Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

ja tez poprosze Akasiu o zdjecia Hani bo nie dostalam. Tak masz racje juz ten sluz zaczyna wygladac normalniej ale jeszcze boje sie chodzic, jedynie po mieszkaniu. Teraz znalazlam nowy problem z ta macica ale mam nadzieje ze za 2 tyg. juz sie powiekszy. Przez chwile nawet pomyslalam ze moze ja w ciazy nie jestem tylko skad ten obraz usg i to na 2 usg, hehe ale ja juz nie mam co wymyslac chyba do grudnia to zamkna mnie w wariatkowie predzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zdjecia Hanusi, jest śliiiiczna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kobietki za słowa wsparcia... Przepraszam, że tak późno,ale Trinitko i Anisik ja również życzę Wam spełnienia wszystkich marzeń 😘 A teraz wracam do pracy mam duuuużo pisaniny dzisiaj..... :( Buźka Ps. Paziulku dbaj o siebie Słoneczko.. i koniecznie dużo się uśmiechaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dzisiaj mam sił tylko na poprawę tabelki: Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Trinity /k.Łowicza.........31..............28................ok. 21.05.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Jadira/Kraków..............35.............18........... ......ok.20.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............10.....................30.05 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ ......???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........20.05.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... ..???.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. .....ok18.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............38................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............6............. ....ok.27.12.2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myszki ... wczoraj miałam dzień bez komputera miniek zabrał go do pracy a potem pojechał na spotkanie z klientem i gdy wrócił było juz późo ... moze i to dobrze tak czasem się odciać od tgo wszystkiego ... Paziulku leż i o nic się nie martw - jak bedziesz się dalej źle czuła pójdziesz po kolejne zwolnienie i od razu zaznacz ze czekalaś na tą ciaże zbyt długo by teraz cokolwiek zbagatelizować ... ehh CI lekarze - ja mam juz jednego upatrzonego - jest sprawdzony i wiem ze bardzo troszczy sie o swoje pacjentki ... ale i tak zamierzam chodzic do drugiego na Nfz ... już obgadałam sprawę w klinice z lekarzem co mi teraz prowadzi leczenie - jest doskonałaym położnikiem w szpitalu na Starynkiewicza także chyba tam wyladuję bo w moim mieście nie chcialabym ryzykować ale co będzie to będzie na razie to tylko plany ... dziękuje jeszcze raz wszystkim za pamięć i piękne urodzinowe zyczenia :) martyniu mam nadzieję ze chrzest Leneczki był wyjatkowym i udanym wydarzeniem ... a Ty czujesz się juz lepiej ... Pozdrawiam Was wszystkie i zapraszam do pisania stare staraczki : martikę , jadirkę , martt, sysię, olawd, karolinę, mychaska, pokemonową i beatkę21 - które po wpisaniu się do tabeli znikły ...dziewczynki odzywajcie się chociaż od czasu do czasu ... nasza destination pewnie już urodziła Zosieńke także w razie czego niech daje znać i sle zdjątka naszej nowej królewny :) zapraszam też do pisania nasze mamusie szczególnie te ktore o nas ostatnio zapomniałay : Diankę i Paulę ... całuje Was wszystkie i zmykam na kawkę ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) dzisiaj umieram z bólu od wczoraj boli mnie brzuch od pepka w dol i dostalam plamienia ale od dzis rana to juz jest takie brazowe plamienie i wiecej! nie wiem co sie dzieje?!!!przeciez @ mialam 2tyg temu. najgorsze ze tutaj niema takiego dostepu do ginekologa tylko lekarzem pierwszego kontaktu i niewiem czy umawiac sie na wizyte czy moze to minie???!! dlaczego tak sie dzieje nigdy tak nie mialam ?!! moze ktoras tez tak miala?co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynko