Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Karolcia to wypoczywaj na wczasach i tak jak wszyscy powtarzaja nie pij wody -tylko butelka przez ciebie kupiona ,bo czasami nalewają tą ich kranówkę a ona ma bakterie :P A co do drożności to mi robili za znieczuleniem w tyłek -ono bolało chyba z dwa dni -ale drugie to pamietam dawał mi do środka kuł w szyjke zeby nie bolało bo miałam jeszcze sprawdzane wnętrze macicy Na kolorowym ekraniku było wszystko widac. więc to trwało z 40 min więctroche czasu zeszło .Ale przynajmniej wiem ze wszystko OK. Wart isc ponieważ Jest to duzy krok do przodu -ja tyle sie leczyłam i poniekąd wyszło ze misiek ma złe wyniki -teraz jego kolej na tablety . Ale musi wszystko dobrze sie skończyc /Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta. Robiłam test wynik negatywny jak przypuszczałam zresztą, teraz spokojnie czekam na @. Jak się teraz nie udało to może następnym razem jakoś nawet specjalnie zdołowana nie jestem. Jednak czerwiec nie mój ;-) Dzisiaj już się lepiej poczułam więc lece do pracy. Miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D No to wielka szkoda Paziu. Masz rację, jak nie teraz to następnym razem się uda :) Narazie spadam, będę później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! fajnie wam z tymi wyjazdami, ja tez czekam do lipca moze moj Misiek cos wymysli i pojedziemy na poczatku lipca nad nasze poslie morze :) pewnie tak bedzie, jak go znam :) ja bylam dzis u lekarza i dał mi jeszcze skierowanie na chlamydie i ide w poniedzialek do szpitala na HSG. boje sie bardzo teraz dopiero trzese portkami ale przezyje. aha tylko jeszcze musze miec wyniki na czystosc a beda dopiero w piatek i mam przeczucie ze wyjda zle i nie dowiem sie w tym miesiacu czy ze mna wszystko oka :( ehhh to czekanie, dobija mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj jakie pustki dziś, zaglądam w przerwach między prasowaniem, a tu cisza :) dzis jeszcze czeka mnie wyjazd na kurs, a jutro idziemy wieczorem na urodziny brata :D acha i w czwartek po południu wyjeżdzamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane .... nie mialam dziś za duzo czasu rano by do Was zajrzeć ... biegałam po urzedach i potem byłam u fryzjera ... mezulek mówi ze sliczna ze mnie dziewczyna - podobają mu się włoski - mnie też - wreszcie maja taki kolor jaki powinny mieć :) zaraz jemy kluski z truskawkami i pedzimy na zakupy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane, paziulku bardzo mi przykro, liczyłam ze to moze ty bedziesz naszą czerwcówką ja dziś kupiłam sobie spodenki i sukienkę w sklepie ciązowym, bo juz w normalnych spodniach musze rozpinać rozporek, nie wiem albo bedę miała wielki brzuch, albo moze jakieś bliźniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - super .... ja też nie moge doczekac się kupowania ciazowych ubranek - jak na razie musi mi wystarczyc oglądanie ... każda kobieta jest inna - jednej brzuszek wyskakuje tuz na początku - drugiej - b. pozno - wystarczy popatrzeć na naszą Diankę - brzunia prawie jej nie widac a jest już w szóstym miesiącu ciazy ... blizniaki - a jak na to się zaopatrujecie ?? ...bo ja sama nie wiem czy bylabym szczesliwa - chociaz po pierwszym szoku na pewno tak ... z tego co wiem Surficia nasza mowiła ze byłaby szcześliwa ... a Wy kobietki jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpja przyjaciolka urodzila blizniaki 2 dziewczynki Juleczka i Zuzanka i sa sliczniutkie i doskonale dala sobie rade a teraz ma 2 male roztanczone coreczki ktore wlasnie zaczely chodzic, to nic trodnego i ja moge ta opcje przyjąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blizniaki - marzenie :D Ale chociaz jedno by sie