Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Wiecie co - dziś to tu naprawde jak za starych dobrych czasów - gadamy prawie cały dzień :-) :-) Fajnie i oby tak dalej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam przed chwilą psem ze spaceru ale się zdenerwowalam bo na mojego psa napadl wielki dog dobrze że był w kagańcu bo inaczej mogłabym się pożegnać na zawsze ze swoją sunią. Tak się zdenerwowałam że do tej pory łapy mi się trzęsą, mam nadzieje że dzidzi nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak powinno byc dziewczyny:) wlasnie mam pytanie bo.... jak wiecie zaczelam tabletki anty brac i tak sobie policzylam ze nastepna@ wypadnie mi akurat na wcsy nad morze kurczepierwsze moje wakacje wnad morzem aja z @ i doczytalam ze mozna raz zrobic tak ze nierobic przerwy w tabletkach na @ tylko odrazu brac. czy to prawda moge tak raz zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie mogłoby się jeszcze pare dziewczyn dołączyć byłoby ciekawiej:-) Katio możesz nie robić przerwy, moja koleżanka dosyć często tak robiła i nic jej nie było. Smaże teraz pieczarki zaraz kurczaka będe kroiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28...........10........................21.07.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........17............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............13..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm i widze że sama zostałam, chyba wyszlyście z pracy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej paziulku z gumą to scena jak z filmu komediowego ;-) a wagą się nie przejmuj...ja przytyłam w całej ciązy 16kg a po porodzie 10 juz nie było.Jedz ile wlezie i na co masz ochote,bo pozniej juz nie bedziesz mogla sobie tak folgowac ;-) a zrzucisz przy dziecku w mig ! I nie denerwuj się !!!!!!!! nastepnym razem oddychaj spokojnie ! marty--niu a gdzie jest mirsk??? my mielismy jechac teraz do boleslawca,ale nie wiem czy plan wypali bo maz wraca dopiero w piatek w nocy.. prosze o rady bo wyhodowalam mala terrorystke.jak chce spac zaczyna plakac i trzeba ja lulac na raczkach (jakies 20 do 35minut) i tak z 4 razy dziennie .Probowalam ja zostawic sama,podchodzic co 10minut ale ona sie nie uspokaja i mam wrazenie,ze moze tak wyc (coraz glosniej) w nieskonczonosc.Wyprobowalam 1,5 godziny i nici.Co robic |?>?|? nawet nie wiem skad jej sie to wzielo....ma tak od tego weekendu. spadam robic kapiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) akasiu - no niestety póki co nie mogę Ci poradzić nic mądrego jeżeli chodzi o usypianie dzieci, ale sama chętnie na pryszłość posłucham jakichś mądrych rad osób nieco bardziej doświadczonych;) dzisiaj widzę konwersacja się mile toczyła do samego południa - justynka, katia - ale macie fajowe prace, skoro tak możecie sobie pozwolić w ich trakcie na wchodzenie na forum;) A ja mam obecnie tyle roboty, że martwię się, żeby mnie na urlop puścili - zresztą - co tam mają nie puścić - siła wyższa - muszę iść i tyle:P Tylko muszę wcześniej się ze wszystkim do tego czasu uwinąć:( Nawet nie wiecie jak mi się nie chce!!! Jestem jakoś w tym roku wybitnie zmęczona i marzy mi się ten urlop jak nic innego! katia - z tymi tabletkami też słyszałam, że można przesunąć sobie trochę @, z tym, że nie wiem o ile dni maksymalnie można je \"przeciągnąć\". Kiedyś jedną z metod leczenia stosowanych przez mojego gina było faszerowanie mnie \"antykami\" Cilest przez 3 miesiące - bez przerwy na @. I faktem jest, że @ nie przyszła w terminie, ale jednak po paru dniach sama się i tak pojawiła, mimo że tabletek brać nie przestawałam. Widać to działa tylko przez kilka dni, ale ile dokładnie - to już nie pamiętam. martynia - 🌻 pazia - no tak to jest jak się z obcymi chłopami tańczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiuj a tez niestety nie pomoge w usypianiu bo się nie znam. Ale pewnie Hania pokazuje swój charakterek;-) Voltare a wyjezdzasz gdzieś czy odpoczywanko w domku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu - ja mój tegoroczny urlop - jak już wcześniej pewnie wspominałam - przeznaczam na przygotowanie do IVF - właśnie zaczynam protokół - jestem po 3 zastrzyku:) Siłą rzeczy więc nie ma szans na jakikolwiek wyjazd, ale mam nadzieję, że warto:) Biorę 4 tygodnie urlopu i będę się byczyć ile wlezie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charakterek to hania ma ;-) martyn--iu Tobie to tylko pozazdroscic tak spokojnego dzieciatka,mozesz sobie wszedzie z nia pojechac --po prostu super! :-) aa..jeszcze wracajac do tancow to ja nie potrafie :-( a w parze to juz szczegolnie ...hhiihii chyba słon nadepnal mi na ucho :p chociaz jak chodzilismy z mezem na tance to instruktor powiedział,ze niezły ze mnie drewniaczek ;-) wywodze sie z tych co najpier musza pomyslec (jakie kroki)a pozniej robia,,wiec sila rzeczy zanim pomysle to muzyka swoje ,nogi swoje i ja swoje 🌻 cale szczescie nauczylam sie klku podstawowych tancow i nie zamierzam sie w tym doszkalac :p mimo licznych zachet ze strony meza.A imprezki wiejskie sa ssuuuper no i wesela rowniez.W tym roku mamy dwa.Za tydzien pierwsze,z tym,ze 60km od miejsca zamieszkania bez mozliwosci noclegu (!) autokar przyjezdza po gosci.Z moja najkochansza maruda skonczy sie w najlepzym wypadku na kosciele i obiedzie. No własnie nie wiem co robic z tym wyjazdem ......?? na ten weekend..moj wraca dzisiaj w nocy i jutro rano jedzie ponownie,musielibysmy wyriszyc w sobote rano...a jak hania da popalic?? kurcze sama nie wiem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare nie bedziesz sie byczyc tylko bedziesz głaskac fasolka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie najlepiej tańczy po paru piwkach;-) Akasiu a może się okaże że Hania to mala iprezowiczka i jej się spodoba na weselu:-) kto wie warto spróbowac, najwyżej szybko wrócicie. Voltare ciekawe ile pecherzyków wychodujesz a może będą bliźniaki????:-) a powiedz mi jeżeli byłaby taka sytuacja że to ivf się nie powiedzie( odpukać oczywiście) to macie jeszcze podejścia za tą kase co za plciecie czy od nowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... widze ze dzisiaj pisiakowałyście porządnie ... kilka stronek aż miło się czyta ... ja niestety w pracy nie mam czasu na zaglądanie na forum po prostu mam tyle pracy ze ledwo jem kanapkę w biegu aż sie sama na to złoszczę ale już w poniedziałek kolezanka przychodzi z uropu i bedę mieć troszkę więcej czasu \\oby\\ Pziulku jak czytałam Twoje wpisu o tańcach to się tak uśmiałam ze szok - niezłe historie to nas mogą spotkać ... ja ogólnie lubie tańczyć i jestem z tych osób co potrafią improwizować wszystko - do jakiś szczególnie wybitnych talentów nie należę ale podobno nieżle sobie radzę i jak już pójdziemy gdzieś z mężem lub ze znajomymi to więcej tańczę niż siedze przy stole .... ostatnio nawet