Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

ja juz wrocilam ze szkolki, zakupy zrobione, zaraz jemy obiadek! a ja nadal w oczekiwaniu na @:( dziewczyny strasznie mnie bola piersi bardziej sutki dlaczego tak bola? niemam @, nie jestem wciazy, martwie sie:( buziaki do pozniej ide obiadek jesc🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu bardzo się ciesze że haneczka jest zdrowa:-) Cytrynko to ile już nie masz @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Uff - ale upał, ale mimo wszystko i tak wolę taką pogodę, jak jesienno-zimowe szarugi;) cytrynka - właśnie - jak długo już oczekujesz na @? A może Ci się owulka przestawiła i jednak coś z tego wyszło? Może warto teścik powtórzyć? Duże już to opóźnienie? Przepraszam, ale pogubiłam się już w obliczeniach... akasia - dobrze, że tylko na strachu się skończyło:) Justynka - castagnus bierzesz bez przerwy przez 90 dni. Nie robisz przerwy \"przedowulacyjnej\" w pierwszej połowie cyklu. Mi po tych tabletkach prolaktyna lekko opadła. Nie wiem jak często zaglądasz na maila, ale wczoraj wysłałam Ci odpowiedzi na pytania które wcześniej zadałaś:) Postaram się zdawać relację na bieżąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ostatnia @ mialam 18-22.04 a poznie tylko plamienia 6,712,13.05 i nic do tej pory:(!!!! a test robilam w niedziele i negatywny wiec to nie mozliwe zeby sie pomylil!!! a przeciez lekarka powiedziala ze niemam owulki,ale i tak mam sie starac!! bo roznie to bywa!!!a piersi to ..... jakbym zapomniala pokarmu sciagnac tak bola !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu-ndziekuje za zdjecia sliczny ten twoj brzusiu:) pieknie wygladasz!! buziaki Dobrej nocy zycze Wam Sloneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czecs kochane, akasiu super ze HAni nic nie dolega:) cytrynko nie ufaj do końca lekarzom ja tez nie miałam byc w ciazy bo niby nie miałam owulacji po Clo - jajeczko nie pękło ale się wchłoneło i juz mi przepisali zastrzyli na przyszły cykl a ja byłam w ciazy, co prawda testy mi wychodziło pozytywne juz 5 dni przed @ ale nie zawsze tak jest spróbuj jeszcze raz trzymam kciuki:) jadirka jak przygotowania Trini jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko może jesczze w czerwcu dostaniesz @ bo te plamienia z maja można przyjąć jako @. Martyniu pamiętam jak byłaś zla że pęcherzyk się wchłonął a tu jednak zostałaś szczęściarą. ja nie miałam tyle szczęścia i pare cykli z clo zaliczone do niczego mimo że pęcherzyki pięknie mi wtedy rosły, widocznie nie bylo mi to pisane. Voltare już niedlugo lipiec i zaraz sierpień twoj szczęsliwy miesiąc 🌼 miłego dnia kobietki 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też pamietam jak marty--ia była zła na pecherzyk :-p z kolei mi się udało za szóstym podejsciem z clo.i to z niedroznego jajowodu,wiec cuda sie zdarzaja! Cytrynko20 piersi bolą,a czasem nawet wycieka z nich mleko jak są zaburzenia w prolaktynie! A takie długie przerwy w @ to może PCO?! kurcze.....nie do wytrzymania jest telewizja !! SAme chałtury puszczają -- nie da się tego oglądac,ehhh...a ja w dodatku mam tylko pięc podstawowych programów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka u mnie ciag dalszy duchoty i skwaru...jejku jak ja nie lubie takiej pogody... 