Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Lenko - dziekuje za zaproszenie na NK , wkońcu mogłam zobaczyc jak wyglądasz - pozdrawiam :-) Tak Voltare - byłam na urlopi i temu nie pisałam Ostatnio nie mam jak pisac , moe uda mi się jutro cos więcej. Pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i przepraszem , ze nie pisze do kazdej z osobna - ale jeszce nie zdążyłam nadrobić zaległości. Tzn. przejzałam wszystko na szybciocha , ale .... , nie chce niczego pokrecić a tak napewno by sie stało. Akasiu - najważniejsze, ze wyjazd i odpoczynek sie udał :-) Marta 24 - ja nie dostałam fotek od Ciebi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa:-( Lenko ja wczoraj twoich zdjęć nie widziałam na nk, dopiero ja Justynka napisala to weszłam i są ,teraz obejrzałam i powiem ci że naprawde ślicznie wyglądasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!!!!!!!! Fajnie ze zdjecia sie podobaja:):):) Justynko niewiem czemu nie doszly zdjecia do Ciebie::(:(:(:chyba ze mam zly adres emailowy...jak cos to podaj mi adres i ja jeszcze raz wysle:) Ide po kawke i sniadanko, milego dnia zycze i do pozniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no ja też wcześniej nie widziałam zdjeć Lenki na nk, ale dzis już widzę i są super, pięknie wyglądasz :) Marta - dziekuję za zdjecia, super fryzurka :) a te dzieciaki słodkie. Akasiu, no to mieliście podróż, ważne że całość się udała i jesteście zadowoleni, hotelu w Tunezji nikomu nie będę polecać, bo nie warto tam jechać; podobno do Tunezji to tylko 4* lub wyzej, my byliśmy w 3*, nic specjalnego dlatego już tam nigdy nie pojedziemy. A byliśmy z Sun&Fun Holidays. Martyniu - o salsie nie doczytałam, super, z mężem będziesz chodzić??? Czy to element rehabilitacji? :D Justynko - no i wybraliście się gdzieś w urlop? Paziu, brzuszek coraz większy to i pewnie kłopoty z ułozeniem sie do snu, ale jak mówią śpij póki możesz :) Voltare, a robiłaś test, tak od picu żeby 2 kreski zobaczyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze najwazniejszy byl sam wyjazd oczywiscie --udany...a moze ja zbyt szczegolowo opisuje,,,,hhehhh dajcie mi lenke na nk paziu ja mam butelki prawie wszytskich firm :p bo ta moja mala maruda wybrzydzala i zadna jej cycka nie przypominala....a chodzi glownie o smocek bo to on wiedzie tu prym ...polecam ergonomicza butelke canpol babies LOVI z ergonomicznym smoczkiem,dziecko ładnie zasysa jak cycusia 🌻 http://lovicanpol.com/lovi_pl/lovi_pl.html na poczatek 150ml ok.4 miesiaca wieksze. jak na poczatek kup sobie trzy sztuki butelek,a zobaczysz jak sie sytuacja rozwinie,zawsze mozna dokupic. no wlasnie krolciu wolalabym wiedziec jaka nazwa hotelu,zeby sie na niego nie nabrac w przyszlosci. .................................................................................... hania ogolnie miala dobry apetyt o dziwo,swieze powietrze dobrze jej sluzy.Chodzilismy do lasu na grzyby :Lp .................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Akasiu więc kupie canpolu, nawet na allegro nie musze zamawiać bo w rosmanie takie widziałam. Jak będe to kupie i już. Karolciu mi się podobalo w Tunezji, moze dlatego ze cieplo, ciepłe morze a mi wiele do szczęścia nie potrzeba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, mnie też sie podobało :) ja tylko napisałam że nigdy do tego hotelu już nie pojedziemy, a do tunezji za parę lat napewno :) podobno na topie teraz miasto Hamamet dzielnica Jasmin - jakaś