jak bylam z kolegami z pracy na wieczorze meksykańskim to nasza ekipa nieźle tańcowała jako jedyna z całego lokalu - mariachi grali na gitarach a tequila i dobry humor zrobił swoje ! my 13 wrzesnia idziemy na wesele mojego braciszka - własnie się rozglądam za jakaś fajna kiecką i butami ... fryzurke już sobie umysliłam i mam nadzieję ze zdołam zrobić się na bóstwo :P co do obcasów jak lubię chodzić na płaskim - ostatnio śmigam w balerinach itp bucikach ale też jak trzeba mam kilka par na wysokim obcasie ... jezeli chodzi o tipsy - myslałam ze sobie zrobię na wesele braciszka ale moja znajoma manikiurzystka mi to stanowczo odradziła - stwierdziła ze mam piękne paznokcie i szkoda ich osłabiać sztucznymi nakładkami ... w razie potrzeby mam do niej przyjsc to mi zrobi manicure i ładnie umaluje - także chyba jej posłucham .... wiecie jakie teraz mam długie włosy ? grzywka wpada mi na oczy wiec jakoś ja upinam ...czasem przytrzymuję opaską a reszta sięga mi do łopatek - staram się zapuscic jak najwięcej do tej weselnej fryzurki ale po imprezce scinam woski - fryzurkę kiedyś Was pokazywałam w linku bo takie długie herki mnie wkurzają ... musze im poświęcać dużo czasu na prostowanie do tego myję je codziennie także coś lekkiego i mocno wycieniowanego będzie dla mnie najodpowiedniejsze ... to by było tyle , bo i tak sie troszkę rozpisałam ale tęskniło mi się za Wami strasznie ... przykro mi ze nie mam czasu na to by czesciej do Was zaglądać ... Pozdrawiam Was wszystkie : nasze mamusie i ich piękne dzieciaczki , nasze ciężaróweczki , i oczywiście wszystkie staraczki niech moc bedzie z Wami ;) przesyłam cmokaski - cmmmmokkkk 👄 i do kolejnego usłyszenia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini miło że się odezwalas, fajnie że u ciebie wszystko dobrze, może zrobisz sobie jakąś fotke w tych długich włosach i nam podeślesz co??? Jak tylko znajdziesz czas wpadaj na topik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) no chyba moja groźba o liscie obecnosci podziałała bo widzę ze zrobiło się tu tłoczniej:) co do butów to ja noszę na wysokim obcasie teraz rrochę przystopowałam jak chodzę z wózkiem, ale tańczyć na płaskim nie umiem na pewno;)no i w zimie też obowiazkowo obcas, ja jestem wysoka mam 171 cm ale moj mąż ma 192 więc obcas moze byc duzyyy justynko farbnowałam na czerń granatu, srednio farbuję raz na 1,5 miesiaca katiu - prezent - myślę ze perfumy lub jakas ładna seksowna pizamka to dobry pomysł kurde własnie przeczytałam o nakleśnikach ale bym zjadła takie z nutellą mniam mniam paziu nie dziwie ci ze sie zdenerwowałas, jak ja nie nawidzę tych bezmyslnych ludzi którzy puszczają swoje psy, ostatnio z kolezanką wzywałysmy straz miejska bo taki pan który mieszka koło mnie ciągle puszcza amstafa bez smyczy i kagaca a przeciez pełno dzieci biego wokół, non i same się bałysmy oczywiscie tylko go pouczyli, zamiast wlepic mandatu czasem szlag trafia jak sie na to patrzy katiu mozesz nie przerywac tabletek, tez kiedys tak robiłam mozna tak do 3 cykli brać ciagle akasiu mirsk jest jak się jedzie na szklarska porębe, a co chccie jechać z nami zapraszam?:) akasiu rad ci nie moge udzielic ale ja od jakiegoś czasu spie z małą w łózku bo się w nocy rozkopywała w łóżeczku i dreptała po nim ateraz w łóżeczku jej nie kłade- pewnie się niedługo przyzwyczai, ale np w zien jak nie wychodze to w łóżeczku nie zasnie albo bujam ją w wózku, ale kłade