nie moge nic CI pomóc - nigdy tak nie miałam ... najlepiej byłoby isć do lekarza albo na ostry dyżur do szpitala ... pewnie masz jakieś zaburzenia hormonalne - bo z czego te palmienia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha na piatek umówiłam się na balejaż i musze sobie jakoś wloski trochę podciac bo juz zarosłam ... na razie ostro zapuszczam - miniek juz mnie gnębi bym je obcieła - bo lubi jak mam krótsze ale ja jakoś teraz podobam się sobie w dłuzszych :P ... zreszta na wesele braciszka chciałabym sobie je ładnie upiać już umysliłam sobie fryzurkę ale musze do niej zapuścić grzywkę ... która już mi wpada do oczu i chętnie bym ją ciachneła - my kobiety to mamy ze sobą :P wczoraj kupiłam sobie spódniczę i buty - mam juz ładny zestawik na komunię bo idziemy w tą niedzielę ... dziewczynki moze znacie jakieś fajne stronki z fryzurkami bo ja mialam kiedys taką ulubioną ale mam ją na starym komputerze który stoi w kartonie w piwnicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry cytrynko to raczej zaburzenia hormonalne ale takze nie potrafie pomoc najlepiej idz do lekarza. trinity nie znam zadnych fajnych stronek z fryzurkami. Tez bym z chęcią poszła na balejaż bo odrosty mam już spore mialam iść na początku maja ale musze poczekać do końca czerwca. Ja mam dalszy ciąg leżenia ale jutro musze wyjść więc się ciesze i obawiam bo ten mój śluz jeszcze do końca nie jest super ale już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Voltare nic sie nie martw, ja też zaraz zmienię tabelkę tylko poobliczam, kiedys w końcu musi nam sie udać - wszystkim :) Cytrynko - ja nic nie poradzę, nie miałam tak nigdy, może u was do lekarza 1 kontaktu można się z tym udać, to idź. Lenko, mam nadzieję ze z mamą wszystko dobrze, a co ty tak piszesz, jakąś pracę??? Paziu, leż ile możesz :) Trini http://wdziek.info/ ja znajduję tam zawsze ciekawe tematy :) Dziewczynki a ja już po pracy, dzis byłam w komisji na maturach i już skończyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... justynko24, karolciu dzięki za linki w wolnej chwlki sobie poprzeglądam ... teraz sprzatam podłogę w kuchni ... zastanawiam kiedy ten remont się skończy ... ale tak to jest gdy fachowcy przychodza popołudniami ... Paziulku leż kochana ile mozesz wiem ze to trudne jak prowadziło sie do tej pory aktywny trub zycia ale dla dobra fasolki zniesiesz wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane chrzest udał sie, w kosciela mała spała ledwo zbudziła sie na poelwanie główki oczywiscie nie płakała tylko sie usmiechneła i poszła spac dalej. U fotografa tez spała ale jakos ją wybudziliśmy, zdjecia będą w piatek bo robiliśmy w atelie u fotografa oraz mielismy wynajętego fotografa, takze w piatek Wam powysyłam troszke. oczywisce wszystko nie moze byc dobrze bo wczoraj dostałam jakiegos krwawienia i plamien(jestem 2 tyg po @) do tego co chwile chodze siku i rozrywa mi dół brzucha chyba w czwartek pojde do mojego gina. jak nie urok to ...ach brak słów chyba sie wykoncze - doczytałam cytrynko ze u Ciebie cos podobnego wystapiło, moze tak przechozimy owulacje, sama nie wiem paziu wsyztsko bedzie dobrze leż jak najwięcej buziaczki dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Trinity /k.Łowicza.........31..............28................ok. 21.05.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........???.05.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............24......... ...........29.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............12........... ....... .15.05.08 Voltare ......................31..............72.................... 31.05.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......???.05.08 Jadira/Kraków..............35.............18........... ......ok.20.05.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............10.....................30.05 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 17.05.