Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Tak voltare z testami to juz bedzie koniec, co ma być to bedzie i wole sobie kupic cos dobrego np. do jedzonka niz juz stresowac sie z testami;-)) Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie co byście zrobiły na moim miejscu. Jesli jutro się okaże że to jednak ciąża a w czwartek w pracy mam dostawe i będe musiala niestety dzwigać to iść do internisty po L4 czy iść do pracy i uważać bo wiem że jak pójde na l4 to się wkurzą na mnie i niewiem co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia, definitywnie jestes w ciazy !!! Jutrzejsza beta tylko to potwierdzi, dla mnie nie ma jesli ;) Ale wiem, ze to do ciebie jeszcze nie dociera ;) No i raczej wykombinuj cos z paczkami, noszenie jest zdecydowanie teraz niewskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie masz w pracy stosunki z przełożonymi - jeżeli dobre, a na pracy Ci zależy - przyznaj się i do dźwigania nikt Cię zmuszać nie ma prawa. A jeżeli nie ma szans na dogadanie się z "górą" to L4 jest rozsądnym wyjściem - Ty się nie będziesz stresować, a i dla dzidzi na pewno to będzie korzystniejsze. W sumie jesteś już pod ochroną - zwolnić Cię nie zwolnią, a w dzidzia jest teraz najważniejsza:) Ja by, się w pracy przyznała, ale i wykorzystałabym L4 - nie dlatego, że jestem specjalnie przewrażliwiona na swoim punkcie, ale dlatego, że marzy mi się dłuższy urlop, odpoczynek i błogie lenistwo, a ciąża byłaby doskonałą okazją do tego aby to właśnie wykorzystać:P Dopóki jestem w tej mojej pracy potrzebna;) to trochę mogłabym to wykorzystać bez jakichś większych konsekwencji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, jednak w razie czego pojde w srode do internisty i wezme zwolnienie na jakies 3 dni a jakby sie nie udalo to zawsze moge wziąść urllop na żadanie:-) jednak nie ma co ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - uciekam przygotować temu mojemu wrednemu:P chłopu, który mnie tak dzisiaj wkurzył:P kolację, bo zaraz będzie wracał z pracy. Do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Surfitko masz racje chyba dopiero uwierze jak mi brzuch by urósł;-) Bo biore sobie tak na "chłopski rozum" tyle czasu sie staraliśmy i nagle by się udało, dla mnie to troche dziwne i nie zrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia no tak wlasnie jest, ze spada to na nas w cyklu w ktorym sie raczej nie spodziewamy i jest zaskoczeniem..ba, dla mnie to bylo tez trudne do uwierzenia i pytanie, czemu teraz a wczesniej tyle razy nie? Ale nie ma na to odpowiedzi. Grunt, ze sa dwie kreseczki, a to znaczy, ze jest malenstwo w brzuszku ktore ciagle rosnie :) I musisz dbac o nie, dlatego pisze, ze lepiej nie nosic ciezarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu ale krechyYYYYYYYYYYYYYYYYy wow:) Świetne, ja jeszcze nigdy w życiu nie widziłam takiego wyniku testu .Gratuluje jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu ale grube krechy to nawet ja takich nie miałam bo zawsze ta druga była jaśniejsza i błagam Cię nie wolno Ci dźwigac, nawet nie powinnas nas pytac o takie rzeczy!!!!!!!!Idź po zwolnienie koniecznie!!!! I czekam na wiadomosc o becie pisz szybko, wogóle to cudownie ze znowu sie odzywasz:):):)):):)::):) a to fluidki dla pozostałych dziewczynek ja wierze ze pazia zapoczątkowała szczesliwy okres XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX O 9 IDE Z z córunią na badanie krwi bo musze zrobic po szpitalu bo ma anemie, ale ise boje bo jaik bede jej z głowy znowu pobierac to chyba umrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu- jakie piękne 2 krechy na tych testach :) Normalnie aż w człowieka nadzieja na nowo wstępuje :) Niezmiernie się cieszę 🌻 Voltare - oj z datami to mój mąż też jest na bakier :) Chociaż się ostatnio trochę poprawił i przynajmniej wie kiedy jest Wigilia :) A tal to ja mu o wszystkim przypominam. Chociaż Wam powiem, że kiedy teściowa ma urodziny to nie pamiętam dokładnie, ale oni urodzin nie obchodzą, to dlatego. Imieniny wszystkie u nich pamiętam, a urodziny w mojej rodzinie, to każdy pamięta o każdych i tak zawsze było. Dlatego jak poznałam męża to się nadziwić nie mogłam,że on nie wie kiedy urodzili się jego rodzice, ba nawet bracia :) Mnie wczoraj rozłożyło :( Przyszłam po prac to padłam. Cały dzie tak strasznie mnie bolał brzuch i było mi niedobrze. Potem jeszcze zaczęły mnie nogi boleć, ale to tak strasznie, że nie do