Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dianko, nie załapałam raczej doła, sama niewiem. Chyba masz racje że ta pogoda tak dziwnie wpływa. Oby do wiosny:-). Wiosną wszystko wygląda inaczej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
Nie robiłam tych badań. a na czym one polegają? Bo ja to jestem jeszcze troche zielona w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 2 lata starań będzie dopiero we wrześniu. W sumie to aż tak długo się nie staram. Jeszcze do tego cykle mam długie więc mam jeszcze czas.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu bad. hormonalne robi się w 3 dc. i to jest testosteron, prolaktyna, fsh, lh, estriadol. Najlepiej jakby cię skierował na to ginek to by ci wszystko dokładnie wytłumaczył. Pobierają ci krew do badania i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak dziewczyny maja racje -badania hormonalne koniecznie potrzebne! ja juz staram sie dlugo dlugo :-( i miałam juz rózne etapy.Teraz jak najmniej mowie o swoim pragnieniu,moze je tłumie ?! Zeby tylko nie myslec-niestety nie da sie; tak, głowa do góry !! uda sie w koncu jak to Diana nam przypomina :-) optymizm dziewczynki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
A czy ten nasz problem jest jakoś w genach albo coś w tym stylu? Moja mama nie miała problemów z zajściem (ja podobno jestem z nocy poślubnej). Ale siosrta mojej babci nie ma dzieci bo jest bezpłodna. Czy geny mają wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że bezpłodność nie jest dziedziczna bo niby jak. Jeżeli nie można mieć dzieci to jak można przekazać dalej przecież nie ma potomstwa. Ale to tak na chłopski rozum wzięłam więc nie jestem tego pewna. Moja mama z moim bratem 2 m-ce po ślubie już była w ciąży. A ze mną niestety nie poszło jej tak gładko po 5,5 roku. Moja mama mówi że chyba za bardzo chciała mieć 2 dziecko i nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć wam dzieki akasiu za zdięcia właśnie przesłałam ci moje. Niezla z ciebie laseczka a co do plemniczka to na 100 procent zrob cos z ta brodą i wlosami będziesz owiele przystojniejszy i lepiej będzie nam ciebie ocenić bo jak narazie to tylko kupa wlosow i nic więcej nie widać oczywiście bez obrazy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
Kobietki często piszecie o egzaminach, a co studiujecie? ja z braku laku zarządzanie i marketing. jestem dopiero na 3 roku i musze już zaczynać myśleć o pracy licencjackiej. ale nawet nie mam weny na wybór jakiegoś sensownego i łatwego tematu. Myślę o marketing - mix, ale jeszcze niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po Administracji, a teraz jestem na 5 roku Teologii:) już mam jej dośc ...no ale rezygnowac na 5 roku? Przecież nie zostawia się broni na polu walki!!!He, he...A z tą kupa włosów to dobre...oj Plemniczku, Plemniczku...popraw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na Inżynierii Srodowiska Pracy :-) niestety co do wyboru tematu to raczej nie pomoge-ale wiem ze moja kolezanka z marketongu pisala cos o roli mediów we wspolczesnym swiecie,. Mordki moje kochane - w koncu zadna z was nie odpisala ile bierzecie duphaston?! 10 czy 12 dni.? Dzisiaj sie fatalnie czuje-okropienstwo,plamienia mam juz chyba trzeci dzien czekam na @.Jestem wykonczona.buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plemnik zamilkł....:-) pewnie siedzi u fryzjera ....hi hi hi hhhiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu kochana, już ci odpisuje duphaston brałam przez 10 dni. Wiesz co ja po duphastonie też miałam najpierw plamienia przez pare dni potem @, dopiero po luteinie plamienia mi przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się uśmiałam z tej kupy włosów-świetne:-) i ten fryzjer hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Paziu - ja zawsze po duphastonie tak mam po lutinie zreszta tez :-( ale to nic ...:-) bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
hej laseczki mam nadzieje że plemniczek się nie obrazi ale same powiedzcie czy nie powinien iść do fryzjera odrazu bylby fajniejszym chłopaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
co do studiów ja niestety zrezygnowałam na trzecim roku a byłam na inżynieryjno magisterskich ochrona środowiska. teraz trochę sie żałuje ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja duphaston już przyjmuję 3 tydzień, ale u mnie to na podtrzymanie ciąży-brałam 3 razy dziennie tabl. a teraz mam brac 2tabl. Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
A ja brałam duphaston przez 2 cykle po 10 tabl. ale na razie rezygnuję z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się chce plakac ...scielam się z szefem w wekend mam urodzinki minka i to w sobote i w niedziele ..a on mi nie chce dac wolnego ..a sobote mam pracujacą i sama nie wiem co robic - on mi powiedził ze praca jest ważniejsza nicż imptesy domowe - ścieło mnie z nog - moja rodzina jest dla mnie najważniejsza! bede siedziec po nocach i tak zrobie imrezke mojemu kitkowi .... do tego z tych nerw dostalam leciutkich brązowych plamnień - więc bejbusa w tym miesiąca nie bedzie bo @ pewnie juz niedługo zagosci na całego :( jakby nie było tego wszystkiego dosyc to moje kochanie ma wirusa Rota i śpi teraz w lóżeczku ... ale wymoituje i ma biegunke do tego goraczka :( plakać mi się chce - bo nie wiem co robic - odwołać wekendowa imprezke ..czy nie a co będzie jak ten wirus mnie dopadnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity może imprezke przełużcie za tydzień, bo nawet niewiadomo czy mąż ci wyzdrowieje do soboty. Sama niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