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ ......???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........20.05.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ . .........XX.05.08 Beatka21/k.Wrocławia...21.............3................. .... ..???.05.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. .....ok18.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............38................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............33........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27............6............. ....ok.27.12.2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam sobie fryzurkę do obcięcia, powiedzcie co o tym myslice http://www.ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura91.htm a te dwie kolejne to coś w podobnego chciałabym miec na głowie do kreacji weselnej ... ale nie wiem czy da się coś takiego zrobić z moich włosów http://www.ikf.com.pl/fryzury-wieczorowe/fryzura9042.htm http://www.ikf.com.pl/fryzury-wieczorowe/fryzura16046.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini, też przeglądałam tą stronkę co Justynka podała :) i też ta pierwsza fryzurka mi się spodobała :) mamy taki sam gust. Ja też szukam jakiejś fryzury na wesele, ta pierwsza z twoich weselnych bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta druga też spoko, tylko chyba trzeba mieć dłuższe włosy, albo miałabyś taka "budę" z tyłu i nic więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie karolciu ... ostatnio podobają mi sie takie fryzurki z uniesionymi do góry włoskami ... zobaczymy co z tego wyniknie do wzesnia jeszcze troszkę czasu - na razie zapuszczam swoje herki mam juz prawie do łopatek ale sa wycieniowane i nie wiem czy zdołam swoja grzywkę zapuscic tak by cos z tego zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz jeszcze sporo czasu :) ja też mam cieniowane a czasu tylko miesiąc, ale napewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn-ia- myslisz ze to owulacja?bo to krwawienie to takie ze sluzem! i brzuch mie pobolewa,sama juz niewiem,zobaczymy jutro? a w czartek ide porobic wyniki jescze raz progesteron.testosteron,prolaktyne itd. w 21 dniu cyklu, a w 28 mam jeszcze raz zrobic progesteron. zobaczymy co wyjdzie ? jej mam nadzieje ze bedzie wszytsko ok.a ta lekarka tu w anglii powiedziala ze tu maja jakies dobre tabletki co pomagaja przy owulacji i zachodzeniu w ciaze i ze duphaston to nie pomaga ze on jest tylko na unormowanie miesiaczki i czesto moze zaszkodzic!? bo ja dostawalam przez 3 miesiace.hmm zobaczymy trinity- widzialam fryzurke jaka sobie wybralas dla mnie super!!! jakbym miala takie wloski tez bym sobie strzelila taka;-) Pozdrowienia dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochane ... widzę ze wieje pustkami ... voltare, jadirko, martt - co się z Wami dzieje ... smutno mi bez Was :( pa pa do jutra 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ... słońce świeci, pięknie za oknem mam nadzieję ze to jest powodem tego ze na forum wieje pustami ... wczoraj majster nam powiedział ze do końca tygodnia chcialby wszystko pokończyć /z czego cieszę się niezmiernie/ bo juz mam dosyc bałaganu, tego ze mam kuchnie w małym pokoju oraz ze nie moge niczego znalesć bo pupychałam nasz dobytek w rożnych miejscach ... wczoraj nie wytrzymałam i otworzylam puszkę z farbą do obmalowania kuchni i maznełam na gipsie całkiem ładnie sie prezentuje - hi hi - mam nadzieję ze nie dostanę dziś obskoku bo sciany jeszcze nie dotarte i nie zagruntowane ... całuję Was wszystkie , wzywam do pisania i poprawiania tabelki , kochane juz nie moge się doczekac kolejnej ciazy - także działąć i spadac do tabelki - hi hi - gdyby to było takie proste to prosiłabym o hurtowe spadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-D Wczoraj pierwszy raz moja