nowa, turystyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Karolciu to ja źle cię zrozumiałam:-) Też slyszalam o jasmin podobno plaże czyściutkie i wogóle ładnie:-) moze też się kiedys wybierzemy, jeszcze moglabym lecieć na djerbe ciekawe jak tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamm:) akasiu to współczuje podrózy my jechalisamy w jedna stronę do kołobrzegu 450 km i moja obudziła się dopiero 50 km przed kołobrzegiem to samo było w drodze powrotnej- lenka uwieobia jezdzic całą podróz przesypia slatego tyle podrózujemy marta-sliczne zdjecia:) paziu ja tez mam butelki wielu firm nie polecam aventu(piszczą) i lovi(campolu)-w lovi smoczki sie wciagają polecam zaś fisher price i tomee tipi dzis byłam na rehabilitacji jakies tam lampy lasery- nuda no ale jak ma pomoc... a co do salsy to jest to salsa tylko dla kobiet;( ale jeszcze nie zaczełam bo teraz mam na głowie rehbilitacje miałam napisac wiecej ale mała płacze bo dzis od 7 rano nie zmruzyła jeszcze oka i chyba jest zmęczona a przez to marudna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha imie Pola mi sie podoba:) kiedyś jak byłam panną to tez o nim myslałam bo pasowało mi do mojego panieńskiego nazwiska(jakie to macie na klasie);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kurcze i bądż tu człowieku mądry;-) z tymi butelkami, zaczne od tych tańszych albo kupie po 1 butelce z 2 firm-sama niewiem. A co do imienia Pola to mi się kojaży z tym filmem o dziewczynce i papudze. Osobiście nie znam żadnej Poli i u mnie raczej by nie przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie poszła spać bawi się nową zabawką od babci:) dzis pobiła rekord odkad się urodziła wstała o 7 i do tej pory nie zmrużyła oka;) paziu ja naprawde polecam fishera nie są drogie duza kosztuje ok 18-19 zł a smoczki potem tez są dosć tanie bo dwa po 9 zł, oraz tomi tipi sa już drozsze ale naprawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Ale miałam dzisiaj śpiący dzień - całe popołudnie po przyjściu z pracy przespałam - już w pracy łamało mnie jak nieszczęście - już nie wiedziałam co ze sobą zrobić, za to teraz czuję się jak nowo narodzona;) paziu - \"na oko\" zestaw wydaje się całkiem całkiem, ale chętnie razem z Tobą poczekam na opinię naszych mamuś;) martyniu - Twoja Lenka to w podróży taka sama jak mój chrześniak - zasypia w domu, a budzi się już na miejscu:D Złote dziecko - chciałabym, żeby moje kiedyś tak znosiło podróże;) karolcia - nie robiłam w końcu tego zwykłego testu, bo ostattnio tak wycyrklowałam z kasą w aptece, że kupiłam zestaw luteiny i duphastonu i zostało mi 2,50zł:O a drugi raz już mi się lecieć nie chciało - póki co ta podwójna beta mnie przekonała, ale w sumie chyba i tak się nie oprę temu, żeby zobaczyć te dwie krechy i pstryknąć im jakąś fotkę:P Po następnej wizycie pójdę pewnie z jakimiś receptami do apteki to się zaopatrzę:P zmykam na \"na wspólnej\":P Buziaczki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słonka Ja dziś jestem bardzo zmęczona. Cężki dzień miałam w pracy.. Potem całą masę spraw do załatwienia. Na szczęście wszystko pozytywnie... Trochę mnie tylko boli głowa teraz i nie mogę się za bardzo skoncentrować. Dziękuję Wam za miłe słowa ;-) Życzę dobrej nocki. Ps. Ja nie byłam jeszcze w Tunezji.. jak dotąd wogóle mało podróżowałam. To nie jestem w temacie. A już o buteleczkach i innych akcesoriach dla maluszków to wiem tyle co nic.... jak będzie trzeba to mam nadzeję że też mi podpowiecie co i