Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Zdjęcia juz poszły, jeszcze pewnie cytrynka nie dostala ale niewiem ktory to twój mail. I znowu nikogo nie ma:-( może później się zbierzecie. Dziewczyny znacie jakis fajny przepis co można zrobić ze sporą ilością sera białego (oprócz sernika), śmietany bo przywiozłam i boje się że mi się zepsują a chcialabym to jakoś wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu----dziekuje za fotki!!! a brzusio masz uroczy :-D i jak ci pasuje!!!!nie mozesz na jednym poprzestac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, Poprawiam tabelkę bo chyba @ się wkońcu zaczoł : Tabelka nr 1 : Staraczki Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24..........12.............. .. ...........?.06.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........13............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............10..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008 Ale teraz data następnego @ - to w sumie jedna wielka niewiadoma , bo skoro teraz czkalam prawie 40 dni - to kto wie jak bedzie w przyszłym miesiącu :-( Pazia - dziękuje za fotki, ślicznie wygladasz - brzuszek też superowy :-) Voltare- ale szybo to wszystko - transfer juz w sierpniu. Ja myślałam , ze takie przygotowania to trwają z rok. Juz się kiedyś Ciebie pytałam - ile takie cos kosztuje ??? - jeżeli to nie tajemnica oczywiście ?? !!! :-) Jadirko - to w takim razie czekamy na fotki po . Napewno będziesz wygladać przeslicznie. Karolcia - ależ ci zazdroszcze tych dłuuuugich wakacji !!! :-) :-) Dlacałej reszty po ❤️ i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczynki jeszcze raz:-) Akasiu poźniej sobie poczytam te przepisy:-) Olawd strasznie wygodne są takie spodnie, nic nie uciska a i brzusio się w nich ładnie układa. Ja sobie kupiłam dzinsy najmniejsze xs i całe szczęście bo na brzuchu są dobre ale z tyłka mi spadają a jakbym wzięła S to bym na szelkach musiala chodzić;-) a przytylam od początku ok 4 kg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie spodnie są super...ja też miałam dzinsy (w sumie trzy pary)i jedne tweedowe.TAkie wygodne a zarazem modne i nie trzeba chodzić w workach ;-) po ciązy w tych tweedowych jeszcze smigalam do szkoly mimo ze brzucha mialam zero doslownie.No wlasnie nie wiem jak to sie stalo,ale w calej ciazy przytylam 16-17kg.Po porodzie straciłam 10 (a brzuszek przeciez mialam malutki).No i teraz przez te dwa miesiace to jestem juz cieniem czlowieka,az wstyd sie przyzac ile waze...mniej niz przed ciaza! To chyba ta mala pirania tak mnie wyssała :-D Mam nadzieję,ze wczoraj jej nie przewiało!! panie Bóczku plissssss bo taka marudziasta troszke jest/własnie ją uspałam i zabieram sie za obiad kroje mloda kapuche ( i tak jej nie moge jesc ;p ) i młode pyszne ziemniaczki -- uwielbiam takie z masełkiem i koperkiem ,....mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu ta stronka mi wogóle nie działa mimo że skopiowałam i wkleilam w nowe okno to i tak nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upał matko 33 w cieniu roztopiłam sie dosłownie uff akasiu ale ci zazdroszcze mi zostało 7 kg i nie moge tego zgubić niestety w nic się nie mieszcze sprzed ciąży:( ledwo wchodzę w rozmiar 38 i to nie we wszytskich ciuchach a wtedy 36 był luźny brr ale to nic jeszcze zrzuce haha muszę byc dobrej mysli mój mały zarłok własnie zjadł jagniecinę z kaszą i warzywami -oczywiscie ze słoiczka i dostała strasznej czkawki już ja meczy 20 minut a napić sie nie chce uparciuch jeden, uciekamjesc obiad zajrzę pozniej kochane TRINI GDZIE JESTES???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn--iu mi nie ma czego zazdrościc !! Wyglądam jak chłopiec !! nic kobiecości....chuda okropnie.Nawet w szpitalu dziwnie na mnie patrzyli jakbym miala 19-lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wam zazdroszcze . ja juz waze prawie jak slon a co to bedzie pozniej :-( mam nadzieje ze po ciazy zgubie troche , ale jesli pojde w slady mamy to mnie setka czeka brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zmienię tabelę :( Tabelka nr 1 : Staraczki Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24..........12.............. .. ...........?.06.