😠 paziu---urodze w styczniu to moze w lutym snieg jeszze bedzie??? :-P cytrynko---a moze jednak??? ja robilam test na 2dni przzed @ i wyszedl negatywny a jednak okazalo sie ze jestem w ciazy ... trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu ja też mam tylko 5 programów:-( i raczej nie oglądam tv bo nie ma nic ciekawego. Olawd ja mam nadzieje że w tym roku będzie marnie ze śniegiem i że zima będzie łagodna:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---wiesz co ...masz racje bo jak mnie tam na tym zad...u zasypie to urodze w domu bo nikt do mnie nie dojedzie :-P cholerka juz sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sloneczka:) wlasnie wrocilam ze szkolki!! dzis mnie jeszcze bardziej piersi bola, co chwile chodze do kibelka bo mysle ze dostalam @, brzuch mnie pobolewa wiec mam ciagle nadzieje!! nic mi nie wycieka z piersi tylko robia sie pelniejsze i bola!! mialam tak w ciazy, ja tez sie ludze ze moze cudem udalo sie ale przeciez teraz testy wykrywaja juz ciaze po 4 dniach wiec raczej to z innego powodu mnie bola!! w piatek ide do lekarza wiec zobaczymy moze pani doktor mi cos powie?!! a 9 lipca ma wizyte u tego specjalisty! narzie zmykam wziasc prysznic pozniej sie odezwe buziaki:) a co do tv to ja mam nawet pakiet cyfry plus ze wszystkim kanalami i tez nic niema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szczegolnie w weeknd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)własnie wrociłam z miasta był taki skwar az nagle zaczęło laĆ I stałam na deszczu i mokłam super:):):najpierw byłysmy z kolezanka w macdonaldzie a potem na lodach, ach nigdy chyba nie schudne, szkoda ze u nas nie ma kfc uwielbiam kurczaki hot wings a teraz z mała nie chce mi sie jechac narazie w te upały do Wrocka cytrynko ja bym zrobiła na twoim miejscu jeszcze jeden test, ja bym nie wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu robilam w niedziele i byl negatywny:( wiec pewnie i tak nie pokaze nic innego moze za tydzien sprobuje jeszcze raz jak niedostane @, ale musial by sie cud chyba zdazyc zeby pokazal pozytywnie!? juz sie nastawilam ze dostane jakies leczenie i teraz tylko niemoge sie doczekac jak juz je zaczne!! i zeby mi to wszystko sie unormowalo!i zebym mogla zaczac znowu stranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odebralam z poczty zamowione spodnie--sa super idealne . jestem bardzo zadowolona z nich i z tego ze w poniedzialek je zamowilam a dzis juz je mam :-D duza buzka dla was sloneczka ---u mnie wlasnie leje!!! hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Olawd ze jesteś zadowolona, zakładaj i śmikaj w nówkach:-) Cytrynko moim zdaniem wsztrzymaj się z tym testem żebyś znowu się nie rozczarowala może za tydzień zrob dopiero to sie okaże ale moim zdaniem jakby ciąża była to test by pokazal chyba ze do zaplodnienia doszło tydzien temu:-) A ja od paru dni czuje takie bąbelki poniżej pępka, oczywiście co jakiś czas nie non stop, moja mama mówi że to takie delikatne muśnięcia dzidzi:-) A za tydzień ide do gonka i będzie podglądanko:-D juz nie moge się doczekać. U mnie zachmurzone niebo ale cieplutko, może w nocy spadnie deszcz, buziaczki dla koleżanek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pziu - tak masz racje niema sensu go robic, ja juz napewk jak robie to i tak z gory wiem jaki bedzie wynik, a nawet szkoda juz mi pieniedzy bo ttyle juz wydalam na te testy!! ostatnio i tak sobie odpuscilam te staranka i myslenie o ciazy, ale jak zaczely mnie tak bolec piersi nagle i nadal niemam @ a lekarka powiedziala ze i tak moze dojsc do zaplodnienia (szanse bardzo male ) wiec sobie sprawdzilam tescikiem!!ale nic!!i tak dla mnie wazne jest teraz zeby sie podleczyc, teraz mam szkole wiec skupiam sie na tym troche planow mamy. okaze sie co powie ten lekarz i wtedy za jakis czas jak bedzie wszytko ok to bedziemy sie znowu starac intensywnie:) a teraz juz sobie odpuscilismy(tzn. nie myslimy tylko o tym zeby sie udalo, a raczej o tym zeby bylo przyjemnie hehe:) i chcialam sobie nawet dac spokoj z tym zeby pisac na forum ale jakos nie moge, ciesz sie ze Was poznalam i moge sobie z Wami \"rozmawiac\" a Wy zawsze wysluchacie:)doradzicie i wspieracie buziale ogromne dla Was!!!