Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość kukusia
Jeszcze raz tabelka bo zapomniałyście o mnie, kukusi, więc się dopisałam. Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............15................ ......05.03.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............18................ok.26-27.0 2.07 Martyn--ia/Legnica......26..............4............... ......???????? Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.17.02.07 myszka123/Koszalin.........28...........8............... .......08.02.2007 Paula76......................31...............5......... ...........ok.20.01.07 Surfitka/Krakow...........27..............3............. ....ok.30.01.07 natasha77/bydgoszcz......22.............6............... ......13.01.07 kukusia.......................25.............6......................ok.24.02.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn.......25..............7................. .....15.09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
Witaj farbko.ja też jestem prawie nowa, bo wpisałam się parę dni temu. bardzo mi się tutaj spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbka 23
mnie tez sie tu podoba czy moge sie dopisAC DO TABELKI????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
no jasne. myślę, że dziewczynom jest raźniej jak jest nas więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbko wpisz sie ....oczywiście ze mozesz być z nami :) w kupce zawsze raźniej :) ja zdycham .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbka 23
Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............15................ ......05.03.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............18................ok.26-27.0 2.07 Martyn--ia/Legnica......26..............4............... ......???????? Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.17.02.07 myszka123/Koszalin.........28...........8............... .......08.02.2007 Paula76......................31...............5......... ...........ok.20.01.07 Surfitka/Krakow...........27..............3............. ....ok.30.01.07 natasha77/bydgoszcz......22.............6............... ......13.01.07 kukusia.......................25.............6.......... ............ok.24.02.07 farbka23/częstochowa...23............12......................ok.22.02.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn.......25..............7................. .....15.09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbka 23
trinity duzo zdrówka życzę!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Farbko..no i cześc kukusia...ja się uczę..tzn mam zamiar:) ale muszę..bo jutro ogromniasty egzamin!!!buuuu...Trinitko..tak mi przykro...zarówno z tej okropnej @..jak i Twojego gburowatego szefa...olej go równo...takich głąbów to tylko kopnąc w du..Widzisz sa ludzie i taborety..on się zalicza do tych drugich...Całuję Cie i pozdrawiam i główka do góry:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbka 23
ponieważ jestem tu nowa i nie mogę za wami nadążyć wiec teraz sie na chwilke wyłączam bo chce poczytac troszke ow as tzn. chce poznac wasze problemy jak diana zaszła co dolega trinity i t d.... dajcie mi chwilke i nie zaponijcie o mnie!!!!!!! narka papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
Trinity, ja jak miałam @ w tamtym tygodniu to już myślałam że umrę. Brzuch mi pękał a ja niemiałam tabletek. Niepomagają mi żadne apapy itp., muszę mieć aulin na recepte. Niemiałam go bo łudziłam sie że że będę zaciążona to bóle ustąpią.głupia byłam i naiwna bo okresik zawitał jak zawsze a ból brzucha okropniejszy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam jeszcze na chwilke bo mam zarezerwowoany swoj nic na \"czarno\" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
Diana, strasznie ci zazdroszcze dzidzi.ja też już chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
Życzę ci jak najlepiej. i żebyś szczęsliwie urodziła bobaska. Masz jakieś przeczucia co to będzię? Po tak długich staraniach to nieważne co byleby tylko było i zdrowe, no nie? A kiedyś jak jeszcze niewiedziałaś że bedziesz mieć z tym problemy to myślałaś że co byś chciała mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ... ku przypomnieniu - sama na razie nie wiem co mi jest ... mój maz ma oslabione parametry nasienia i leczy się u androloga ... a ja od miesiąca tez jeżdze do tej samej przychodni co on i do tego samego lekarza - bo on tez jest ginekologiem ... na razie badań hormonow nie robilam a pewnie by się przydały ... mialam badany śluz - jest oki ..do tego usg narządów wew. w sumie jest niby w mormie ... ale nadal nie ma bejbuska - czekam na niego tyle samo co Pazia - czyli staramy się od wrzesnia 2005 roku :( a moje cykle które zawsze byly równe i trwały 27-29 dni skracaja się do 25-26 dniowych - martwie sie ... :( i juz powoli trace nadzieję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
trini kochanie nie poddawaj się zobczysz damy radę. Ja właśnie jestem w samym środeczku czyli staranka i znając życie to nic nie bedzie ale w tym miesiącu nastawilam sie pozytywnie czy będę czy nie postanowilam być szcześliwa i myśleć pozytywnie. Kiedys ise nam uda a jeśli bedziemy na nie to długo moze to potrwać więc??. Tak wogole chciałam znależć patrona od plodności i miedzy innymi znalazłam propozycje aby nasz papież nim został czyli Jan Paweł II ponieważ dzięki wizyta u nie go dużo starających zaszło więc od przedwczoraj modle się do niego bardzo mocno i wierze że mi pomoze. i ze predzej czy pozniej bede miec moje malenstwo. Ale sie rozpisałam . A nie wiecie co tam u Pazi coś dawno sie nie oddzywała. Witam nowe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
