Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Tryni - odpisałam Ci w końcu na maila. Dobry mail jest ten z 21:56 ten drugi wywal, bo mi połowę ucięło:P Pozdrowionka dla wszystkich! Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no i ja też wróciłam :) martyniu w większości da się odzyskać, tylko trzeba wiedzieć jak, ja się nie znam, ale mój mąż już kiedyś komuś odzyskiwał :P ja to mam tak, że zaraz po powrocie zgrywamy na bieżąco, nie wytrzymałam bym bez obejrzenia zdjęć :) fajnie że udało wam się z sanatorium i to nad morzem miesiąc, super :) nam się wyjazd super udał, szwajcaria przepiękna :) no i włochy też, żal było wracać :( teraz tylko muszę ogarnąć dom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn--ia :) Podaj mi maila,to Ci na pisze. Fajnie macie z sanatorium,odpoczniecie sobie.Ja tez od czasu do czasu wyjeżdżam do sanatorium,ostatnio byłam nad morzem w grudniu,super było i pogoda jak na zime tez ok.bo było słonecznie.A co tam u Ciebie i malej,zdrowe jesteście? Buzka dla malej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmadziarfa mój mail:martynia2@onet.eu- czekam na wiad. u nas ok jutro jesteśmy 3 dni w klinice na badaniach zobaczymy czy nerka sie nie pogarsza dalej, narazie wydaje sie ok jesli chodzi o zakazenia, nie wiem jednak co z nerką i dziurami obawiam sie ze mogły sie otworzyc bo ostatnio strasznie mało sika, a to niby oznacza ze mocz moze sie rozlewac w srodku. czasem nawet po nocy mowi ze jej się nie chce, nie wiem zobaczymy omego dziękuje za linka moze w weekend usiadziemy z mężem do tego bo w tygodniu mi sie nie chce, mimo ze mam urlop, lenistwo;) karolciu super zdjęcia, fajnie ze wczasy się udały:) buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś odebrałam wyniki, które robiłam w czerwcu - jestem załamana :( przeciewciała przeciwplemnikowe - wynik słabo dodatni z komentarzem - Uwaga wskazana kontrola! Mykoplazma IgG - dodatnia Chlamydia IgG - pozytywna w klasach IgM jedna i druga negatywna. muszę się wybrać do lekarza, do dupy to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki:) Martyniu:) Odpoczniecie sobie w sanatorium.Nie długo wyślę maila do Ciebie.Pozdrawiam i buźka dla szkraba🌻 Karolciu:) My zawsze mamy pod górkę:( jak nie urok to sraczka,zawsze coś... Ja się cały czas borykam z bakteriami,świństwo nie chce odejść ode mnie. Pozdrawiam🌻 A gdzie reszta naszych laseczek? Pewnie odpoczywają na urlopach:) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i gorąco:) Buziaczki dla szkrabów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni:) Co tam u Ciebie? Powiedz mi jak dzwoniłaś do kliniki zapytać się o wyniki to podali Ci je przez telefon,czy musiałaś być osobiście. Bo jak ja dzwoniłam zapytać się o wyniki (które już są) to powiedziała mi Pani ze musze być osobiście,bo ona nie może mi podać przez tel. ale czemu? I z wizyty tez zrezygnowałam,bo byśmy się nie wyrobili. Bo program jest do 6 sierpnia,a my wracamy do Pl. dopiero 13 sierpnia.Ale ta Pani która odebrała tel. mówiła że są inne programy,ale ja rezygnuje na rok... Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA PEWNO SIĘ UDA
WITAJCIE DZIEWCZYNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! :) evika powodzenia:) karolcia na pewno będzie dobrze nie martw się. ja za tydzien ide po wyniki . gorąco pozdrawiam wszystkich buziaczki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu:) Masz jakieś namiary na hotel lub jakiś nocleg w Genui lub La Spezi? Co tam u Was? Pozdrawiam Was wszystkie,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) madziara - my byliśmy w małym mieszkanku, na odludziu :) do centrum tylko autem ale za to cisza i spokój :) http://www.domy-letniskowe.com/domy_letniskowe_details.php?obj_nr=30973 ale się pogoda zepsuła :( już wolę te upały. wiosenka a jakie ty badania robiłaś w tej klinice? evika - no to masz przedłużone wakacje, może juz wkrótce pójdziesz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Co tam u Was,jak tam urlopy udane? Pozdrawiam Was wszystkie i buziaczki dla naszych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!:) evika25 to się wybawiłaś dwa wesala poprostu super:) a co do skierowania wystawic moze tylko z tego co się oriętuje to ginekolog. POWODZENIA . KAROLCIA napisałam do CIEBIE MEILA. A U MNIE WSZYSTKO BEZ ZMIAN NARAZIE. GORĄCO POZDRAWIAM WSZYSTKICh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jesli pozwolicie do sie przyłacze do was?ja staram sie z męzem o dzidzie juz 2 lata we wrzesniu mąz ma badanie nasienia więc zobaczymy bo ja bylam na badaniach jest wszystko wporządku kiedys co prawda myslalam tylko o tym ze chce dziecko i koniec ale odpuscilismy z mezem terz kochamy sie po to zeby miec z tego przyjemnosca nie ze musimy miec dziecko no ale po badaniach zobaczymy co jest grane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaczek3
Witajcie! Ja też z meżem staram się już prawie dwa lata o dzidziusia i nic. Badania porobione i wszystko w porządku, ale upragnionych dwoch kresek na teście jak nie bylo tak nie ma! Niegdy nie sądzilam, że ten problem bedzie mnie dotyczył. Do tej pory czlowiek się wystrzegał, żeby nie wpaść, A tu pech jak się chce to nie ma tak szybko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaczek3 no to ja mam wlasnie tak samo jak bedziesz chciala pogadac to moje gg:20620225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej] pogoda rzeczywiscie caly sierpień marnizna - a ja uwielbiam upały ;-) Hania do przedszkola juz 3 dzień,ale jest ..... przerażająco...bo płacze ze mną ;/ i najchetniej siedziałaby tam ze mną . poza ym wszystko w porzadku,może zacznę staranka w drugiej polowie przyszlego roku ;-) juz niechęć pomału minęła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA PEWNO SIĘ UDA
WITAJCIE SERDECZNIE ! TRZEBA SIĘ NIE ODDAWAĆ .A BĘDZIE DOBRZE. POZDRAWIAM WSZYSTKICH......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) znów się pusto zrobiło, mało kto pisze :( u mnie już wakacje definitywnie skończone ale udało nam się 2 razy wyjechać i z tego jestem zadowolona :) nawet do pracy chciało się wracać, ale to pewnie efekt tego ochłodzenia :P evika - może się uda, trzymam kciuki akasiu - hania w przedszkolu? to wcześnie, u nas dziś jeden 3-latek chciał uciekać do mamy, był juz za drzwiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYTANIE Do MARTYN-II czesc dostałam namiary na dr.ryszarda makosieja z centrum zdrowia matki polki w łodzi -- miałaś może juz z nim do czynienia,pytam poniewaz zajmuje sie rowniez nefrologią. Rozmawiałam telefonicznie i trochę się boję,ze wysle hanie na endoskopie !!! a troche sie naczytałam o powiklaniach po badaniu i mam pietra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×