się koło niej na duze łóko i tak zasypia, no ale co do wycieczke to malutka lubi podróżowac:) paziu haha mi tez ie najlepiej tańczy po piwkach;) Trini super ze dałaś znać, mam nadzieje ze jak kolezanka wróci to bedzie mniej oracy, będziesz mniej zmeczona i częściej bedziesz do nas zagladać, bo za Tobą teskinimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!!!!!! U mnie leje i jest paskudnie...brrrr. Wczoraj byłam u endo.jak wcześniej pisałam kazał przez 2 tygodnie na zmianę brać 50mg i 75mg ,a potem po tym czasie przejść na 75mg.Następna wizyta za 3 miesiące. Ale fajnie jak topik tak ozywa i jest co czytać i oby tak dalej. Co do noszenia wysokich obcasów to ja preferuje niskie lub wogóle płaskie butki,ale to przymus bo moja lewa noga po upadku nieszczęsnych parapetów na mój palec nie pozwala mi założyć nic innego i tak już chyba zostanie. Co do tańców -ubóstwiam densować ,ale jakoś mało imprez may by się poruszac w rytmie ugi-bugi..hi hi Akasiu-no to mała nieźle szantażuje mamusie,w tej kwestii ciężko doradzić.Myśle ,ze sama coś wymyślisz ,nikt nie zna zachcianek własnego dziecka jak jego mama. Tryni-Całuski👄pisz jak tylko dasz rady. I podsyłaj foteczki z długimi włoskami. Voltare-urlop Ci jest wskazany,przyszła mama musi odpocząć i się zrelaksować❤️ Justynko-muszę poszukać tej historii z gumką i sama się pośmiać:) Martyn-iu-buziole dla Was 👄 Pozdrowionka dla całej reszty koleżanek🌻 i udanego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki....gdzie jesteście? Ja chyba dziś przejdę sie na solarium może trochę humorek mi się poprawi ,bo ta pogoda dobija. Ja 2-go mam ślub na którym świadkuje,i mam dylemat co sobie ubrać,a z kaską krucho.Muszę zobaczyć na sklepach sa teraz wyprzedaże może na coś trafię. Katiu-pozwoliłam sobie na NK zerknąć na Twojego Ł.fajny chłopak -dobrze mu z oczu patrzy.Powodzenia dziewczyno:) Co do prezentu-perfumki ok,byle by trafić w zapach.Ale na pewno coś wymyślisz.Udanej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta:-) Ja nie tak dawno dopiero wstałam;-) martyniu co do tego doga z tą babą to my już mamy też dosyć, mieszka po drugiej stronie ulicy, na spacer wychodzi zawsze w 10 cm obcasach, czasami bez kagańca i bez smyczy. Raz już zagryzł takiej bezdomnej pani małego pieska:-((wykrwawił się i zdechł) i taka kobieta co mieszkala z nią w budynku poroniła bo się wystraszyla czy broniła swojego starszego dziecka jakoś tak ale wiem że ma sprawe. Tyle razy co byla wzywana straż a ona zawsze sie jakoś wykreci, raz oskarzyła policjanta że był pod wplywem alkoholu no poprostu komedia:-( A co do tych amstawów i pidbuli to naprawde mają wiekszosć nie odpowiedzialnych włascicieli, głównie to młodzież ale też i starsi bezmyślni, puszczają te psy jakby to były zwykle kundelki a wiadomo ze ta rasa jak złapie to nie puści aż wyrwie kawałek ciala-poprostu masakra:-( Chyba przez te nasze rozmowy o tańcach i piwkach to śniło mi się że wypiłam 2 piwa i że byłam na jakiejś imprezie i to wszystko oczywiscie w ciaży się działo. Człowiek ma dziwne sny. U mnie chyba taka pogoda jak wczoraj czyli troszke chlodno i pewnie duszno. Jakiś ten lipiec jest do kitu. Moja koleżanka wyjechala z dzieciakami w sobote nad morze i ja jej serdecznie współczuje bo ani jednego dnia ładnej pogody, jedynie co sobie pooddychają jodem. Dobra, lece zaraz pod prysznic moze sobie później pojade na jakieś male zakupy do centrum