Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dzieńdoberek🌻 Miłego dnia życzę Wszystkim psiapsiółkom:):) A ja śniadanko,zakupy ,solarium i sprzątanko . Postaram się zaglądać.Buziolki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyn-ia
ja tez przyszłam sie przywitac bo lecimy na szczepienie katia głowa do góry wszytsko się ułozy:) odezwe sie pozniej pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i decyzja podjeta... wszystkow rekach boga... wkońcu czuwał nademna niepozowlił mi mieć dziecka ztym H*jem.... Wiec licze na to że chche dla mnie dobrze:) wiem ze moze nic z tego niebedzie no ale trzeba myslec co bylo by jesli cos by z tego wyszlo.... ale szczerze BOJE SIE strasznie:( życze wszytskim miłego dnia i duzo słonka :)🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, właśnie wstałam i jem śniadanko, ale miałam durne sny:-( Katiu nie boj się, wszystko w rękach Boga. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazia a co mialas za sny?? ja mailaam ostatnio taki durny sen ze mieszkalam z Ł. wsyztsko mega fajnie mega chata itd i byla jakas imprezka i uderzyl mnie w twarz z taka nienawiscia jak robil to moj maz..... masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolalam swojego ojca (który juz nie żyje) aż się obudziłam, a później to ze zakładałam kostium kąpielowy który był z makaronu hahaha takie pogibane sny. Koszmary masz bo psychika pamięta podświadomie ale mina te sny u ciebie tylko się po jakimś czasie wyciszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu a tak wogóle to chyba czas żebyś poprawiła tabelke, nie ma już tamtych staranek więc wpisz sobie 0 i niech zostanie sam termin @. Ale zrobisz jak chcesz oczywiście. A ja zmaykam się myć i do sklepu, mam lenia i nic mi sie nie chce:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........16.07.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24..........12.............. .. ...........?.06.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........14............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............11 ..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻🌻 anisik dziekuje za namiary --- zaraz poczytam :-D martyn--iu my dzis tez szczepienie mamy PAziu snami się w ogole nie przejmuj bo w ciazy tak sie ma ! to przez hormony ;-) mi w ciazy to prawie codziennie sniły sie głupoty. Trinity muzyczka w sam raz dla hani taka uspokajajaca/ normalnie dziewczyny jak moja hania spala calymi nocami (od 21-22 do 9-10 rano) to tej nocy po RAZ PIERWSZY OD URODZENIA dała czadu.Mąż z nią chodził co godzinę lulając...masakra.Ja nie wiem czy to te zęby czy co. zmykam bo oczywiscie juz nie spi i marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa cytrynko nie rób sobie absolutnie wyrzutów co do tej tabletki !! tak się stalo i juz,nie ma wstydu i napewno nikt Cie za to nie ukarał.Zobaczysz jeszcze bedziecie mieli drugą dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem waz ze czasem i glupie ale cos wtych snach jest..... powiem wam ze po tym wsyztskim co mnie spotkalo wierze w przeznaczenie w to ze ktos nad nami czowa i ma jakies zamairy co do kazdego z nas.... najleosz ejest to ze jak ostatnio myslalm to spelnia mi sie to co rok temu wywrozyla mi worzka no pozatym ze szybko bede w ciazy.....heheh czasem ejst tak wlasnie ze jak cos silnie przezywamy, cos sie dzieje w nszym zyciu to potem sa sny w tym temacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wybaczcie ze sie nie odzywam ale cos ta pogoda mnie zorleniwila na maxa . nic mi sie nie chce , caly czas najchetniej bym z lozka nie wychodzila..... katia---wszystko bedzie dobrze - masz prawo byc szczesliwa a reszta zawsze sie jakos ulozy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i mysle cały dzień nawet praciwac mis ie neichche ........... i wiecie co wam powiem tak szczerze ze mimo iz jest tak beznadziejna sytuacja, ze wiem ze zawioedlabym rodzicow i byla by mega awantura niewiem z zjakimi konsekwencjami to chcialabym byc w ciazy..... :P czasem przerazam sama siebie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ja też mam lenia ale mam ochote na pierogi więc później musze pogotować a jutro mąż w domu więc mi pomoże lepić:-) Katia lepiej się nie nastawiaj na ciąże bo wiesz że to nie tak łatwo-niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasnęła pewnie tylko na chwilke aaa...karolciu my te wycieczke sprzedalismy mlodemu malzenstwu,ktore poleciało tam z 6-miesięcznym dzieckiem !! Bardzo sobie chwalili wczasy--nawet oglądałam ich zdjęcia z hotelu i miasta (prosilismy ich o to).Jak sobie przypomne lub znajde adres to przesle Ci zdjecia z hotelu,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nastawiam sie apsolutnie ale wiesz tzreba wziasc pod uwage taka opcje wtym omencie a nie potem oczy robic.... wlasnei taki byl moj maz ze aa jakos to bedzie Ł. nie on jest odpowiedzialny to mis ie w nim cholernie podoba moze i chlopak za daleko wprzyszlosc wybiega ale lepsze to niz zycie z dnia na dzien jakie mialam..... w ogole niedawno kuzynka sie dowiedziala ze ma policystyczny jajnik a na drugom torbiel jest zalamana bo wsumie dzieci jeszcz enieplanuje ma dopiero 21 lat ale chche meic a troche sie nasluchala jak to jest jak sie czlowiek stara chche i lipa odemnie... ale jak ma tylko jeden to chyba sa duze szanse na ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki:) ja wlansie wroclilam ze szkolki, u nas dzisiaj upal 30 stopni,ehh ide zaraz sie po opalac,bo niewiadomo kiedy znowu bedzie tak pogoda:) ...dostalam wkoncu @!