Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Melduje się!!!! Skarbeńki ja posprzątałam i mogę odetchnąć,ale gdzie wy się podziewacie?????? Martyn-iu-nie trzymaj nas w niepewności i napisz co z wami .Strasznie się martwię:( Mnie gardzołek boli,kicham itd.-zaaplikowałam sobie gripeks i mam nadzieje,że przejdzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzedziłaś mnie Martyn-iu.Czekam ,aż Tryni wyśle maila. Martyn-iu--całuje i ściskam Was mocno🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jak sie ciesze - mojej mamie udalo sie zalatwic ( raczej jej znajomej poloznej ) recepte na duphaston!! ma mi wykupic i wyslac . teraz przynajmniej bede spokojniejsza o kolejna ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... już jestem kochane ale padnięta ze szok ... złaziliśmy okropnie ... ale troszke pokupowalilismy rożnych pierdułek do domku ... najfajnejsze sa pudełka z Ikea, mam fajną narzutę i szklane dmuchane niby wazony, maty na stół kuchenne takie lniane tkane ... świeczniczki na podgrzewacze ... męzulek tez zaszalał i kupił mi super robota \\ wielofunkcyjnego z misą obrotową oraz malakserem i pojemnikiem do robienia koktajli \\... nie obyło się bez zakupu jakiś narzędzi ... ziemi do kwiatów, podłoża do storczyków i kreramzytu ... uff przesyłam Wam e- maila od martynii - komu nie wysłaąlm niech sie upomina ... zaraz pędzę pod prysznic i do łożeczka bo nogi mnie straszliwie bolą ... do jutra myszki moje bo już dziś na pewno tu nie zajrzę ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziś byliśmy na dniach otwartych w Yamaha Moto Polska ... miniek wypróbował trzy motocylke \\Fazer FZ6 S, Fazer FZ1 i FJR 1300 \\... nawet nie wiecie jaki z niego dzieciak - po prostu oczy mu sie błyszczały jak wsiadal na motorki - kocham go za to ... troszkę się wymarzałm bo każda jazda trwa 20 minut a trzeba jeszcze było odczekać w kolejce ... ale zabawa ... Elizo nie dziwię CI się ze jesteście zaświrowani - to super pasja ... oki zmykam bo mezulek zrobił kolację ... do jutra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej opowiem wam cos zeby poprawic wam humorek , oczywiscie slowa nie oddadza tego jak to bylo ale ja plakalam ze smiechu jak to moja znajoma opowiadala bylo to prawie 15 lat temu i sama jako niepelnoletnia zaszla w ciaze . jej mama codziennie przed wyjsciem do pracy pytala : "rodzisz?" no i jak doszlo co do czego jej mama byla niedyspozycyjna (po przyjeciu) . odeszly jej wody i dalej lezala w lozku a bylo juz pozno , jej siostra przyszla do niej do pokoju i pyta co ona taka dziwna no to ta jej mowi ze chyba rodzi , a ta wpadla w panike jak to rodzisz , to co ty k...jeszcze w łóżku lezysz , ja pie... ubieraj sie mamooo ... poszla z nia i jej chlopakiem do szpitala a tam na izbie przyjec pani pyta "czy pozwolenie na porod to jest?" one oczywiscie myslaly ze skoro ona nie pelnoletnia to mama musi pozwolenie napisac i siostra poleciala do domu ale ze mama spala ciezko to sama napisala i podpisala : "zezwalam corce...na porod" . wrocila do szpitala dala babce ta wlozyla w cala dokumentacje i wio na gore , a tam polozna przegladajac kartoteke placza ze smiechu , malo nie pospadaly z krzesel a biedna ciezarna nie wiedziala o co chodzi . wkoncu te polozne mowia do niej " a jesli mama by nie dala pozwolenia to co? wepchnelibysmy dziecko z powrotem!!" tego sie nie da opisac to trzeba uslyszec z ust znajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki ... a co takie pustki od samego rana ... ??? ja na razie jestem sama w domku... miniek w pracy ... ciekawa jestem co u akasi i kukusi ... może juz maluszki są na swiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim. Tryni -no to wczoraj zrobiłaś sporo pięknych zakupów,a prezent od męża cudo. Mnie też zżera ciekawość co z naszymi mamusiami Akasią i Kukusia. Miejmy nadzieje,że dadzą którejś znać jak maluszki będą na świecie. Tryni-dziękuje za przekazanie wiadomości od Martyni. martyn-iu-odpisałam Ci na maila. Pozdrawiam Wszystkie kobietki i życzę mile spędzonej niedzielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hje dziewczynki ja juz prawie wydobrzałam i w końcu musze iśc normalnie do pracy, bez marudzenia :) Wyspałam sie za wszystkie czasy,podczas tej choroby. PS A ja nie dostałam zadnej wiadomośc od Tryni więc, poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... słoneczko próbuje się przedrzec przez chmurki ... i mała mgła za oknem ... starsznie źle spałam :( ... do tego bardzo bola mnie piersi - nie wiem co się dzieje ale jak bede u endo to jej to tym powiem ... Elizko e-mail wlasnie poszedł ... sprawdz sobie pocztę ... ciekawie co u naszych przyszłych mamusiek ??? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) na początku bardzo Wam dziękuje za maile pełne ciepłych słów, znowu się wzruszyłam, jesteście naprawde dla mnie jak prawdziwe przyjaciółki:)U nas ok tylko ja sie przeziebiłam, mysle ze moze podłapałam cos na oddziale bo tam wszystkie dzieci chore jutro waracm do szpitala ale mam nadzieje ze tylko na jeden dzien - zrobią badanie ostatnie i wypuszcza, jakby coś sie działo u akasi czy kukusi to dajcie mi prosze znac jutro sms-kiem bo jestem ciekawa i trzymam kciuki za nie:) uciekam karmic córunie, całuski dla Was postaram sie napisac więcej jak wróce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki, ja podobie do trini, źle spałam dzisiejszej nocy. Ale mnie dopadły skutki uboczne leków. U mnie też deszcz pada i jest szaro, brzydko. Nic się nie chce. Jakoś mnie podły nastrój naszedł. Martyniu - trzymaj się cieplutko i ucałuj córcię. I kuruj się oczywiście z przeziębiebia :) Byziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sloneczko wyszło zza chmurek i nawet jest ładnie - ciekawe czy ciepło ??? chyba zaraz się ubiorę i pójde na rower ... wypiłam kawkę i głowe troche lzejsza - ale i tak czuje skutki niedospania nie wiem dlaczego ale mam problemy ze spaniem - nie potrafie się utulić i kotłasze się chyba z 1,5 godziny zanim zasnę ... Martyniu ❤️ dbaj o siebie ... może to przeziębienie to wina tego ze spałaś na materacu w szpitalu ... kuruj się by Leneczki nie zawiruskować ... zmykam kochane miłego przedpołudnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słoneczka!!! Tryni-ja mysle,że problemy ze spankiem są od tarczycy. Ale po kawce i rowerowej wycieczce dojdziesz do siebie,a po spacerku na świeżym powietrzu lepiej będzie sie spało. Marrt-❤️ Martyn-iu/skarbie ty nie choruj ,dbaj o siebie i naszą mała księżniczkę. Wycmokaj ja tak od stóp do głów od wirtualnej cioci👄. Wracajcie szybo,niech zrobią resztę badan i do domu,odezwij sie zaraz jak będziesz.Trzymam kciuki i wiesz co jeszcze.... Elizko-jak dobrze,ze już jesteś zdrowa,a przy tym wypoczęta. Całuje👄 A co u mnie-mnie choroba rozłożyła ,miałam iść na badania jednak odłożę to na razie,bo mogły by wyjść nie tak jak powinny. Ja tez jestem ciekawa co u naszych mamuś.Akasi i Kukusi????? Trzymają nas w niepewności. Dianko-co tam u Was???🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry laseczki:) dzisiaj rano przyszła @:/ no cóż ale ciesze sie bo smigam robic badanka na tarczyce i w zwiazku z tym mam pytania, jakie powinnam zrobic badania TSH, prolaktyne co jeszcze?? i jak byscie miu mogly napisac ile co kosztuje bo ztego co sie dowiedzialam to nic niejest pzrez NFZ??? no i jestm bardzo bardzo wsciekla delikatnie mowic M byl na badaniacg i wyniki no nieco lepsze bo juz ma 9,5 mln ale minimum jest 20:/ i byl u lekarza i mu powiedzial ze narazie androwit i witminy bo jets mlody ze to moze byc chwilowe ze stres czy ze zmienuil prace i ma jesc duzo naabialu i mamy sie zadziej kochac by plemniki byly silne:/ ej co za palant:/ moj M je duuuzo jaj, mleko bialy ser wlasniewi tylko to poza obiadem :/ kurde co robic:/ puki co kupie mu te witaminy powiedzcie co zarzywaja wasi mezpwi , którzy tez maja problemy wojowniczkami....?? Pozdrawiam gorąco!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia jeszcze FSH i LH sobie zrób. I jak będziesz miała wyniki to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka21
