Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Paziu - ja puder w kamieniu tez uzywam ale pod to własnie podklad. Nie wiem jak inne dziewczyny - ale ja niecierpie podkładów , które po nałozeniu , jak dotkne skóre to mi sie " lepi " - fuj, taki miałam np. kiedys z Avonu po nałozeniu skóra była taka lepka- brrr, uzyłąm go moze ze dwa razy i lezy mi. A ten własnie matujacy był taki , ze skóra byla taka delikatna, jakby " śliska w dotyku " i taka suchutka , zeby nie powiedzieć wysuszona :-) a ten rozświetlajacy taki pół na pół.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo te rozświetlające właśnie sa takie i po nich raczej świeci się skóra, ogólnie wybieram te matujące mimo ze mam suchą skóre. A ten wlasnie co pisalam max faktora to używałam w zimie i dobrałam sobie świetny kolor więc jak dla mnie jest dobry, zreszta ogólnie lubie kosmetyki tej firmy.Ale ile ludzi tyle opinii;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - takiego kredytu jak Wy to ja bym się chyba bała - też spłacamy raty, ale w porównaniu do Was to niewiele - tylko za auto. Chatę na szczęście mamy już spłaconą - u nas wiocha, więc ceny o niebo niższe w porównaniu z Wrocławiem. To w sumie za auto zapłacilimy 2/3 tego co kilka lat temu za mieszkanie... Gdybyśmy się wówczas nie zdecydowali, to też pewnie czekał nas kredyt wieloletni;) A i tak marzy mi się własny domek. Najlepiej we Wrocku. Więc gram od czasu do czasu w tego nieszczęsnego totka (chociaż i tak uważam, że to jedno wielkie oszustwo:P, no ale...) Justynka - co do pudrów i kosmetyków to nie mam jakiegoś ulubionego. Generalnie nie mam z cerą jakichś większych problemów, więc wystarczy mi podobnie jak pazi puder w kamieniu (a firmy - no to zależy - eksperymentuję) byleby się mordka nie świeciła. Podkładów nie lubię i używam rzadko - na jakieś ewentualne \"wyjście\", bo mam wrażenie, że mam kupę kremu na twarzy i źle się z tym wówczas czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 01.09.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............27......... ...........09.08.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............16........... ....... .10.09.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......18.08.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............?.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........21............ .......26.12.2008 olawd/uk.................... .28............18..................... 23.01.2009 kkarolina/tęcza.............28.............7............ ..........01.04.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wpadłam sie pozegnac bo lece sie pakować nic jeszcze nie naszykowałam bo wróciłam od laryngologa., dostałam antybiotyk na ucho, ale powiedziałam ze wolę cos innego niz antybiotyk wiec dostałam inne leki a antybiotyk wykupiłam w razie potrzeby(odpukać)całuski i nie piszcie za dużo;)-do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Widzę, że dzisiaj wszystkie słuchają martyni i żadna nie wychyla się z pisaniem;) U nas dzisiaj paskudna pogoda, więc ja prawie cały dzień przed kompem - z małą przerwą na obiad - aż wstyd się przyznać, ale przynajmniej czas mi szybciej leci... Właśnie dostałam potwierdzenie terminu transferu - w niedzielę rano:) Gdzie Wy wszystkie jesteście? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Voltare skarbie-nie oddzywałam się ,bo miałam bieganinę z moim synkiem,we wtorek jedziemy do Instytutu Pediatrii na wizytę kontrolną. Robiliśmy szczegółowe badania ,reszta badaj we wtorek na miejscu,przyznam się wam ,ze mam stracha przed tą wizytą. Poza tym popołudnia spędzaliśmy na wsi u teściów. Mężuś zaczął od dziś popołudniówki i siedzimy w domku. Martyn-ia i Akasia widzę ,że wyruszyły w świat-szerokiej i bezpiecznej drogi i wiele słońca. Martyn-iu,a dla Ciebie dodatkowo dużo zdrówka i córci też. Wypocznijcie dziewczyny i przywieście nam dużo zdjęć. Voltare-nawet nie wiesz jak sie ciesze,ze tak dobrze idzie,trzymam dalej kciukaski i modle sie by wszystko zakończyło się małym brzdącem w twoim brzusiu,albo dwoma.Co tam jak szaleć to na całego❤️:) Olwad-:)pazia:),justynka:)tryni:)martt:)i dla całej reszty nie wymienionych:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!! Ja tez tylko sie melduje:D rzeczywiscie pustki tutaj ze hoho:) Voltare trzymam mocno kciuki i w niedziele myslami bede z Toba:)Glowa do gory bo musi sie udac nie ma innej opcji:)👄 Jadirko,Paziu i reszta bandy topikowej lapcie po 👄 Zycze Wam milego i pieknego weekendu, choc jutro postaram sie jeszcze zagladnac ,a w niedziele nie bo pracuje papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira - trzymam kciuki zatem, aby te Wasze badania zakończyły się jak najlepszymi wynikami:) marta24 - coś Ty kobieto rzadko ostatnio do nas zaglądasz... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jadirko oby badania synka zakończyły się jak najlepszymi wynikai i nie denerwuj się napewno będzie dobrze:-) Voltare ja też myślami w niedziele bede z tobą i mysle że się uda:-) Marta- pisz częściej. U mnie rano lało, później poszliśmy z mężem na spacer i na lody i oczywiście się upaćkalam tymi lodami, mąż miał ze mnie kupe śmiechu a teraz zerwala się jakaś wichura a ja lece się kąpać, kolacyjka i spać:-) Dobranoc i po buziaku papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare wiesz jak to z czasem....pracuje a jak wroce to chce spedzic z moim mezem jak najwiecej czasu....w wekendy pracujemy wiec nie bardzo mamy czas gdzies jechac czy pobyc w domku...od czasu do czasu udaje nam sie wziasc weekend off...:) a jezeli mam wolne to przewaznie na topiku nikt sie nie odzywa , jest cisza....ale postaram sie zagladac w miare mozliwosci czesciej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie juz zegnam z Wami na dzis bo zmykam do pracy:) Dobrej nocki zycze i do poklikania nastepnym razempapa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za trzymanie kciuków przyda się. Zmykam oglądać film na TV1. Dobrej Nocki %%%% owocnej %%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!! Melduje sie i chyba jako pierwsza dzis....zjadlam sniadanko i wlasnie ogladam tvn24 gdzie pokazuja jakie burze i nawalnice szalaly nad Polska, boyciu ile szkod narobilo.....:(:( mam nadzieje ze u Was jednak bylo spokojnie .....napiszcie choc pare slow ze ok u Was:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie wszystko wporządku mimo burzy, deszczu i wiatru w wawie było chyba spokojnie w porównaniu z niektorymi miejscowościami. pozdrawiam życze miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U nas też pomimo burzy nie ma żadnych szkód. Za to zimno niemiłosiernie - siedzę poubierana w dresie a i tak mnie \"trzepie\" - no przecież wstyd w sierpniu centralne uruchamiać:P Właściwie to od dwóch dni u mnie cisza jak makiem zasiał - nie robię nic - czekam na tą \"moją niedzielę\";) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze dziewczyny ze u Was bylo spokojnie :)Milego weekendu zycze dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare to można powiedziec tak w nawiasie że od jutra jesteś ala dziężarowką??:-) Ja to bym chyba na twoim miejscu nie mogła wogóle spać. U mnie znowu pada i wiatr ale caly dzień było spokojnie i gorąco aż parno. Mężuś w pracy a ja buszuje po necie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia - toż właśnie nie wiem jak ja będę spała:P Myślę o tym bez przerwy - i modlę się, żeby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz będzie dobrze za 2 tyg. test pokaże to:-) ja też sie za ciebie będe modlić aby tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U mnie też w porządku po wichurach. Dziś nawet słoneczko wyszło,a jak u Was? Voltare -napisz coś ,bo strasznie się denerwuje. Trzymam kciukaski i gorąco się modlę za Was❤️ Pozdrawiam wszystkie forumowe psiapsiółki i bobaski,i nasze wczasowiczki-życzę słoneczka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Jesteśmy już w domu - razem z dwoma ślicznymi zarodeczkami:) Nie puszczajcie kciuków! Modlę się, żeby oba te maleństwa zechciały z nami pozostać ❤️ Buziaki dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam kciuki za maleństwa razem z Adriankiem:-) uważaj na siebie i pisz teraz jak samopoczucie, chyba jest super uczucie wiedziec od samego poczęcia że masz nowe życie w sobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-to cudownie,teraz będę się gorąco modlić ,by ten cud do końca sie ziścił i maluszki na 9 miesięcy zamieszkały pod Twym serduszkiem. I żeby za parę tygodni ich serduszka biły jednym rytmem z serduszkiem mamy.A pan doktor to potwierdził. Odpoczywaj,a czas zobaczysz zleci Ci szybko. Całuje i ściskam trochę ostrożniej niż zwykle🌻 Paziu-po brzusiu od cioci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko 👄 brzusio wygłaskany:-) Voltare czas szybko zleci zobaczysz:-) Dobranoc, lece już spać bo wstaje przed 7 i na badania papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc moje kochane:) no widze ze sie mnie posłuchałyscie duzo do nadrabiania nie miałam:) wyjazd był taki sobie było zimno i prawie cały czas lało, dopiero w niedziele popołudniu zaczęło sie wypogadzac, ale czas było wracać i przez to wsyztsko ze nie było pogody to sie chodziło tylko do kw=awiarni i jadło jadło i jadło brr jadirko trzymam kciuki za badania syna daj znać i wielki👄 wiesz za co:) voltare kochana będzie dwójeczka zobaczysz:) marta witaj :)dawno cie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho ????????????? !!!!!!!!!! Witam wszystkie kolezanki po długim weekendzie :-) Voltare - ❤️ ja tez trzymama nadal kciuki i faktycznie mogłby ten czas płynąc troche szybciej. A powiedz jakie to uczucie ??? widząc , ze najprawdopodobniej dzidziulek jest juz w brzuszku ??? A tak wogóle - bo nawet nie wiem, u Was stwierdzono co jest tak naprawde przyczyna , ze nie mogłas zajśc w ciaze ????? Buźka dla całej reszty i przepraszam ,ze nie pisze do kazdej z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×