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jupi jaka jestem szczesliwa nigdy nie myslilam, ze sprawi m i tyle radosci:) chociaz szczerze mowiac mialam nadzieje ze moze cudem jestem w ciazy, ze test sie pomylil, a te strasznie bolace piersi to wlansie oznaka tego!!! no ale coz wazne ze jest moze teraz bedzie szansa na owulacje i sie uda:)???? a wlansie jak to jest z ta owulacja kiedy ona sie zaczyna?? tzn ja wiem ze u kazdej z nas inaczej no ale ja wogle nigdy sie w tym nie orientowalam!!:( teraz moja siostra w ciazy, wiec za jakis czas moze i mi sie uda i bedziemy mieli dzidzie w tym samym wieku:) Pozdrawiam Was kochane pa😘😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie poprawiam tabelke:) w koncu hehhe, a nie dlugo sie uda i wpadne do 2:) czego zycze z calego serca kazdej z nas!!!!!!😍😍 Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........16.07.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24............13............. .. .......01.07.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........14............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............11 ..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj blad zrobilam to ma byc termin nastepnej...?teraz ok? Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........16.07.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24............13.............. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........14............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............11 ..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow cytrynko, super to już jeden krok do przodu, z tą owulką to rożnie bywa. Jest 2 tyg. przed @ ale żeby trafić musisz dobrze znac termin następnej @ więc albo przytulanka co drugi dzień albo mierzenie temperatury albo testy. Ja tam nigdy na nią trafić nie moglam bo u mnie było krucho ze sluzem, nawet jak bralam clo i inne pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!wreszcie jest co poczytać na naszym forum:) akasiu wysłałam ci pare dni temu zaproszenie na klase;) u nas też upał weszłam do domu bo dalej kurwa wózka nie mam a wtej spacerówce beznadziejnej to małej goraco, pomału muszę zaczać prać jakieś rzeczy na wyjazd, ale jakoś mi sie nie chce, a jutro ma być jeszcze cieplej, uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu nie denerwuj się, pomyśl że czekają cię piękne wakacje:-) A u mnie dzisiaj chłodno, niby ciepło ale wiaterek jest. Dziewczyny a co myślicie , może ktoraś z was zna, o wózkach firmy Graco? Bo weszlam dzisiaj na chwilke do smyka i spodobał mi się ten wozek ale niewiem jak w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu --- a jaki dokladnie wozek ci sie podoba bo my chcielismy kiedys kupic graco i byl super , mnóstwo osób go sobie chwalilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje paziu:) wiec bede musiala co 2 dzien systematyczniej :) teraz i tak sobie odpuszczam zobaczymy co powie gin? mysle ze jakby dobrze poszlo to moze na jesien znowu staranka? kurcze ale ten czas zlecial juz rok jak sie staramy,(wtedy mysalam ze to chwila i bedzie dizidzia i tak jak planowalismy to juz powinnismy miec miesieczna corcie hehe) jak to nie mozna sobie nic planowac!! chcialabym moc juz na jesien wznowic starania!z pewnoscia ze mna wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś de luxe ale był fajny z wyglądu miał nawet spore koła i nie drogi bo 850 zl i to w smyku. A na allegro znalazlam zestaw caly firmy graco http://www.allegro.pl/item389976518_zestaw_graco_kira_6_cz_wozek_fotelik_hustawka_st.html z wyglądu to wszystko bardzo ładne(nie ten kolor akurat) ale czy funkcjonalne i czy się wogóle opłaca, dobrze że amm jescze jakieś 5 m-cy na decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu ten zostaw co pokazałas to według mnie cenowo jest bardzo mało! - gdybym coś takiego widziała sama bym kupiła wcześniej bo za taką cenę to naprawdę się opłaca!graco jest dość dobrą, moja siostra miała wózek graco co prawda wymieniała koło bo strzeliło ale generalnie było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wozek też fajny co pokazałaś Olawd ogólnie to graco mają ladne rzeczy, może w październiku będą mieli jeszcze taniej i fajniejsze kolory to przemyślimy z mężem i zamówimy najwyżej. A jakby się ten kojec nie sprawdził zwsze można jakieś tanie łóżeczko drewniane zamowić. Tylko do tej ceny trzeba doliczyć jeszcze cło i pzresyłke ale i tak się chyba opłaca. Cytrynko nie licz tak kochana bo jakby mi się udało za pierwszym razem to dzidzia miałaby 2 latka ale może i dobrze że tak się stało, najważniejsze że będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×