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........13............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............10..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008 U nas duszno i parno, 2 burze juz przeszły; ale upał. A ja zmieniłam fryzurkę, skróciłam włoski, bo już było mi w dłuższych gorąco. Paziu, dziękuję za fotki, pięknie wyglądasz i brzuszek już fajnie widać. Kseniu, rób jak radzą dziewczyny, jak Tymuś idzie spać to ty też, nie wszystko musi być na czas poprasowane i posprzątane, ciesz się macierzyństwem a nie bądź przygnębiona :) napewno wszystko się unormuje. Ola - fajne spodnie, napewno będą wygodne. Jadiro - po ślubie poproszę fotki, na 100% będziesz pięknie wyglądać :D Justynko - a myślałam że chociaż tobie się udało, no szkoda. Voltare - super plany na wakacje :) trzymam kciuki. Akasiu i Martyniu - buziaki dla córeczek 👄 A my rozglądamy się za domkiem, może coś upatrzymy, ale i niestety wkopiemy się w kredyt - ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie slonka:-) paziu - witaj kochana to dobrze ze sobie tak wypoczelas:) oczywiscie nie dostalam meila wiec podaje adres aneczka013@onet.eu ja przepraszam,ze sie nie odzywalam ale jak w piatek znajomi przyjechali to pojechali dopiero w sobote poznym popoludniem, grill i troszke przy piwku i martini posiedzielismy:) wczoraj w dzien tez z mezusiem zrobilismy sobie grilla i posiedzielismy w ogrodku przyszla sasiadaka z dziecmi i tak sie zasiedzielsimy do 22.00 i dzien minol:( a dzis od rana bylam w szkole, bo zapisalam sie na kurs angielskiego taki intensywny i bede go miala od pon. do piat. pozniej zakupy ( kupilam sobie taka fajna czarna sukienke z jasnym paskiem,tak bardziej sportowa, tzn tak na codzien) pozniej obiadek,mala drzemka(bo jestem strasznie senna:( ) troszke malym trzeba sie zajac i tak czas ucieka.. .... nadal czekam na @!!!!! a w czoraj robilam test i niestety nic:( , piersi mnie strasznie bola!!!bardzo!!w sobete wymiotowalam, ale to przeciez nie mozliwe zeby test sie pomylil?!!!! wiec moze w koncu @ przyjdzie? mam nadzieje ze to nie sa objawy czegos gorszego??? dziewczyny apetyt mam takiu straszny ciagle bym cos jadla, a ja przeciez musze schudnac za miesiac rowno jedziemy na wesele przyjaciol!!!w co ja sie ubiore u jak ja bede wygladala!!! a jeszcze jedno moj maz caly czas mowi i wierzy ze jestem w ciazy, mowi zobaczysz @ nieprzyjdzie to moze tylko jedno oznaczac:) a ja mu nawet nie powiedzialam ze zrobilam test,niechce go znowu rozczarowac!!i ciagkle mam nadzieje ze stanie sie cud??:)!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... jestem już ... jestem ... :P przepraszam ze tak długo się nie odzywalam ale tak jakoś się układa ze trudno mi znalesc troszkę wolnego czasu a do tego jestem od kilku dni chora ... obiecałm sobie ze w wekend do Was napiszę ale dopadła mnie goraczka i nie miałam siły usiasc do kompka ... w pracy powoli wszystko sie układa choc pracy co niemiara i czas mi szybko leci ... najgorsze sa dojazdy zabierają mi srednio 3 godziny dziennie ... wpadam do domku po 18-stej i staram się nadrobić co mogę ale czasem mi się nic nie chce :( zastanawiam się jak to bedzie jak kiedyś będzie dziecko - przy moim upodobaniu do porządku udręczę siebie i wszystkich do okoła ... ale może faktycznie czasem warto będzie sobie odpuscic bo zmęczona , humorzasta mama i żona to nic fajnego ... Paziu dziekuje za zdjęcia - dostałam dwa czy to wszystkie ? piękny brzuchalek :D akasiu na razie biorę bromek i castagnus - pod koniec lipca jade na kontrolę ... zobaczymy co tam słychac w moim organiźmie ale ostatnio mam problemy z cerą i nie wiem chyba nadal cos \" nie bangla \" ... wysyłam CI na e-maila moje namiary na naszą - klasę - nie mogłam Cię nigdzie znaleść u dziewczynek także mam nadzieję ze tym razem uda nam się miec siebie w swoich kontaktach :P a my podjeliśmy decyzję o odłożeniu staranek ze wzgledu na moja pracę - zreszta musze odpocząć i myslę ze to dobry czas na takie wytchnienie ... po nowym roku znowu \"bierzemy się do dziela \" - może wtedy moja hiperprolaktynemia bedzie już okiełznana ? tak jakoś mi dziwnie bo musimy się trochę pilnować w tych najbardziej płodnych dniach - ale los jest przewrotny - życie weryfikuje nasze plany - nadal marze o dziecku i czasem mnie coś ściska gdy widze małego bobaska lecz jakoś oddalam mysli o maciezyństwie - chyba chce sie oszukać by potem niespodzianka była więkasza ... olawd - brzuso rośnie jak na drozdzach ... Kseniu - Tymek - slicznieimię - bardzo mi się podoba 🌻 martyniu , jadirko, mart , karolciu ❤️ voltare już nie moge się doczekać jak nam napiszesz ze jesteś w ciąży :D Pozdrawiam resztę dziewczynek ... wszystkie piszace i zapominalskie :P wielkie buziaki dla naszych mamusiek i ich dzieciaczków, naszych cięzarówek i oczywiscie tych najwytrwalej czekających na cud poczecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kseniu- nie jestes zla mama!!!!!! i nie wolno Ci tak myslec i mowic!!!kazdy ma prawo do zmeczenia a u mlodych mam to jest jak najbardziec zrozumiale!! napewno ten czas niedlugo minie, male dzieci sa bardzo cwane i dobrze wiedza ze jak pokrzycza to mamusia zaraz szybciutko wezmie na raczki i sa bardzio wytrwale w swoim krzyku!! mojemu synkowi sie tak zdazylo pare razy i na poczatku tez lecialam i na raczki ale jak zorienotwalam sie ze top tylko taki jego kaprys, to ja zostawialam go w lozeczku i nastawialam pozytywke i plakal,plakal,wrzeszczal ale ja sie nie poddawalam kontrolowalam czy nic mu sie nie dzieje i tak sie poddal i juz mnie tak nie wykorzystywal:) bylo ciezko bo serce mi pekalo jak plakal bardzo ale to bylo dla jego i mojego dobra!! to byla tez winna babci i wszytkich co nas odwiedzali"moge gi wziasc na raczki.moge go ponosic?" a pozniej goscie szli a ja zostawalam z placzacym dzieckiem,tak tez zrobilismy z butelka i smoczkiem niema i koniec, zabralam nie dawalam poplakal 2 dni i zapomnial,zajmowalam go czyms innym spiewalam,czytalam bajeczki,rozsmieszalam oi tak pozbylismy sie smoczka! a co do zmecznie nie boj sie poprosic o pomoc mamy czy tesciowej?czy kogos bliskiego zeby Ci pomogli zeby wzieli malenstwo na spacerek,albo jak twoj maz idzie, to wykorzystaj ten czas dla siebie przespij sie, polez w wannie:) napewno ci chetnie pomoga i zrozumia!! a i oni beda szczesliwi ze mogli sie przydac:) 3mam mocno kciuki i wierze ze zaraz ten ciezki okres minie!!:)p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Wpadam na moment, by dać znać że żyjemy i mamy się dobrze. Malutka ma juz ponad 6kg. niemam czasu teraz choć już mi się ustabilizowało życie bo doszłam do wprawy przy dziecku, ale teraz jest pogoda i prawie całymi dniami jesteśmy na powietrzu. Szkrabek tak jak u Akasi uwielbia patrzyć na świat trzymana na rękach. Akasiu jak ty to zrobiłaś że tyle zrzuciłaś??? mi jeszcze 6 kg zostało i za nic niechce zlecieć. pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane no Trini wreszcie a już sie martwiłyśmy, wracaj szybko do zdrowia:) kukusiu miło że się odezwałaś:) karolciu to spuer jak znajdziecie jakiś ładny domek to od razu prosimy o zdjecia:) ktos pytał o fryzure, tak zmieniłam ale jeszcze nie zdążyłam zrobic zdjecia w najblizyszm czasie pewnie w weekend zrobie to Wam wysle kochane:) wczoraj u nas był taki skwar 33 stopnie w cieniu myslałam ze umre, zresztą u nas zawsze jest najcieplej bo leżymy w takiej dziurze, ale dzis jak narazie jest fajnie ciepło ale tak umiarkowanie:) ale teraz to nudy ani m jak miłosc, na wspolnej, dzień dobry tvn normalnie zanim wyjde na dwór czy wieczorem to idzie sie zanudzic nie ma nic do oglądania, nie wiem czemu oni na wakacje nie puszczają tego wszystkiego, hmm, dobra uciekam teraz pozniej się odezwe buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszytkim:-) chciałam się z Wami przywitać i każdej życzyc miłego dnia🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 😘😘😘 a matyniu - to prawda nic poprostu niema w tej telewizji z jednej strony to fajnie bo czasu mam na cos innego a nie ciagle przed telewizorem,no ale wieczorem to juz by jakis serial mogl leciec:) pozdrawiam Was goraco ja zmykam do szkółki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka u mnie znow dzis upal i duchota 😠 nie lubie takiej pogody bo kolejny dzien siedzenia w domu buuu... jak ja bym chciala np zime!