Dziewczyny jeśli plamienie mi sie skończyło 2 kwietnia, to kiedy pokarze sie @???? odp. czy możliwe żebym zaszła teraz w ciąże, czy tak jest przy braniu luteiny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - jeśli chodzi o męża, to mój miał o jeden milnion mniej od twojego i lekarz też mu nie zapisał żadnych innych leków. Tez bierze tylko androwit. Ale ja jeszcze mu daję witaminę c i magnez dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia100-Słuchaj Mart ma racje,co do kochania się to tez słyszałam ,aby kochać się tak co drugi dzień.Ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Jadirka - przy słabych parametrach żołnierzykowych, najlepiej jest współżyć co 2-3 dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jazdy na rowerze nie doszło bo zadzwonił moj znajomy i się umówilismy na spotkanie ... jest przejazdem w Polsce także miło z jego strony ... oczywiście zaprosił mnie na ciacho - ale ja twarda wypiłam tylko kawkę ... bo odchudzanie trwa ... Katiu dziewczynki maja rację przy slabych parametrach nasienia - lepiej kochać się podczas staranek rzadziej tak raz na 1 na 2-3 dni ...moj maż chodzi do androloga więc takie miał wskazania - chociaz teraz ma 48 mil ... lecz same witaminy nie pomagają i trzeba wspomóc faceta innymi lekarstwami ... do tych witamin jeszcze bym dodała dodatkowo wit. E , aspargin i cynk ... beatko 21 - zrob sobie test to sie wszystko wyjaśni ... jezeli jestes w ciąży to możliwe ze luteina Ci w tym pomogła - takie ma zadanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia 100 ja jeszcze Ci poradze zebys w 23 dc zrobiła poziom progesteronu wtedy bedzisz miała pewnosc czy owulacja przebiega prawidlowo. Jesli progesteron bedzie wiekszy niz 15 to była piekan owulka a jesli ponizej to cos przebiega nie tak jak powinno. To w sumie najlepsza metoda sprawdzenia owulacji, lepsza niz USG bo widzisz na usg sa pecherzyki ale nie ma pewnosci czy pekly czy sie wchłoneły a badanie progetseronu da Ci odpwiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi sie knoci i nie wysyła mi waszych wpisów na poczte,chyba mnie pokręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... u mnie szaro buro, deszcz pada ... mam nadzieje ze wiosna niebawem pełna parą ruszy i powali nas swoim optymizmem ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trini - masz wiadomosc nam ailu odemnie:) u mnie slonko na dworze ale w sercu ciemne chmury i blyskawice..... :( dziekuje za odpowiedz ale jednak nieide na badania mam to jzu wsyztsko gdzieś... !!!! Boh mnie chyba za cos bardzo nienawidzi zabiera mi WSZYSTKO co kocham..... ;( Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mne znowu boli glowa - nie wiem czy to wina pogody czy wraca mi migrena :( wczoraj zaczełam branie castagnusa - piersi prawie od ręki przestały mnie bolec - nie wiem co o tym mysleć ... we wtorek porozmawiam z endo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - napisałam do Ciebie maila. trini- te bóle głowy to może od leków, albo od tych wiatrów przebrzydłych co nad naszym krajem krążą. kurcze GG przestało mi w pracy działać i nie mam kontaktu ze światem, jak się człowiek od czegoś uzależni, to mu trudno potem bez tego żyć :) U mnie wczoraj cały dzien padało. A raczej lało. A najgorsze jest to, że zalało nam całą ścianę pod oknem. parapet mamy chyba nieszczelny. Zgłosiliśmy do PZU u Spółdzielni. Ale co z tego że PZU nam wypłaci odszkodowanie i my to sobie wyremontujemy, jak Spółdzielnia nie kwapi się do tego by pozaklejać dziury i dalej będzie się nam lało. Wczoraj z mężam zaczeliśmy staranka. W prawdzie lekarz powiedział nam żebyśmy póbowali między 12 a 15 dc, ale postanowiliśmy się nie ograniczać :) I w zasadzie powiem Wam szczerze, że chyba naprawdę wyluzowaliśmy, bo wczoraj naprawdę się dobrze bawiliśmy (sorki za szczerość :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Trini dzięki za maila - suuuuuuper:):):) Wysłałam Wam najnowsze zdjęcia Oleńki:)Całuje Was mocno pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki!!!! Katia-niestety ja Ci nie doradze. Anisik- śliczne zdjęcia. Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×