Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

hej slonka -- u mnie dzis super pogoda , pochmurno , mokro i chlodniej :-D dzis zaczyna mi sie 12tc i sie boje bo cos mnie brzusio pobolewa :-( Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........16.07.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........15............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............12 ..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Olawd bo brzuch ci teraz szybko rosnie dlatego może boleć. Mnie też czasami kuje a wczoraj było oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) witam z samego ranka i zycze wszystkim miłego dzionka .... czytam Was na bieżąco ale nie mam czasu by się zebrac aby usiaść do kompka i napisać ... w pracy oki - w miare opanowałam juz wszystko ale kolezanka od srody idzie na urlop i bede mieć pożar ... całuję Was wszystkie 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trini 🌼 A ja dzisiaj schylać się nie moge, bolą mnie te korzonki i czuje się jak stara babcia. gdzie sie podziewacie znowu??? U mnie już upał od rana:-) ale wczoraj to była pzresada żeby było tak gorąco w samym środku miasta, normalnie brakowało powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 Martyn--iu daj znac jak sie miewa Lenka ! cytrynka ma racje czasem temperatura bierze sie z powietrza,niestety.Moja ma podwyzszoną zawsze jak ją brzuch boli :-( a co do okladów to tez jest jakis sposob a najwazniejsze zeby dziecko bylo rozebrane :p i sie chlodzilo. Wakację mam nadzieje spedzicie cudowne !! caluje mocno - Udanego wyjazdu . Jadiro 🌻 Trinity 🌻 Paziu no to na płec jeszcze poczekamy ! Dobrze ze z dzidzia ok. Voltare no no hormonki porobione jeszcze kilka badanek i do dzieła :-) caluje buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie paziu jest dzisiaj chlodno.......i słonca nie ma !przyjemnie wiaterek otula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jesc sniadanie bo od rana biegamy i jeszcze nie zdazylam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie siedze w klimatyzowanym pomieszczeniu i mam przyjemnie ...ale masz rację Paziu powiatrze wczoraj stało w miejscu - po prostu masakra ... dzisiaj idziemy ze znajomymi z pracy na mała integracje do meksykańskiej knajpki .... uwielbiam piatki .... :) zmykam bo mam full pracy ale już pod koniec tygodnia nic mi się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! U mnie dziś leje i leje,oby jutro było bez deszczu ,ale wątpię:( Paziu-strasznie się cieszę,że dzidzia i Ty macie sie dobrze i rośniecie zdrowo.Całuski i głaskanko po brzusiu Olwad-Ty nic się nie martw brzuszek się rozciąga i trochę pobolewa .:) Voltare-ciesze się,że już ten etap za wami i ,że jest ok.Nadal trzymam kciuki i oby tak dalej.I dobrze,ze odpoczęłaś dobre i 2 godz.snu w ciągu dnia czasem 15 min.dużo daje.Ściskam mocno🌻 Tryni-❤️:) Martt-❤️:) Katia-to udanego i pełnego romantyzmu weekendu🌻 Justynka-🌻 Martyn-iu-co z mała???? Całuje Was wszystkie bez wyjątku z tabelki 1 i 2 i 3 i nasze małe i większe topikowe skarby👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko na sekunde dac wam znac, u nas tragedia w nocy było 41, od 23.30 do 5 rano płakała, kwiliła, lało się z niej jak z kranu przebierałam ją chyba z 10 razy, była poprostu wrzątek tak strasznie płakała to był ten rodzaj płaczu na ból, dawałam czopki ale nie wiele pomagału, az miała purpurowe piąstki od zaciskania, myslałam ze umrę z nią, do tego wczoraj miała rzadkie kupki, nie wiem albo zęby albo moze jakaś jelitówka, popołudniu idziemy jeszcze raz do lekarza, dam znac teraz wstała i dalej kwili już robi się goraca:( aha torby zaczhnam rozpakowywac:(, przełożę chyba na wrzesień wtedy maz będzie miał urlop i pojedziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu lec z nią do lekarza bo aż serce ściska ze malutka tak się męczy:-( ściskam was mocno, dobrze że nie jedziecie teraz lepiej nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry kochane:* u mnie cala noc tak lało burza i wogole teraz dalej caly czas ulewa i zimno:/ szkdoa bo mysllam ze weekend bedzie ladny ale moze w centralnej polsce bedzie lepiej:D w pracy urwanie glowy bo tydz. rozliczeniowy mamy i mam dosc dobrzeze weekend juz:) martynia