wytrzymania. Jak zasnęłam to się obudziłam dzisiaj dopiero. Witaj Surfi - jak się macie Ty i brzuszek ? Pozdrawiam 🌻 🌻 jadirka, trini, martika, karolcia, marty dwie :) elizka 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie skarbulki .. mnie też chyba cos rozbiera ... wogóle to skończył się sezon grzewczy a ze mieszkamy na parterze to zimno jest - ale tylko mi bo mój miniek to nawet na mrozie zawsze porozpinany ... a ja dzis pod kołdra i kocem spałam - brrr widze ze nasz topik znowu odzywa - bardzo się cieszę ...Paziuniu to chyba po cześci Twoja zasługa :) Dianeczko,Paula a co tam u Was wczale sie nie odzywacie ... Lenko, Sysiu, Katiu, karolinko, pokemonowo , mychasku - dziewczynkiwzywam do pisania :P ... a Tam wogóle Paziu dlaczego jeszcze jesteś w tabelcen nr 1 ? ciekawe co u destination czy już urodziła swoją Zosieńkę ? Kseniu jak tam imię dla małego już wybrane ? Mikołaj czy Tymek ? a mze zupełnie inne ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje z całego sreca kochane koleżanki że mnie podtrzymujecie na duchu chyba bez was i teraz bym straciła nadzieje, buziaczki za to dla wszystkich:-) Trini mi ostatnio też bywało b. zimno bo też nie grzeja zbytnio u nas kaloryfery ale na szczęscie przeziębienie mnie omineło teraz czasami pot mnie zalewa a zaraz potrafi mi być znowu zimno. Jade po odbiór wyników jeżeli bedzie oki to przeniose się do drugiej tabelki, trzymajcie kciuki ja zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chciałam to zrobić, myślałam że zostane w tej pierwszej sama jedyna a jednak... :-D NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... o k??.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17........... ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............36................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Pazia/Warszawa.............27...........3..................... ?????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008 akasia/ZielonaGóra........... kukusia .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paiu---no sliczne te twoje tesciki a beta jeszcze ladniejsza -- wpisuj sie szybciutko do drugiej tabelki!!! 👄 no u mnie juz jutro staranka ruszaja wiec i ja pewnie zmienie tabelke :-P zreszta nie tylko ja bo i wy wszystkie i dojdzie do tego ze 1ej wogole nie bedzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli paziu kto wie ale moze juz w wigilie bedziesz tulic swoje malenstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam własnie w kalkulator ciazowy i wychodzi ze na święta bozego narodzenia Twoja dzidzia powinna byc na świecie :) ale jazda - meżulek pewnie skacze z radosci ? i wiesz bedziecie z bratowa miałay dzieci w podobnym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu mam nadzieję ze juz jest po pobraniu krwi i malulka nie płakala bardzo ... oby nie było tej anemii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity---wiara czyni cuda !!!! i zobaczysz przyjdzie taki dzien ze pierwsza tabelka zniknie na korzysc drugiej i trzeciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje, myśle że wigilie to jesczze nie ale może już w nowy rok:-D Obliczałam z mamą mniej więcej kiedy zaszłam i obliczyłyśmy że musiało to sie stać zaraz po @ więc dziewczyny wtedy kiedy nie można bo niby dni nie płodne to guzik prawda. A teraz napisze już moje objawy: Ogólnie to coś przeczuwałam od ponad tygodnia ale myślałam że wiecie coś znowu wymyślam chociaż to co ze mną się działo to było coś innego, chodziłam na solarium co m-c w tym nie byłam podświadomie bałam się iść nawet niewiem czemu. Niecały tydzień temu zrobiłam sobie capuccino które smakowało mi jakby bylo zepsute-wylałam, pare dni temu miałam ochote na pieczywko czosnkowe poleciałam do sklepu wszystko kupiłam i jak zrobilam powąchalam tak wylądowały w koszu- moim zdaniem mozzarella zepsuta chociaż mąż jadł i było dobre. Od moich urodzin czyli od 14.04 zaczęlam płakać z byle powodu, pzrepłakałam pół dnia zresztą nawet tu pisałam i poł nocy pzreryczałam. W sobote wracając z imprezy zaczęłam plakać tez z byle powodu. Jedynie czego nie mialam w tym m-cu to nie chodziłam wściekla jak to mi sie zdarzało przed @. A teraz już modle sie żeby bylo wszystko dobrze i czekam na każdą z was w 2 tabelce i sądze że teraz posypią się ciąże łapcie dziewczynki świerzutkie >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężuś się baaardzo cieszy chociaż wczoraj też zacząl tracić nadzieje, teraz jest w pracy ale już wie, to był nasz m-c jutro moje kochanie ma urodzinki. Urodzilismy sie 04 m-ca, zaczęlismy być 04.dnia m-ca, pobraliśmy sie 04 dnia m-ca i dowiedzieliśmy sie o ciąży tez 04 m-ca:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie gratki
gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - chciałam Ci bardzo podziękować za to że jesteś. Dzięki Tobie zaczęłam ponownie mieć malutką nadzieję, że może i mi się uda i będę choć odrobinę tak szczęśliwa jak i Ty. I mam nadzieję, że spotka to nas po kolei z tabelki nr 1. I popatrzcie, że nasz stan psychiczny jednak jest bardzo ważny. Pazi udało się zajść w ciążę, bez jakichkolwieg leków i wspomagaczy. Paziu - 👄 wielki dla Ciebie za tchnienie ducha i nadziei w ten topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak to boli ciagle sobie przypominam te nasze starania i płacze, wiem w jakim stanie bylam rok temu, ostatnio, moje kolezanki juz urodzily 2 malenstwo a my nadal sami mojej bratowej udalo sie po 7 m-cach po slubie (rodzi w październiku) bylam zazdrosna i jak sie dowiedzialam tez ryczalam ale znalazlam w tym tez pozytyw ze jak urodzi to pzreleje moja milosc macierzyńską na ich dziecko i moze i nam sie uda bo mieszkamy w tym samym mieszkaniu a tu taka niespodziewajka:-D Boże jak bardzo bym chciala zeby każda kobieta która chce dzidzi mogła miec bez problemu. Ja już bylam pewna na 90% że jestesmy bezplodni tylko nie chcialam sie z tym pogodzić. Mialam zaczac sie leczyc ale niewiem kiedy odwlekalam ciagle, nawet nie bylam pewna czy mam owulke, obiecalam sobie ze w przyszlym cyklu pojde zrobic badanie na progesteron ale juz nie musze a i tego śluzu plodnego nie moglam nigdy zaobserwowac ach u mnie to chyba cud:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - i bardzo się tutaj wszystkie cieszymy że ten cud przytrafił się akurat Tobie :) Ja teraz stymuluje cykl CLO, nie pokładam w tym jakiś wielkich nadziei. Ale coś robię. Ja mam podobnie do Ciebie jeśli chodzi o śluz. Jakoś dopatrzyć się go również nie mogę :) Ale ponoć niektóre kobiety tak mają. W mojej najbliższej rodzince już każdy ma maleństwo. Siotra moja ma córcie, którą kocham nad życie. Obaj bracia męza też już mają swoje pociechy i każdy teraz czeka aż nam się uda. A my ciągle we dwójkę. Ale mam nadzieję, że nasz czas wreszcie nadejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarbeńki!!!!! Przylazła:( NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... o k??.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 05.05.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............18........... ......ok.20.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.....................26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............36................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Pazia/Warszawa.............27...........3............... ...... ?????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008 akasia/ZielonaGóra........... kukusia ......................... Paziu-nawet nie wiesz jak strasznie ucieszyło mnie ,że jesteś w ciąży i jak zobaczyłam Twoje testy to nie miałam wątpliwości,że jesteś w stanie błogosławionym.I beta to potwierdziła.HHHHuuurrrraaaa!!!!! Teraz mam nadzieje,ze uwierzyłaś -będziesz cudowna mamą. Dzięki Tobie tez ożył topik i za to Ci dziękuje🌻❤️ Ja dziewczynki niestety w odróżnieniu od was przestałam wierzyć w to iż kiedyś znów zajdę w ciąże.Od dawna nie myślę kiedy mam dni płodne i wszystko z tym związane. Wiecie co cieszy mnie obecnie najbardziej-to,ze jestem szczęśliwa i to mi wystarczy jak bede patrzyć jak Wy zachodzicie w ciąże i będę sie cieszyć razem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira---nawet tak nie mysl!! bedziesz mamusia zobaczysz!! ale nawet dobrze ze przestalas sprawdzac kiedy masz dni plodne a kiedy nie , bo wlasnie wtedy kiedy nie bedziesz sie tego spodziewac - dostaniesz to czego pragniesz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu tydzien to masz 5:) bo liczy się od ostatniej miesiączki tygodnie:) popraw sobie w tabelce a termin to chyba na początek stycznia to tak jak Lenka:)GRATULUJE KOCHANA JESZCZE RAZ super!!!!!!!!!!! my juz po wynikach pobierali krew z żyłki tak strasznie płakała a ja myslałam ze serce mi peknie moja kruszynka, acha wazy 5500:) buiziaczki dla Was i miejscie najdzieje cuda sie zdarzają,!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×