Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witajcie Ale się rozpisałyście:-) wszystkiego nie przeczytalam jeszcze ale poźniej nadrobie. Martynia wracaj-nie wygłupiaj się, przeciez to nie był twój tylko pomysł z tabelką i ja też się na niego zgodziłam i co ja mam też teraz stąd pójść??:-( Ja już więcej nie wracam do tego tematu. Pozdrawiam wszystkich i buziaki, później tu zajrze i nadrobie bo teraz ide się myć i ide na zakupy, później sprzątanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się uwinęlam ze wszystkim, amm chwile wolnego więc poczytałam. Akasiu ja kiedyś byłam w świnoujściu ale miałam chyba ze 4 latka więc nic nie pamietam. jak byśmy może jechali za rok to zgłosze się do ciebie o adres bo narazie to mam mnóstwo planów na przyszle wakacje ale ktory wypali niewiadomo przez te nasze mieszkanko. Lenko tak dla minimalnego pocieszenia powiem ci że ja też mam pmsa w wydaniu ciążowym i chyba mój organizm zapamietał kiedy miałaby być @ i wtedy daje czadu że nikt ze mną nie moze wytrzymać. Co do tycia to ja nic a nic nie przytyłam przez duphaston, ani przez clo ani przez tabletki anty. Jedynie teraz nabrałam ksztaltów bo zamiast XS nosze M i nawet mi się to spodobało bo więcej ubań na mnie pauje i nie wisi tylko że teraz nie moge pozwolic sobie na kupowanie duzo rzeczy bo to bezsensu, zobaczymy czy później schudne. Voltare pioseneczka całkiem, całkiem moze nie moje klimaty ale posłuchać można. Karolciu a twoją piosenke znam, mój mąż ja lubi. Zmartwiona ja ci zabardzo nie poradze bo ja w sumie miałam zawsze regularne i co miesięczne @ wieć niewiem jak to jest. Dopiero po tabletkach mialam przez półtora roku z nią jazdy ale to już inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam się przywitać i życzyć miłej niedzieli:-) U mnie drugi dzień upal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) A u mnie już po upale - siedzę poubierana w ciepłym dresie, jest mi generalnie zimno i boję się, żeby za szybko deszcz nie spadł, bo wyrzuciłam wczoraj na wieczór pranie na dwór i wolałabym, żeby udało mu się wyschnąć;) A tak w ogóle to co to za niedzielne leniuchowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja również dziś musiałam popracować. Teraz będę ślęczeć przy komputerze i piiiiiisać. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego niedzielnego popołudnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka - a możesz napisać nad czym tak usilnie pracujesz, że nawet w niedziele narzekasz na brak wolnego czasu? ;) Ja zaczęłam dzisiaj rano powoli robić porządek z ciuchami... Muszę ich chyba trochę powywalać - w szafie nie mam już miejsc, na półkach jest podobnie:P Trochę popakowałam, ale jeszcze mi sporo zostało do przejrzenia. Mąż padł i śpi już chyba ze 2 godziny (a potem wieczorem będzie się wkurzał, że usnąć nie może:P ), a ja się zabrałam w końcu na obiad;) Pogoda dalej do bani - myślałam, że po południu będzie spacer, ale jakoś mi się nie pali, żeby wyjść z ciepłego mieszkanka na dwór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Przepraszam od razu, ze dopiero tydzien po weselu odpisuje, ale ciezki ten tydzień był. Mieliśmy gości ze Sląska, a po drodze jeszcze imprezka z okazji naszej rocznicy ślubu:) Do tego jeszcze od 1 września wrociłam do pracy, co prawda na pół etatu, czyli 4 godz dziennie , ale doba dla mnie za krótka.Chociaz już powoli uczę sie, jak ze wszystkim zdążyc:):):)Wesele się udało, szkoda tylko, ze tak szybko minęło:( Tyle się czekało i .... moja młodsza siostra już jest mężatką...Nie moge się przyzwyczaic:)Zdjęc jeszcze nie wysyłam, bo czekamy ąz będą te od fotografa. Powinny byc na początku tygodnia:) Jak tylko bedę miała to Wam powysyłam. A tymczasem dobrej nocy, pozdrawiam Was wszystkie, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 anisik ssuperowo,ze sie wybawilas.A z pracą jakoś dasz rade ;-) kto Olą sie zajmuje??? mi weekend minął na robieniu grzybów :p ehh. wczoraj bylismy na winobraniu z myszką,a wieczorem mąż mnie puscił na Budkę Suflera ;-) i było w deche :-D dzisiaj apadłam do moich licealistów zobaczyc co słychac-- wszytko Ok.:-) jak wrocilam to babci i hania spały ;-) \\ marty--niu kiedy włożyłas Lenke do spaceróki????? hania ma 5 miesiecy ale mysle,zeby ja zapakowac juz na plasko,jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie lenko podziel sie tym co robisz !!!!!!! Chociazby w mailu paziu 🌻 voltare kiedy podgladanko?