witam nowe osoby i bardzo tesknie za tymi starym ktore cos ostatnio sie malo lub wcale nie odzywaja Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem ale nie mialam czasu zeby sobie o was poczytac gotowałam obiadek dla moje chrzesniaczka m.in. trinity ja ci zazdroszce ze ty masz cykle co 28 a nawet 26 dni ja mam co 70 dni!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
rany aż co 70 to nie jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :-) witam nowe panie :-) własnie wróciłam z pracy- obiadek na kuchence juz sie robi :-)...h i hi a ja padam....jestem potwornie zmęczona/ chyba przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
a co ci gin powiedział na 70 dniowe cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! wczoraj nic nie pisałam bo nie miałam czasu, widzę ze nasze grono się powiększyło:) Farbka moje cykle wyglądały podobnie po przerwaniu tabletetek teraz mam co ok 40-45 dni, zaraz ide do nowego gina, zaczynam w tym miesiacu monitoring. jak wróce to Wam wszytsko opowiem. Trinity dużo zdrówka dla ciebie i mezulka. ! zajrzę jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem:( niestety nie mam dobrych wiadomosci:( Lekarz zrobił mi usg i podejrzewa syndrom PCO:( Cały prawy jajnik był w jakiś torbielach czy coś tam niewiele zrozumiałam, bo już z rozpaczy nie miałam siły go słuchać. Następna wizyta w poniedziałek i usg, zobaczy co dalej wykaże:( Owulacji ani śladu, ale dziś dopiero 11 dc, wiec może za wcześnie, chociaż lekarz powiedział że najprawdopodobniej nie będę jej miała:( Ten cykl będzie mi monitorował i najpierw od przyszłego bedzie chciał mi wyregulować cykle duphastonem przez 3 mieisace a potem być moze leczenie hormonami jeśli PCO się potwierdzi w tym miesiacu po monitoringu. Oczywiście lekarz powiedział, ze ma setki takich pacjentek jak ja z takimi problemami po tabletkach anty. Zbyt długo organizm był uśpiony. Całe szczeście, że poszłam do nowego gina i że wogóle poszłam , ale to dzięki waszym namowom, bo przecież chciałam zostawić wszystko tak jak jest. Dzięki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki te stare i te nowe:-) Sysiu wczoraj się odzywałam:-) Tryni przykro mi bardzo z powodu @, pozdrowienia dla twojego męża- od mojego męża i ode mnie, życzymy mu zdrówka:-) U mnie dzisiaj jeszcze maleńkie plamienia i zaczynam się denerwować żeby do poniedziałku przeszło bo inaczej klapa ale jestem dobrej myśli. Martyn--ia napisz jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki babolki - zwijam się z bólu - nigdy tak nie mialam no-spa nie pomaga :( umieram ... w pracy ledwo wysiedzialam tak mnie bolało ... oczywiście mój szef tyran - nawet slowem nie wpomniał o tym ze moge isc na urlop - tak wiec jutro ide normalnie do pracy ... jestem podłamana - wiem ze ta praca - wysysa ze mnie resztki optymizmu i radości - stres mnie zżera ... jestem przemeczona - jak to mówi mój miniek łapię rowy tektoniczne ! ale mam nadzieje ze niedlugo się to zmieni ... i bede mogla cieszyć sie zyciem ... moje kochanie juz czuje się lepiej ... rozebrał mi choinke ... pokroił ananaski do salatki ... zaraz bedziemy robili ciasto ... on biszkopt ...ja kruche na szarlotkę ... nie wiem co bym bez niego zrobila - jutro pojedzie mi na ryneczek i kupi owocki i warzywka ...do tego posprząta dom - jakie szczeście mieć takiego meża :) mam nadzieję ze macie podobnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyni--ia miejmy nadzieje że to nie pco i orgaznizm wkońcu dojdzie do siebie. Ale wiesz co ten mój nowy lekarz po usg też mi powiedział że mam jeden jajnik w małych pęcherzykach. Ale 1 usg to za mało żeby coś wnioskować. Zobaczysz po następnych. Głowa do góry martyn--ia i tak sobie poradzimy z naszymi cyklami, i tak będziemy w ciąży:-) wszystkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie Trinity ja to mojego kochanego nigdy w życiu nie zamieniłabym go na żadnego innego :-) Też mi dużo pomaga:-) we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki paziu za słowa otuchu, lewy jajnik miałam w jakiś pecherzykach, a prawy w jakiś torbielach, coś takiego lekarz mówił, nie mam już siły dziś na nic, jeśli to okaze się prawdą, to ja już straciłam nadzieję, ze jeszcze w tym roku uda mi sie zajsć w ciążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
Trini a próbowałaś może na te bóle AULIN? jak dla mnie jest rewelacyjny, inny mi niepomaga. po zażyciu aulin boli jeszcze do 20 minut, a potem jakby ręką odjął i już na cały dzień mam z głowy, nawet czasem zapominam że mam okres. To lek na recepte. 6 tabl kosztuje około 10 zł.polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... Dalej czekam na @, wczoraj tempka troche spadla, dzis znow w gore i nie czuje bolow brzuszka, dziwne. Tylko mam straszne uplawy. Nie znam sie na tym moim organizmie wogole. Martyn-ia, ja tez mam pco. Bralam tabletki przez 4 lata i jak odstawilam to sie zaczelo. Duphaston skroci ci cykl, wiec napewno bedzie lepiej. Moze to nie pco, masz jakies inne objawy? Nadwaga, wloski na twarzy, tradzik? .Dlaczego mialabys nie zajsc w ciaze w tym roku? Czasem dziewczyny zachodza juz w pierwszym, drugim cyklu leczenia, czego ci zycze. Co do mezusia, moj tez jest cudowny, gotuje, sprzata, nie zamienilabym go na zadnego innego :) Sysiu, chyba tez sie pomodle do JPII, w koncu jestesmy jego pokoleniem :) Moze nam wyprosi te dzidzie u Boga? Trzymajcie sie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn--iu nawet tak nie myśl. Rok się dopiero zaczął więc skąd wiesz jak się skończy, jest jeszcze dużo czasu. Jak nie będziesz miała owulacji to będziesz brała leki na stymulacje i jeżeli to jest tylko problemem to napewno po lekach zajdziesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×