przydalo. Szkoda Paziu, ze to nie ty jestes czerwcowka. Zatem czekamy na inna pania :D Martyniu, czasem dzidzia sie tak ulozy ze brzusio szybciutko sterczy, a czasem do 6 mieisaca nic. I to jest normalne. :D Ale fajnie musi byc czuc jak brzuch rosnie z wiadomego powodu a nie z przejedzenia ;) Martiko, chyba zdjec sie nie doczekam :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane. Przepraszam, ze mało pisze, ale ta moja praca mgr nie daje mi spać po nocach:( dziś byłam z misiem u dziadka i zrobiłam fotki, przeslę Wam jutro i zobaczycie jaka jestem gruba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... karolciu gratuluje - piąteczki ... zdolniacha z Ciebie :) mykam do łózeczka - zyczę Wam kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana gratulacje za 5 -ale twoje dzidzi musi byc szczęśliwe i dumne z mamy :) -kiedys powie ci ze pomagało Tobie :) Fajnie macie dziewczynki ze jedziecie na urlopy ) Karolcia a kapelusz na głowę masz? Tryniu a ty gdzie jedziesz ? nad morze? -zapomniała -ale wam zazdroszczę -wypocznijcie za nas wszystkie :) A gdzie kukusia dawno jej nie czytałam ? Uciekam papa robi sie duszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 Elizko - tak mam kapelusz, mam juz wszystko :D od miesiąca myślałam co trzeba zabrać i kupowałam rzeczy :) dziś jeszcze czeka mnie wizyta w UP, bleee i kilka ważnych spraw do załatwienia, ale chyba zdąże ze wszystkim Dianko - czekamy na fotki :) Trini a ty już spakowana??? a ile wy jedziecie nad morze, my zawsze wybieramy się ok. 24, 1 w nocy - a jedziemy różnie od 8-10 godzin Martyniu zazdroszczę Ci tych zakupów, ja pewnie bym chciała pół sklepu wykupić, takie piękne rzeczy są teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... ja oczywiscie nie jestem jeszcze spakowana ale to kwestia godziny ... wszystko mam poprane , jeszcze pare ciuszkow musze przeprasowac ... my wyjezdzamy jutro o 5 rano i bedziemy jechac ok 5 godzin - karolciu - ja mieszkam posrodku mapy także mam wszędzie równie daleko - zarówno nad morze jak i w góry ;) sprawdzimy naszą Hondzię w trasie bo nie bylismy nia nigdzie dalej :) ciesze sie choc to tylko 4 dni - jednak dawno nigdzie nie bylismy - zlapiemy troszke oddechu, szczegolnie ze lekarz powiedział nam ze takie wyjazdy sa mile widziane w trakcie starań - wtedy szybciej o zapomnienie i odprezenie a to sprzyja poczeciom ;) a jutro nasza 4 rocznica slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Trini a gdzie dokladnie nad morze jedziecie? czy jescze nie wiecie. Ja jednak na L-4 jestem bo rozchorowalam sie na całego. Ale wam zazdroszzce tych wyjazdów naszczęście za 3 tyg też wyruszam :-) Martyniu ale ci fajnie z tymi zakupami ciążowymi ale wierze że na każdą przyjdzie czas. miłego dnia kochane pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulku - wiemy - bo mamy zalatwiona kwaterę ... jedziemy do Trojmiasta ... mieszkac bedziemy pod Sopotem doslownie 30 minut spacerem brzegiem morza i bedziemy na sopockim molo ... do Gdańska tez rzut beretem - zobaczymy jak bedzie z Gdynią - moze tez nas tam przywieje ... wiemy że chcemy odpoczac ... po prostu mojemu kitkowi tego potrzeba - teraz jak ma dwie prace to trudno mu się jakoś zrelaksować ... także stad pomysl wyjazdu - no i nasza rocznica ślubu - to dla nas taki mały prezent - ten odpoczynek ... Wypoczywaj słonko - pij herbatke z cytrynka i wygrzewaj się w lózeczku - musisz byc zdrowa na wasze wakacje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Trinitko tylko szkoda w sumie że tak krótko będziecie czas szybko minie jak zawsze na wakacjach ale chociaż dobre pare dni relaksu. U nas minęło w poniedziałek 2 lata po ślubie więc ten nasz wyjazd to też taki troche na