Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

dzień dobry 🌻 ale Ty martyn--iu to ranny ptaszek jestes....niestety mnie też ostatnio hania do tego zmusza :-) tej nocy zasnęłam jak kamień ! a ze moja cipolida nie budzi się w nocy na jedzenie to nie jadła 6-7h aż .... olawd duży ten Twoj brzuszek ..moze to blizniaki beda.....:p cytrynko teraz to pilnowac trzeba owulacji jak w ogole jest (sprawdz najlepiej).Ja nie miałam owulki 2lata ! i tez takie @ z odstepami po 50-60dni. a tak w ogole to do @ mi się nie spieszy najchetniej bym jej nie chciala dostac przez najblizy rok :p jak sobie pomysle o tych mekach cale dwa tygodnie przed kazdą @ cera,humor,cieżkośc...bbbrrr oby się sprawa unormowała / podobno przy karmieniu piersia @ dostaje się gdy przerwy miedzy karmieniami sa dłuzsze niz 4h ??!! To dlatego jestem tak za karmieniem naturalnym - juz dawno przeszlabym na sztuczne (lepiej sypia,mniej marudzi).Ale te traumatyczne przeżycia z ostatnich trzech lat ........o zgrozo.....niech mnie ominą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu ale jak się karmi to można zajść w ciaże czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie samopoczucie oki ale tak mnie bola jajniki tak kłuja a prawy to juz masakra wieczorem musislam lezec zwinieta w kłebuszek:( 8 lipca mam awizyte u gin musze jej powiedziec moze cos mi jest z tym jajnikiem bo jak boli to wlasnie ten prawy..:/ Olawd [oprosze o zdjecie:) Pazia brzusio duzy:D ktory to masz miesiac ze juz tak widac;>??? buziaki 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest 4 miesiąc:-) ale to zdjęcie jest Olawd Moze teraz masz owulke i tak cię boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak olawd ?? ja mowie o twoim na naszej klasie:) no masakra tak mnie kluj ze zgieta chodze jak kaleka moze i tak byc ze dopiero teraz neiwiem... wiecie co pieprze to bo wiem ze ztej felernej soboty i tak nic niebedzie!!!! i juz o tym niemysle do @ jeszzce 2 tyg. wiec puki co poco mam myclec??:/ a jak wam mija dzien dziewczyny?? bo ja w pracy i czekamy na szefowa mamy miec rozmowe apozatym mamy tydzien rozliczeniowy i masakra:/ ale jeszcze 3 dni i na weekend jade do Ł:D do Łodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to te na naszej klasie to moje:-) Ja w ostatnim cyklu to mialam taką owulke że też mnie zginało w pół, oczywiscie niewiedzialam że to owulka a koleżanka z pracy jeszcze mi podpowiedziała że to pewnie kolka;-) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEH TO SPOKO:) A MASZ ZDJECIA OLAWD?? JAK TAK WYSLIJ MI NA MAILA CO?? PLISS:p A CO DO TEGO JAJNIKA MOJE GO MAM NADZIEJE ZE TO OWULKA WSUMIE NIE RAZ MNEI JUZ TAK BOLALO MOZE NEI AZ TAK .... BOJE SIE ZEBYH TO NIEBYLO TO CO KUZYNKA ONA TEZ MIALA TAKIE BULE I WYSZLO JEJ ZE MA POLICYSTYCZNI JAJNIK TO BYLO JEJ PIERWSZE USG W ZYCIU JA JUZ BYLAM NIE RAZ I NIBY OK WSZYSTKO MIALAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane sloneczka! Weszlam sie z Wami przywitac,pozdrawiam i przesylam buziaczki,dla Was 👄🌻 Olawd== Duzy juz Twoj brzusio,tez taki chce.Olu z dzidzia na pewno jest wszystko dobrze,nie martw sie,dzidzia jest zdrowa,przekonasz sie sama na wizycie u gin.👄 Katia100== Wszystko bedzie dobrze,fajnie ze zycie ukladasz sobie na nowo,trzymam za Was kciuki.A moze w Tobie rosnie juz dzidzia👄 Jadirka== Jak ida przygotowania? Jeszcze troszke i sobota,to bedzie Wasz dzien 👄 Martyn--ia== To juz masz malutka grubaske,duzo wazy,ale dobrze ze jest zdrowa👄 Pazia== Co tam u Ciebie? Jak malenstwo w brzuszku? 👄 Akasia== Jak sie czujecie? 👄 Tryniu== Jak w pracy? Jak sie czujesz? 👄 Dziewczynki powiedzcie mi,czy jest sens kupowac testy owulacyjne,jezeli maz ma slabe plemniczki,bo nie wiem? Dziekuje za odp. Kobietki moze wymienimy sie zaproszeniami na NASZEJ KLASIE?,bo chcialabym Was miec i Was zobaczyc,bo nie kazda z Was widzialam na zdjecku. Pozdrawiam,pa 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym karmieniem to jest tak....nic się nie dzieje nic a po jakims czasie nadchodzi owulacja i po niej dopiero jest pierwszy @ ,,więc tak naprawde nie wiadomo kiedy ta owulacja podczas karmienia następuje--i tak mozna zaskoczyc po raz drugi :p podobno jest tak,ze jak sie robi dluzsze przerwy miedzy karmieniami (ponad 4godziny) to mozna sie spodziewac @...tylko jak długo te przerwy sie robi? dzien,dwa,a moze tydzien i dopiero......hm...mam nadzieje,ze mnie ten wstretny @ jeszcze nie dopoadnie! zmykam karolciu maila wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Dawno się nie odzywalam ale to dlatego , ze w sumie nic ciekawego się u mnie nie dzieje i nie miałam o czym pisać :-( Ale widze , że forum odrzyło i to chyba dzieki Kati 100 :-) - tyle stron juz dawno nie było do poczytania :-) Katia - ale sie zmieniłaś , w tych blond włoskach jesteś nie do poznania :-) widzialm na NK - niestety tylko jedną fotke , bo reszte sa ukryte. Odnośnie twojego problemu - to zycze Ci , zeby się poukładało tak abyś przedewszystkim ty była szczęsliwa a reszta jakoś sama się ułozy :-) :-) Tyle sie naczytałam , że nie wiem co która z Was pisała - dlatego nie pisze do każdej z osobna - sorki. Dla każdej za to po buziaku ❤️ i 🌻 Acha - z naszą klasą - pomysł dobry, ja mam juz dużo dziewczyn z naszego topiku z znajomościach ale jeszcze pare mi brakuje , także możemy sobie powysyłać zaproszenia :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu wyslalam ci namiary na nk. Mam nadzie że wszystko jest oki z maluszkiem jutro ide do gina wiec bede miała usg i zobacze skarbulka swojego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu wyslij mailem swoje dane na nk,. zmykamy na ćiwczki papcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd i Paziu wyslalam juz zaproszonka na NK. Kati100==Wysle do Ciebie maila z moimi danymi.Tylko ze jeszcze zdjec nie wlozylam,bo wczoraj dopiero zalozylam konto,ale wrzuce cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten upalny dzionek:)My dziś w domu siedzimy , bo na dwór to strach wychodzic. Chyba ze wieczorem:) Jeżeli chodzi o karmienie piersią i @, to cos w tym jest, ze @ przychodzi, jak przerwa między karmieniami wychodzi 4 godz i dłuzej. Ja karmiłam do 5 miesiąca średnio co 3 godziny. W 5 mies. wprowadziłam zupki i deserki Oli, więc przerwa w karmieniu się zwiększyła bardzo. I dostałam @:(A teraz karmię 3, 4 razy dziennie:). Ola lepiej ciągnie wieczorem, w dzień nie za bardzo chce. Woli jesc łyżeczką:)Myslę, że powoli kończy się moje karmienie piersią, nie dlatego ze nie mam pokarmu, tylko ze Oli nie chce się ssac za bardzo. I tak długo Ją wykarmiłam, biorąc pod uwagę, ze na początku pierwsze 3 tyg akceptowała tylko butle. Zmykam do mojej beksy:) Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten upalny dzionek:)My dziś w domu siedzimy , bo na dwór to strach wychodzic. Chyba ze wieczorem:) Jeżeli chodzi o karmienie piersią i @, to cos w tym jest, ze @ przychodzi, jak przerwa między karmieniami wychodzi 4 godz i dłuzej. Ja karmiłam do 5 miesiąca średnio co 3 godziny. W 5 mies. wprowadziłam zupki i deserki Oli, więc przerwa w karmieniu się zwiększyła bardzo. I dostałam @:(A teraz karmię 3, 4 razy dziennie:). Ola lepiej ciągnie wieczorem, w dzień nie za bardzo chce. Woli jesc łyżeczką:)Myslę, że powoli kończy się moje karmienie piersią, nie dlatego ze nie mam pokarmu, tylko ze Oli nie chce się ssac za bardzo. I tak długo Ją wykarmiłam, biorąc pod uwagę, ze na początku pierwsze 3 tyg akceptowała tylko butle. Zmykam do mojej beksy:) Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jest moj mail madziorek10@interia.pl czekam na zaproszenie do NK. Podajcie dane a ja wysle zaproszenie do Was,bo nie mam Waszych maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anisik kończy się twoja rola karmienia, teraz już masz dużą panne która już nie chce ssać cyca;-) Wrocilam od dentystki wszystko oki dostałam płyn do płukania bo mi od początku dziąsła krwawią. A gdzie wy jestescie?? gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przelocie!!!! Wybaczcie,że nie będę odpisywać każdej z osobna ,ale czasu mi brak. Martyniu-zaczyna się gorączka sobotniego dnia.Dziękuje za pamięć i innym również.Jutro idę zrobić sobie pazurki,bo sama bym nie dała rady .Za bardzo ręce mi się trzęsą Hi Hi. Olwad-brzusio śliczny i duży ,no to chyba parka🌻 Madziara-wysłałam Ci maila.:) Paziu,Anisik,Tryni,Cytrynko,Justynko,Martt,Akasiu,Katia,Voltare,Karolcia,-całuje Was mocno Wszystkie wymienione i nie wymienione psiapsiółki i uciekam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jadirka w przelocie