Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Paziulku to super, że jest wsztsko dobrze-Gratuluję odwagi i dzielności:) Ja bym pewnie odleciała, taka ze mnie panikara. Pozdrawiam Was kochane i uciekam, musze dużo pojeździć bo mam mnóstwo pracy. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Jesteście kochane. Akasiu nie bój się nic jak ja dałam rade to ty też dasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE Paziu za super wyniki i za odwage !!!!! Brawo :) a jesli możesz to powiedz to było prywatnie czy państwowo bo ja mam isc na cos podobnego ale nie może to koszkowac ok 1100 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam prywatnie w szpitalu św. żofii w warszawie. A ty też na hsg czy laparo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, gratuluje odwagi i wynikow. Jak to opisywalas to mnie juz wszystko rozbolalo w srodku, taki ze mnie nerwus. Ale dobrze ze jest OK. Jeden problem z glowy. A co dalej? U mnie to nie pierwszy raz, ze nie mam @ regularnie. Ale nigdy nie bylo problemu jak bylam na lekach i po prowokacji. I o to mi teraz chodzi. Ze jestem po prowokacji, i dalej nic, ale moze juz dostane, bo tempka spadla i od dwoch dni jest niska, i troche mnie zaczyna ciagnac jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Surfitko co dalej wybiore sie do gina niebawem. A u ciebie to rzezcywiście trudny przypadek z ta twoją @. Trzymam kciuki żeby się pojawiła i żebyś znowu mogła zacząc się starać. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje paziu i tez mam taka nadzieje, ze bedzie dobrze, bo musi. U ciebie tez. Juz wkrotce bedziesz mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kochana Surfitko my wszystkie będziemy mamami wkońcu:-) Jednak troszke krwawie ale nic mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Paziu,podziwiam CIĘ:-)Ja chyba bym sie skichała i ze strachu i z bólu.Ciekawe czy mnie tez czeka coś takiego, w sumie jestem na początku drogi i nie mam nawet hormonów porobionych,ale czego sie nie robi dla upragnionej dzidzi.Super ze wszystko jest ok:-) Całuski za odwage dzielna kobietko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj sie zorientowałam ze nikt juz dawno z rodziny nie pytał nas \"Kiedy w końcu bedziemy mieli dziecko\".Dodam ze nie mówiliśmy nikomu z rodziny o problemie ale może sami sie domyslili ze nie pytają? No i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z miasta- byłam na małych zakupkach :-) jutro ide odebrac wyniki cukru a za tydz.insuliny wiec napewno napisze jak wyszly :-D a tymczasem caluski dla was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pziu jak sie cieszę, że wszystko w porządku. Ale super !. I jak zwykle strach miał wielkie oczy. Ja sobie tak myślę, że jak teraz juz wiesz, że wszystko dobrze, to ci taka malutka blokada zejdzie i niedługo zobaczysz fasoleczkę. Bo najgorzej to sie zablokować, jak siedzi cos w głowie to chociazby nie wiadomo co robić to i tak nic z tego. Więc teraz paziulka myslę, że jednak spadnie do tableki nr 2. No własnie marzec na półmetku i co żadna sie nie rozpędzi na dół? Buziaczki i całuski dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ale narazie nie licze na to że mi sie uda. Najwyzej będzie niespodziewajka buzki dziewczyny i dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - ale z ciebie dzielna i odważna kobietka, ja to bym sie trzesła ze strachu jak galareta, ale jak bedzie trzeba to cóż, napewno pójde. Surfitko, ja też czytając relacji Pazi, myslałam ze to ja tam leżę, i mnie brzuszek rozbolał :( a nasza Pazia to twarda babka jest :) Elizo - odwiedzaj nas częściej Kukusiu - a co tobie gin powiedział???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu, nadal negatyw, jak sie okaze ze w tym cyklu nie miałam znowu to powiem ginowi że chcę CLO :) - a o tym dowiedziałam sie na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dopiero 8 dc, a mam 25 dniowe, ale jak juz pisałam gdy dostałam testy owu, to nie mogły one bezczynnie lezeć i zaczełam wcześniej, mam duzy zapas to mi starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karolcia,to jeszcze wszystko przed Tobą?A dlaczego napisałaś \" jak sie okaze ze w tym cyklu nie miałam znowu to ....\"?Robiłaś już kiedyś te testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Kseniu, robie pierwszy raz, tylo byłam 2 razy na monitoringu, w jednym cyklu nie miałam, a w nastepnym miałam, więc różnie to moze być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to mam nadzieje ze w tym cyklu bedzie i wykorzystacie to maxymalnie i sie uda:-) Powodzenia Karolciu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymysliłam sobie nowe święto, w środę będziemy z mężem obchodzić 1313 dni małżeństwa :) coś trzeba wymyślić, jak myslicie fajna okazja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia a my 17.03 będziemy mieli szóstą. Tak wyszło, że troszkę wcześniej zrobiliśmy sobie prezencik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej coś sie strona zwiesiła nie można wejsc na 211 a jak wkońcu wezłam to powtórka 210 :/ Co do badan to robiłam też cukier A krzepliwośctez robiłam poniewaz mam zabrac wyniki na jak będe szła na badanie Histeroskopi - jak wyczytałam z informacji to nie mam miec wpuszczanego płyny tylko bede miec wprowadzana mikroskop. cyfrówke i bedą oglądac moja macice i jajniki od wewnątrz -To badanie moze wykazac czy nie mam zrostów albo czy nie mam polipów ,które mogłyby powodowac niedrożnośc jajowodów .Wymiki maja byc od razu. i mam miec znieczulenie miejscowe. Tyle na razie się dowiedziałam :( Ale to dopiero jak dostane @ mam się zgósic i zapisac na badanko bo można je wykon do ok 14dc Wiec mam jeszcz kilka dobrych dni na myslenice Papa pozdrwiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×