Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dziewczyny skończyłam!!!!!,noga mi odpada,ale było warto sie pomęczyć. Elizko-ale mi zrobiłaś mi smaka,może podrzucisz mi choć jeden mały kawałeczek tego pysznego ciasta???/ Koleżanki co sie tu dzieje:(,gdzie nasze dawne forum ,które tętniło życiem.Nie mogłam nieraz nadążyć z czytaniem,a teraz totalna klapa. Czyżby Pomarańcza dopięła swego???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i sie melduje🌻🌻🌻🌻 Zaraz sie biore za sprzatanie ale wpadlam zobaczyc co u Was i oczywiscie liste podpisac....:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wczoraj dopadla sie wredna @ i to przyszla 2 dni wczesnie i wcale nie proszona....hehehehe chyba sie bala ze w sobote ja nie wpuszcze wiec postanowila przyjsc wczeniej bez zapowiedzi:P:P:P:P:P ale dobrze bo wczesniej sobie pojdzie......a teraz jest nowy cykl i nowe staranka :):):):):):)Dobra dziewczynki zmieniam wiec tabelke i biore scierke i troche z nia polatam .....zycze Wam wszystkim milego popoludnia i postaram sie zagladnac pozniej 👄 🖐️ Tabelka nr.1-starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... o k??.04.08 Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............71.................... 10.04.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17........... ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.................ok.26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 14.04.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............39........... .. .....03.04.2008 kukusia .........................26............38................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............35................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............32........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i do mnie dzis @ zawitala , ale ostatni raz - nastepna moze za rok??? Tabelka nr.1-starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... o k??.04.08 Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............71.................... 10.04.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17........... ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.................ok.26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............39........... .. .....03.04.2008 kukusia .........................26............38................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............35................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............32........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i się melduję, ale nie mam co pisać. Jadirko i Trini, życzę szybkiego uporania się z remontem :) a pozostałym powodzenia w starankach. Nie wiem jak wam to wyjaśnic, ale jakoś nie moge wyobrazić sobie siebie jako mamę, jakoś to do mnie nie pasuje, nie nadaję się, niewiem... Boli mnie to że inni nie chcą a mają, a my... :( kurcze wiosna za oknem a tu takie doły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki babolki ... u mnie b.z tzn. remont w toku - chociaż na dwa dni mam spokój bo ściany musza przeschnąć i majster przychodzi dopiero w poniedizalek ... posprzatałam już zgrubsza i na razie nie chce mysleć o tych foliach wszędzie wiszących i upchanych gratach wokoło ... Elizo pisalam kiedyś - chcemy na pierwszy motor wybrać sobie niezbyt szybkiego pojazd taki o pojemnisci 600-650 ...na razie jesteśmy na etapie rozglądania się - nic na siłę ... acha ja też poprosze o wysłanie próbki tego pysznego ciasta francuskiego z pieczarkami - musi być pyszne :) karolciu - nie gadaj głupot ze nie pasujesz na mamusię - bo już oczami wyobrazni widze Cię z małym bobo w ramionach - tylko troszkę cierpliwosci - męza przyciśnij - niech nastąpi wreszcie jakiś przełom ... masz przestać się smucić - doły za okno ... zjedz coś pysznego i na pewno humorek zaraz sie poprawi ... :D martt - super Ci z tym koncertem - my jutro idziemy na :nie kłam kochanie ... fajnie by było gdybym mogła nająć sobie ludzi do sprzatania tego bajzlu ale nie ma tak latwo - wiecie jak jest jak sie samemu cos nie zrobi to nie ma się tej satysfakcji ... w sumie zaczełam się przyzwyczajac do tego ze na razie musimy zyc w polowych warunkach ... jadirko - współczuję kochanie - oszczędzaj nogę .. my tez wyrywaliśmy parapet ale mam nadzieję ze te Twoje nie były tak ciężkie jak nasz ... bo nasz ważył chyba z 80 kg ... marto 24, olawd przykro