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki po weekendzie !!!!! A u nas oczywiście pogoda sie zepsuła , ale może to i lepiej , bo jak jest tak ciepło to juz wogóle nie chce sie siedzieć w pracy :-) Dzisiaj tu jakos pusciutko , ale przynajmniej przez weekend były ostre dyskusje i wymiany zadań to mogłam poczytać. Prawda jest taka - nie ma sie co obażać - tylko dziewczyny piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie. Kazda tu znajdzie swoje miejsce i tyle !!!!!!! Dobra - kończe, bo nie mam o czym pisać :-) :-) Pozdrowionka i buziole dla każdej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Akasiu u mnie też grzyby się suszą, mama nazbierała bo ja to do lasu się boje ze względu na kleszcze:-( U mnie dzisiaj chłodno, a ja się źle czuje, jest mi niedobrze, mam zgage do tego czuje się jakbym miala zemdleć i serce mi kołacze:-( Ide się położyć. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko tabelka:-) Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 01.09.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............28......... ............04.09.08 Marta24/USA................25..............16........... ........ .10.09.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......20.09.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........25............ .........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............21..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............6..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka.....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka................ . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko,jakie tu pustki :-( paziu trzymaj się jeszce tylko 15tygodni :-) ja nie wiem co to zgaga,mialam moze ze dwa razy na samym koncu...bbbllle kładz sie wysoko i wcinaj mietowe tic-taci (tak robily kobity z ta przypadloscia w szpitalu) i kto mi doradzi ze spacerowka>>?? \\ eehhh.......smigam zaraz na dzialeczke papcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Niestety i tym razem czerwona malpa mi nie odpuscila i przylazla dzis rano:(:(:(:(:( No ale coz , zycie toczy sie dalej i trzeba sie wziasc w garsc i isc dalej:) W pazdzierniku czeka mnie wizyta u ginka , wiec zaczna sie przedemna wszystkie badania itd... Dobra zmieniam jeszcze date w tabelce i zmykam na zakupy spozywcze :) Wszystkie Was serdecznie sciskam i pozdrawiam i zycze udanego i milego dnia:)👄 Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 01.09.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............28......... ............04.09.08 Marta24/USA................25..............17........... ........ .07.10.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......20.09.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........25............ ........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............21..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............6..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wróciłam z pracy a zaraz śmigam na aerobik, muszę się w końcu wziąć za fraki i zacząć ćwiczyć :P Martynia to sie obraziła na dobre!!! Wracaj tu szybko :) Anisik to z niecierpliwością czekamy na zdjęcia. Pazia ja nie wiem co to jest zgaga, ale koleżanki sie ze mnie śmieją ze jak bede w ciąży to się dowiem :) Akasiu ja ci z wózkiem nie pomoge :P Marta do października niedaleko to wszystkiego się dowiesz. Voltare to chyba dzis pojedzie na usg, jak dobrze pamiętam :) Justynko u nas też zimno się zrobiło, lało w nocy aż sie obudziłam i zamykałam wszystkie okna; a teraz to słonko nawet wyszło, ale chłodno jest. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wczesniej pisalam i wyłączyli mi na chwilke prąd wiec komp mi się wyłączył😠 Akasiu ja też ci nie pomoge z wozkiem. Martynia wracaj szybciutko do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marto przykro mi że @ przylazla:-( dobrze że idziesz do gina zobaczymy co powie. Karolciu fajnie, miłych ćwiczeń zycze. A ja leżalam, troche posapalam, za szybko się zmieniła pogoda i od razu gorsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie jak już sie zmobilizowałam to aerobiku dzis \"wyjątkowo\" nie było :( ale za to wypiłam z koleżanką kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a martyn--ia to uparciuch jeden ........taki juz znak zodiaku ;-) szkoda :-( :-( :-( karolciu to się udało z cwiczkami :p voltare daj znac ! my na dzialeczce pobimbalysmy,a pogoda dosyc znosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika2327