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ❤️ Ja tez wpadam się przywitać :-) U nas dzis juz troszke chłodniej , dobrze bo w pracy siedzi się koszmarnie jak taki upał , nie mówiąc jak człowiekowi jest żal , ze musi siedzieć za biurkiem a na polku taka pogoda , że by się poleżało gdzieś nad wodą .... ach rozmaerzyłam się :-) :-) :-) Tryni - fajnie , ze się odezwałaś :-) Pisałaś , że bierzesz costagnus - no właśnie - bo ostatnio czytałam na jakimś forum o ziołach/lekach wspomagajacych płodność i ktoś właśnie pisał o Costagnus - wiecie coś więcej na ten temat , pomogło komus ??? Karolcia - to koniecznie musisz wysałć jakieś fotki jak wygladasz w nowej fryzurce :-) Cytrynko - ja robilam w zyciu tylko 3 testy ciązowe i tez ani razu nie powiedziałam meżowi , bo wiem jaki on jest - on juz by się nastwiał że jestem w ciązy , był by skłonny nawet wszystkim wkoło opowidać , że napewno jestem w ciązy :-) :-) Także , jak mi się @ spóźnian to juz z góry mówie , że to napewno nie ciąza - bo ja to wiem ,bo mam takie przeczucia :-) :-) :-) Akasiu i Kukusia - po dużym buziaku dla Was i córeczek ❤️ I dla całej reszty - Voltare, Jadira, Ola , Marta 24, Pazia ....... - po buziaku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszce odnosnie tego Castagnus - bo czytałam , ze nie powinno sie go stosowac w ciazy , no ale zanim kobieta zorientuje się , ze jest w ciąży- to juz tam którys tydzień jest - ale bezsens. Z drugiej strony chyba na każdym leku pisze aby nie stosowac w ciązy a i tak chyba nie które te leki sami lekarze przepisują. A ja chyba przejde się w tym miesiącu do gina , zapytam o ten mój dziwny @ i czekanie na niego 40 dni !!!! Zrobie też cytologie , bo dawno nie miałam - a jeszce mojej mamie ostatnio źle wyszła i ma skierowanie na odział onkologiczno - ginekologiczny i trochę sie przestraszyłam wiec wole dmuchac na zimne i zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie koleżanki 🌼 U mnie troszke chlodniej ale później chyba znowu będzie skwar. Olawd tylko nie zima! Jestem strasznym zmarzluchem i w upaly czuje się naprawde wyśmienicie. Pozdrawiam was wszystkie, ide kończyć gotować krupniczek a poźniej jednak biore się za sernik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko bo te leki jak np. castangus to raczej bierze się do owulacji żeby w razie czego nie zaszkodzić ciąży. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---a ja z kolei w upaly padam na twarz ale za to zime uwielbiam!!! narty!! ..zreszta mieszkam w gorach sowich i za oknem mam ladny widok - szczegolnie zima ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba jednak przewiałam małą.......wczoraj miała 37.5 idziemy dzisiaj do lekara (swoją droga to juz powinnam miec abonament na wizyty :p ) chociaż łudzę sie,ze to jutro minie Castagnusa tez brałam -- poprawia pracę przysadki mózgowej podobno i obniza za wysoki poziom prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upał uff:)przyszedł mi własnie piękny fotelik a raczej krzesełko do karmienia z allegro- fajny zakup jetsem zadowolona juz wypróbowałsymy lenusia zjadła slicznie indyczka siedząc na krzesełku:) akasiu przykro mi ze hania chora, moja na szczęście poza małym katarkiem jeszcze nie była chora a w sumie to jej nie \"oszczędzam\" bo czapeczek jej nie zakładam nawet jak jest buda otwarta i wieje wiatr- oczywiście jak jest ciepło,takze mimo mitu ze tylko naturalne karmienie daje duzą odporność moja nie choruje:) co do lata ja tez kocham upały, moze troche mniej je teraz lubie bo małą sie strasznie w wózku \"gotuje\" ale zimy nie nawidze, brr justynko leć do gima ja tez miałam tak @ ba nawet jeszcze rzadziej i brałam duphaston a potem dostałam Clo i za pierwszym razem się udało, wsyztsko jest do wyregulowania:) ucoiekam jeść obiad zajrze pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłysmy u lekarza i hania jest zdrowa ! gardło czyste,oskrzela czyste,ząbków nie widac.......... ja nie wiem skąd ta temperatura....a może to jeszcze zaszłości z brzuszka./ Upał niesamowity........lubię lato,ale w klimacie srodziemnomorskim...u nas brakuje wilgoci i jest nieprzyjemnie. Całuje i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge doczekac sie słoiczków !!!! zreszta hania bardzo ładnie je łyżeczką :-D wyszkoliła się juz na marchewce i kleiku ryżowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×