mi z powodu Waszych @ ale jak to się mówi nowy cykl nowa nadzieja i może następnym razem się uda - tego Wam życzę ... jutro jadę z mamuską i braciszkiem pobuszować po sklepach - mój brat rozglada się za garniturem ślubnym ... całuę Was wszyściutkie 👄 ... idę zrobić kolacyjkę i bedziemy ogladać tv ... miłego wieczorku ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) u mnie dzisiaj też było sprzątanie, chociaż trzeba uczciwie przyznać, że nie taką skalę jak u Tryni i Jadiry - po prostu jutro idę do roboty i wolałam się dzisiaj z tym uporać niż jutro mieć skopaną do reszty sobotę. A propos motorów - to ja jakoś nie mam do takich pojazdów przekonania - tzn. chyba bałabym się na taką maszynę usiąść:P Wolę jednak jak mam w drodze dach nad głową;) A jak już bez dachu - to coś znacznie wolniejszego - np. rowerek:D Ale jeżeli chodzi o sam wygląd - to trzeba przyznać że niektóre maszyny prezentują się imponująco;) karolcia - co to za doły? Chociaż wiesz co - ja sobie siebie, po tak długim okresie, też nie mogę wyobrazić w roli mamy - co nie znaczy, że nie wierzę, że w końcu mi się uda! Po prostu wynika to może z tych ciągłych rozczarowań...:O Ale uda się, uda - i to właśnie wiosna jest porą roku która najbardziej utwierdza mnie w takim przekonaniu:) Tryni - za mnie jakby ktoś porządki porobił - to w życiu bym niczego potem nie potrafiła znaleźć - co pewnie skończyłoby się za moment jeszcze gorszym bałaganem:P A na jutro życzę udanych zakupów - może i Tobie wpadnie małe "conieco" jadira - mam nadzieję, że ból stopy jak najszybciej minie 🌻 Buziaki dla wszystkich - i życzę Wam kolorowych snów 😴🖐️ PS> Tryni dziękuję za maila z fotkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za wsparcie, na was zawsze można liczyć :) A jeśli chodzi o jedzenie, to Trini, mnie specjalnie nie trzeba namawiać - zwłaszcza jeśli o słodycze chodzi :P i to byłoby juz na koniec mojej diety, na której wytrzymałam 2 tygodnie. Chociaż jak teraz poczytałam w necie o braku efektów schudnięcia przy niedoczynności, to mi lżej, że nie jestem sama :) ale to własnie te 4-5 kg których nie mogę się pozbyć. A ty Jadiro, jak dieta??? Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja poprawię tabelkę, bo z moimi danymi znowu jakiś problem :) Tabelka nr.1-starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... o k??.04.08 Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............71.................... 10.04.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17........... ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................18.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............39........... .. .....03.04.2008 kukusia .........................26............38................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............35................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............32........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008 Karolciu, ja Ciebie rozumiem. Mi też często trudno siebie wyobrazć jako mamę :( Ale jestem pewna, że jak się dzidzia pojawi, to na pewno wszytsko samo przydzie. I Ty będziesz cudną mamą i oddaną swojej dzidzi. Jak widzicie mi się @ spóźnia :( I nawet nie widać by miała się pojawić. Ani brudzeń, ani bolących piersi. Nic. Boję sie, że do mnie zawita i będę miała znowu załamanie. Boję się robić test, bo znowu zobaczę jedną krechę i będzie mi przykro :( Wolę sobie tłumaczyć, że spóźnia mi się przez CLO. Czytałam, że po tych lekach może się spóźnić troszkę. Dlaczego ta przebrzydła @ tak sobie drwi z nas ?? Dzisiaj mam 31 dc. W zasadzie to mam tylko lekko wrażliwe sutki, a podbrzusze czuję tak jak przed @, choć żeby jakoś bardzo mnie bolało, to bym nie powiedziała. Wolałabym żeby już przyszła, bo jak mi się spóźni więcej i potem przyjdzie, to naprawde będzie mi się trudno pozbierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt--- trzymam kciuki zeby wredna @ nie przylazla 👄 ja to pewnie nie wytrzymalabym z tym testem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - ja się boję, tyle razy już widziałam 1 krechę, że już więcej nie chcę :( I boję się, że jak @ się pojawi to znowu będę cierpieć, a nie chcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Martt, może teraz Twoja kolej :) trzymam kciuki. Poczekaj kilka dni i rób test :D Buziaki, wracam do sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt---wiem ze sie boisz