czyt. dzieciowe:-D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Dzisiaj tu zdecydowanie puściej :-) ale ja tez nie miałam wcześniej czasu. To faktycznie dziewczynki z tymi psami to macie nie ciekawie - ale niestety wasnie wiekszość właścicieli amstafów i pitbuli to łysi dresiarze - niestety , a właśnie te rasy strasznie nie lubia innych zwierząt wieć niewiele trzeba by stała się tragedia. Kiedys głośna sprawa była jak staruszek był z dwoma swoimi pupilami na spacerze i łysy pijany gówniarz mial pitbula który zagryzł mu te pieski - i co..... polskie prawo jest take, ze góno mu zrobili a to on kazał temu swojemu psu zagryźć !!!! Chore , tak mi żal była to dzieduszka - bo tak płakał za tymi swoimi pieskami...... U nas powoli wychodzi słoneczko - czyzby miała zrobic sie pogoda, nic nie mowie aby nie zapeszac !!!! Nasza Katia - śmiga teraz pewnie po Łodzi ze swoim Ł. - Jadirko , też go poogladałam na NK :-) Piszcie dziewczynki - bo nudno !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj jakaś cisza na topiku.. Justynko aż mi się łezka w oku zakręciła jak czytałam o tym starszym panu bo wiem jakie to dla niego musiało być straszne, ludzie starsi pzrywiązują się szczególnie do swoich pupili. Ja też zaraz jade, stwierdziłam że kupie sobie garnki już do nowego mieszkania bo później będzie mi kasy szkoda a przynajmniej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🌻 Przepraszam ze tak dlugo nie pisalam ale mialam ponad 3 tygodnie komputer zepsuty-ale juz jest ok:D Jadirko - jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia....wygladaliscie pieknie - dziekuje za zdjecia👄 Podajcie mi na emaila namiary do Was na naszej-klasie to powysylam Wam zaproszenia; martah4@op.pl Paziu sliczny masz juz brzuzek- glaskanko dla niego👄 U mnie wszystko po staremu, nic sie nie zmienia- 2 przyszla w terminie i musze zmienic date w tabelce , tylko niech ja najpierw znajde.....hihihiihihiih Postaram sie zagladac i pisac czesciej:) Zycze Wam wszystkim milego popoludnia i przesylam dla Was po duzym👄👄, papa i do nastepnego razu🖐️ Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28...........10............ ............21.07.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........17............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............13..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza, Fajnie Marto że się odezwałaś , zaglądaj i pisz częściej:-). Ja już wrociłam kupiłam komplet garnkow i garnek do mleka. Jest tak pełno fajnych rzeczy że duzo bym nakupiła ale nie będe miała gdzie tego trzymać przez rok:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Paziu ze zakupki sie udaly🌻Czy ty kochana jestes moze na naszej klasie???Jezeli tak to podaj mi namiary na emaila lub na gg 4342539👄 A co do tego ze sisza jest to prawda-pewnie dziewczyny sie opalaja....ja sie w ostatnia niedziele tak opalilam ze tak mnie dzis swedzi skora bo zaczyna mi schodzic.....kurcze....jaki czlowiek jest glupi, ale nic musze sie pomeczyc i smarowac sie caly czas:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem na nk zaraz ci podam namiary na gg. Ja się nie opalałam i z całych cyckow skóra mi schodzi a ostani raz na solarium byłam chyba w lutym i wtedy je opalałam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tez z klatki piersiowej skora schodzi i jeszcze z plecow i tak mnie laskocze ze niewiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×