zgarnela 600 stronke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj mialam urwanie głowy w pracy masakra jeszcze taka nieprzyjemna sytuacja wyszlo:/ ale jeszcze 10 min i do odmciu:) justynka - wyslij mi zaproszenie na naszej klasie to poogladasz wsyztskie foteczki hehe:) całuje gorąco i pamietajcie to ze topic ma taki a nie inny temat nieoznacza ze niemozemy pisac o wsyztskich innych naszych problemach bo to juz nie tylko topik ale \"przyjazn\":* 👄 buziaki i do napisania dziewczyny miłego dnia 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek- dane wysłane dla tych kogo nie mam na klasie podaję maila i proszę o wysłanie danych bo ja nie mam waszych wszystkich maili:) martynia2@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu znowu cisza:-( Jadiro jeszcze tylko 2 dni zostalo ci do tego wielkiego dnia! Ide pogrzebać na allegro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, ja tylko na chwilkę, znów cały dzień poza domem. Byłam rano ustalić termin do endokrynologa - szok, dopiero na październik, no ale co mi zostaje innego jak nie czekać :P Jadira, napewno ślicznie będziesz wyglądać, poprosimy od razu fotki :) Ola - brzuszek imponujacy, fajnie, jakoś tak chyba od razu było znać że jesteś w ciąży :D Akasiu - ja ci tez wysłałam zaproszenie na nk, już kilka dni temu. Voltare - ty już za rok będziesz testować wózeczek i inne gadzety 👄 Trini 🌻 powodzenia w pracy. Anisik, ja ciebie chyba tez nie mam na nk, ale u jadiry juesteś to wyślę ci zaproszenie :P Paziu, ja sie wysiedziałam wczoraj znów 3 h u dentysty, mam 3 takie poważne kanałówki że szok, jedna już zrobiona, druga zaczęta i niewiadomo co będzie z zębem, wyszły jakieś komplikacje i 3 do zrobienia za miesiąc. Lecę na jakąś kolacje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was sloneczka:) wpadam sie tylk przywitac, dzis niemam ochoty na nic jakiegos dola znowu zalapalam:( niewiem co sie ze mna dzieje juz sie sama boje tych mioch dziwnych nastrojow!!! jest dobrze a za chwile jakby cos we mnie wstapilo i zaczynam sie denerwowac i dolowac na wszytko!!!:( i tak jest juz od jakiegos czasu. a na dodatek ta @ mi tez dzis daje popalic strasznie mnie brzuch boli i tak ze mnie leci...... no ale wazne ze wogle raczyla sie zjawic heh:) buziaczki dla Was slonka:) chyba musze zaczac brac jakies lekie na poprawe nastroju albo jakies herbatki? juz sama niewiem boje sie ze doprowadzi mnie to do jakies depresji.....?:( zauwazylam ze coraz bardziej zamykam sie w sobie, tylko z Wami tak naprawde duzo rozmawiam, niemam ochoty na towarzystwo,niechce mi sie z domu wychodzic itd... mam nadzieje ze mi to minie???oby szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka nic sie nie przejmuj tymi nastrojami !!! masz pewnie jakies zaburzenia hormonalne i stad te nastroje ! niech sie szybko unormuje ! dzieczyny ja bardzo rzadko wchodze na nk.///ale juz zaproszenia przyjęte :-D i proszę namiary od reszty. moj maz na rybach :p myszka spi a ja harcuje :p anisik kiedy jedziecie na urlop?? mnie sie bardzo podoba ten pensjonat,ktory podalas w linku. buiole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja dopiero doodmku wrocilam poszlam do kolezanki bo niezdalal egzaminu na prawko wiesz musialysmy sobie popic:P a potem zadzwonila zaplakana kumpela... ma takiego kolesia jakim byl moj maz no pozatym ze jej niebije.... ona go kocha .... jest taka naiwna i glupia jak ja bylam i wkur.... mnie ze neimohe jej przetlumaczyc bo nikt nieumie dopuki samam niezorzumie nieodejdzi eod niego.... ah masakra:( jajnik nadal mnie boli..... mam w ogole taki wzdety brzuch ze wydaje mis ie jakbym miala takie spuchniete jajniki:/ dobrzeze zatydz ide do gina martwie sie czy to nie jakas torbiel albo jakis stan zapalny:( cytrynka niedoluje sie dziewcztny ja wiem ze nieejst latwo ale po tym co przeszlam powinnam sobie walnac kulke w lep serio mialam takie mysle:/ ale teraz wiem ze niemozemy sie dolowac i zamartwiac bo proste pytanie co nam to da??? NIC apsolutnie nic musimy odpychac od siebie te zle mysli..... i dziewczyny wysylajcie do mnie na maila namiary na siebie na nk:) buzialki i dobranoc dla was wsyztskich nawet tych ktore juz dawno tu niepisze choc wiem ze czytaja:) 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×