😘😘😘 paziu- tak tak to dzidzia szaleje tam w twoim brzuszku teraz ma jeszcze duzo miejsca ale juz nie dlugo bedzie mialo go juz mniej i wtedy bedziesz widziala raczke albo stupke jak bedzie Ci kopalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj dużo szalala dzidzia bo pare razy ją czułam:-D Wiesz co Cytrynko ja to nawet dobrze wspominam staranka jedynie chodzi tutaj o przytulanka z mężem bo z psychika nie było dobrze. Teraz seksiku jest jak na lekarstwo bo ja sie boje mimo że lekarz nie widzi żadnych przeciwskazań a ja jakoś nie moge sie przełamać i strasznie boje się przytulanek:-( i niewiem czy się pzrełamie w ciąży. Ale obiecaliśmy sobie z mężem że najwyżej nadrobimy za pare m-cy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu- wiesz co staranka sa przyjemne \"przytulanka\" ale jak nie mysli sie psychicznie o tym co sie chce po osiagnac to jest zdecydowanie przyjemniej:) na szczescie udalo mi sie juz nie myslec tylko o efekcie!!co ma byc to bedzie!! a co do przytulanek w ciazy to owszem na poczatklu jest strach ale jakos w ostatnich miesiacach przychodzi nawet sama ochotka na nie:) a szczegolnie w jednej pozycji:) wiec spokojnie, a nawet jak odlozycie to na po... to bedziecie bardziej wytesknieni za soba:-)i wazne zebyscie potrafili przez to razem przejsc:) a to tylko pare miesiecy ktore szybciutko mina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gdzie wy jestescie??? Powoli to tu już prawie nikt nie zagląda:-( szkoda:-( i rozumiem was oczywiście staraczki i mamusie też bo zajęte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24..........12.............. .. ...........?.06.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........14............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............10..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... u mnie oki ... nadal zajęta i zaganiana ... zła na to ze pociągi się opóźniają - bo tak naprawdę to większą częśc dnia jestem w pracy ... do tego spać tez trzeba i zostaje dosłownie kllka godzin na to by coś zrobić w domku ... przeziębienie powolutku przechodzi ale w pracy klima chodzi cały dzień i nie mogę sie przyzwyczaic ..w pociągach też wieje bo duchota niesamowita i tym sposobem ciagle jestm niedoleczona :( dzisiaj byliśmy u rodziców na działce objadałm się czereśni jak bąk ... przywiozłam sobie do domku całą wielką misę i będę futrować do bólu - ummmm :D dziewczynki ja biorę castagnus dodatkowo do bromergonu ... ogólnie jakiś czas temu pani doktor powiedziała ze na 100 % mam hiperprolaktynemię (swiadczy o tym moja zbyt wysoka prolaktyna pod obciązeniem ) i dlatego między innymi nie mogę zajść w ciąże ... oczywiście Hasi też jest zmorą ale Tsh mam już ustabilizowane więc jestem dobrej myśli ale ta wysoka prolaktyna mnie martwi bo nie wiem ile czasu bedę musiała z tym walczyć dlatego też podjelismy decyzję ze na razie nie myslimy o dzidzi tylko leczymy się i po nowym roku mam nadzieję ze bedziemy mogli wznowić staranka ... Akasiu ciesze się ze Hanusia zdrowa .... ❤️ kukusiu, jadirko, martt, martyniu, paziu , karolciu , voltare 🌻 pozdrawiam pozostałe wszystkie dziewczynki i przesyłam wielgachnego buziaka 👄 cmmmmmmmmmmooooookkkkk :D :D dobranoc myszki moje - pa pa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Trini daj troche czeresni, ja kupuje prawie codziennie, ale jakoś w tym roku albo nie są słodkie ale robaczywe