Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

czesc dziewczyny:) po weekendzie super Ł. przyjechal o 14 w sobote pojechalam po niego na dwrzec i odrazu na hotel bo ztytulu mojego rozowdu iemoge sie znim nigdzie zabardzo pokazywac a niechche by nas moj maz gdzies zobaczyc i jakas akcje jeszcze zrobil bo on do wsyztskiego jest zdolny ale i tak bylo super. pogadalismy winko wypilismy polezelismy poprzytulalismy sie ah... ajak jujz jechal w neidziele az sie poplakalam :( masakra mam nadzieje ze to juz ten jedyny ze wkkoncu dla mnie zaswieci slonce.... testu nierobilam bo niema sensu napewno odstane @ i tyle . a powiem wam ze mi o iz jest taka a nie inna sytuacja bym skakala ze szcezscia jk by jednak @ nieprzyszla ... dlatego wiem ze przyjdzie :/:/:/ u nas tez byla straszna burza do teraz niem apradu w polowie miasta:/ aja jak dziecko pod kołdre wskakiwalam jak tak sie blyskalo i grzmialo hehehhe...... ah dziewczyny tak mi smutno tak tesknie... jestem chyba nienormalna.... :P buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki :-) Wkońcu moge do Was napisac - bo ostatnimy czasy nie miałam warunków ku temu :-) U nas tez pogoda sie zepsuła - sobota była taka piekna - troszke się poopalama a w niedziele juz sie zepsuło jak chcialam pojechac nad jeziorko :-( - ja to mam pecha !!!! Ale jak dobrze pójdzie to może wybierzemy się na dłuzszy weekend na Słowacje tez nad jeziorko - Lipovska Mara - trzymajcie kciuki aby sie udalo !!!!! :-) :-) :-) Ale miałam przezycia w sobote - na imieninach mojej mamy - szok , ale duzo by opowiadac wiec nie będe Was zameczać :-) Katiu - niedziewię , się że tęsknisz - ja bez mojego męża też długo nie moge wytrzymac !!! Nawet jak sie nieraz kłucimy to i tak jest fajny :-) Paziu, Martyni - ❤️ Pozdrowienka dla Wszystkich - buziaki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ! Przepraszam ze się nie odzywam - po prostu staram się troszke odciąć od tematu \"dzidziuś \".. nie wiem co dalej bedzie ... na razie przerwaliśmy starania ale i tak coś mnie w srodku sciska jak widzę maluszki, ciężane kobiety i te wszystkie gadzety dla bejbusków ... Straszliwie przeokrutnie bym chciala mniec za soba pewien etap i tak jak wiekszośc z Was umiec sie cieszyć ... na razie jednak wszystko pod gorkę - pomimo tego ze postanowiliśmy się wstrzymac coś się dzieje z moim organizmem i cykle mi wariują ostatnie dwa trwały zaledwie 24 dni :(( niby jajniki kłója , śluz jest ale cos się tam chrzani :( niedługo idę do endokrynologa i musze mu o tym powiedziec bo moze bromergon na mnie tak działa ??? już nie wiem na co zwlaić to wszystko mnie zaczyna przerastać ... w pracy oki - sezon urlopowy trwa więc troszkę mniej pracy ale za to kolezanka na urlopie i musze miec baczenie na jej sprawy - także czasem nie mam na nic czasu ... a w domu padam jak kawka ... sobota i niediela mi mija jak z bicza strzelił : jakieś zakupy , sprzątnie, prasowanie i juz jest niedziela po południu ... u nas tez burzowo ... dzisiaj pochmurnie i zimno ... pozdrawiam Was wszystkie bez wyjatku i przr\\esyłam mega wielkiego buziaka 👄 cmoooookkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę ale nie bede zmieniać ilości cykli w których się staramy ponieważ staranka zostały zawieszone ... Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........16.07.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........16............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............13..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho ??? - gdzie Was wszystkie wywiało ???!!!! Kurde..... ja moge pisac to nikogo nie ma :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka ja was caly czas poczytuje ale nie mam za bardzo czasu bo pakuje , sprzatam itd. i jeszcze od wczoraj jak na zlosc tak mnie gardlo rozbolalo ze szok . to bylo do przewidzenia ze jak tylko wyjade z pl to od razu cos sie do mnie przyczepi 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!!!! Mam nadzieję,ze o mnie nie zapomniałyście i wybaczycie mi moją nie obecność.Ale K.przywiózł swoje dzieciaczki i nie było czasu ,by coś sklecić ,bo okupowali komputer. Wczoraj burza była u nas straszna,dziś jest chłodno i ulga od upału. Zaraz wyśle Wam parę fotek.Na klasie przed chwilką też parę umieściłam. Ale dość o mnie. Z tego co szybko przeczytałam to Karolcia pojechała się urlopować-życzę pięknej pogody i udanego odpoczynku.I