Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość pass
ale nic nie ma na prozno jest tu kolo mnie moje serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
u mnie wlasnie spadek wagi byl przyczyna zaburzen hormonalnych i nieplodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
pas a dlaczego mówisz niepłodności?czzy to ostateczny wyrok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
a myślisz że te moje zmiany wagi mają jakiś wpływ na dzidzie? ja tak mam zawsze z wagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyście ;) ... a jezeli chodzi o szarlotke to zrobilam świtna - takż z budyniem - ekstra :) juz kończe te wszystkie gotowanie ... jestem zmęczona ..zaraz końcż krokiety i biore prysznic .... a potem redsik i spać ... pewnie jak bym wypiła jakies mocniejsze to bym od razu padła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
trini to ile ty masz tych gorących dań? bo ja to przy imieninach podaję tylko 2 na gorąco i to ich już zatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,ze dyskusja na całego :-) oj moje kochaniutkie>ja słodyczy w ogóle nie jadłam !! ani ciut-ciut,.ale od kiedy sie staramy to zawsze mam chetke przy progesteronie i przed @ .Tez przytyłam z 5 kg-ale jeszcze po mnie nie widac bo bylam patykiem :-) hi hi hi (51kg170cm)no to teraz zapewne dobijam do 56,jak dzidzi nie bedzie w ciągu kilku lat to bede grubaskiem :-) heheheh jak w takim tempie przybieram. U mnie w domu z gotowaniem to jest tak: robię codziennie obiady.A mój mis w niedziele raz na miesiac :-) jak ma wene.Robi pyszną rybę z piekarnika w pieruszce i masełku.Kocham ryby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
mój miś też rybke w piekarniku robi pyszną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro nie ide do pracy - troche posprzątam i sie poucze na ten srodowy egzamin :-( z podstaw systemow informatycznych :-( w niedziele prawdopodobnie skoczymy na narty do Czech,bo w koncu troszke snieżku napadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale się rozpisałyście:-) Przed chwilką weszłam na topik Justynki i przeczytałam że jest w ciąży:-) Super wiadomości idę jej pogratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
z okolic krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie...normalnie jesteście BEZLITOSNE:) ja tak czytam czytam i czytam...i tyję w oczach..bo przez was ciągle jem..albo chcce mi się. No jak tak można:):)...a jeszcze piwko..zimne..a ja nie moge.buuu..ale pewnei każda z was chciałaby zamiast tego piwa fasolinka:)Ja byłam dziś na zakupkach, kupiłam sobie majteczki, 2 staniczki-bo niestety mój biust rosnie w zastraszającym tępie, z 75B wzrósł na 85C!!!!szok...normalnie aż się dziwnie czuję!!! Co tych wspomnień o świetach..co z tego że ma dwójke dzieci..jej mąż, a mojego męża brat, ma duże problemy z sobą-i to przez nią..i się rozwodzą!!!!po 3 latach małżeństwa, z dwójką dzieci z czego drugie ma 3 miesiące!!!TRAGEDIA, ale prawdę mówiąc gdybym ja miała taką żonę..to ojej..uciekłabym gdzie pieprz rośnie!! Martysiu skarbie...ciesze się, że zaczynasz myśleć pozytywnie. To juz ogromnie dużo!Bardzo się cieszę. Trinitko...i Ty mówisz..ze nie umiesz gotować smakołyków, że my tu piszemy takie cudeńka..kurcze..moje polędwiczki w jabłkach i pomarańczach umywają się przy Twoich zestawach:) Całuję Was, bardzo bardzo mocno. P.s Jednak sprawdza się, że kobiety które nie brały tabletek troche łatwiej zachodza w ciąże, przynajmniej nie maja aż tak dużych problemów..uważam, że tabletki to straszne świństwo!!!!!!Buzialki..ja zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu gratulację!!!!tak się cieszę! KObitki, same widzicie-OPTYMIZM to podstawa...moje drogie która następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, też bym tak chciała ale szczęściary jesteście Dianko i Justynko. Jeszcze raz (teraz tutaj) Gratulacje Justynko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_26
kukusia staramy się grubo ponad rok, a od wrzesnia jestem pod stałą kontrolą gina, wewn USG itp. oczywiście leki ale narazie nic :( ;( teraz jestem na Luteinie 3 dzień, ale strasznie ją znoszę. Trzymajcie sie cieplutko paa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ide, narobiłyście mi apetytu i ochoty na piwko więc ide się napić co mi zostało..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
paziu a gdzie to wyczytałaś o justynie? ja tu jestem pare dni i chyba niebardzo znam wszystkie możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
nieplodnosc jest wyleczalna ja tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... pogratulowałam juz Justynie - ona jest z topiku \" czy jest tu jakaś staraczka o tej porze \" w sumie szybko jej poszło bo zaszlo za 5 podejściem :) super ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
szybko zaszla ta Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, szybko zaszła. Ciekawa jestem która następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
Gratuluję Justynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci zazdroszcze. daj przepis na dzidzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic dziewczynki, zmykam, bo jutro mam egzamin z rachunkowości zarządczej i pasuje jeszcze coś wyryć. Trzymajcie za mnie kciuki przez pół godziny od 15tej jak możecie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis to luzik... zdecydowalam ze po ostatnim rozczarowaniu daje na luz... malo seksu itd... kupilam mezowi super tabletki heheheh moze zadzialaly:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka tabelki
Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............15................ ......05.03.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............18................ok.26-27.0 2.07 Martyn--ia/Legnica......26..............4............... ......???????? Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 akasia/ Zielona Góra.....26............ 22........................ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.17.02.07 myszka123/Koszalin.........28...........8............... .......08.02.2007 Paula76......................31...............5......... ...........ok.20.01.07 Surfitka/Krakow...........27..............3............. ....ok.30.01.07 natasha77/bydgoszcz......22.............6............... ......13.01.07 kukusia.......................25.............6.......... ............ok.24.02.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn.......25..............8................. .....15.09.2007 Justyna/Londyn..........26.......... ???.......................04.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć wlaśnie się dowiedziałam Justyś GRATULACJe super a więc to jest ten rok normalnie szok aż trudno uwieżyć Hip hip hura!!! a propo imion to ja dla dziewczynki zawsze chcialam mieć Magde ale po śmierci mamy to jak bede mieć dziewczynke to bedzie tak jak ona Ania a do chlopca nie mam. Dlatego najlepszym wyjściem miec dwie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×