jak..;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz sie wypowiadam paziu zestaw jak najbardziej sie opłaca ja za samą duża butelkę płaciłam 19 zł za smoczki na wymiane dwa po 9 ,99 zł a smoczek do ssania kosztuje 6 zł ale jest do dupy ma tak smieszny kształt i takie kółeczko na srodku ze lenka go wciagała ustami do środka i było duzo smiechu , ale poza smoczkami i tak mysle ze sie opłaca no i butelki są super, zapomniałam ci jeszcze napisac ze mam tez butelki Dr Brown\'s ale teraz ich juz nie uzywam wiec mi wyleciało z głowy. Jak Lenka sie urodziła to były one nie zastapione gdyz mają w srodku specjalną rurę z korkowym kółkiem co działa antykolkowo i faktycznie moje dziecko po butelkach nie bekało bo chyba nie łykało powietRZa, drugą zaleta jest to ze smoczki mają bardzo małe dziurki i smoczek nr 1(od 1 miesiaca) był super bo po innych się krztusiła, no a wadą jest to ze kolejne smoczki(po 3 m-cu i po 6-m-cu) maja niewiele większe dziurki i smoczek po 6-tym odpowiada mniej wiecej wilekości dziurek u smoczków iincyh butelek po 2m-cu. Mam nadzieje ze mnie zrozumiłaś ;) volatre to dobrze ze nie zasnęłas w pracy ja wogóle nie miałam sennych objawów;) Lenka nie przepracowuj sie za mocno:) dla reszty po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lovi tylko raz nam sie wciagnela |:p ale przynajmniej to jedyny smoczek jaki zasysa :L tommy tippi tez sa ok.,ale fishera,nuka,i innych antykolkowych nie chce w ogole ciagnac! wsadza do buzi smoczek i go mietoli jak chrupka kukyrydzianego,,nawet jak byla glodna a musialam jej podawac nutramigen (to lecznicze mleko) to tylko łyzeczka,albo z lovi.Moze moja hanka jest po prostu malym cycem,zreszta w szpitalu uznali ja za cycomaniaka.Tak samo jest ze smoczkami uspokajajacymi,,nie chce ich i juz.Probowalam wielokrotnie (zeby zasypiala),ale nie podoba sie i koniec . Jesli paziu,nie bedziesz karmila naturalnie to posluchaj rad martyn--i z pewnoscia jest doswiadczona i fachowo zorientowana :-D dzieki karolciu :-) :-) :-) ....................................................................................... mąz zostawał z hania,a ja smigałam na rowerku wodnym i nawet (w koncu !) opaliłam nogi :-) a wieczorami chodziłam na strzelnice i celowałam z wiatrówki -- uwielbiam to zajęcie.Kupie sobie wiatrowe jak tylko bedziemy mieli domek :p Bylismy równiez na kilku wycieczkach m.in do miedzyrzeckiego zamku i do sanktuarium w Rokitnie. .......................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s marty--niu ja byłam takim dzieckiem (od ukonczenia 6-miesiaca),ze w ogóle nie spałam w dzien ;-) nawet jak byłam przedszkolakiem,po prostu od pol roczku zaprzestałam drzemek dziennych.Oj....ta mama się ze mna miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj akasiu nie strasz mnie, mam nadzieje ze to był jednorazowy incydent no to fajnie sobie wypoczełas a co z nasyzm spotkaniem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiękuje dziewczyny za rady:-) Martyniu ja o butelkach brownsa slyszałam ale koleżanka stwierdzila żebym nie kupowala drogich butelek i się zakręciłam. Tego zestawu chyba nie będe kupowala bo po co mi az 4 butelki (i jeszcze niewiadomo czy bedzie chcial z nich pić) kupie 1 lub 2 buteleczki brownsa lub tommee tippee. A czym się rozni szeroka od wąskiej? która najlepsza na początek (wychodze z zalożenia że bedę karmiła przynajmniej na początku naturalnie)? Voltare to już ci się zaczynają dni senności ale to przechodzi - przynajmniej u mnie po m-cu już raczej nie spalam w dzień. Akasiu zazdroszzce tych rowerkow jak ja bym sobie jakieś sporty pouprawiala:-) ale jeszcze troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie paziu kup 2-3 sztuki butelek,a pozniej sama zobaczysz jak bedziesz karmila malucha. marty--niu za spotkaniem jestem w dalszym ciagu za !! 