Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość
evika umnie samopoczucie w miara,i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
byłam u dentysty,,i jest super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
xxmadziaraxx jest problem z NK bo ja mam zablokowaną.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myślę,ze zmiana tabelki jest nie na miejscu :-) już kilka razy się o to rozeszło ;) a te dziewczyny,ktore sa wpisane a się nie odzywają - czasami wpadna i skrobna słowko,a czasami tylko poczytaja ;-) KArolcia,Jadira i w ogole wszystkie kochane kolezanki 🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 qurcze słaba ze mnie przyjaciolka. Trinity - rzeczywiscie jakis pech ! przesyłam Ci mnówstwo pozytywnych fluidów,niech ten torbiel spyla/ Martyn--iu wyslij mi linka do tego wozka ( w koncu musze kupic te spacerowke do chodzenia po galeriach ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu nie wymiguj się tylko szybko pstrykaj foty !! ja swoje tez pomału kończe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego evika nalezy robic testy tylko quick vue - wtedy nie ma watpliwosci i niepotrzebnych bladych drugich kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wstyd się przyznac ,ale juz zapomniałam-- 4miesieczne niemowlę nosi zazwyczaj rozm.68,prawda? kupiłam piekny komplet na te chrzciny z H&M w rozm.74 ( 6-9m) a dziewczynnka ma teraz 3,5,więc na lato bedzie dobry>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem u męża,Eviko spóźniłaś się kochana,chyba ze dojedziesz do mnie;) Wiosenko:) Czemu masz konto na nk. zablokowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziękuję za życzenia i 30 już na karku :( ale przynajmniej nie czuję się na tyle :P w święta robię imprezkę dla rodzinki, oj będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej evika :) tylko pytanie jakie życie :P tak ktoś wymyślił, żeby się pocieszyć, że czas upływa :D a fryzjer jest dobry na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie laseczki , zaraz będem farbowac włosy ,czebo jakoś wygląda na święta ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
xxmadziaraxx będzie probłem że mnie znajdziesz na nk to wyśli, mi meila . udanego dnie dagmaremanuel@gmail.con

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
karolcia_26 jak samopoczucie po wczorajszym napewno wesoło było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie przyjemnie było, mąż bez pytania co chcę wpadł na pomysł kupna kolczyków i łańcuszka z apartu :) i tu mnie pozytywnie zaskoczył a wieczorkiem zabrał mnie na lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babole! Karolciu przede wszystkim Tobie (przepraszam, że dopiero dzisiaj) życzę z okazji jak zwykle 18-tych ;) urodzin, samych słonecznych dni, które przyniosą to, co najlepsze - ciepłe uśmiechy, pogodne myśli i nadzwyczajne szczęście 😘 A prezent super! evika - e tam - życie zaczyna się dopiero po 40-tce:P więc jeszcze wszystko przed nami ;) (A potem od nowa zaczyna się po 50-tce :P itd :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko wysłałam do Ciebie maila i mi wrócił spowrotem,jakiś błąd,podam Ci do mnie maila i wyślij do mnie namiary na NK. madziorek10@interia.pl Albo na maila wyślij mi linka swojego z NK. A właśnie a Evika ma Ciebie już na NK.? to może od niej wysle do Ciebie zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - dziękuję :) evika - po moim też sie tego nie spodziewałam, tymbardziej że on zawsze dawał mi kase i mówił kup sobie co tam chcesz :) albo szedł ze mną i płacił, a teraz to mnie zaskoczył :P lepiej późno niż wcale. madziara - to kiedy znów wrócisz do pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara - porządków przedświątecznych początek. Wzięłam 3 dni urlopu, bo przy tym naszym bąku mogę sprzątać tylko w czasie, jak ktoś się nią zajmuje;) Jak jesteśmy same - ja poskładam w jednym kącie, idę do drugiego, w tym czasie w tym pierwszym robi się (sam:P) od nowa bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobra xxmadziaraxx wyśle ci zaproszenie a ty masz evike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviko nie oddzielnie,tylko mój mąż jest w IT. a ja w PL. teraz do niego przyleciałam na 6tyg. i znów lece do PL. wynajmujemy tu mieszkanie a w PL. mieszkamy u rodziców moich... Musze wyleczyć bakterie w PL. jak już przylecę i podchodzę do Ins.(jak już bakterie znikną) a potem jak już będę z brzuszkiem,to wrócę do męża,dla mnie łatwiej wszystko załatwić w PL. a mąż tu w IT. pracuje. Nowa fryzurkę zrobiłaś sobie? włóż na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
EVIKA MASZ NA NK xxmadziaraxx ,NIE MOGĘ ZNALEŚC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×