Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

czesc dziewczynki !! :-) :-) Martyn--iu a moze masz to co ja i Pazia? robilas monitoring cyklu,czy w ogole miewasz owulacje?ja bym zalecala przemeczyc sie i wziac duphaston 2-3 cykle a napewno skrocą sie!nie katuj sie tak :-) Jesli masz samoistna owulke to napewno sie unormuje-bez obaw. Ja tak mialam w tamtym roku cykle po 56-60 dni i to bezowulacyjne - istna męka / Dianko mam nadzieje ze leżysz w łozku z kompem :-) wedlug zalecen lekarza...a co do nauki to napewno dasz rade-notatki do wyrka i dziobac :-) :-) bede do was zagladac w miare mozliwosci :-) jestem jeszcze w domu na zwolnieniu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj akasiu, jak już pisałam wcześniej to nie mialam monitoringu bo mój \"wspaniały\" ginekolog chyba skupił się na wyciaganiu ode mnie pieniędzy i stwierdził, ze monitoring nie jest mi potrzebny. Ale od nowgo cyklu idę do nowego lekarza. Nie wiem nic, nie wiem czy miewam owulacje:(jak tylko doczekam się @. MAm nadzieję, ze czujesz się już lepiej, bo ja jestem już zdrowiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspaniale,ze jestes juz zdrowiutka :-) :-) koniecznie zmieniaj lekarza jak najszybciej!! martyn-iu kochanitka bierz duphaston -przynajmniej cykl sie troche skroci :-) jesli nie wiesz czy masz owulacje..pisze tak bo z wlasnego doswiadczenia wiem ze niepotrzebnie zwlekalam...koniecznie monitorning :-) u nowego. Jesli chodzi o moje zdrowie to..hm...chyba przez to nielezenie mam nawroty chorobska :-( ale bynajmniej jest o niebo lepiej niz tydzien temu :-) no i juz troche słysze :-) :-) uff..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn-iu można tez wziąc luteine :-) i biegusiem do jakiegos dobrego gina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wrocilam z pracy - ale pogoda brr ... pada :( Dianko kochanie - dbaj o siebie - zreszta instynkt ci odpowie czy nauka i praca ... czy może warto cos odpuscic ... jeżeli bedziesz sie czula dobrze moze uda się to wszystko pogodzić ... uczyc się moze jak dziewczynki mowia w lóżku ... a do pracy - w zaleznosci od samopoczucia - niech fasolek pieknie roznie ... całuje cię bardzo goraco ... Martyniu - mysle ze w Twoim przypadku - to monitoring jest konieczny - zmień lekarza - szkoda kasy - na prożno wydawać ... i tracic czas ... ja mam nadzieje ze trafilam dobrze ... wiem tylko jedno owu jest ... śluz piekny od 4 dni ... ale czy pęcherzyk graffa ladnie się uwalnia ?? to pokaże przyszły cykl i monitoring - bo juz mi o tym powiedzial gin ... do tego ten jajowod troche pogrubiony - mam nadzieje ze nie mam zrostów - bo moze byc kiepsko ... i tego boje sie najbardziej .. dziś był u nas ksiądz ale nie zdarzylam wrocic z pracy - moj minuś go przyjąl ... poświęcil nam domek - mam ndzieje ze 2007 bedzie szczęsliwy dla nas wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos dla was
zwróćcie szczególnie uwage na jej wypowiedź: http://film.onet.pl/0,0,1469263,plotki.html powtarza się się stara prawda, że jak się cos bardzo to sie tego nie... a jak się odpuści - jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Plemniczku w to szare sobotnie popołudnie. JA zaraz idę na urodzinki do znajomych, ale aż strach wyjść tak okropne leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zakupach w marketach :-( wiem wiem mialam leżec....ale musialam dopilnowac by moj misiek niczego nie zapomnial i pojechalismy razem :-) Paziu a z jakiego biura jedziecie na te wycieczke?? ile placilas? i czy juz bylas??moze ja tez bym sie wybrala w tym roku do Tunezji....w tamtym bylismy w Turcji z Orbisu i bylo naprawde rewelacyjnie (!) hotel na 5+ zadowoleni jestesmy bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... ale zaraz zmykam ... robimy sobie dzis z mińkiem wieczór tylko dla siebie ... cała wanna wody ... pachnące kuleczki aromatoterapy ... świeczki i bacarbi watermelon :) ale macie fajnie palnujac te wycieczki na wakacje - ja niestety - nigdzie nie pojade w te wakacje - tzn. na zadna wycieczke zagraniczną , chcemy wyskoczyc sobie moze w maju w gory na 5 dni i w lato troche nad morze ale zobaczymy - zaczyna robic sie krucho z kasą ... a do tego od kwietnia tylko mój miniek bedzie zarabiać :( a ja desperatka bez pracy i nie w ciazy - bede sie dołować :( ze jestem do niczego ... jutro kochane przesle Wam fotki z mojego slubu - bo mój braciszek je wreszcie zeskanował ... takze zobaczycie mnie w najpiekniejszym jak dotąd dniu zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Czwśc wiecie co dziś dowiedziałam się że moja taka sobie znajoma jest w ciąży u nas w tym roku jest bardzo dużo