Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

... Surfitko jestes kochana ... wiem że nie mozna się poddawac ... tylko to takie smutne ... u mnie doslownie wszyscy moi znajomi maja miec dzieciatka 8 par oczekuje dzieci ... niektórzy tez sa po przejsciach także cieszę sie z nimi niesamowicie ... masz racje bedziemy sie starać dopoki nie osiagniemy swoic celow ... czyli bobasków ... mi zostało jeszcze 5 lat i chyba zaczne myslec o adopcji ... na razie jednak cicho sza .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj smutno tu sie zrobiło przykro mi i wszystkim współczuje ze tak sie podziało przez Swięta . A nas leje jak z cebra. :( Dobranoc padam z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki 🌻🌻🌻 ale marazm zapadł na topiku....:-( dziewczyny natychmiast bierzcie sie w garśc !!! :Di brnijcie do przodu do upragnionego celu ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Cześc dziewczyny - ale smutne wiadomości , moja siostra tez poroniła dwa lata temu, ale była w 8 tygodniu. I wiem ze ciężko pocieszyć w takiej chwili.A ja powoli przygotowuje sie psychicznie do @. Od wczoraj pobolewa mnie brzuch, ale to dziwne bo dzis dopiero 24 dc a @ przychodzi 28,29dc.Co będzie to będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki - u mnie tez zimno ... pogoda jak na poczatku marca ... brrr chce juz ciepełka i sloneczka - wtedy się bedzie lepiej nam zyło ... ja dzis jade do ginka ... na 17.40 mam badanko ... umowilam sie z mezusiem ze nie bedzie jechal po pracy od razu do domku - tylko pojdziemy na badanie i wrócimy razem do domku .... wiecie co zaczynam akcje ćwiczenie i dbanie o siebie - przez te świeta - troche czuje ze sie troszke zaniedbalam ... oczywiscie bez zadnych herbatek odchudzajacych - bo jestem na lekach ... ale ograniczam słodycze - bedzie b. trudno - bo mogłabym wlasciwie je tylko jeść i bede robic ćwiczenia na brzuszek uda i posladki ... mam juz opracowane - bo chodzilam na aerobic także tylko czy mi wystarczy samozaparcia i wytrwałości ? zobaczymy ... chcialabym zjechac do 54 kg ... teraz jest prawie 58 także spodnie mam wszystkie ciasne ... także woda, owoce , warzywa, chlebek tylko pelnoziarnisty, ryz tylko ciemny ... zero ziemniaków i ogólne chudo ... Surfi jak to robisz ze tak ładnie chudniesz - ja zawsze mam problem bo wszędzie jestem taka szczupla tylko mój brzuszek i uda sa masywniejsze i tam odklada się tluszczyk ... mówiłaś ze wszystko dzielisz na pól ale ja jem niewiele i tak mam problem by sie pozbyc chociaz kilograma ... pewnie trzeba tłuszczyk wytopic ćwiczeniami ... bo inaczej sie nie da ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie gdzie pojechac na długi majowy weekend jak krakow nie wypali ---a wy kochaniutkie macie juz jakies plany>>>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec ONA
A wiecie dziewczyny jak ja pragne dziecka, a moj facet widzi w tym tylko same minusy!!!!! Jakie to przykre!!! I wciaz uwaza zeby tylko nic nie było. Cieszczie sie ze macie takich dobrych mezów co was wspieraja i pragna tego tak samo jak wy. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinci - co do słodyczy to teraz u mnie roznie bywa - niestety leki robią swoje,a zwlaszcza duphaston ( po nim prawie zawsze mam chec na słodkie :-( ) i juz waże ok.53kg....ale jak dla mojego zdrowia to i lepiej :-p gorzej jak w takim tempie będe przybierac na wadze ...3kilogramy na pol roku to stanowczo za duzo.:-) no chyba ze to bedzie tycie z innych powodow :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolo
czea dziewczyny juz kiedys pisałam tutej tylko pod innym nikiem . Moze panietacie jak prosiłam o porade co do ginekologa faceta bo zawsza chodziłam do pani gin. A wiec byłam juz na tej wizycie i jestem bardzo zadowolona ze zmieniłam lekarza bo sie dowiedziałam bardzo cierkawych rzeczy. Ja w dalszym ciagu prosze o pomoc bo dostalismy skierowaniw na badanie chromatyny i chciałam zapytac czy którys z Waszych mezów miałrobionr takie badanie dzieki za wczesniejsze pocieszenie co do lekarza i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aksiu - ja tez wolalabym przybywac z innego powodu ... miec taki ładny ciążowy brzuchalek :) zamierzam kupować sobie super ciuszki ciazowe , juz nawet ogladalam fajne - ale na razie tylko marzę po cichu ze może niedługo ? wrzucam Wam linka na fajny kalkulator .... http://piekielko.info/kalendarzyk/ u mnie jak na razie się sprawdza - szkoda ze tylko efektów brak :( ale moze kiedys bądą ... aha i super stronke z poradami i ciuszkami ciazowymi ... extra .. http://www.9fashion.pl/sklep/index.php?id=1 Buziole ... ide suszyć wloski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolo
Przepraszam za błedy A czy jest moze ktos kto sie leczy w Krakowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety moj mezulek miał na razie zwykłe spermiogramy i ostatnio rc czyli cytologię nasienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolo
mój maz tez miał badanie nasienia juz dwa razy i usg i to miało wystarczyc u pani doktoe wypisywała tylko recepty a mnie zbadała tykol na pierwszej wizycie i kazała zrobic badanie prolaktyny i to tylk i jak zawsze mówiła ze wszystko jest wporzadku. Niedawno sie dowiedziałam od kolezanki ze jaj znajoma która ma juz prawie rocznego synka leczyła sie tez u tego ginekologa co ja teraz chodze i po pieciu miesiocach zaszła w cieze a wczesniej sie leczyki ok 10 lat i nic . po wizycie dowiedziałam sie ze mam bardzo duzo dziurek w jajnikach czy któras tak ma. i ze wcale niejest tak wszystko ok ja pani gin mówiła. sorki ake nie zapytałam czy moge dołaczyc do Waszego grona bo samej jest bardzi ciezko. A co do tej cheomatyny to gin powiedział za duzo od niej zalezy leczenie. Jest co prawda drogie to badanie bo koło 400 zł ale ponoc warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolo ... poczytaj sobie w neciuku o tym ... badanie chromatyny to inaczej badanie DNa Plemniów ... chodzi o prawiadłowa budowe plemniczków- jezeli jest z tym problem to musicie to leczyć - to badanie wyklucza uszkodzenie genetyczne plemników albo ja potwierdza i w ilu procentach ... moj maz mial malutki problem z budową ale ja porawil nie mielismy jednak badań genetycznych ... lekarz jednak mowił nam o zagrozeniach zwiazanych ze staraniem sie jeśli mezczyzna ma nieprawidłowa budowe plemnikow - wtedy jest szansa na zaplodnienie - mala ale jest i w sumie szczescie w nieszczesciu - bo zarobek obumiera lub chwilowo się rozwija z licznymi wadami - mysle ze warto robic tego typu badania - to wylkucza pożniejsza rozpacz ... i wiele rozczarowań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emis_80
czesc dziewczyny ja mam 26 lat i jak czytam wasze posty to chce mi się normlanie wyć, czuje tak jak wy, nie moeg patrzeć juz na moich dwóch siostrzeńców nie moge ich przytulac zeby nei plakac staram sie byc dzielna i amm wsparcie w męzu ale dobrze jest wiedziec ze jest nas tak duzochoc w sumei to smutne p.s. ja tez brałam tabletki ale nei sadze ze to po nich ja juz wczesniej przeczuwałam ze cos jest nei tak sluz był gesty i bialy od kiedy pamietam i nigdy nie przypominal białka jaja kurzego teraz po lekach przynajmniej jest wodnisty a to jzu cos i złapałam sie tej nadzieii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolo
to ja juz niewiem co nan moze pomuc to badanie chromatyny . Dzieki za przyjecie mnie do siebie moze mi bedzie lzej przetrzymac to leczenie. A jesli chodzi o inseminacje to czy ktos juz prubował a jesli tak to prosze mi powiedziec iakie badania wczesniej robił . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nikolo :-) ja miałam miec inseminację w tamtym cyklu,ale niestety moj mąz wyjechał i sie obeszło bez...zastanawiam sie czy w tym nie sprobowac,ale chyba jeszcze sobie odpuszcze ....i zrobie ją na NFz,u innego lekarza.( w moim miescie prywatnie kosztuje 400zł) badan zadnych do tego nie trzeba ..tylko po podaniu rurką trzeba lezec na lewym boku 15min(chyba na lewym-bo juz nie pamietam dokladnie jak to pielegniarka tlumaczyla)/ Własnie przegladałam osrodki adopcyjne i ich opinie.DZieciątko napewno adoptuje po 30-tce :-) niezaleznie od tego czy mi sie do tego czasu uda.Mysle,ze tak 32lata to dobry wiek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolo
No tak ale mój lekarz powiedział ze teraz nie moze mi zrobic inseminacji bo najpierw trzeba jakies badania porobic czy w srodki niema jakis robaczków bo jesli by cos było to inseminacja niema sensu bo i tak sie nie uda . Ja juz sama niewiem co mam robic jestem troche tym wszystkim przerazona bo odkad zmieniłam lekarza to wszystko wyglada o wiele gorzej . Mam jakies dziurki w jajnikach . Mam miec jakis płyn wstrzykiwany czy wypływa , droznosc jajowodów juz sie całkiem pogubiłam w tym wszystki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolo to drożnosc jajowodów . Nie jest takie straszne. Sprawdzaja czy nie masz j jajnikach polipów itp rzeczy ,musza wiedziec wszystko może wpłynąci wypłynąc z jajowodów. To trwa oko 15-20 min dostajesz znieczulenie w pupke. Ja to miałam razem z histeroskopiom -czyli sprawdzał lekarz czy moja macica (jej scianki) sa w porzadku . Ale dziś to mam strasznego doła :( Poryczałam się z rana ) zaraz przed praca jak juz sie umalowałam -oczywiście dostałam @ . Ja mam juz tego dośc :/ od dzisiaj postanowiłam ze nienawidzę dzieci !!! Nie umiem juz sobie z tym poradzic -mam obsesje straszne .Jeszcze te chrzciny które były w święta i odwiedziny koleżnki która miesiąc temu urodziła . I jak tu życ Uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wiosna za oknem, słoneczko pięknie grzeja, więc proszę sie nie załamywać, na każdą z nas przyjdzie odpowiedni czas, Elizo usmiechnij się 🌻 witam nowe kolezanki, im nas więcej tym lepiej :) tak sobie myśle, że niektóre z was tyle już przeszły, badania itp. ja to na początku tej drogi dopiero jestem, ciekawe ile mnie czeka, hmmm Tryni ja też się uchwyciłam myśli o poprawie sylwetki, od dzisiaj dietka a potem ćwiczenia głównie na brzuszek, bo mam z nim problem :( Akasiu, duphaston i luteina zatrzymują niestety wodę w organiźmie, mogą powodować niestety wzrost wagi,k a ja juz 3 cykl na luteinie jade i coż się dziwic ciekawe jak Ksenia u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeraż
cześć mam nadzięje że ktoś mi odpowie na moje pytanie ...jeśli jest cylk bezowulacyjny występuje po nim miesiaczka?? bo ostanio miałam strasznie dużo strsu i słyszałam że to moze spowodować cylk bezowalacyjny a ostatnio spóźnia mi się@ juz trzy dni czy moge byc w ciąży choć jak dla mnie to mału mozliwe bo stosunek miałam 2 dni przed planowanym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy cyklach bezowulacyjnych @ występuje ale rownie dobrze moze byc co 40-50dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Ja już po wizycie,wszystko jest ok,juz wyczuwalne tetno,termin na 2 grudzien więc uaktualnie tabelke. Ale mi ulżyło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............17........... ..... ..06.05.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............24.............. ....... .ok29.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................27 ............10 .................ok.22.04.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok13.04.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ..15.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............12............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............9......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28..............7....... .... ........02.12.2007 Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×