Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Lenko nie zamykaj się w sobie, ja wiem że to straszne i ogromnie boli nie zachodzić ale nie możesz tego tłumić w sobie, chociaż powiem ci że niewiem co mam ci napisać, jak pocieszyć, bo wiem że chyba żadne słowa nie pomogą, kurcze może nie staralam sie tyle lat co ty sie starasz ale wierz mi że ja o moich niepowodzeniach wcale nie zapomnialam i dokładnie pamiętam co przeżywalam mimo że już mam to za sobą. To jest przykre...:-( i wspołczuje z calego serca każdej kobiecie co ma taki problem i nie życze tego najgorszemu wrogowi. Jadirko ja trzymam kciuki żeby praca wypalila:-) Voltare fajne są też albumy osobno do ciąży ja się zagapiłam i nie kupiłam ale albumik dziecka fajny i polecam bo sama moge sobie o sobie poczytać i wiem jaką miałam stópke w 3 m-cu a ile ważyłam w 7 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam z pracy ufff... kolejny ciężki dzień. No i kiedy ja bym dziecko wychowywała ;-) heh.. może to jeszcze nie czas..... \"do lenki\" wiesz.. tak sobie pomyślałam, że masz rację chyba czas zacząć odkładać na Invitro.... Paziulku Ty się mną nie przejmuj wcale... myśl o najprzyjemniejszych z przyjemnych rzeczy..;-) Idę szybko zrobię jakąś kolacje, bo jednak odrobinę się przegłodziłam. Ale za to ile przygód dziś mialam ..ho,ho.. ps. nawet paliwa mi w końcu zabrakło w baku i musieli mi dobrzy ludzie dowieżć na miejsce postoju ;-) ściwskam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jeju znowu temat tej tabelki, bez obrazy ale rozstrzasa sie o niej jakby ona na tym forum miała jakies ogromne znaczenie, tak zdecydowałysmy i tyle uwazam ze nie ma co w kołko o tym pisac bo to staje sie nudne , taka decyzje podjełysmy zaznaczajac i przepraszając z góry, a ja dokonałam zmiany i BARDZO SIE CIESZĘ ze tak postapiłam bo przyjamniej Lenko wróciłas do nas!!!!a teskniłysmy za Tobą i jesli dzieki temu ze to taK cię poruszyło jestes z nami znowu to jestem z siebie dumna ze zrobiłam porządek z tabelką, poza tym jak juz ktos wspomniał jak ktos miesiacami nie pisze a ma czas na czytanie to chyba dziwne czy nie? dobra koniec tematu, ja dzis nie wyspana odkąd wrocilismy z wczasów mała wstaje o 4 rano na jedzenie a potem godzine musi sobie jeszcze poraczkowac uff na szczescie w dzien spi juz normalnie paziu nie martw sie na pewno mąz jak zobaczy synka to zapragnie jeszcze córeczki LEnka ja na Twoim miejscu podeszłabym do invitro wiem jednak ze to są duze koszty a u nas w tym chorym kraju nie jest to refundowane, nie dobrze mi sie robi czasami... jadirko witaj kochana:) justynko ja tez nie lbuie wyjezdxac w sierpniu ranki zimne wieczory tez no ale w tym roku tak wyszło, ale w sumie było barfzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 Lenko to rzeczywiscie trafilas na dobrych ludzi,ze Ci paliwko przywiezli ;-) zgadzam sie z Voltare -- pisz nawet o pierdołach ! Ja pomimo moich krotkich 3-letnich stran tez przechodzilam rozne fazy i doskonale je pamietam,a brak sily na pisanie oznacza szybko depresję.Kochana napewno bedziesz cudowna mama i czas wtedy na wychowanie tez sie znajdzie :-) mysle,ze powinnas jeszcze sprobowac gonalu.Moze w polaczeniu z innymi lekami?? Poeciesze Cie ze duzo dziewczyn nie miesiaczkujacych zachodzi :-D tylko to cieżka praca! i mnostwo cierpliwosci Jadiro -- nie wiedziałam,ze za kopalnia jest staw.Fajnie,ze misiek ma zajęcie.Strzelanie napewno by Ci sie spodobało :-) wymaga precyzji i skupienia,,czyli prawie tak jak przy robieniu paznokci :p Paziu album to rewelacyjna sprawa.Ja osobiscie takiego nie mialam,ale moj brat posiadal.Teraz az miło poczytac.Kupilam hani takowy,bo niestety nikt nie wpadł na to zeby mi