i jakoś mi nie za bardzo smakuja, co innego na pewno ze swojej działeczki:):):);););) paziu ja też załuję ze nikt tu już prawie nie zaglada, staraczki rozumiem może chcą odpocząc od mysli o dziecku choć z drugiej strony to my tu nie rozmawiamy tylko o tym, no ale nie wierzę ze mamusie nie maja czasu żeby usiaść na 5 minut przecież dziecko nie apsorbuje 24 godziny na dobe, no ale to wybór kazdego i nie można przecież nikogo do niczego zmusić, tylko szkoda troszke bo tęsknimy za wami, kiedys było nas tu tyle każda pisała czesto, pamiętam jak raz w marcu zeszłego roku wyjechałam nad morze na 10 dni i jak wróciłam to nie mogłam nadrobic zaległosci w czytaniu;) u nas znowu upał już grzeje o tak wczesnej porze, ja wózka dalej nie mam, wczoraj niby miał być ale nie przyjechał, w sumie maja czas 2 tyg na naprawe a minął tydzien , brr olawd super że spodnie idealne ja miałam bardzo dużo ciuchów ciązowych w tym kilka par spodni(chociaż do dziś nie wiem po co tak kupowałam skoro 9 miesięcy przeleżałam) ale dopiero pod koniec ciazy w 8 miesiacu znalazłam idealne spodnie tzn bez takiego pasa na brzuch tylko skrojone pod brzuchem , bo tamte uciskały mój wiecznie bolący brzuch i było mi w nich niewygodne ide coś zjeść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) pwadlam sie przywitac i zyczyc kazdej z Was milego dnia🌼🌼 ja zmykam do szkolki!! u nas tez ladna pogoda slonko swieci ale na szczescie niema upalow:) papa do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Trinity przynajmniej dobrze że wiesz co jest przyczyną waszych nie powodzeń. martyniu przeleżałas calą ciąże??, kurcze ja tego nie pamiętam, może już przestałam się wtedy udzielac. Cytrynko miłej szkołki i dla każdej po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak paziu przelezałam całą ciąże w jednym wielkim bólu - szpital , dom, szpital, dom łózko i nic innego i wieczny ból przy każdym poruszaniu się- słowem ciąże wspominam jak największy koszmar w moim życiu, nawet najwiekszemu wrogowi nie życzę takiej ciaży!!!Ale za to mam teraz cudownego aniołka grzecznego i wspaniałego i wszystko zostało mi wynagrodzone:)teraz wiem że warto było się poświecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Martyniu nie pamiętam tego, musze się cofnąć o kilkadziesiąt stron wstecz. Spotkałam się z koleżanką która ma synusia 3,5 m-ca i corcie 2 latka ale fajowe te dzieci zwłaszcza ten malutki już nie moge się doczekać swojego poprostu bajka. U mnie cieplo chociaż niebo się zachmurza, w sumie mogło by popadać i tak siedze w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ❤️ Wpadam sie tylko przywitać, bo dziś mam kupe roboty i nie mam czasu - ale , żeby nie było że zapomniałam o Was :-) :-) :-) Pozdrowienia gorace dla wszystkich piszących i tych rzadziej odzywających sie :-) - dziewczynki piszcie !!!! Nie wie ktoś co tam u Naszej Martiki - juz tyle czasu nic nie pisała ani nie dał żadnego znaku zycia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam troszke nasz topik powiedzmy od początku i troche się uśmiałam a troche wzruszyłam. Szkoda że już tak mało dziewczyn się udzielai tak naprawde już nie ma o czym pisać:-( A pamietacie plemnika??? Ciekawe czemu się już nie odzywa;-) Justynko ja nic niewiem o martice ale mam nadzieje że się odezwie jak i pozostałe ktore się nie odzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj paziu widze ze nadrabiasz zaległosci ja juz nie moge sie doczekac czwartku przyszłego bo jedziemy nad morze, mam nadzieje ze pogoda bedzie ładna:)aparat i kamera jest na wierzchu wiec tym razem nie zapomnę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×