rocznice :-) Kuruje się kuruje bo w sobote jestem zapisana do fryzjera bo odrosty mam tak straszne że aż nie moge patrzeć w lusterko. Czym dłużej je rozjaśniam to moje naturalne włosy ciemnieją. Niedługo to będę brunetką ;-) Trini jakby mnie tu dzisiaj nie było to życze miłego wyjazdu, odpoczywajcie, relaksujcie się, opalcie się bo pogoda ma być ładna i wogóle dużo seksiku aby wiesz żebyście wrócili we trojkę a co ztego że to moze być po tych dniach może akurat jeszcze nie będzie tak do końca po płodnych dniach niewiadomo. Karolciu ty też jutro wyruszasz Tobie też życze udanego wypoczynku, uważaj na słoneczko, może akurat nie doczekasz się @ czego ci życze i po przyjeździe napiszesz wróciliśmy we trojkę :-) a i zabierz koniecznie ze sobą wapno bo po paru dniach będziesz się drapała od słońca i będziecie myśleli że to jedzenie a to opalenizna. I czekamy dziewczyny na wasze zdjęcia z urlopu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. ja dzis kolejny dzien na badanich, dzis mialam na chlamydie. w laboratorium juz mnie pozanja, smoeja sie ze jestem ich stałą klientką :) w piuatek mam te wyniki na czystosc i pewnie wyjda zle i nie pojde na to HSG ja zawsze mam takie szczescie :(((((( kurcze dziewczyny trzymajcie kciuki zeby jednak moze jakism cudem wyszły dobrze :) ja pojde w ogien zeby w koncu dowiedziec sie co ze mna nie tak :) miłego dzionka, aha Surfitko juz wysylam fotke jak ma dociebie maila a jak nie mamt o daj mi cynka na rew69@interia.pl i wysle. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika ja od zawsze miałam problemy z zapaleniem pochwy i nawroty, leczenia itp. od roku mam spokój (odpókać) i miałam robiony posiew 2 razy i wyszedł wzorcowo więc jeżeli nie masz uplawów, swędzeń to napewno wyjdzie ci dobrze nic się nie martw. I hsg też sie nie denerwuj bo ja to miałam robione w znieczuleniu domiejscowym i przeżyłam troche bolało ale jak wynik jest ok to o bólu sie szybko zapomina. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie mam zadnych swędzen ani upławów tylko ja chorowalam bardzo czesto na stany zapalne pecherza, chorowalam na to jakies 6 lat i to bardzo bolesne było. teraz mam w sumie spokoj tylko musze duuzo wody pic codziennie. Dzis rano tak jabym troche poczola ten pecherz ale moze dlatego ze mialam udaną noc ;) mam nadzieje ze bedzie oki :) dzieki za wspracie :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W-g mnie pęcherz nie ma nic do posiewu więc nie masz się czym martwić będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przed hsg trzeba miec jakies konkretne badania i je zanieśc do szpitala ? ja miam robiona cytologie sluzu szyjkowego wraz z okteśleniem grupy cytologicznej - ale te wyniki ma mój gin ... na razie nie dzwoniłam do szpitala i nie umawialm sie na konkretny termin - zadzwonie po przyjezdzie i się umówię - potem pedze do mojego gina po skierowanie ... Paziulku a ty w którym Warszawskim szpitalu mialas robione hsg ? czy tam na miejscu w Invimedzie ? bo mi mój gin polecił MSWiA na Wołoskiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini trzeba mieć posiew czystości to co innego niż cytologia. Miałam robione w szpitalu św. Zofii W invimedzie tego nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę mamy tu małe święto - 300 stronka :) Paziu wracaj szybko do zdrowia, bo i do Twojego wyjazdu czas szybciutko zleci :D Trini - życzę udanego wypoczynku, pięknej pogody i żebyście sobie odpoczęli :P Martiko - napewno badania będą ok i pójdziesz w poniedziałek na HSG, ja jak wrócę też uderzam do laboratorium na różne badanka narazie uciekam, dziś chyba mnie już nie będzie ale jutro na chwileczkę zajrzę 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×