Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Czekam i ja na kolejne fotki. Nie mam maili do wszystkich dziewuszek..Ale Na wszystkie odpowiem natychmiast jak tylko dotrą do mnie.. (ja swój mam w profilu, to tak woli przypomnienia ;-)) Fajna Ksieniu z Ciebie mamunia będzie :-) Witam i ja Pana Plemnika- po krótkiej nieobecności też byłam miło zaskoczona jak nas kobietek przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę z aktualizacją: NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............7...................20.03.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .nie mam pojęcia mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............12............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............9............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31..............?........ .. ......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej łobuzice - ja zmykam ... odezwe się dopiero jutro ... caluje Was kochane ..pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja dostałam zdjęcia od: Dianki, Surfitki, Lenki, Kseńki, Pauli, Moni; aha i Kukusi, ale juz dawniej :) dzięki, czekam na kolejne. Moniu bądź dobrej myśli, moze teraz na ciebie kolej przejścia do tabelki nr 2, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu, ale masz dobrze z takim mężem, mój umie jedynie zrobić herbatę i ewentualnie kanapkę, no i płatki z mlekiem, na tym kończą się jego umiejętności kulinarne, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że tak niektóre z was mogą tu rano zajrzeć, przy kawce, ja nie mam takiej możliwości w pracy, ale jak wracam po południ to jest co czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia dziękuję za miłe słowa,bardzo bym chciała przejść do tej tabelki nr 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. A ja właśnie zrobiłam pierwszy test owu,oczywiście negatyw. Chyba sie pospieszyłam bo powinnam jutro zaczać,przy cyklach 29-dniowych w 12dc a ja mam dziś 11dc,a tylko ostatnio miałam 29 a wcześniej 31 32.Ale nie mogłam wytrzymać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseńko nie dziwię ci sie, gdy do mnie dotrze juz przesyłka to też trudno będzie wytrzymać do konkretnego dnia, tymbardziej że będe myśleć że może w tym cyklu będzie wcześniej i przegapie, eehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tylko na chwilkę bo zaraz bignę na siłownie, proszę też o zdjecia dziewczynek, których jeszcze nie mam odeślę jak przyjdę obiecuję. pa do zabaczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryniu,kasiu,dianko, i inne dziewczynky nie gniewajcie sie nie miałem czasu.mam zaległosci w czytaniu topiku.pewnie kiedys nadrobie.buziaczki dla wszystkich staraczek. i tych z \"fasolkami\" równiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kukusiu nie gniewaj sie za ochrzan, ale ci sie nalezal. Kazdy moze miec zly dzien, ale tak biadolic jak ty, kto to widzial :) Za zdjecia dziekuje, wieczorkiem wysle swoje :) U mnie bez zmian, chociaz dzis tempka 36,6 wiec moze w koncu....Normalnie mialabym juz dwa cykle przez ten czas i o jedna probe wiecej, a tu kicha...W tym roku juz nie zdaze dzidzia urodzic. A mial byc z grudnia jak my ;) A niestety nie mozemy sobie tego wybrac. Tabelka nam sie rozrosla, ale niektore dziewczyny nie podaly skad sa. To nie jest jakos super wazne, ale milo wiedziec gdzie kto mieszka ;) Szkoda, ze ta druga nie rosnie tak szybko. Paula mysle, ze ty zajelas marcowy termin. Chociaz moze ktos nas zaskoczy jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kukusiu nie gniewaj sie za ochrzan, ale ci sie nalezal. Kazdy moze miec zly dzien, ale tak biadolic jak ty, kto to widzial :) Za zdjecia dziekuje, wieczorkiem wysle swoje :) U mnie bez zmian, chociaz dzis tempka 36,6 wiec moze w koncu....Normalnie mialabym juz dwa cykle przez ten czas i o jedna probe wiecej, a tu kicha...W tym roku juz nie zdaze dzidzia urodzic. A mial byc z grudnia jak my ;) A niestety nie mozemy sobie tego wybrac. Tabelka nam sie rozrosla, ale niektore dziewczyny nie podaly skad sa. To nie jest jakos super wazne, ale milo wiedziec gdzie kto mieszka ;) Szkoda, ze ta druga nie rosnie tak szybko. Paula mysle, ze ty zajelas marcowy termin. Chociaz moze ktos nas zaskoczy jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, odezwij sie do mnie na maila, bo twój adres mi wcięło;) czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,gdzie sie podziewacie? Musiałam zrobić wpis,żeby topic na górę podciągnąć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę z aktualizacją: NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............7...................20.03.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .nie mam pojęcia mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka /k.Koszalina.........28..............6........ .........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............12............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............9............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31..............?........ .. ......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, co się tu dzieje, takie pustki? dziś jestem leniwcem, nic mi sie nie chce :( myślałam że ktoś bedzie a tu klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu jakoś minął,nie wiem ale dziwnie się czułam do południa pobolewał mnie cały dół brzuszka i wydawało mi się jak bym miała jakiś przezroczysty śluz ale sama nie wiem:(już jestem chyba przewrażliwiona na punkcie dzidzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Słoneczka :-) Ja mam dziś urwanie głowy..Jakś taki dzień. Dopierko wróciłam od rodziców i musze jeszcze porobić przelewy.. Także długo nie zbawię, za to jutro przykawce wszystko przeczytam i napewno się odezwę. Ściskam Was mocno. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ❤️ ❤️ ❤️ ale jestem dzisiaj padaka..weszłam tylko na chwilke zerknąc na materialy ktore beda mi potrzebna na jutro i oczywiscie zajrzec do was kobitki!! dzien minął bardzo szybko..:-( po obiedzie namietne przytulanka :-) a pozniej zawitał do nas kominiarz :-) :-) mamy problem z wentylacja w kuchni... jestem dalej na Clo ale chyba coraz gorzej znosze te wszystkie leki-nie dosc ze @ byl jakis skąpy to jeszcze teraz mam dziwne odczucia...echh tam co ja tu zanudzac bede... PLEMNIKU miło,ze jeszcze o nas pamietales:-) a jak Twoje sprawy sercowe sie teraz ukladaja? Trini ciesze sie ze wygadalas szefowi :-) napewno terazjest lżej na serduszku ! A Martynia wzięla sie za sport :-) tylko zeby od tej siłowni druga agata wróbel nam nie wyrosła...ja jutro tez mam silke -ale z przymusu....buzialki i duzo duzo ciepelka dla wszystkich :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak karolciu własnie posłałam - buziaczki dobrej nocki :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×