4pazdziernika mamy wesele,teraz przygotowuje sie do chrzcin...mam nadzieje,ze uda sie zorganizowac na ok.21 wrzesnia.wczoraj bylam w restauracji dowiedziec sie o ceny, szafowej nie bylo....to jest restauracja przy kosciele...bardzo przytulna. podalam juz po raz trzeci hani jabłko i dalej jest nieciekawie.Chyba z owocami musze poczekac jeszcze z miesiac.Dwie noce znow po nim stekala no i oczywiscie stan podgoraczkowy,,, ................................................................................... mojemu mezowi zebralo sie na amory,ale nie wiedzialam,ze jest taki lekkomyslny.Mimo moich ostrzezen.Po fakcie oczywiscie twierdzil,ze tak nas kocha,ze moglby juz miec drugie dziecko.Dopiero jak mu wytlumaczylam grozne skutki zajscia w ciaze teraz to sie ocknal! tym bardziej,ze jak mialaby to byc podobna ciaza to kto by hanie nosil??oj...z tymi facetami. MÓWIE,wam dziewczyny,trzeba samej wszystkiego pilnowac ;-) cały tydzien mialam stresa.Zastanawiajac sie co robic.Oczywiscie zrobilam juz test ciazowy (wczoraj minelo ponad dwa tygodnie)i po raz pierwszy cieszylam sie z negatywu ! uuffff. ale wiecej tego bledu nie popelnie. Ogolnie bawlismy sie super,odpoczelam. Wracalismy w niedziele do domku,a w poniedzialek w nocy wyruszalismy juz nad morze............ ....................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu chyba nie ma róznicy w wąskich czy szerokich ja z brown,sa miałam wąskie bo poprostuy są wygodniejsze w trzymaniu;) akasiu oj oj;) to faktycznie byłoby za szybko po cesarce ale dobrze ze sprawa juz się wyjasniła hihi;)a kiedy planujecie drugie my za ok 1,5-2 lata;) o to wesele tuz tuz tez bym poszalała na jakimś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Wkońcu mam czas aby cos więcej napisać :-) :-) , ale widze , że ostatnio tu tematy butelkowe itp . o czym ja wogóle nie mam zielonego pojecia więc sie nie wypowiadam. Jak przyjedzie czas ( pewnie nieprędko ... ) to będe sie zastanawic , czytac , pytać :-) :-) Karolciu - niegdzie konkretnie nie byliśmy. Tzn. bylismy na 3 dni nad pobliskim jeziorem. Było nawet fajnie, aczkolowiek żadna to egzotyczna wycieczka więc nie ma o czym opowiadać. Pozatym sierpień jest juz taki , niezafajny jeżeli chodzi o pogodę - tzn. wieczory są juz zimne.... A reszte urlopu - to co - spanie, sprzątanie i tak jakoś przeleciało. Martusiu - przepraszam Cie bardzo za zamięszanie , dostałam fotki od Ciebie tylko ja tak jakoś żadko zagladam na gmaila, raczej czesciej kozystam ze skrzynki na o2. Bardzo ładnie wygladasz i fryzurka super !!! :-) Voltare - jak tam dziś samopoczucie ???? Ja jakoś nadal nie moge uwierzyć , ze jestes w ciazy... . Ale super , cieszę sie strasznie. Paziu - a u Ciebie jak z samopoczuciem , czas tak szybko leci - juz niedługo synuś bedzie z Wami. Lenka_27 - nie powinnas sie smucić , ze tabelka została zmieniona. Prawda jest tak , ze ponad połowa dziewczyn z tej tabelki juz od kilku miesiecy sie na forum wogóle nie odzywa. Przyznam szczerze , ze ja juz od dawna tez myślałam o zaktualizowaniu tabeli - ale bałam sie reakcji pozostałych osób, ze zostanie to źle odebrane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu to mąż pofiglował;-) moj to kategorycznie mówi że drugiego dziecka nie chce:-( ale pocieszam się że może za 2,3 lata mu sie zmieni. Justynko dziękuje, u mnie jak narazie wszystko dobrze i tak szczerze zaczynam odliczać już tygodnie do końca, chcialabym żeby był grudzień ale nie dlatego że w ciąży już mi się nie chce być tylko dlatego że ja się ciągle martwie o mojego malca.... Wczoraj moja mama znalazla mój album jak byłam mala( nie taki ze zdjeciami tylko taki co się wpisuje samemu) i tak nam sie spodobalo ze dzisiaj z mężem kupiliśmy Adriankowi, będzie to super pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Ja znów wpadłam do domu na chwilkę i zaraz uciekam spowrotem do pracki. Cóż tak już mam. Co do tabelki to żeby dłużej nie roztrząsać.. Proszę nie bądźcie za bardzo porządkowe... ;-) Wiem, że nie tylko ja zachowuję się tak że nie wypowiadam się na forum ale czytam co u Was słychać i zaglądam. Czasem poprostu nie mam siły napisać czegokolwiek. To dołujące jak czeka się tak długo na efekt w postaci maleństwa......... ja w związku z tym miewam humory i odbija się to na moim stanie emocjonalnym.... Wielu lekarzy otrzega przed depresją z tego powodu. Ja nawet leczyłam się z tego smutku trochę.. Wpadłam wtedy w totalny dół i rozżalenie. Pozatym dlaczego mamy wyrzucać dziewczynki, które sie zapisały do naszego forum? Może je czytają? I kiedyś się jeszcze odezwą. Wiem, że zdania wśród Was są podzielone, ale mnie się to nie spodobało.. był taki czas że myślałam że nic już nie napiszę, poprostu nie zdołam.. przeczekałam i jestem. Nie wiem na jak długo znów aktywnie.. takie stany bowiem wracają- jestem wtedy wycofana i nie chętna. Nikt i nic nie zachęci mnie do zbudowania jednego zdania... Ale czy przez to wykluczycie mnie z towarzystwa? Wydaje mi się że takim osobom właśnie trzeba pomagać... może nawet więcej mieć do nich cierpliwości. To jednak tylko moja opinia i już więcej o tym nie piszę. Mam nadzieję że xxmadziarkaxx odezwie się jeszcze jak poprawi jej się samopoczucie... Nie oczekuję komentarzy na ten temat... tylko maleńkiego, drobnutkiego przemyślenia... Naprawdę pragnę dziecka.. od zawsze... odkąd tylko skończyłam 20 lat. DLACZEGO MNIE TO SPOTKAŁO? I CZY KTOŚ MI WRESZCIE POMOŻE? CZY KIEDYKOLWIEK MI SIĘ UDA POCZUĆ NOWE ŻYCIE POD SERCEM? ..... jest mi z tym ciężko, ale tutaj wiem że nie jestem z tym zupełnie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lenka
to może zamiast wydawac kase na niepotrzne jak widac leczenie, zacznij zbierać na in vitro? wex przykład z Voltare...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nie obecności!!!! Miałam problemy z programem,nie wysyłało mi napisanych wiadomości i ciągle wyskakiwał błąd.Ale już po problemie. Co do pracy nadal szukam,a ze sklepu dadzą mi znać niebawem. Ale się rozpisałyście,ale to dobrze i widzę,że Lenka dołączyła z powrotem do naszego grona.Bardzo mnie to cieszy i dziękuje za zaproszenie na Nk. Dzięki temu można sie zobaczyć,ślicznie wyglądasz i dużo zdrówka dla mamy.:) Akasiu-witaj ,no z tego co przeczytałam to był wyjazd z przygodami,ale najważniejsze,ze wypoczęliście .Ja szczerze mówiąc tez popływała bym sobie na rowerku,co do strzelania ciekawe czy by mi sie spodobało??;mojemu synusiowi i mężulkowi na pewno!!...hi hi -Pytałaś gdzie moje dziecko chodzi wędkować -u nas za kopalnia jest piękny staw i tam chodzą z kolegami i łowią.Potem rybki wracają z powrotem do wody,choć ostatnio złowili 11 sztuk i