kobiet w ciąży i tak sobie pomyślałam że w tym roku Pan Bóg rozdaje dzieci na prawo i lewo dla tych co chcą i dla tych które nie chcą dlatego jeśli ja niebęde w ciąży w 2007 roku to nie wiem. i to będzie nie fer pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sysiu wlasnie buszowalam na topiku naszej Justynki ..i wiesz co ??? jedna z nich : malynka jest w ciązy :) ... ma nadzieje ze 2007 to roku cudów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Szkoda martyn--iu że znowu nic z tego :-( Akasiu już ci odpowiadam. Jedziemy z biurem scanholiday (pierwszy raz wyjeżdżamy z tego biura). Hotel mamy kiepski tak jak już pisałam bodajże bo tylko 2+ gwiazdki ale nie jesteśmy wymagający i wolimy wziąść więcej ze sobą niż płacić 2,500 tyś. Jedzenie HB, 2 tygodnie, w centrum sousse. Płacimy 1500/osobe. Tak, byliśmy już tam i obiecaliśmy sobie że jeszcze tam wrócimy noi wracamy(fakt że mieliśmy tam pojechać z dzidzią ale cóż inaczej wyszło). I to chyba na tyle :-) Akasiu może się wybierzcie to się tam spotkamy:-) U mnie narazie bez zmian. Dziś 31dc. więc @ tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też licze na 2007 rok. Jak Bożek rozdaje dzidziusie to ja też poprosze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity, ale przecież chyba po rowiązaniu umowy z tą firmą, wktórej pracujesz nie będziesz się poddawac i będziesz szukac następnej? Albo najlepiej zacznij szukac juz teraz!!! Przecież jedno nie szkodzi drugiemu! Może znajdziej lepszą wcześniej!! Ja bym nie mogla nie pracować i żyć ze swiadomością, że tylko moj misiek zarabia... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam kobietki:) no wlasnie jak trynity pisala:) malynka zaszla w ciaze! odpuscila w tym cyklu kompletnie, pisala ze nawet z przytulanka nici i ze nie w \"te\" dni bylo itd pozniej miala i ma problem z netem, w koncu sie odezwala z wiesciami JESTEM W CIAZY!! takze wlasnie klucz do szczescia = luz! ja wyluzowalam ale chyba ciut za bardzo;) eeeetam nastepnym razem;) ruszyl sie temat wycieczek, kurde my zamierzamy do hiszpani uderzyc na koniec kwietnia ale do tej pory nie wybralam biura... moze tomson sama nie wiem.... pozdrawiam was babolki i wiecej luuuuzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no plemnik potrzebujemy w trybie natychmiastowym tak ze 20-30 ciaz:) moga byc nawet blizniacze ale koniecznie wszystkie w 2007;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna podpisuje się pod tym co napisałaś hihihi. Plemnik załatw nam te ciąże w tym roku u Pana Bożka. W hiszpanii też byłam 2 razy ale to było dawno na costa bravie. Też było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu-my bysmy pojechali do jakiegos sprawdzonego miejsca :-) jak sie nazywa hotel ??sprawdze go w necie.Tylko podaj nazwe.2+gwiadki to rzeczywiscie malo jak na Tunezje,jakie warunki w hotelu? jedzenie ,dobre?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga byc trojaczki OK.lepiej za jednym podejciem.w taki razie stymuluj swoje jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaiser. Podobno jest czysty co najważniejsze, z jedzeniem to różnie. Czasami nawet w dobrym hotelu może być różnie. Jest to hotel dla osób mało wymagających. Wiesz jakby mnie było stać to napewno bym pojechała do hotelu 5 gwiazd. z opcją all. Ale niestety to nie na naszą kieszeń. Zwłaszcza że zbieramy na mieszkanie, leczymy się prywatnie. W zeszłym roku byliśmy w polsce nad morzem, było też fajnie ale niestety morze zimne brr i łapaliśmy słońce a tam przynajmniej mamy zapewnioną pogode. Możesz się przejechać do Tunezji, jest sporo do zwiedzania. Też Akasiu zależy co lubicie robić. Idę wypić ziółka i zaraz spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniy27
dopiero wyszlam z łóżeczka ... ale wy pewnie juz idziecie spać ... moje kochanie idzie jutro do pracy także rano powysłylam Wam zdjecia ... ja tez w tym miesiacu stawiam na spontan ... wiecej luzu ... wiecej przyjemnosci :) uwierzcie to dziala ... w łózku jest cudownie - bez jakiegokolwiek stresu - ze teraz trzeba i koniec - jezeli nawet w tym cyklu nic nie wyjdzie - to te mizianka - sa po prostu cudowne ;) zmykam myszki zyczę spokojnej nocki ... no i ja tez sobie zamawiam dzidziula w 2007 - mysle za Pan BÓCZEK - nas kocha i na pewno o nas nie zapomni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
wiecie co laseczki ja sobie nie wyobrażam tego uczucia jak się dowiem że jestem w ciąży to chyba coś niesamowitego i nieprawdopodobego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
ale wy chyba wszystkie poszłyście spać więc dobranocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×