Trinity współczuję Ci. Ale uważaj na siebie, bo wiesz że musisz być zdrowa.Chory organizm to napewno nieprzyjmie fasolki. I niedenerwuj się bo to też niezdrowo. Wiem, że to tak łatwo powiedzieć gdy nie jest się w tej sytuacji, ale chce cie troszke pocieszyć. ż tego co wiem to ten wirus teraz panuje, zwłaszcza u dzieci, no ale widać że dorosłych też ściga. Mój chrześnik był w szpitalu na oskrzela i też zaraźił sie tym wirusem i przez to musiał tam dłużej siedzieć. ale na szczęście już jest ok. Więc 3mam kciuki za twojego mena. napewno wszystko będzie dobrze. Ale jeśli nieprzejdzie mu do weekendu to radzę nie urządzać imprezy teraz tylko przełożyć ją na tydzień później jak już mu będzie lepiej. Pozdawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity, podaj swojemu M. Cocacolę, tylko odgazowaną. Nalej do szklanki i biech postoi chwilę a potem niech on ją pije. A jak ciebie zacznie mdlić, bo wirus niestety francowato zaraźkiwy,m to od razu też pij w dużych ilościach. Sprawdzona metoda, polecona przez mojego lekarza. I zawsze działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...bidulka :-( Trinity-dziewczyny maja racje-moze przełoz imprezke na za tydzien/ a męzowi duuuzzoo zdrówka,Tobie zresztą też!! Oby Cie chorobsko ominęło.Buziaczki.P.s szefem sie nie przejmuj;to buc.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy u lekarza - bo temperaturaka wysoka i ledwo zył :( do końca tygodnia ma wolne i bierze lekarstwa ... piję tez colę ... ja juz się uspokoilam i obmyslam strategie jak tu zrobic by zdażyc w razie czego z ta impreza - zresztą zobaczymy jak kochanie bedzie się jutro czuło bo na razie mdłosci ustały i śpi ... juz nie biega do lazienki - uff - zobaczymy jak minie nocka .... i jutro podejme decyzje - jezeli juz to bede musiala przełozyc ale nie za na tydzien - bo za tydzień teśc ma imieniny - i jeżeli juz to na 17-18 . 02 ... z tego wszstkiego kupilam mojemu skarbulinkowi 2 pary ślicznych bokserek ... takich walentynkowych ..z plemniczkami :) superajskie - i juz mu je dalam - tak się cieszył - jak male dziecko - kocham go nad zycie .... co do szefa to chyba musze sie jeszcze pomęczyc te 2 miesiące - nie chce tracic zdrowia - plamienia na razie ustaly - i oby juz się nie pojawiły - chyba ze to początek @ - znając moje szczeście to tak :( na razie kochane - moze zajrze jeszcze ale nie obiecuję ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pusciutko,pusciutko.mnie grypka dopadła wiec sie kuruje.pewnie straciłem tajemniczosc.ale co tam .wiesz tryniu zarost nosze od niepamiętnych czasów.oczywiscie że długosc włosów jest zmienna.dzis broda mniejsza. i wasy też.tak pozatym to spoważniałem.chociaż zawsze staramsie być poważny i wygladac po męsku.liczę na rewanż szczególnie od\" akasi\" co to się tak upominała aby jej też podesłac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza333
Czesc Wszystkim ! Jak widzę wszystkie mamy już dosc swoich problemów i troche marudzimy . Ale jak tu nie marudzic jak pogoda tak zwariowana!! Ja wariuje moj gin robił mi usg i stwierdził ze wsztstko OK .Ale dlaczego mam plamienia przed okresem? ostatnio miałam prawie 14dni :( Dzis robie sobie badania na chormony to zobaczymy co dalej . Trinity nie przejmuj się szefem (zawsze w myślach możesz go np.kopnąc w tyłek i troszke mu nawymyślac -to może pomóc) A co do twojego męza to może odłuż imprezkę zeby goście nie złapali wirusa . Możej będzie dobrze w końcu dopiero czwartek .Papa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ... niestety @ przylazła :( pozwolę sobie uaktualnić tabelkę abelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............15................ ......05.03.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............18................ok.26-27.02.07 Martyn--ia/Legnica......26..............4............... ......???????? Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.17.02.07 myszka123/Koszalin.........28...........8............... .......08.02.2007 Paula76......................31...............5......... ...........ok.20.01.07 Surfitka/Krakow...........27..............3............. ....ok.30.01.07 natasha77/bydgoszcz......22.............6............... ......13.01.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn.......25..............7................. .....15.09.2007 jestem strasznie smutna - ale przyzwyczaiłam się i obyło sie bez łez ... zadzwoniłam dziś do swojego profesorka i umowiłam się na wizyte 13 .02 .07 moj minius lepiej sie czuje ... objawy ustapily - w nocy męczyła go tylko goraczka - ale juz dzwonil do mnie i mówił ze jadł śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbka 23
dziewczyny jestem farbka 23 czy moge do was dołączyć???? moj cykl staran to 12 czyli rok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbka 23
serdecznie gratuluje Diana !!!!!!!!!!! moja kumpelka tez jest w ciązy i ma poród ok 14 wrzesnia>>>>..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×