Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość paziu
a nie możesz iśc na betę? Przecież to rozwieje wszzystkie wątpliwości, a i cena prawie taka jak test... pozdrawiam 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedz mi gdzie w Wawie można zrobić bete za 13 zł.? A te testy to chyba z przyzwyczajenia robie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... dziś mężus reinstalowal system na kompku - dlatego nie miałam dostepu do netu ... dzis 18 dc a brzuszek pobolewa jak na @ nie wiem co sie dzieje - ale moj system hormonalny pewnie jest w rozsypce :( zaczynam sie martwic ale jak bede w przyszłym miesiacu u gina powiem mu wszystko - moze na reszcie przebadaja mi te moje hormony ... i ktos mi pomoze - bo na razie za duzo tego wszytkiego - zupelnie nie mysle o tym ze moge byc w ciaży - a piersi bolą prawie cały cykl do tego te bóle brzuszka ... wkurzam się sama na swoj organizm - dlaczego tak szaleje - przecież mogłoby się cos wreszcie ruszyc - i poprawic na lepsze ... zmykam skarby - jutro na pewno zajrze wcześniej ... pa kochane ... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryniu za duzo myslisz i martwisz sie i stad całe twoje kłopoty.wyjedz gdzies z mezem oderwij się od rzeczywistosci w jakiej jesteś a bedzie dobrze.tak cos widzę że jestes kłebkiem nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaaaaaaaaa******
dziewczyny mam do Was pytanie. Jakie testy ciązowe polecacie, które sa w maire pewne. Ostanio pani w aptece poleciła mi pro test , który nie pokazał ani jednej nawet kreski.Mam jeszcze jedno pytanie czy mogło sie tak stac dlatego ze robiłam ten test póznym wieczorem cy pora dnia nie ma zanczenia. bardzo prosze Was o odpowiedz i Pozdrawiam Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... ankoooo ja urzywam tylko Quick -a bo nigdy mnie nie zawiódł ... tylko temu testowi ufam ... pre test - uff jest - do d-py ... Plemniczku -chyba dosc srogo mnie oceniasz ... jeżeli jestem kłebkiem nerw - to tylko w temacie pracy - niestety - nie mam z niej pociechy - dużo nerw - negatywnie odbija się na moim organizmie :( ale w domku mam sielanke z czego czerpie radosc i siły na następne dni ... co do wyjazdów - to niestety nie moge sobie w tej sytuacji pozwolic na żaden wyjazd - wszystko niestety się z soba wiarze - praca i leczenie ... ale mam w sobie dużo wiary i nadzieji ze bedzie lepiej ... może juz niedlugo - kto wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć Mam nadzieje że nie długo będzie wszystko ok i sie doczekasz - my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
mamy wreszcie zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mamy zime.wreszcie sypneło białym puchem a już zwatpiłem w to ze zima nadejdzie.tylko jak długo?.cos przebakuja że do konca tygodnia tylko.ale pozyjemy zobaczymy.dziewczyny wezcie sie za lepienie bałwana takiego z brzuszkiemi z cyckami.pamietam ze w swych szczenięcych latach taka Babobałwanicę ulepiłem oddając w miare wiernie szczegóły anatomii,ubaw był że aż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie robię obiadek :-) a TY plemniku.skad jestes i w jakim wieku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy wszystkie dziewczynki jestescie?? utknęłyscie w białym puchu?> powinnam zabrac sie za nauke-ale przez pogode mozolnie mi to idzie :-( ciekawe jak Diana sobie radzi? Paziu to dobrze,ze bedziecie mieli te wyniki-daj znac odrazu, jak je otrzymacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada snieg ...pada śnieg ... :) uwielbiam śnieg :) biało wszędzie ledwo dotarlam do domku ... od razu mam lepszy humor - choc dla kierowcow to masakra ... własnie robie obiadek i zajadam się pawelkiem o smaku adwokata - ummm uwilbiam adwokata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie właśnie weszłam do domu, ale okropna zima, musialam jechac do pracy busem bo bałam się wyjechcac na autostradę samochodem, mam nadzieję, że równie szybko się skończy jak zaczęła.! brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aksiu.wiesz jestem w wieku rozkwitu.A do starczego uwiadu jeszcze mi daleko.tak więc miewam wzwody codziennie.ale nie szaleję.jestem z Poznania.własnie odgarnąłem snieg z chodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn... 30 latek ? podchodzimy cie ale dlaczego jestes taki tajemniczy ? myslalam ze tylko kobiety tak lubia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze jesteś z Poznania, studiowałam tam na uniewerku i bardzo miło wspominam to miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plemnik ma około 36 lat :-) mieszkałam w Poznaniu :-) za maltą :-) własnie pisze sciagi na jutro :-) :-) p.s martyn--iu dobrze zrobiłas z autem,bo ja swoim slizgalam sie jak po lodowisku dzisiaj...na butach zreszta tez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ostatnio myślalam o Lence - widocznie tak to juz jest ze jak jest na zakrecie to lubi radzic sobie sama - mam nadzieje ze u niej oki - tesknie za nia ... Plemniczku 35-37 tak mysle ale wiesz ostatnio przez takiego mężczyzne jak Ty moje małrzeństwo zatrzęsło sie w posadach - bo mam slabiosc do starszych facetów ... oczywiscie - wnioski wyciagniete i teraz wiem ze ta znajomosc byla największa moja zyciowa porazka - a tak juz ze mna jest że czasem moja naiwnośc nie ma granic - a niektórzy to wykorzystują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jest moim równolatkiem - kocham go jak wariat - ale dla mnie interesujacy facet to tak od 36 - 42 - tacy jednak szukaja tylko wrażeń poza małrzeństwem - chca sie zaprzyjaźnic oderwac się od szarej rzeczywistosci - i niekiedy wychodza takie \"anansay\" - jak w moim przypadku ... :( nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity zgadzam sie z Tobą w 100%!!!:):\"dla mnie interesujacy facet to tak od 36 - 42 - tacy jednak szukaja tylko wrażeń poza małrzeństwem - chca sie zaprzyjaźnic oderwac się od szarej rzeczywistosci \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż w lutym skonczy 37 lat ,,wiec jestem szczesciara,bo tak jak wy uwilbiam starszych facetow........juz od podstawowki hhhii hhii :-) mysle,ze Lenka jest bardzo zajeta i dlatego nie ma czasu dla nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu to wiem - doswiadczyłam tego na wlasnej skórze i dlatego stąd takie osądy - bywa jednak że interesujacy mezczyzna jest po rozwodzie lub samotny - to co innego - choć my mamy swoich mezow - takze nie warto rujonować sobie zycia - bywa jednak że zycie jest przewrotne i płata nam figla ... oj płata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×