$$$$_$$ ______$_$$$$$$$$$$$$$$$_$ _____$$$__$$$_$$_$$$__$$$ _____$$______$$$$______$$ _______$$$$$$____$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam późnym wieczorkiem ... przepraszam ze nie zajrzałam wcześniej ale nie mam czasu ... mam taki zamęt w domu ze szok ... ciagle coś uprzatam bo pełno pyłu i gruzu ... ale to chyba standard przy remontach - wreszcie dzis wybraliśmy parapet - bedzie z 2 tygodnie, może trochę wczesniej ... jutro majster przyjedzie z rana więc od 6 - stej bede na nogach - czeka nas naciąganie gipsów a potem docieranie - co jest najgorsze bo bedzie sie bardzo pylić :( z tego wszystkiego to nawet nie licze który dzis dzień cyklu i chyba dobrze bo jakoś ostatnio nie myslę o tym wszystkim ... i tak musze się uzbroić w cierpliwość bo Tsh za wysokie - także pełen spontan ... u mnie też pogoda pod zdechłym Azorem - pada ... pada , zimno - brrrr :( Elizo - mój mąż mówi ze super ta wyprawa motorkami i ze zazdrości - oby pogoda dopisała - tego Wam zyczymy :D Martt kochanie a Ty gdzie sie podziewasz ? Martiko, Katiu, pokemonku, karolino gdzie się podziewacie ?... a co z nasza najświeższą cieżaróweczką Martą 1983 ? proszę się meldować szybciutko ... :P pozdrawiam wszystkie dziewczyneczki : nasze mamusie , dzieciaczki , kobietki z brzusaimi i staraczki ... 👄 do jutra myszki moje pa pa - dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Ale puchy :) Co jest . Trynia ma wymówke -remont -a reszta ? Tryniu co do moto to przeciez wy tez zamierzacie cos kupic -wystarczy motor a reszta juz sama sie znajdzie -ale ja proponuje kupowac dopiero po sezonie bo w tedy ceny leca w dół. I jakąs 600 zeby mąz się z toba rozjeździł :) Pozdrawiam i miłego dnia bo ja uciekam na zakupy . PS. I znowu pojawiła mi się krewka dzis rano a na @ to za wczesnie -cos mój organizm szaleje a ja nic nie łykam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini jestem, ale nie mam w zasadzie o czym pisać :( Nie przemęczaj się z tym remontem kobito :) Najmij sobie ludzi do pomocy, a Ty zimne drinki i wakacje :) Elizka - zazdroszę wycieczki motorkowej :) Na pewno będzie super, wiatr we włosy ... super. oleńko - jakież piękne rysuneczki nam tworzysz, Ty zdolniacho nasza topikowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam Wam się pochawlić, że ide dzisiaj na koncert "RAZ DWA TRZY" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! I zmykam do dalszego sprzatania. Wczoraj był sajgon po tych oknach,nie zdawałam sobie sprawy,że będzie tyle kurzu ,pyłu i gruzu.Wczoraj zadylałam do 23.dzis jeszcze kuchnia i duży pokój. A jeszcze muszę Wam napisać,że ledwie stoję na nodze.Wczoraj stały sobie parapety koło szafy oparte i otwierałam szafę,chciałam je przesunąć i 2 mega ciężkie płyty spadły mi na nogę,mam pięknego krwiaka i spuchnięty duży paluch ,aż do kostki.Ledwie chodzę,ale co tam będę żyć. Tryni-nie zazdroszcze bałaganu,tym bardziej ,że wiem jak lubisz ład i porządek.Ja się pienie i chce zaraz wszystko przywrócić do ładu i jestem nieszczęśliwa do puki do puty nie skończę sprzątać. Trzymaj się skarbie🌻 Martt-baw sie dobrze na na koncercie.Całuski👄 Elizka-🌻 Olwad-:) Piszcie kobietki,bo coraz puściej tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira Współczuje bidulko Ale musiałas się napierpiec ,nie ma co.A ja wpadam w wir prac bo jutro rodzice zapowiedzieli sie na wieczór i musze zrobic ciasto francuskie z pieczarkami:) A to ciasto robi sie 12godzin.Uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×