mama widziała mała \'na żywo\"...wróciła w końcu z wojaży.W sumie to już się przyzwyczaiłam,że jej nie ma.Taki już ze mnie człowiek- bardzo szybko przyzwyczajam się do nowych sytuacji,to chyba dlatego ze 10 razy się przeprowadzałam...i szykuje się 11przeprowadzka,ale już mam dosyć!!Tego pakowania,urządzania, ehh,,,ale co większe mieszkanie to większe...tylko kiedy w koncu bedzie domek ? :p hhiii Paziu - chcę powiedzieć,że leżenie to nic trudnego nawet dla tak aktywnych osób jakimi my jestesmy :p kwestia kilku tygodni adaptacji,a pozniej juz leci cale 9 miesiecy na maksymalnym wypoczynku,...można spac do woli,czytac,ogladac tv..pełen luzik i to ma dobre strony ;-) Trinity myslę,ze ta pierwsza fryzurka będzie Ci bardzo pasowała 🌻 Chociaż ja uwielbiam szopy a zwłaszcza te nabudowane (nawet przesadnie) :p ta 3 byłaby dla mnie :D Martyn--iu super,że Lenka taka grzeczna w kosciólku ! Cieszę się ze wszystko poszlo wysmienicie!! Mam nadzieję,ze pan Bóczek Ci wynagrodzi tą ciągłą walke z przeciwnościami jakie Cie napotykają -- wracaj do zdrowia 🌻❤️ a dla pozostałych przesyłam BUziole p.s też musze pojsc do fryca bo nie bylam caly rok--wygladam koszmarnie :P nie mówiac o odrostach,,heheh , ale co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, masz racje Akasiu że leżenie to nie jest dramat ale niestety w przyszlym tyg. ide do pracy i ciesze sie bo ostatnie te 3 dni co lezalam czulam sie bardzo zaniedbana jakas chora i wogóle do niczego, dzisiaj bylam pozalatwiac pare spraw(niestety musialam) i o niebo lepiej sie czuje jestem bardziej wypoczęta, duuuzo mniejsze mdłości i czuje się jak czlowiek. Z drugiej strony jakbym musiala to leżalabym i nawet bym nie pisnela ale póki co wszystko wraca do normy a ja do normalnego życia no może bardziej na zwolnionych obrotach:-) Dziewczyny ja też nie moge doczekać sie kolejnej ciąży na topiku, wczoraj to nawet patrzylam w tabelke która teraz ma termin @ ;-) Martyniu ja także sie ciesze że chrzciny się udaly i czekamy na zdjęcia z uroczystości. milego dnia, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ja tylko na chwilke, byłam u gina ale u innego bo nie chciało mi sie czekac u mojego 4 godzin w kolejce, co prawda nie robił mi usg ale stwierdził ze to na pewno była owulacja, ale mam zapalenie pęcherza, dostałam leki, ach szkoda gadac, jutro napisze wiecej bo kłade sie do łózeczka, padam z nog, całuje was wsyztskie kochane moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wracam na forum po tygodniowym boju o zdrowie... Najgorsze mam za sobą. Przez te siedem dni (wydaje mi się że to był miesiąc), przeżyłam masakrę.Groziło mi usunięcie całej szyjki m.- tragedia. Po kolposkopie (rewelacyjny lekarz), wskazał na fragment z którego pobrać wycinek -1, standardowo pobiera się 8, żeby oszczędzić szyjkę. Wskazał na wyłyżeczkowanie szyjki. Potem badanie histopatologiczne i mała konizacja na wąskim obszarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODKREŚLAM CYTOLOGIĘ ROBIŁAM REGULARNIE- LECZ JAK SIĘ OKAZAŁO ZŁYM LECZ NIEUSTANNIE PRAKTYKOWANYM SPOSOBEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w dużym mieście 500 tys. mieszkańców a praktyki jak za czasów jaskiniowców. I tak żyłam w nieświdomości 3 lata, a sytuacja powoli się pogarszała. DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN Z NIEPRAWIDŁOWYM WYNIKIEM CYTOLOGII TYPU CIN, PISZCIE NA meila k.bork@wp.pl na pewno coś pomogę. Powiedziałam, że nie dam sobie szyjki zabrać i wyszło na moje. BŁAGAM PILNUJCIE PRAWIDŁOWEGO SPOSOBU POBRANIA CYTOLOGII, PRZY WYNIKACH NIEZADOWALAJĄCYCH POWTÓRZCIE JE W INNYM LABORTATORIUM. Starałam się o nowe życie a walka poszła o moje. Dzięki Bogu w ostatniej chwili złapałam wynik i po 2 zabiegach będę zdrowa i na nowo rozpocznę starania. Nie wiem jaki to ma wymiar czasu nie ważne....Dbajcie o siebie, pozdrawiam papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×