dali jakiemuś panu ,który łowił obok nich. -Teraz trochę zajęć przed tobą chrzciny ,weselisko-super! My wybieramy się 18 października i szczerze się cieszę,bo dawno już nie balowałam. Całuski dla Haneczki👄 paziu-ja Ci nie doradzę co do wyboru butelek,ale masz tu cudowne doradczynie.Głaskanko po brzusiu A taki album to super pamiątka i super pomysł:) voltare-no to widzę pierwsze objawy się pojawiają szybciutko ze zdwojona siła mam takie przeczucie. Zrób teścik i wyślij foteczke 2 pięknych krech.Buziole👄 Justynko-🌻Martt🌻[Tryni🌻karolcia🌻Marta24🌻 xxmadziaraxx-wpisuj się do tabelki,a pisać zawsze o czymś można nawet o głupotkach.Wracaj do nas!!!!!!! Zmykam zaraz Misiek wraca ze szkoły do następnego całuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Ja już po pracy:) Dzisiaj był całkiem sympatyczny dzień - ani zasypiania ani nic:D jadira - co do \"podwójnego przeczucia\" to już mówiłam nie mam nic przeciwko;) Jeszcze tylko kilka dni i się dowiem;) a koło mnie w rzece są pstrągi, ale ja jakoś nie miałabym sumienia, żeby je po złowieniu mordować:O No już taka jestem, że jak jakiś stwór tak na mnie patrzy swoimi ślepkami, to nie potrafiłabym mu zrobić krzywdy - pewnie też wypuszczałabym wszystkie z powrotem;) \"do lenka\" - żadne leczenie nie jest niepotrzebne - czasem efekt jest natychmiastowy, a czasem nie ma go wcale - jak się samemu nie spróbuje to nigdy nie będzie wiadomo - ja też dopiero po blisko 7 latach zdecydowałam się na IFV - teraz wiem, że taką decyzję mogliśmy podjąć duuuużo szybciej, ale cały czas wierzyłam, że się uda bez tego...:) Lenka - ja chwilami też byłam już na skraju wyczerpania psychicznego - a już po dwóch IUI zakończonych porażką - przestałam wierzyć w to, że może się udać. Ale wiem, że zamykanie się w sobie do niczego dobrego mnie nie doprowadziło - po prostu - jak mogłam pobeczeć i wyżalić się na forum, to dałam upust emocjom i było lżej, a jak próbowałam dusić wszystko w sobie to było dużo gorzej - a na dodatek jeszcze stawałam się nieznośna w domu:P Zostań tutaj z nami i pisz - nawet o pierdołach;) - jakoś wspólnie łatwiej jest podejmować jakieś konkretne decyzje;) akasia - no to omal Hani rodzeństwa nie zmajstrowaliście:D Ciekawe jak to będzie u nas:P Kiedyś mi jedna babka wywróżyła, że fakt, że będą problemy z dzidzią, ale potem będą szybko jedno po drugim - najpierw dziewczynka, potem chłopczyk. I teraz tak: ja dwójeczkę bym chciała, ale jeżeli nie będzie bliźniaków, to na pewno o drugie nie będziemy starać się od razu, tylko przynajmniej za 1-2lata. Ciekawe czy się sprawdzi:P:P:P Bo jeżeli ma być tak jak ona powiedziała, to albo będą bliźniaki, albo wpadka:P Na pewno nie skutek natychmiastowych starań:P Może i dobrze:D pazia - ja też chcę taki albumik kupić i prowadzić. Chciałam kupić dla mojego chrześniaka jako dodatek do prezentu, ale ostatecznie miałam kilka takich w rękach, a tam były takie szczegóły jak \"pierwszy kopniak\" w brzuchalu, nazwisko położnej itp, a ja nie wiedziałam, czy bratowa takie coś spisywała, a nie chciałam, żeby album leżał potem niewypełniony w szufladzie i ostatecznie nie kupiłam. Ale dla swojego malucha na pewno kupię:) Justynka - nawet taki 3-dniowy wyjazd na jezioro pozwala się odprężyć i oderwać od codziennych obowiązków:) Ja też jeszcze nie do końca wierzę, że się udało:D Może jak wreszcie zobaczę na USG coś większego od ziarenka maku to uwierzę tak całkiem;) po 🌻 dla całej reszty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×