Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

czesć wszystkim, Martyniu spokojnie mi się nie spieszy, ja dopiero za rok więc jak wrocisz to opowiesz jak było i podeślesz namiary. Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki martyniu! zaraz zerkne Olawd musze Cie rozczarowac !!!!!!!! z tych obliczen mialabym syna...nawet myslalam ze to chlopak bedzie....a mam cudowna córeczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wychodzi syn, a może dowiem się w czwartek:-) chociaż wydaje mi się że jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Ja dziś odpoczywam w końcu niedziela:) Wczoraj posprzątałam na cymesik 2 pokoje jutro reszta. A potem dopiero sie zacznie szaleństwo,ale cóż muszę to przeżyć. Voltare,Tryni,Martt,Justynka,Karolcia,Paziu,Martyniu,Olwad -Duża buuuzzzia👄 Akasiu-dziękuje za piękne zdjęcia,te na klasie też słodkie. Twoja Hania zauroczyła mojego K.,Zwłaszcza jej duże piękne oczka strasznie mu się podoba.🌻 Dla wszystkich miłej i słonecznej niedzielki i leniuszkowania:) Całusy 👄dla naszych mam i ich pociech❤️-piszcie częściej tęskno nam za Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Akasiu bo zapomnialam dzisiaj rano napisać że Hanusia jest naprawde śliczną dziewczynką a jej oczka urocze ale wiadomo po kim odziedziczyła urode:-) po mamusi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu----tam musisz podac ile mialas skonczonych lat a nie ile rocznikowo ---i tak ci wyszlo??? hmmm czyli jednak sie myli... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale gorąco, my dziś byliśmy nad jeziorkiem, poopalać się troszkę i popływać :) Akasiu, wysłałam Ci zaproszenie na nk, Hania jest prześliczna :) Jadiro - nie pamiętam czy podawałaś datę ślubu? Czyżby w następną sobotę??? Paziu chyba troszke za wcześnie na określenie płci, ale szybko zleci :D Całuski dla wszystkich :) idę się położyć, bo słońce mnie zmęczyło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super martyn--iu !! moi bardzo by chcieli dziewuche i licza na to ze to sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Wcale dzisiaj sobie nie odpoczęłam... Po południu wróciliśmy od teściów, zrobiliśmy sobie romantycznego;) grilka we dwoje i wszystko super, z tym, że w ten oto sposób nastąpił nieuchronny koniec niedzieli:O Chyba mnie przegrzało - od 3 dni wieczorami boli mnie głowa i kręci mi się w niej jakbym zaliczyła conajmniej kilka piw lub czegoś mocniejszego:P I na dodatek wczoraj dostałam po południu gorączki ponad 38° - a przecież nawet się specjalnie nie opalałam...:( Dzisiaj już wszystko w porządku, poza tą nieszczęsną głową:( Marzy mi się jakakolwiek woda i pływanie, ale na dzień dzisiejszy zaczynam dmuchać na zimne - boję się abym czegoś w wodzie nie podłapała, żeby mi jakieś wyniki dziwne nie zaczęły potem chociażby z posiewów wychodzić... Z moim szczęściem jest to możliwe - całe życie nie podłapałam w żadnej wodzie żadnego świństwa, więc z pewnością podłapałabym je dokładnie na 1,5 miesiąca przed IVF:P ola - według tych wyliczeń powinnam być chłopcem:P Mi tam wszystko jedno co by się miało urodzić, byleby się wreszcie urodziło;) akasia -z Hani robi się już prawdziwa ślicznotka - a spojrzenie od małego ma uwodzicielskie;) Jadirka - zostaw sobie chociaż odrobinę sił, aby się potem cieszyć tym co teraz tak pieczołowicie przygotowujesz;) Tryni - a Ty pewnie w niedzielę nadrabiasz zaległości w kontaktach rodzinnych?;) buziaki dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) witam z rana voltare wiesz, zawsze tak jest że jak musisz na siebie jakoś specjlanie uważać to wtedy własnie chorujesz, wydaje mi się ze duzą rolę odgrywa tu nasza psychika, kiedys czytałam ksiażke na ten temat, bo tak m właśnie a większośc ludzi u nas pogoda ładna już zaczyna grzać ide karmić głodomora, na szczeście już od 3 tygodni nie budziła się w nocy więc myślę że to już konieć nocnego śniadanka o godzinie 3:)uff;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, poprawiam tabelke. Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24..........12.............. .. ...........?.06.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........14............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............11 ..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008 U mnie bez zmian. Pozdrawiam Was serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻🌻 martyn--iu,ale Ci dobrze z tym nocnym NIE wstawaniem :-D dla mnie hania i tak będzie zawsze najpiękniejsza,a wy babolki tak jej nie chwalcie bo jeszcze zauroczycie.:p poza tym jest podobna do męza,zwłaszcza jak ją fotografuję od dołu [wyglada jak brat mojego męza --miniaturka doslownie(a brat ma ze120kg :p]przesle WAm pozniej to zdjęcie.Jedynie oczka ma moje i nosek jak Lenka marty--ni ;-) od rana marudzi biedulka i męczy się...budzi się co chwile i popłakuje :-( jutro idziemy do lekara(m.in szczepienie),chociaz i tak nic nie poradzi. NA szkole rodzenia poznałam neurologopede(bardzo fajna mloda babeczka) i teraz chodzimy raz w tygodniu na wizyty :-) jest to tylko profilaktyka,ale jak na nfz to czemu nie korzystac :-D bardzo sobie chwalę te wizyty.POkazuje mi jak masowac dziąsła by była prawidlowa rotacja języka,masaże limfatyczne,paluszków i takie tam zeby dziecko poznało swoje ciało i siebie. Super sprawa bardzo sobie chwalę i widzę,ze hania tez jest mocno zainteresowana. Olawd z tej ramki wynikałoby,ze ja tez mialabym byc chlopakiem :-) ale nic sie nie przejmuj reszta sie sprawdza! Swoją drogą tez na początku bardzo chciałam (chcielismy) miec chlopczyka,teraz nie wiemy dlaczego tak w ogole myslelismy ;-) wspaniale jest mieć córke !! Paziu może się uda dowiedziec jaka plec jest Twojego maleństwa...jesli bedzie odpowiednio ulozone- calkiem prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa.......UWAGA ! ! ! potrzebuję namiary na jakieś sprawdzone miejsca nad morzem ! dziewczynki przesyłajcie!! martyni--a podała,ale tam trzeba rezerwowac z pol rocznym wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) z uwagi na brak dzidziusia, nie przejmowaliśmy sie tak bardzo kwaterami nad morzem. Ale Trini była rok temu na weekendzie majowym i sobie chwaliła :) trzeba jej podpytać. Chociaż parę lat tamu wylądowaliśmy w takiej wiosce bo nie było już miejsc w Rowach, dosłownie kilka domów, na plaży jak się trochę odeszło od głównego zejścia to byliśmy sami, super spokój i cisza, plażą lub lasem do Rowów pół godzinki, sklepik niedaleko domku, kuchnia do dyspozycji. W tym roku jadą tam znajomi z prawie 2 letnią córką; tylko pewnie co innego bierze się pod uwagę gdy się wyjeżdza z kilkumiesięcznym dzieckiem, niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Paziu i Akasiu mam pytanie odnośnie Tunezji "Paziu gdzie wy byliście, w jakim hotelu i z jakiego biura??? Akasiu, a gdzie wy planowaliście jechać, pamiętasz może? Ja właśnie szukam jakichś ofert moze się załapiemy w tym roku na taki wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu my byliśmy w sousse http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21193 tutaj jest forum o Tunezji warto poczytać i są opinie o hotelach,byliśmy z biura Triada i scan holiday oba biura jak dla mnie oki bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ten link nie działa ale wejdz na forum gazeta i wyszukiwarce znajdz tunezja to cie wrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Wpadłam zeby sie pochwalic, ze mamy juz dwa ząbki:):):)W związku z tym, ze jeszcze się przebijają Ola jest strasznie marudna i pochłania cały moj czas. Mam nadzieje , ze do sierpnia wyjda całkiem, bo wybieramy się nad morze. Akasiu podaję Ci linka do domu, do którego sie wybieramy http://www.pokoje-mielno-wczasy.pl/ nie wiem , jakie będa warunki, ale na zdjęciach wygląda to całkiem całkiem. Jest to cicha okolica, co akurat mnie cieszy ze względu na Olę, ale blisko głównej ulicy. Do morza kawałeczek, ale co tam. Ceny trochę wysokie, ale braliśmy co było, bo wszystko juz zarezerwowane.Przynajmniej nie trzeba płacic za dziecko (co w niekórych pensjonatach się zdarza- spiewaja 25 % a nawet 50 % ceny) Zobaczymy. Mamy dwa pokoje (w drugim moja siostra z narzeczonym) łazienkę i aneks kuchenny.Troche się boje podróży, bo jedziemy z Dolnego Sląska, więc jest to kawał drogi. Chcemy wyjechac w nocy , żeby Ola chociaz cześc podróży przespała:) To tyle co u nas. Pozdrawiam nowe zaciążone dziewczyny, staraczki i mamusie z dzidziusiami. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anisik, fajna kwaterka :) podoba mi się, może kiedyś skorzystam. Napisz koniecznie po powrocie jak było; po zdjęciach fajnie się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki:) ja przepraszam ale w weekend wogle niemam czasu sie odezwac bo ajk maz ma wolne to nadrabiamy czas i gdzies zawsze jedziemy bylismy na basenie z malym, troszke po sklepach pochodzilismy, to nas znajomi odwiedzili a w czoraj to my bylismy u kolezanki na grilku:)i wrocilismy dosc pozno. Ale wlansie w sobote dostalam wiadomosc ze moja siostra jest w ciazy!!!!!! w 4 tyg. a co najlepsze to oczywiescie my sie staramy i nic!!a oni niechcieli i beda mieli dzidzie!! a wyszlo wszystko przez to ze moja mam jakos tak potrafi wyczytac takie sprawy z wyrazu twarzy tak samo bylo ze mna i mowila mojej siostrze zeby zrobila sobie tescik i wyszedl pozytywny:) poszla do lekarza zeby potwierdzic i 4tydz!!a oczywiscie czekala na @ poniewaz miala zrobic sobie przerwe z tabletkami i myslala ze dlatego sie spoznia... ciesze sie ze bede ciocia!! troszke mnie to pozniej zdolowalo ale widocznie tak mialo byc:) ..ja nadal czekam na @,ale nic w przyszlym tyg w srode mam wizyte u gina to moze cos mi wkoncu pomoze?! a piersi nadal mnie tak strasznie bola,chiciaz juz sie troszke przyzwyczailam ale niestety musze uwazac bo kazdy dotyk zadaje mi bol!!ale mezus mowi ze wspolczuje mi bolu ale za to jakie duze:)heh i brzuszek mnie pobolewa co chwile biegam do kibelka sprawdzac czy @ przyszla? .. co do Mielna my bylismy z naszym malym na wczasach tam jak mial 10miesiecy, bylo super bardzo sobie chwale bo plaze czyste, miejscowosc spokojna niema takich tlumow jak swinoujscie itd. oczywiscie pensjonatu nei pamietam ale jak sobie przyppomne to napisze. polecam:) ok zmykam z malym sie pobawic!! do pozniej dziewuszki:) ..u nas tez wszyscy chcieli dziewczynke jak bylam w ciazy ale mamy synka i teraz nikt nie wyobraza sobie zycia bez niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane .... akasiu - nikt zapewnie nie chce CI Hanusi zauroczyć i nie martw się raczej z naszej strony CI to nie grozi, przeuroczy z niej bobas... kazdy prawde pisze i tyle :P akasiu my bylismy w Sopocie \\wysyłam Ci namiary na e-maila|... fajnie było ale polecam jakiś bardziej nadmorski kurort , jak Krynica Morska , Jastarnia ,Jurata , Hel, chałupy, Łeba - tam przynajmniej czuje się ze jest sie nad morzem ... Mielno też wspominam miło - byłam tam z rodzicami jak miąłam 5 lat - byłam strasznym niejadkiem i morskie powietrze i jodek był dla mnie wskazany... w pracy mam jazdę nie wiem w co ręce włozyć bo juz prawie koniec miesiąca i wszytstko musi być pozamykane na ostatni guzik - wiecie jak to jest w księgowości - jak wracam do domku to padam na pysk ... wekend minął niepostrzezenie i jak dla mnie był stanowczo zakrótki ... trochę sprzątnia, zakupów imaly grilik ze znajomymi i już był poniedziałek , troszkę odespałam sobie te poranne wstawanie Pozdrawiam Was wszystkie ... bez wyjątku :D i przesyłam buziaki 👄 dla naszych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wklejam linka zakochałam sie w tej piosence : http://blondin14.wrzuta.pl/audio/yuW3rfe1kX/mancu_-_sobotnia_noc szukam jeszcze jednej super poisenki tego zespołu ale nigdzie jej nie mogę znaleść : Mancu - lato, słonce, niebo z gwiazd ... może któras ma płytkę ? bo na emul-u nic nie ma a jak już to strasznie koszmarna wersje jakies nagrane z radia czy telewizora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×