ale moze tym razem akurat beda dwie kreseczki? zycze ci tego z calego serca 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!!!!!!!!!! Wpadlam sie przywitac:P:P:P:P:P:P Martt trzymam mocno kciuki zeby ta wredota @ do Ciebie nie przyszla i mam taka nadzieje ze nie przylezie a Ty za to oglosisz nam super wiesci:):):):)👄 U nas dzis pieknie za oknem .....wczoraj bylo 27 stopni i chodzimy w krotkim rekawku:D:D:D:D:D:D Ide teraz cos zjesc i jakas kawke wypic a Wam dziewczyny zycze udanego i mile spedzonego weekendu i oczywiscie duzo sloneczka:):):):)👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Odwiedzam stare śmieci bo jeszcze niedawno sama doszukiwałam się objawów ciązy u siebie i czekałam z niecierpliwością kiedy nie przyjdzie @. Trwało to rok. Od 7 tygodni jestem w ciąży :) W końcu się udało i jestem strasznie szczęśliwa ! A już myślałam że coś ze mną nie tak. Najśmieszniejsze jest to, że w tym miesiącu kiedy zaszłam dałam sobie spokój i kochaliśmy się tylko z 6 razy bo narzeczony był ciągle w pracy :) Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lina_Malina22 ---- serdecznie Ci gratuluje dzidziusia.....Tobie sie udalo to i nam tu wszystkim sie uda .....napewno.....dbaj teraz o siebie i dzidzie i zagladaj i pisz do nas kiedy masz ochote.....👄 a i fluidki by sie przydaly ....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Teraz chodzę, chucham i dmucham na dzidzię żeby było dobrze :) Nie spodziewalam się zupełnie, miałam tAkie objawy jak na @ i właściwie byłam pewna, że go dostanę! Po 4 dniach bóli brzucha dla świętego spokoju zrobiłam test i zobaczyłam 2 grube krechy !!! :D Nie mogłam w to uwierzyć zwłaszcza, że bolał mnie brzuch i miałam wrażenie że zaraz bedzie @ To było 8 dni temu :Da dzidzia wkracza właśnie w 7 t.c. :D Wam też się uda kochane życzę wam tego z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane słoneczka! 🌻 Nie chcialam tu pisac o wizycie pierwszej w Klinice N.,ale napisze. Wizyta trwala godzine,P.Staroslawska wypytala sie wszystkiego,co bylo mozliwe.Najpierw obejrzała moje wszystkie wyniki,a bylo ich malo,pozniej sterte wynikow meza.Ja sie dowiedzialam ze mam pochwice,i musze isc z tym do seksuologa,ale to jest uleczalne,to jest problem ze wspolzyciem.Po obejrzeniu wynikow stwierdzila ze mamy szanse na IN-VITRO,od razu tak powiedziala.Dostalam stos wynikow do zrobienia i maz tez.Mamy sie zastanowic i jak zrobimy wszystkie podane wyniki,to mamy sie zapisac i przyjechac.W N.maz musi zrobic tylko badanie nasienia.A reszte wynikow mozemy zrobic poza N. i sa tansze niz w N. - Okreslenie grupy krwi - FSH - Cytologia - Stopien czystosci pochwy - Posiew z kanalu szyjki - Badanie w kierunku chlamydii -Badanie cytogenetyczne -Hiv -HBs -WR -HCV -anty HBs -anty Hbc-total -morfologia -APTT -PT -poziom bialka w surowicy -mocz badanie ogolne -Transaminazy ASPAT-ALAT -Glukoza -EKG -USG sutkow -Przeciwciala w kierunku rozyczki -Przeciwciala w kierunku toxoplazmozy IgG i IgM -CMV IgG i IgM -Przeciwciala antykardiolipinowe IgG i IgM -Szczepienie Engerix B A te wyniki musi maz zrobic -Posiew nasienia ,chlamydia -Badanie nasienia ogolne -Badania cytogenetyczne -Badanie CFTR -Badanie AZF -HIV -HBs -WR -HCV -anty HBs -anty Hbc-total. Te nie ktore takie drogie,ale nic nie zrobie,jak trzeba zrobic to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka:) Już jestem po pracy:) Mężuś wymiękł - pogoda go przerosła i wyniósł się do wyrka, a ja tymczasem muszę tutaj trochę nadrobić ostatni tydzień:) Zrobiłam sobie pyszną, pachnącą kawę i na spokojnie mogę sobie posiedzieć przy kompie. Lina_Malina22 - a zatem gratulacje! 🌻 Martt - kiedyś nadejdzie dla Ciebie ten cykl, który nie przyniesie ze sobą kolejnego roczarowania... Może to właśnie ten...:) Trzymam mocno kciuki - wiem jakie opóźniająca się @ może wzbudzać nadzieje! Życzę Ci gorąco tych dwóch kreseczek - ktoś w końcu musi ponownie przełamać złą passę;) Chociaż rozumiem, że przeciągasz wykonanie testu - sama ostatnio odważyłam się na to dopiero w 34 dc. Marta24 - to ja Ci zazdroszczę takiej pogody - ja dzisiaj rano rozważałam którą kurtkę wziąć do pracy - wiosenną, czy może jednak tą nieco grubszą - zimno u nas i mokro i śpiąco - brrr karolcia - co to jakaś epidemia z tymi dietami? Jak pościągasz z siebie wszystkie grubsze, zimowe ciuchy - od razu na wejście ubędzie jakieś 2kg;) Tryni - i jak garnitur ślubny zakupiony? Wyobrażam sobie co Twój brat przeżywa udawszy się do sklepu z dwiema doradzającymi kobietami;) Mój K. chyba by się zapłakał, jakby mu ktoś kazał przymierzać np. 10 garniturów pod rząd:D Najchętniej wziąłby pierwszy, który by na niego pasował i w którym by jako tako wyglądał - w takiej sytuacji po cóż mierzyć pozostałych 9?:P Jadirka - czyżby ciąg dalszy pookiennych porządków? Przy okazji też poprawiam tabelkę, bo gdzieś po drodze ktoś zgubił tą, w której nanosiłam ostatnią zmianę... Tabelka nr.1-starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... o k??.04.08 Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17........... ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................18.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............39........... .. .....03.04.2008 kukusia .........................26............38................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............35................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............32........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008 Wszystkie nieobecne - meldować się! Akasiu - Ty już pewnie dawno wróciłaś z maleństwem do domu - może chociaż parę słówek? A nasze pozostałe mamusie? Paula - Ciebie to już tak dawno nie było tutaj, że ho, ho! Natalka na pewno absorbuje całą Twoją uwagę, ale czasami chyba daje Ci odetchnąć... Dianka - od Was też już dawno nie było żadnych wiadomości 🌻, Martynia, anisik - 🌻 na zachętę - co tam u maluszków? destination - a Ty jeszcze w dwupaku, czy już może tulisz swoje maleństwo? ❤️ kukusiu - 🌻 Dla wszystkich pozostałych po 😘 i wiosennym 🌻!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko!!! Madzia ile badań, ale jak trzeba to trzeba :) powodzenia. Voltare, ja już bez ciuchów sie ważyłam :) tak to byłoby więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... u mnie dziś paskudny dzień ...pogoda do bani - zimno ze brr - nawet psa bym z domu nie wygonila ... do tego mieliśmy dziś małą stłuczkę i było troche nerwów - ale po pierwszym szoku jakoś oceniliśmy straty i nie jest źle - nie obyło się jednak bez mandatu i odebrania punktów karnych :( voltare - garnitur nie wybrany - nie było nawet czego ogladac - bo mój brat ma wymagania a my tylko go oceniamy z mamą i ewentualnie doradzamy ... do tego garnitur ma być w kolorze ciemnej czekolady - także wybór się zawęża ... w okolicy był tylko jednen godny uwagi ale tez żadna rewelacja - chyba trzeba bedzie wybrać się do W-wy ... do salonu Vistuli & Wólczanki albo Bytomia ... martt - nie chcę zapeszać - ale wiem ze kiedys nastąpi ten przełomowy moment - moze niebawem ;) ? karolciu - ja tez zarzuciłam na razie dietę - w sumie 2 kg w dół ale ile musiałam się namęczyć ... na razie póki nie mam umormowanej tarczycy - nie bede sie mordować - zresztą kocham jesć i chyba musze się pogodzić ze mam kilka dodatkowych kilogramów ... madziarku - kurcze badań a badań ale jak trzeba to mus ... zajmijcie sie sobą - zobaczysz cel uświeca środki - będzie dobrze ... jednak wszystko musi trwać - to nie jest tak chop siup jak ktoś mysli ... życzę siły w pokonywaniu wszelkich trudnosci ... ❤️ marto 24 zazdrosze tak pięknej pogody u nas od dóch dni lej e i pogoda iście barowa ... Lina_Malina22 - gratulacje ! :) wszystkie nieobecne wzywam do pisania i poprawiania nieaktulanych wpisow w tabelce ... Dianeczko, Paulisiu, Ansiczku , Martyniu - zaglądajcie do nas cześciej ... akasiu, kukusiu, destination prosimy o aktualizacje tabeli i wpisanie się do tej trzeciej :) Kseniu a Ty słoneczko jak się czujesz ? Marto 1983 co u CIebie ? Dla wszystkich pozostałych przeslyłam słodkie buziaki ... i zyczę wiosny w sercu bo na razie na dworku jej nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trynity - ja na zakupy typu garnitur polecam Maksimusa w nadarzynie. Tam są 4 ogromne hale pełne sklepów, a i wybór garniturów jest ogromny. Jak pewnie wiesz, jest to Centrum Handlu Hurtowego, a;le można normalnie detalicznie kupować. A i ceny baaaaardzo przystepne:D Tym bardziej polecam, że w jednym miejscu można kupic i buty i koszulę i nawet majtki:P Jak macie jechac samochodem to w kierunku na Katowice, jakieś 10-15 km za Jankami. Natomiast jak komunikacją miejską to wiem, że jeździ tam bezpłatny autobus, więc jak chcesz to wejdź na stronę internetową http://www.maximus.ch/ i tam wszystko jest opisane. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem obecna -melduje się. Martt-skarbie Boziu !trzymam mocno kciukasy,by twoje marzenie się spełniło.I by ten miesiąc był twoim spełnieniem:) 2-ga tabelka się pomału kurczy i musimy ja ponownie zapełnić!!!!!!!!!! Karolciu_26-moja dieta???jadę na wizytę dopiero we wtorek i zobaczymy. A i ode mnie jeszcze repremendy nie dostałaś,kochanie będziesz najcudowniejszą mamusią dla swojego dzidziusia.Może ciężko jest Ci to sobie wyobrazić,ale jesteś kobietką pełna dobroci,miłości i Wiem ,że przekażesz ja swojemu maleństwu.I żadnych więcej myśli-nie nadaję się,To kompletna bzdura.PAMIĘTAJ O TYM❤️ Karolcia-na jaki film jedziecie??? Martuś24-prześlij proszę troszkę ciepłych promyków słońca,by temperatura na termometrze się podniosła,bo leje jest zimno i paskudnie. Lina_Malina-moje GRATULACJE!!! xxmadziaraxx-skarbie no to trochę pracy przed Wami.Ale nikt nie mówił ,że będzie łatwo.Za to potem radość niesamowita,wszystko się uda .Życzę wytrwałości.🌻 Voltare-jak to dobrze,że jesteś:) Porządki skończone,domek świeci jak na święta.Teraz odpoczywam i leżę z nogą do góry. Tryni-to wycieczka z wybojami była.Ale najważniejsze,że nikomu nic się nie stało. A garnitur nie ucieknie lepiej pojeździć i wybrać właściwy niż wydać kasę i być nie zadowolonym z zakupu. Nadze kochane mamusie piszcie co u Was i naszych topikowych maluszków.Ciocie tęsknią za Wami. Dianko-🌻,Paula-🌻,Justynko-🌻,Anisik-🌻,Martynia-🌻 Kulusia-🌻;Akasia🌻 Kukusiu,Akasiu-odezwijcie się????? A jak tam nasze mamy na wylocie destination ,ksenia-co u Was???? Pozdrawiam Wszystkie nie wymienione psiapsiółki,duża buzia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego - mój braciszek planuje w następny wekend wypad właśnie do Nadarzyna do Centrum mody i Maximusa ale jedzie tam ze swoją przyszłą żoną także ja na ten wyjazd się nie łapię - nie dlatego ze nie chce ale ze jadą na wekend do znajomych i w niedzielę po śniadniu chca skoczyć własnie na taki obchód po sklapach ... my tez z mezem jak bedziemy się ubierac a to weselisko to jedziemy tylko tam .... byliśmy tam kilka razy mnóstwo sklepików - tylko trzeba załorzyć wygodne buty bo nogi bolą od chodzenia ... no i oczywiście portel pełen kaski lub kartę :P jadirko - no tak było sporo przeżyc ale dobrze ze nam nic się nie stało ... ja juz zmykam do łóżeczka - spokojnej nocki wszystkim zyczę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Witam nasze kochane solenizantki Tryni i Pazie dla Was dziś dużo całusów 👄👄👄👄 Życzę Wam dużo zdrowia,miłości,na co dzień dużo radości i uśmiechu na twarzy,spełnienia marzeń tych dużych i tych maleńkich. I niech spełni sie Wasze największe marzenie i Bozia da Wam małego maluszka pod sercem.🌻❤️🌻❤️ ❤️🌻❤️ 🌻🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny alarm odwołany. Ja źle obliczyłam @ i ona powinna przyjść do mnie 26.04. coś się nam tutaj pomieszało z tabelkami i gdzieś mi się daty pomieszały. Teraz do tego doszłam i wreszcie się nie dziwię, że @ nie dostaję ;/ No trudno czekam jeszcze tydzień. Tabelka nr.1-starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... o k??.04.08 Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............71.................... 10.04.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17........... ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............39........... .. .....03.04.2008 kukusia .........................26............38................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............35................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............32........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dla naszych Solenizantek po 🌻 i 😘 i oczywiście życzenia spełnienia wszystkich - nawet najskrytszych - marzeń:) Martt - nie ta tabelka!;) Poprawiam swoje dane. Tabelka nr.1-starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... o k??.04.08 Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17........... ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............39........... .. .....03.04.2008 kukusia .........................26............38................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............35................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............32........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dopadła mnie angina,biorę antybiotyk i w związku z tym nie wiem czy kontynuować staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×