szybkiego powrotu do nas na forum. xxmadziaraxx-🌻 Olwad-głaskanko po brzusiui wypoczywaj z mężusiem:) martyn-iu-ty też widzę imprezowałaś i super🌻dobrze,że zdrówko Wam dopisuje.Całuski👄 Katia100-najważniejsze to byś była szczęśliwa🌻należy Ci się!!! A to ,że tęsknisz to dobry objaw...hi hi Justynko24-to trzymam kciuki,by wyjazd doszedł do skutku:) 100 lat-dla mamy. Tryni-to warjactwo organizmu to może od stresu,nowa praca obowiązki i wszystko się odbija na Tobie.Wszystko wróci do normy,nic się nie martw:) Ja teraz w piątek robiłam badania na tarczyce i szkoda pisać jakie wyszły-dramat.Zobaczę co będzie dalej w ten czwartek idę do endo.,a TY???? Ściskam Cię mocno i cycki do góry. Voltare-dobrze,ze przejścia z kompem zakończyły się pomyślnie. Już nie mogę się doczekać,aż przeskoczysz do tabelki nr2. Pozdrawiam i trzymam kciuki. Akasiu-ja tez ,życzę Wam by wsze spotkanko z martyn-ią doszło do skutku.Całuski dla malutkiej Hani. Paziu-martt Dianko-oddzywaj się!!!!!!do nas.🌻 Pozdrawiam Wszystkie koleżanki i duża buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:* jadirka - juz widzialam twoje fotki na nk slicznie razem wygladacie naprawde super:)poprosze o jescze pare zdjec na maila nudy straszne u mnie siedze i ogladam MTv jakies bzdury glow amnie boli i wogole masakra:/ a Ł. jezdzi po swojej miescince is zuka hotelu na weeknd jade juz wpiatek do niego na 18stke jego siostry heh poznam cala rodzinke.... troche sie boje:( i przed zabawa Ł. musi mnie nauczyc choc troszke tanczyc hehe bo ja tak nieumiem hihihi w ogole jest tu kots mała masakra tutaj takie pustki kiedys w jeden dzien po 2 strony robilysmy kobitki..... :( buziaczki dla was wsyztskich 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Katiu za miłe słowa. I nic się nie bój,tylko szalej na imprezce.I potem prosimy o fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też widziałam jadrko twoje zdjecia na nk, ślicznie wyglądaliście:-) Katio u mnie też nudy a w dodatku jest chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie trwa remont więc się nie pzrejmujcie bałaganem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór 🌻 tylko na chwilke u nas taka wichura,ze internet nawalił ....dlatego dopiero teraz jestem. Paziu śliczny jest ten Twój brzuszek ! Voltare 🌻 trzymam kciukaski JAdiro zdjec jeszcze nie widzialam,przeslij tez jakies mailowo. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu---- sliczny brzusio!!!! glaskanko ode mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam się dzisiaj tylko przywitać - o rany - padam na pysk (że się tak brzydko wyrażę:P ) Z góry przepraszam, że piszę tak króciutko i nie do wszystkich...:O Rano do pracy, po południu do kliniki - od jutra zaczynam zastrzyki i wyciszanie:) Nareszcie! Trzymajcie kciuki:) Jadirka - zaraz zabieram się za oglądanie fotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane:) justynka a co miałaś za przeżycia- napisz chętnie się dowiemy;) Trini super ze coś napisałaś, ja wiem ze tak jest bo jak ja miałam sie przez 3 miesiace nie starać bo brałam leki to całyczas myslałam podswiadomie ze moze jednak zajde skoro się nie staram, na pewno ci sie wszytsko unormuje, bedzie dobrze i doczekasz sie kruszynki jadirka- ja nie dostałam zdjec- widziałąm tylko te na klasie- oczywiscie są sliczne, przykro mi ze badania nie wyszło dobrze, na pewno jednak szybko pani doktor coś poradzi i da się to unormować katia no to przed Tobą wyzwanie poznać całą rodzinke- na pewno sie sobie spodobacie:) paziu brzusiu sliczny i jaki już duzy:) voltare trzymamy kciuki u nas wczoraj nie padało było goraco, ale dzis jest tak pochmurno bez słońca, ale cipło no i dobrze bo już mi się nie chce chodzic w ten upał a jestem umowiona w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny brzuszek pogłaskam napewno:-) U mnie dzisaij słonko świeci ale chyba jest chłodno. Voltare już zaczynasz cale przygotowanie??? to szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry 👄 Pazia - brzusie piekny i duzy heheh:) jadirka - nic sie niemartw bedzie dobrze MUSI byc!! i tez poprosze o zdjecia na maila:P ja dzisiaj dostalam :@.... niewiem czy sie cieszyc czy nie hehehe ale mysle i mam dylemta czy bra tabletki anty czy nie:/ boje sie ze i rozleguluja organizm ... pozatym niechche brac przez rok czy dwa tabletek a jak stwierdzimy jestesmy w pelni gotowi na dzidzi wyjda problemy .... wolala bym wpasc:P no wiecie oco mic hodzi.... i niewiem co robic :/ pomozcie mi....................????