cześc dziewczyny to ja mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętacie :) Voltare chyle czoła, strasznie sie ciesze i codziennie mysle o Tobie jak sie czujesz itd. Miałas juz usg potwierdzone?? aha i nie narzekaj na dolegliwości ciązowe, tyle czasu na nie czekałas :) Akasia jak tam dzidzia rośnie?? Pazia a co u Ciebie slychac?? Olawd filmik super, u mnie całe biuro obejrzało i zwijali sie ze smiechu :) :) :) Justynka 26 🌼 Martta 24 przykro mi ze @ znwu przyszła, ja to juz nawet nie wierze ze kiedykolwiek mialaby nie przyjsc. stymulujesz czyms?? Mam nadziejue ze sie nie gniewacie , że do as zajrzałam, podczytywalam troche ostatnio bo chciałam wiedziec co u Voltare i za namową Jadirki odezwałam sie :) POzdrawiam serdecznie mamusie i przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 martiko dzidzia rosie jak na drozdzach :-D voltare sie nie odzywa i w ogole nikt juz sie nie odzywa :-( Trinity buziaczki kochana - zmien daty w tabelce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Martiko fajnie że sie odezwalaś, u mnie wszystko dobrze:-) Ja już tez powoli zastanawiam się czy mam się odzywać, bo naprawde nie ma o czym pisać, zresztą chyba większość dziewczyn się poobrażala:-( szkoda może by było lepiej jakby ten topik zamknąć i nikt by nie miał do siebie pretensji. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wybaczcie ze nie pisze ale tak jakos wyszlo . w sobote mielismy isc na wesele a tu wczoraj meza babcia zmarla i on pojechal dzis na pogrzeb . :-( sama na wesele nie pojde - zreszta nie wypada bo jak on na pogrzeb pojechal a ja mam isc na wesele??? oj pierniczy sie wszystko , juz mi sie nic nie chce .... w piatek mam usg i tez mielismy isc razem .... a tu dupa !! :-( milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! U mnie słoneczko świeci i zaraz lecę na zakupy. Ja na pewno się nie obraziłam,muszę z rana syna do szkoły wyprawić,potem obiad,a potem pomoc w odrabianiu lekcji.Nie mówiąc o całej reszcie.Dlatego może mniej się oddzywam,ale nie zapomniałam o Was. Co do tabelki nieszczęsnej Martyn-iu WRACAJ!!!!!!!!!!!!i sie nie wygłupiaj,uparciuszku jeden smutno tu bez Ciebie. Upieramy sie przy tabelce i po co te kłótnie ,ja się wypisałam i żyje i nawet jak wy byście mnie wypisały nie była bym zła i nie rozcząsała tego . Powiem szczerze,ze teraz jakoś mi lżej i tak nie myślę jak sie do niej nie wpisuje i nie odnotowuje,ze @ przyszła po co sie dręczyć. Zapisze się jak mi się uda ,a pisać mogę i tabelka do szczęścia nie jest mi potrzebna. Martiko-super,ze się odezwałaś,szkoda,ze tak rzadko piszesz. Martt-a co u Ciebie??? Olwad,paziu-:)głaskanko po brzusiach Akasiu-🌻 Czekamy na jakieś fotki -tyle sie działo ,a zdjęcia to co???? Tryni-:) Voltare-co tak cicho /pisz nie trzymaj nas w niepewności.Buziaczki👄 Anisik-wycałuj mała i udanego dnia w pracy 4 godz.szybko zleca i beęziesz z Oleńka. Lenka-:) Dianko -jak zdrówko? Pozdrawiam wszystkie nie obecne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest dziewczyny wszystkie się już zbuntowały ???? Tryni-może jak Ty się odezwiesz to i reszta pójdzie za tobą. Ty na tym forum masz wpływ na wszystkich jesteś tu lubiana i ceniona. Pisz częściej🌻 Kseniu-co tak skrutowo?napisz co u Was? Martiko-niestety ja w tym temacie Ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka:) O i widzę, że się \"lekutko\" ruszyło;) Wczoraj nie pisałam, bo nie zdążyłam - zaraz po pracy pojechaliśmy do kliniki na podglądanki;) A wróciliśmy późno w nocy - nawet już kompa nie miałam siły włączyć. Jest jeden mały bąbel:D Teraz jak już zobaczyłam jaki jest bosko wieeelki - całe 10mm pęcherzyka ciążowego:P - to wreszcie uwierzyłam:D Za 2 tygodnie jadę posłuchać serduszka;) martika - fajnie, że zajrzałaś:) No co Ty ja nie narzekam na żadne dolegliwości - nawet jak o czymś wspominam to tylko z radości, że to od mojego małego Skarbeczka znak, że tam jest i że sobie rośnie:D Zresztą ja tam nie mam żadnych dolegliwości :P - tylko brzuchal troszkę ciągnie i chce mi się ciągle spać - ale to pikuś! Żadnych mdłości, latania do wc - żyć nie umierać - a najbardziej mi się podoba, że nie ma @ i latania z \"pieluchą\":P Na pytanie o pco niestety Ci nie odpowiem - poza przeciągającymi się @ to jakoś nie potrafię spamiętać tych wszystkich odchyleń hormonalnych, które za co odpowiada... akasia - mój mąż był na grzybach i znalazł tylko 4:P U nas taka susza, że w lesie pustki - nawet w naszym \"pewnym miejscu\";) K. planuje ponowny wypad na sobotę, ale chyba kicha z tego będzie, bo deszczu ani widu ani słychu:P Na spacerówkach póki co się nie znam, ale mój brachol wsadził do takiego pojazdu swojego brzdąca w 6 miesiącu. pazia - Ty nawet nie próbuj się obrażać! :P Czekaj - za jakiś czas pójdę na L4, to częściej będę tutaj zaglądać, ale póki co wracam z pracy dopiero w okolicach 16:00 i dlatego, jak uda mi się tutaj wpaść to już mało kto jest. kseniu - dzięki:) - zaglądaj częściej 🌻 Buziaczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×