sprezentowac./ Karolcia jak w szkole? Voltare,a moze wrozka sie pomylila i bedzie trojecza ? hhhiiiihhii.... pomalu musze szykowac lekacje na praktyki,a mam taki beznadziejny przedmiot : sysytemy operacyjne,,,,,,,bbbbbbbbeeeellllllleeeeeeeee wczoraj bylam z hanulka i mezusiem na grzybach w lesie,oczywiscie sosnowym (bez kleszczy)-podobno sosny wydzielaja fitoncydy,ktore maja wlasciwosci odkazajace i bakteriobojcze (w promieniu 5m od sosny nie ma bakterii).Teraz te grzybby musze zaprawic :-( a to juz mi sie nie usmiecha,w dodatku nie moge ich jesc ;-( aaaaaa......wesele,chrzciny,no i tak jak mowilam mamy to wieksze mieszkanie.Tylko za remont nie mozemy sie zabrac :p ale juz nie długo...wiec z tym tez jest urwanie głowy. .............................................. z jeziorka zrobilismy sobie wypad rekreacyjny pociagiem (!) do gorzowa :-) ojj...mycha ładnie spała w szynobusie a my podziwialismy widoczki.A wycieczka byla ot tak z nudow w brzydka pogode,fajowo :-) ............................................... \\ spylam bo za dlugo przesiaduje na kompie a chatka zarasta brudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Martyniu to Lenka wstaje razem z kurami- może jej przejdzie. Akasiu faktycznie teamat nie ciekawy, co do albumu my też kupiliśmy sobie bo jak mam czekać aż ktoś mi kupi to się bym raczej nie doczekala. Zresztą ja wszystko sama wole kupić i nie czekać na prezenty. Co do wrożki to ja kiedyś pisalam tutaj ze mojej mamie wrożka wywróżyla że bedziemy z meżem długo się starać o dziecko ale się uda a to jeszcze było przed naszym ślubem więc coś w tym jest. Ja osobiście nigdy u wrożki nie byłam ale podczas staran mialam ochote się wybrać jakoś tak wyszlo ze wkoncu nie poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Lenko ja też jestem zdania tego co martynia, przynajmniej do nas wrocilaś. A wczoraj jeszcze tak myślalam o Sysi, ciekawe co u niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu LEnka wstaje alepo godzinie raczkowania idzie spac i spi do 8:) chociaz tyle, pozniej znowu idzie spac ok 10:) ja tez mam atki album kupiłam sobie sama i od mamy dostałam drugi ale uzupełniam tylko jeden:) akaiu popieram beznadizejmy przedmiot, ja wogóle jak mysle o pracy to mi sie odechciewa za dwa miesiace konczy mi sie wychowawczy ale przełuzam tylko nie wime do kiedy chyba do sierpnia przyszłego roku, zawsz twardo mowiłam ze nie bed ebrała bepzłatnego przy tylu krdytach ale jak cżłowiek patrzy na taki skarb który na twoj widok krztusi sie ze smiechu to nie moze oddac go w obce ręce;)mimo tego ze czasem jest nieznosny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka--zycze wam milego dnia!!!! wlasnie wrocilam od cioci z wielka micha malinek i zabieram sie za soczek - mniam Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 01.09.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............28......... ............04.09.08 Marta24/USA................25..............16........... ........ .10.09.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......20.09.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........23............ .........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............21..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............6..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka.....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka................ . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) akasiu fajny przedmiot :) mojemu meżowi by się spodobał, nie martw się szybko ci zleci ta praktyka :) ja też sie pocieszam że szybko mi zleci do kolejnych wakacji :P a w szkole w porządku, narazie wszystko poznaje, dzieci ok, nie jest źle. Martyniu, a jak sie czujesz po rehabilitacji, jest jakaś poprawa? Masz racje, ja to bym chciała z dzieckiem z rok posiedzieć w domu, jak będzie to nikt nie wie, chociaż u mnie jest plusem ze nie pracuje (przynajmniej teoretycznie) 40 godzin w tygodniu, to byłoby łatwiej wrócić. Paziu, fajny taki album, jest tam chyba miejsce na odcisk stopki i inne super pomysły, jak sie potem ogląda to aż miło :) Lenko, a ja cię rozumiem co do tabelki, ja też jakiś czas temu musiałam zrobic sobie przerwę, nie odzywałam się, niekiedy tylko czytałam; też zrobiłoby mi się smutno jakby mnie już w tabeli nie było; ale nie ma co rozstrząsać, wpisałaś się spowrotem i luz :) Ola, ja też mam malinki, tyle że kupione, będę robić sernik na zimno to powrzucam :) Jadirko, ja też wrzucałam rybki do jeziora jak w tym roku łowiłam na mazurach; po pierwsze były za małe by je zabijać, po drugie nie było chcętnych by to zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach no i tabelka :( Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 01.09.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............29......... ............28.09.08 Marta24/USA................25..............16........... ........ .10.09.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......20.09.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........23............ .........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............21..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............6..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka.....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka................ . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) U nas dzis kolejny upalny dzien....ufffff juz mam dosc tych upalow , siedze w domu z wlaczona klimatyzacja i sie chlodze:):) Zaraz zabieram sie za smazenie plackow ziemniaczanych , a na popoludniu mam do pracy, jutro i w niedziele rowniez pracuje buuuuuu:(:(:(:(:( a tak mi sie nie chce:( No nic , nie marudze juz i zycze Wam milego i udanego dnia i dla wszystkich przesylam po🌻 i po👄 , do uslyszenia nastepnym razem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu 🌼 nowy cykl, nowa nadzieja. Marto u ciebie to chyba rano dopiero:-D Martyniu to Lenka tak ma jak ja;-) budze się o 4 i zasypiam o 6-śpie do 9. A ja wróciłam ze sklepu, kupiłam sobie spodnie na zmiane bo mam tylko 2 pary noi dzla dzidka sweterek😠 kiedy ja mu to założe dobrze że mam rozmiary różne. I ciągle sobie obiecuje ze już koniec z ciuszkami a i tak coś kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd a jak wogóle się czujesz? Niedlugo masz wizyte i pewnie się dowiesz jaka płeć??? A Voltare pewnie spi padnięta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu u mnie jest dopiero 11:26 przed poludniem:) A Ty szalejesz widze z ciuszkami, juz ja sie nie moge doczekac kiedy ja tak bede mogla szalec:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie znów nie wiem co pisać... ?! Jestem zszokowana tym co przeczytałam wyżej. Mam nadzieję, że zcierpicie kilka słów komentarza. Zawsze raziło mnie nie liczenie się z cudzymi uczuciami. Ale tutaj też mam tego doznawać i obserwować ??? Kobietki nie czyńcie drugiemu tego co Wam nie miłe... proszę. ... i wcale nie wróciłam dlatego, że zostałam usunięta z tabeli... Jejku.. A sugerowanie, że dziwnym jest czytanie, ale nie pisanie jednocześnie z Wami (rozumiem że uważacie to za chaniebne kłamstwo) jest conajmniej przykre. (????!) Otóż tak to jest. Czytam, a nie chce mi się nic pisać... Kurcze dziewczyny co z Wami ? Aha.. może powinnam to przemilczeć. Przepraszam jeśli za bardzo swoim wpisem kogoś dotknęłam. Hm.. Nie będę się też juz za często wypowiadać. Ale będę czytać. Pozdrawiam. Zupełnie NIEPORZĄDKOWA, NADAL NIEPŁODNA i zła.. Wasza Lenka z tabelki, na którą wpisała sie sama i sama wolałaby się wypisać. Z góry dziękuję za uszanowanie mojej prośby. ech.... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto doczekasz się z całą pewnością i zobaczysz ze takie kupowanie to prawie jak choroba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już dajmy spokój z tą tabelką, wiem że niektórym dziewczyną zrobiło się przykro ale nikt tego nie zrobił dlatego że się kogoś nie lubi tylko żeby był porządek. To tylko tabelka i zawsze można się dopisać, lenko nie obrażaj się i ja bardzo chce żebyś pisała z nami i wogóle żeby było jak dawniej. Ja tęsknie za dziewczynami które były z nami od początku i nie raz o nich myśle i mam nadzieje że dziewczyny wrócą :-) ale przeciez nikt nikogo do tego nie zmusi. I Lenko nie pisz o sobie ze jesteś bezpłodna bo to osoba która nigdy nie zajdzie w ciąże a u ciebie tego nie stwierdzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam źle przeczytałam o tej bezplodności:-( nieplodność to się zgodze ale bezpłodność NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co prawda późno ,ale zawsze coś po bazgrolę. Lenko-skarbie,ja też rozumię ze mogło Cię zaboleć wypisanie z tabelki,ale proszę nie oceniajmy się na wzajem, nikt tu nikomu źle nie życzy . Mamy się tu wspierać nie osądzać,ja też raz piszę potem przestaję,raz mam czas,potem go nie mam lub nie mam ochoty i się tu wtedy nie udzielam.Wiem jedno ,że czasem lepiej zrozumieją mnie dziewczyny z tond niż ktokolwiek inny.I nie chodzi mi tylko o fakt,ze nie mogę zajść w ciąże,są i inne sprawy które człowieka dołują i dzięki radom i wsparciu koleżanek z tego topiku,a powiem więcej przyjaciółek za jakie je uważam mój podły nastrój się poprawił,a i na pewne rzeczy spojrzałam inaczej. Jeśli nie tu można pisać ze sobą przez maile,gg. i sie wpierać.Ja jestem im za to wdzięczna i jak widzisz ja z tabelki się wypisałam,a i tak coś skrobnę od czasu do czasu.Leneczko dlatego pisz jak tylko chcesz i tego potrzebujesz .Jeśli o mnie chodzi służę zawsze pomocą . I nawet nie wiesz jak ucieszył mnie fakt,ze zaczęłaś się częściej oddzywać,a było by jeszcze fajniej gdyby Sysia i Martika ,Martt ,Elizka333 odezwały się od czasu do czasu i inne dziewczyny też. Smutno tu bez Was -choć parę słów co u Was i to nie moja ciekawość przemawia prze ze mnie ale troska o Was. To tyle...mam nadzieje,że nikogo nie uraziłam. Pozdrawiam resztę dziewczyn i Spokojnej Nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dużo racji Jadirko.. dziś najchętniejweszłabym na jakąś wysooooką górę i krzyczała, krzyczała, krzyczała ;-) Taka jestem zmęczona, rozdrażniona i wogóle łatwo mnie wyprowadzić z równowagi... ale jakby zerknąć w tą nieszczęsną tabelkę to chyba zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS) się u mnie plącze po organizmie. Wrrr .. zawsze tak mam jak już jestem na duphastonie. Pozdrawiam {kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko- wszystkie mamy lepsze i gorsze dni. Ja to chyba nawet więcej tych złych niż lepszych i nie wiem co mam wtedy robić schować sie przed ludźmi czy wręcz przeciwnie. Musimy wybrać same co dla nas lepsze czy wyrzucić z siebie ból czy tłumić go w sobie. Ja ze swojego doświadczenia wiem,ze tłumienie w sobie tego KRZYKU **nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę podobnie, jednak nie wszystko można powiedzieć.. napisać. Ja zwyczajnie czasem nie mam siły. Moze nazbyt łatwo odpuszczam, szybko się zniechęcam.. i rezygnuję. Mnie to bieganie po lekarzach okropnie męczy i jeszcze to łykanie tabletek