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Buzialki i miłego dnia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiu niewiem co ci doradzić. Ja już też się zastanawiam czy mam brać tabletki jak urodze czy nie. Bo chciałabym bardzo mieć też drugie dziecko a jak zaczne brać tablety to znowu rozreguluje mi się organizm a później bedzie dochodził do ssiebie niewiadomo ile:-( Może porozmawiaj ze swoim Ł., niewiem naprawde niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............26......... ...........16.07.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............74.................... 22.07.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.07.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........16............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............13..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008 super nastepna @ wypada mi jak pojedziemy na wakacjenad morze poprostu genielnie:/;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jes duzo za i przeciw... tak podchodzac rozumem kazdy by mi poradzil i ja sobie sama bierz tabletki znas zkolesia 3 miechy asz prze..bana sytuacje niemiejsce na dziecko....a z drugiej to my staraczki ktore wiemy jak ciezko zajsc myslimy troche inaczej.... niechhe teraz iec dzidzi chcialabym tak za pol roku sie zaczac starac ale jak mi te tabsy rozleguluja organizm to niewiem... juz mi niepasuje ze takie mam bolace piersi przed @ i jakies dziwne bole jajnikow..... a wogole Ł. zawiedziony ze @ przyszla i stwierdzil ze idzie sobie zbadac zołniezyki hihihihhi.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiu ja tez nie wiem co ci doradzic, ale ja wiem jedno ze dopóki nie urodze drugiego dziecka nie bedę brała tabletek,za dużo musiałam się leczyc po ich zaprzestaniu zeby to potem powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Katiu - nie wiem co Ci doradzic - ja jakbym miała juz dziecko to raczej bym sie zdecydowala na tabletki - no , ale ja nigdy nie brałam , wiec moich problemow z zajściem w ciąże nie moge zwalinic na nie. Ale ty w takiej sytuacji jak nie chcesz czekać z dzieckiem tak jakos strasznie długu to chyba faktycznie lepiej sobie odpuscić tabsy - zawsze jeszcze sa prezerwatywy i takie tam :-) :-) :-) Jadirko - zdjecia na NK ślicze. Dzięki za trzymanie kciuków za wyjazd - tylko kurde zapoiadaja teraz taka nie ciekawą pogode - takze jak ie bedie pogody to napewno nie ruszam się z domu , bo w sumie po co :-( AAaai dziekuję za zyczenia dla mamay - napewno jej sie przydadzą..... Paziu - brzuszek sliczny , rośnie jak na drożdrzach....... Voltare - juz tak niewiele zostao Ci do pełni szczęścia - teraz tylko musisz sie wyluzować i nie denerwowac a musi się udać !!!! Martyniu - ❤️ i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze wezme te tabletki do konca roku niebedziemy ryzykowac bo jak by niepatrzyc to trzeba pewne rzeczy upozadkowac..... tylko mam pytanie brudzenie jeszcze nie krew to juz 1 dc czy nie bo pierwsza tabletke mam wziasc w 1dc.... Logest czy to dobre tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu, a ja powiem tak: najpierw ureguluj swoją sytuację,weź rozwód - polskie prawo mówi, że jak zajdziesz w ciąże i urodzisz dziecko w 300 dni od rozwodu - prawnie \"należy\" ono do Twojego męża i wtedy zaczyna się jazda... gdybyś teraz zaszła, to prawnie w papierach ojcem dziecka będzietwój jeszcze mąż, a ty musiałabyś założyć sprawę o zaprzeczenie ojcostwa, Ł. musiałby założyć sprawę o uznanie ojcostwa, a twój mąż miałby używanie..., o waszych kosztach ie wspominając, tak więc jak ci radzę: zacznij brac tabletki, o trudnościach potabletkowych krąża mity, sama widzisdz, że sa kobitki co nigdy nie brały i mają problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu - good decision!:):):) Logest - bardzo dobre - gdybys po nich plamiła, to niech ci lekarz przepisze Stediril30 - tanie jak barszcz (2,50) ale superowe są!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 dc to pierwszy dzień krwawienia a nie plamienia! Katiu jak dostaniesz krwawienia po 18 to następny dzień będzie jako 1dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego wysłałam ci zaproszenie na nk. mam nadzieje że to Ty!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×