Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witacjcie, wpadłam na chwilkę, Dianko to cudownie że dzidzia tak szybko rośnie i jest zdrowa:) Mnie dopadło jakieś przeziebienie, martwie sie troche bo jutro wyjezdzamy na wczasy, Boże jak ja bez Was wytrzymam 10 dni, chyba będę musiała cały dzień poswiecić na przeczytanie wszystkiego po powrocie dianko zaraz otworzę poczte, mam nadzieję, ze już bedzie tam zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko ja jeszcze nie mam zdjecie:( ale bedę co chwilkę sprawdzać bo chcę jeszcze zobaczyć przed wyjazdem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super bardzo mnie to cieszy że się podoba..ma nadzieję, że Was \" zaraże\" i Wam się uda...niech to będzie coś w rodzaju fluidków:) Jeśli do kogoś nie dotarło lub ktoś chce prosze o info:) Ja zmykam już caluski dla Was i słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko dziekuje za zdjecia. SUPER !!!!! Nie moge sie napatrzyc na twoj brzucholek :) I nawet ja mam mniejszy niz ty ;), a zawsze myslałam, że mam brzuch jak kobieta w szóstym miesiącu ciąży. A jednak nie :D A nawet jest mniejszy od czwartego miesiąca :) Ale w takim brzuszku to dobrze temu twojemu maleństwu. Chociaz jak dalej będzie rósł w takim tempie to niedługo będzie ogromny. I wtedy tez przyślesz zdjęcia. :) Odnośnie brzuszków. Mojej siostrze brzuszek wyskoczył dopiero pod koniec piątego miesiąca. Ślub brała w czwartym i nikt by nic nie poznał.A dziecko urodziła duże ( 58 cm/3.750 kg) Natomiast w lecie jak byłam w Polsce spotkałam znajomą. I widzę, że w ciąży i nawet nie spytałam kiedytermin, bo to daleka znajoma. Ale po brzuszku pomyślałam - piąty miesiąc. Dianki brzuszek to mały w stosunku do tej dziewczyny. A ona dopiero była w trzecim miesiącu. W życiu czegoś takiego nie widziałam. Było to z początkiem sierpnia a urodziła dopiero dwa tygodnie temu. Tak więc różnie te brzuszki rosną. Żeby jeszcze nam tak chciały rosnąć, ale nie z obżarstwa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słonka:) Wczoraj mnie nie było bo nawymyślałam sobie bałagan w domku,wykorzystując to że mężuś miał wczoraj dzień wolny,postanowiłam że trzeba go jakoś czynnie wykorzystać i wymyśliłam malowanie małego pokoiku:)a co tak:)sprzątania troszkę miałam bo zaraz wszędzie bałagan się zrobił,ale już pomalowane i posprzątane skończyłam sprzątanko przed północą ale już nawet nie miałam sił włączyć komputer,chodź bardzo mnie ciągnęło do Was:) Dianko niestety nie dostałam od Ciebie zdjęcia brzuszka:( Całuję Was Słodkie:)i życzę miłego weekendu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w piekny sobotni ranek. Dianko dziekuje za zdjęcie. Cudny ten Twój brzunio ja też chce taki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) w Olsztynie piękna pogoda świeci słonko i tylko zyć pełnia:) Dzięki za miłe słowa...Kochaniutkie ten brzusio to rodzaj fluidka..ma Was pozarażać pozytywną energią:)Surfitko, ja słyszałam że jak na 4 miesiąc to mam malutki brzuszek:) Miłego dnia Słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wysłałam Ci wczoraj zdjęcie, ale dziś powtórzyłam:) Mam nadzieję, ze doszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Moniu ale z ciebie kobieta pracująca - w jeden dzień wymalować pokoik i jeszcze posprzątać, w głowie mi się to nie mieści, pozdrawiam was wszystkie i życzę udanego weekendu a Martyni wspaniałych wczasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:-) Jakie plany na weekend? Jest super pogoda,wiec biore sie szybko za sprzatanie a potem jakiś wypad na świeże powietrze. pa ap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana sprzatam...tak się wydaje, ale kurcze trochę się tych zakamarków znajdzie:) U nas poranek był cudny, teraz troszkę pochmurno:( miejmy nadzieję, że nie będzie padać bo mam pranko na podwórku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas słonka nie widać, ale nie pada, ja troszkę sprzątam, a później jadę spotkać sie z koleżankami ze studiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się rozpadało..głowa mi zaraz pęknie! Chyba takie niskie ciśnienie...pierwszy raz od czasu kiedy jestem w ciąży boli mnie głowa:) Dobra uciekam obiadek robić, mój Aniołek w pracy więc jak wróci będzie głodny na pewno...a Wy co porabiacie? Tak pusto tu dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie U nas wrescze wyszlo slonce bo od rana lał deszcz Surfitko dziś wyjezdzam do chorwacji, wpadłam się z Wami kochane pozegnać, Jezu jak ja wytrzymam bez was juz strasznie tęsknie, mam nadzieje, ze o mnie nie zapomnieice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wypoczynku Martyniu:) Juz tęskno za tobą....😘 na drogę Dla mnie Dianko to jest juz całkiem sporyten twoj brzuszek, pamiętam swoją siostrę, ona jak deska, a potem w ciągu dwóch tygodni piłka. dziwnie tak jakoś. Ale wszytko OK. Różnie to bywa. Jest piękny w każdym razie ten twój brzusio. Jak wszystkie brzusie w ciąży, tez by sie taki mi przydał ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udanego wypoczynku Martyniu a ja juz wróciłam ze sptkania z koleżankami, w czerwcu będą juz 3 lata jak sie obroniłyśmy, ale czas leci; było wesoło - powspominałyśmy studenckie czasy, teraz to inne prpblemy na głowie, a wtedy taka beztroska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, a co z Tobą, nadal bez @ ? Nigdy nie byłam w takiej sytuacji dlatego wydaje mi sie ona dziwna, tymbardziej że zastrzyk dostałaś, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×