garściami... czuję, że moja wątroba ostatnio zaczyna strajkować... a w ostatnim roku jeszcze przytyłam około 10 kg. I nie żebym się strasznie chciała podobać mężczyznom, bo ja to ich trochę teraz nie lubię po tych swoich perypetiach ;-) Tylko musiałam kupić sobie trochę nowych ubrań, bo w nic się nie mieściłam i nie miałam w czym chodzić do pracy. A ja nie lubie robić takich zakupów. Maruda ze mnie ... ;-) ojjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja jak pisałam wcześniej - doskonale cię Lenko rozumiem; podam przykład Martt, (osobiście nic do Martt nie mam :) ona też już sie nie odzywa a nie została usunięta; pazatym nasze mamusie, np desination, niewiemy nawet kiedy urodziła i czy napewno Zosię a figuruje tu dalej, moim zdaniem jak chcemy robić porzadki to albo dokładnie albo wcale :) dobranoc, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka! A ja już do tematu tabelki nie wracam, bo prawdę mówiąc denerwuje mnie takie kilkudniowe roztrząsanie każdego problemu i wznoszenie go do niebotycznej rangi. Każdy jest inny i każdy pewne sprawy obiera inaczej, a znamy się już na tyle, że chyba każda wie, że zamierzeniem drugiej nie jest wyrządzenie przykrości komukolwiek. Tłumaczenie w kółko co kto miał na myśli jest bez sensu. Takie jest moje zdanie. Wiecie co ja też lubię przejmować się wszystkim poniekąd na zapas, ale przez te kilka lat, kiedy niestety (albo stety) na uczelni i teraz w pracy obracam się głównie w męskim towarzystwie - przejęłam od tych facetów jedną fajną sprawę - człowiek jest szczęśliwszy, kiedy nie koncentruje się na jednej pierdole i z pewnymi sprawami potrafi przejść do porządku dziennego. Po co samemu jeszcze skracać sobie życie?! Lenka - rozumiem doskonale Twoje wahania nastroju! A ponadto sama dzięki tym wszystkim złotym środkom które miały mi przez tych 7 lat pomóc przytyłam dużo i to nie dziesięć kg a więcej - przy 13 przestałam stawać już na wagę - teraz dalej biorę końskie dawki duphastonu i luteiny, ale póki co nie chcę o tym myśleć - mogę przytyć jeszcze 15kg - byleby udało mi się donosić szczęśliwie tą ciążę i urodzić zdrowego bobasa. A potem sobie schudnę - wiem, że dam radę, tylko muszę odstawić te cholerne leki - bo to dzięki nim kg lecą w górę praktycznie z tygodnia na tydzień...:O A co do wymiany garderoby;) - też mnie wkurza jak idę do przymierzalni i nie wchodzę w noszony dotychczas rozmiar:P ale znalazłam teraz sposób - dużo ciekawych rzeczy można kupić sobie na allegro - wszystko dokładnie pomierzone i opisane - jeszcze mi się nie trafiło, żebym nie wlazła w jakąś kieckę albo spodnie kupione w ten sposób;) I przynajmniej nie muszę się spowiadać jakiemuś sprzedawcy z moich rozmiarów:P:P:P Mam wsparcie i czuję akceptację męża i to jest teraz najważniejsze:) Zaglądaj tutaj nie tylko na poczytanie, ale odzywaj się - fajnie jest jak jest większy ruch i jest co poczytać 🌻 Buziaki i życzę wszystkim miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 01.09.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............29......... ............28.09.08 Marta24/USA................25..............16........... ........ .10.09.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......20.09.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........23............ .........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............21..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............6..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka.....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008 słabo mi sie juz robi od tego tematu mam nadzieje ze teraz osoby URAZONE bedą zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×