az sie slabo robi ze taka malusia kruszynka tak cierpi a niepowie nam co jej jest to jest straszne taka bezsilnosc z jednej strony ale wierzeze szybko bedzie oki i tez mtysle ze wyjazd lepeiej przelozyc trudno. ale lepiej nieryzykowac. jadirka - bo ja nie w temacie ale wnioskuje ze ty masz slub jutro:>?????????????????????????????????????????????????? buziaczki laseczki:*👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczęło padać i zrobiło sie przyjemnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak u nas też pada i pada.......a my sobie ucięłyśmy wspólną godzinna drzemkę z tym,ze ja juz wstalam a hania dalej spi. Martyn--iu jak juz mowilam moja hania goraczki miewa z bolu brzucha :-( ale dzieci na wszystko reagują goraczka i sraczka :-( zrób jej posiew kału na rotawirusy i adenowirusy i wtedy bedziesz wiedziała czy to jelitówka.A najlepiej za jednym zamachem zrobic jeszcze salmonelle,shigelle,yersinia,e.coli,campylobacter.....te badania zrobią w sanepidzie odplatnie albo na skierowanie za darmo. Tak mysle,ze Twoj lekarz tez powinnien sprawdzic uszy bo dzieci goraczkuja i wyja w nieboglosy (w nocy)od zapalenia uszy i wtedy tez jest biegunka. A jesli wszystko wyjdzie ok to kochana spodziewaj sie zaąbków :-D a tego wam zycze szzybko i bezbolesnie ! Trini widzę,ze odżyłas dzięki nowej pracy....troszkę sie podbudowałas ! Super tak tzrymac -- grunt to pozytywne myslenie :-D jadiro tzrymam kciuki zeby nie padalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...a nie szczepiłas Lenki rotariksem? przeciwko biegunkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki u mnie dzis nawet cieplo ale jest wiaterek i jest czym oddychac:) martyn-ia ja byl jechala jeszcze raz do lekarza i niech sparwdzi koniecznie uszy dziwie sie ze odrazu tego nie zrobila!!! bo jak mala sie tak meczy to moga to byc wlasnie uszy tzn zapalenie czego Wam nie zycze!! i porob badania jakby to jednak nie bylo zapalenie, a sprobuj jej posmarowac dziaselka \"colgel\"( nie pamietam jak to sie pisze)w aptekach bo jak zabki to to mojemu malemu bardzo pomagalo i noi chlodzilam w lodowce gryzaczki i mu dawalam troszke lagodzilo!! buziaczki mam nadzieje ze szybko jej to minie!!! a mi juz @ sie pomalutku konczy i wkoncu jest spokojnie ale dzisiaj caly ranek tak mnie mdlilo ze myslalam ze nie wyrobie szczegolnie na zajeciach:( no ale teraz juz jest lepiej:) trinity pozdrawiam:) i cala reszte kobietek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tak sobie siedze i rozmyslam kiedy mi sie w koncu uda zajsc w ciaze...??? juz rok jak sie staramy i nic.. ja wiem ze inne kobiety po prae lat sie staraja i to o pierwsze ale nie zrozumcie mnie zle!!! wiem,ze nie tylko ja jedna sie staram tylko tak poprostu uswiadamiam sobie jak cala reszta sie uklada, a zaplanowalismy dziecko a tu nic i tak mysle i zadaje sobie pytanie dlaczego...???/ hmm i boje sie co bedzie jak dam sobie rade ?jak mi sie jeszcze dlugo nie uda..? tyle razy mowie sobie ze nie mysle juz o tym ,ze oduszcze sobie te myslenie moze akurat.. no ale zawsze gdzies ta mysl przychodzi, tak bym chciala 2 dziecko!! i czas mija synek coraz starszy ciagle pyta kiedy bedzie mial rodzenstwo?? no ale nikt mi sie da takiej odpowiedzi.:( nic w srode ide do gina i zobaczymy co mi powie?? buziaki😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądalam rozmowy w toku i aż sie poryczalam, jest tyle ludzi którzy tak bardzo pragną dziecka że podejmują takie kroki aż się w głowie nie mieści. Cytrynko będziesz miała 2 bejbika zobaczysz już pewnie niedługo nam to ogłosisz i trzymam kciuki za ciebie i za wszystkie inne długo starające się kobietki. Martyniu daj nam znać jak z Lenusią?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam, uszy to nie są, właściwie dalej nie wiadomo co to, dziś kupki robi już normalne a gorączka dalej jest, dała mi lekarka jakiś antybiotyk na gorączkę, ale w aptece pani powiedziała zeby nie ładować od razu antybiotyku wiec kupiłam nurofen w czopkach i viburcol, akasiu ja szczepiłam ja heksą, na pneumo i meningokoki, ale na rotawirusa nie mogłam, bo ona wszytsko co jest płynne ulewała od razu, teraz już mniej, ale rotawirusa zeby działał dobrze podaje się obie dawki do 6 miesiecy dziecka, a ona dopiero od niedawna mniej ulewa płyny, więc mi lekarz opdradził bo po co wydać 600 zł zeby zaraz wszystko jej się cofneło jadirko🌻 cytrynka i pozostałe dziewczynki doczekacie się mówię Wam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) 😍😍 dla Was dziewczynki bardzo bym chciala!!! martyniu- to dobrze ze malutka robi juz normalne kupki, a goraczke tez napewno spadnie, moze wstrzymaj sie do jutra z tym antybiotykiem?!! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Martyniu, oby z Lenką było coraz lepiej, może przez noc zelży gorączka. A ja miałam dzis na wasz temat bardzo egoistyczny sen :( śniło mi się że ty z mężem pojechałaś nad morze, a z Lenką została Twoja mama; ahh co za głupoty człowiekowi się śnią. Paziu też oglądałam, ale nie od początku; ja bym sie nie posunęła do tego, aby dziecko urodziła mi obca baba za kase, dla mnie to nie do przyjęcia. Adopcja już jest powaznym krokiem, ale coś takiego... Ale czego to ludzie nie wymyślą żeby zarobić, to jest chore. Cytrynko, napewno nam wszystkim sie uda, tylko jednym wcześniej innym później :) Akasiu dzieki za maila z linkiem, świetne te zdjęcia z Tunezji; ale że się nie bali z takim maluszkiem jechać :) Trini, no to integruj się... udanej zabawy. Voltare, jeszcze miesiąc i będzie się działo :D życze powodzenia. Jadira, wszystkigo dobrego, o 13 będę mysleć co tam u was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka! Wpadłam się tylko zameldować:) jadirka - trzymam kciuki za Twój jutrzejszy wielki dzień! karolcia - działo to się będzie jak się uda;) Zżera mnie już ciekawość:P Zmykam zaraz do wyrka - jutro niestety z rana do roboty - ech kiedy ja się wyśpię!...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie powtórka z rozrywki, tzn nie płakaładzis tylko kwiliła ledwo oddychała,gorączka dalej wielka, teraz rano juz lekka, nie wiem co robic czy padac antybiotyk, chyba poczekam do poniedziałku i pojde do innego lekarza jadirka❤️ karolciu alez masz sny, mi sie dzis sniło ze pociag przejechał dwie dziewczyny i strasznie tryskała krew a obok lezała odcięta głowa , matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira zycze Ci po raz kolejny duuuzo szczescia miłosci, upragnionego dziecka i zebys była najszczesliwsza kobieta na swiecie. Zycze udanego slubu i przyjecia. STO LAT MŁODEJ PARZE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 martyn--iu napiszę Ci swoje spostrzerzenia co do antybiotyków u tak małych dzieciaczków !!! na poczatku naszej drogi z problemami brzuszkowymi i goraczka oraz kupkami tez bardzo chcialam podac malej antybiotyk i dzieki bogu,ze go nie dostalam.Antybiotyk jest tylko i wylacznie w naglym i ciezkim przypadku. W szpitalu jak bylysmy to wiecej niz Połowa (!) niemowlaków leżała własnie z powodu antybiotyków (nietolerancja,biegunka,i inne takie)--jednym słowem więcej szkód niż pożytku! Jesli Twojej Lence goraczka nie spada,a gardlo,uszy,oskrzela,i uklad moczwy jest ok.TO ZRÓB koniecznie CRP jest to badanie z krwi (w kazdym laboratorium mozna odplatnie zrobic).Jesli wynik bedzie ponad norme to wiadomo,ze jakas infekcja (bakteryjna,wirusowa) badz zapalenie zaatakowało i wtedy antybiotyk KONIECZNIE.Natomiast jezeli bedzie git trzeba szukac gdzie indziej. Smigaj dzisiaj i popros wynik tez na dzis !! ciekawe jaka to dzis pogoda bedzie ?! rano chlodno,teraz slonce....hmm...tylko zeby nie Upal !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko----- Młoda Panno , Panie Młody z serca dziś życzę Wam aby Życia niepogody nie zburzyły szczęścia bram . Niechaj Bóg Wam błogosławi, niech o zdrowie Wasze dba. Waszą piękną miłość sławi i cudowne dzieci da!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodej parze Boże stwórz, Życie z najpiękniejszych róż! Dużo szczęścia, własnej chatki, I tytułu mamy, tatki. Byście mieli tyle dziatek, Ile razem macie latek. Małe grube i pyskate niech pilnują swego tatę, by nie zamknął ich na kłódkę, sam nie poszedł zaś. STO LAT DLA MLODEJ PARY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie sie rozpadalo, mam nadzieje że u naszej Jadirki nie pada. Ide pomalutku sprzątać chociaż strasznie mi się nie chce, chyba tylko odkurze a później idziemy na impreze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×