Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Surfitko, sobota to dobry pomysł :) ja tylko 13 października nie dam rady, bo jedziemy na wycieczkę z okazji Dnia KEN :D w pozostałe raczej pasuje mi :P A nie wiem, czy poznasz rynek, zmieniło się troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, ostatni raz bylam rok temu..to co powiecie wstepnie na 6 pazdziernika? Tylko ja licze ze jakos przez dzien bo grafik mi sie pomalu zapelnia ;) 29 wrzesnia mam grila, 6 wieczorem jestem umowiona ze znajomymi, 13 wyjezdzam do Zakopanego, a 20 to sie juz zegnac bede z Polska i bede smutna :( No chyba ze ktoras niedzielka - tez moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
dziewczyny ja mysle w dzien bo niekazda z nas ma autko i ja np najprawdopodobniej bym moze i pociagiem przyjechala ja mysle np na rynku okolo 13 co w tych porach a wy jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katio - fryzura wyczesana :D czaderska :) Może być wstępnie 6 październik, nawet wcześniej niż 13, ale to godzinę ustalimy póxniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia..moze byc..jednak dokladna date i godzine proponuje ustalic e-mailem lub przez gg...nie chcialabym jakis nieproszonych gosci na spotkaniu..a niewadomo kto nas podczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
jasne , jak narazie tylko propozycje a konkrety na maila:) ta fryzurka moja niebedzie az taka jak taka ale w spokojniejszej wersji hehehe:P no i jedno czerwone pasmo od gory z lewej strony tak z miedzy tych ciemnych by wychodzilo a drugi na przeciw z pod spodu wloskow tak to widze:P i musze chyba skoczyc na slarium bo niestety na wakacjach niebylam a przy czarnym koloze to cera wyglada bladziej.... ale powiem wam troche sie boje bo neiznam tej fryzjerki i niewiem coona miz robi zebym nieplakala:( no ale cos raz kozie smierc heheheh w ogole dzisiaj taka nuda w pracy... ogladalam sobie tauaze ale pewnie nienamowie meza:( chcialam na studiach sobie zrobic i teraz zaluje tak bym juz miala a mezus sie napewno niezgodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katio, super fryzurki :) najlepiej wydrukuj zdjecia i zabierz do fryzjerki a tatuaż też bym chciała, taki niewielki, mam juz wybrane rodzaje tribali, no ale mąż nie chce sie zgodzić; ale może pójde w przyszłym roku, a miałam iść w marcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
WLASNIE WYDRUKOWALAM SOBIE TA DRUGA:) BO TA MI BARDZIEJ ODPOWIADA:p NO JA MIALAM ROBIC 2 LATA TEMU NA STUDIACH MOTYLKO TAKN A PODBRZYSZU W PRAWIE INTYMNYM MIEJSCU NO ALE TERAZ TO JUZ NA BANK NIE W TYM MIEJSCU BO BY MNIE MAZ ZABIL HEHEH ON NIECHCHE SIE ZGODZIC NO ALE POGADAM Z NIM KIEDYS JESZCZE:p NAH Z TYMI FACETAMI.... JA JESZCZE 30 MIN W PRACY CZEKAM NA MEZA I MNIE ZAWOZI DO FRYZJERA NO I ... JUTRO JAK BEDE U RODZICOW NAPISZE WAM JAK WYSZLO I POWIEM TAIE ZEBY MI ZDEICIE ZROBIL TO ODRAZU WAM WYSLE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie dostałam karolciu wysle ci na maila innego maila bo nie chce go tu ujawniac to przellij mi tam ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam karolciu dziekuje:) Ale cudowny maluszek Dianko jest śliczny i cały podobny do tatusia, a ty jaka laska kurcze!!!! Ja dzis wpadłam w szał zakupów oprócz kosmetyków kupiłam juz wszystko zamówiłam tez wózeczek, zyczę Wam kochane abyście niedługo mogły wpaść w taki sam szał zakupów jak ja. Wiem ze to jeszcze wczesnie ale jestem tylko dobrejmysli. A to dla Was fluidki Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore całymi garsciami Martyniu :) dzieki A ja ostatnio widziałam super dzinsy ciążowe w H&M, kurcze, chciałabym już takie kupić, ale przed czasem to lepiej nie zapeszać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lapie, a co ;) Jajniczek dzis pobolewa wiec jajeczko sobie rosnie :) I jak chodze po sklepach to zawsze oczko ucieka..do ciazowych ciuszkow..ale bardziej do tych malenkich spioszkow, sukieneczek i dresikow..a wogole rozczulam sie najbardziej nad tymi melnkimi skarpeteczkami i bucikami..Boze prosze zebym kiedys mogla takie kupuc dla wlasnego, noszonego pod sercem malenstwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Miałam małe problemy z kompem, ale na szczęście już wszystko gra i udało mi się do Was wrócić:) Nawet się qrcze z Tryni nie pożegnałam i nie zdążyłam pożyczyć jej udanych wakacji, ale myślę że na takim wyjeździe i tak będą one super udane i nasza koleżanka na bank wróci z nich pięknie opalona, wypoczęta i uśmiechnięta i... może nie sama;) Dianko - dziękuję za zdjęcia - synuś marzenie! Taki mały słodki aniołek - super się prezentuje zwłaszcza w objęciach opiekuna-misia;) Acha - i moim zdaniem podobny do tatusia:) 😘 dla Dawidka i 🌻 dla Ciebie :) Martyniu, Pauluś - łapię te Wasze fluidki - a co mi tam, może któryś walnie w moją psychikę na tyle mocno, że się odblokuję. Bo hormony hormonami, ale coś mi po łbie fruwa, że może faktycznie coś mi się w psychice poblokowało - podobnie jak Karolcia - jestem w stanie wyobrazić sobie radosny wpis o ciąży każdej z Was - każdej, ale nie siebie. Albo brak wiary, albo sama nie wiem. Tzn. wiem, że nie mogę się poddawać itp, ale tak jakoś ten pozytywny efekt wydaje mi się taki odległy, że to aż nie do pomyślenia! Wiem, że nie powinnam tak pisać (jadirko i Tobie kochana też nie wolno tak pisać! Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że czasem każda z nas pewnie czuje podobnie) Martyniu - a wracając do tematu - tak w ogóle, to zakupy pewnie udane i pewnie jeszcze nie jeden taki \"szał\" przed Tobą:) Przy takim wyborze wszelakich \"wspaniałości\" dla maluszków - choćby się wydawało, że wszystko już jest - zawsze się wypatrzy pewnie jeszcze jakąś nową rzecz, którą KONIECZNIE TRZEBA mieć;) katia - fryzurka odważna - koniecznie podrzuć nam efekt odwiedzin u fryzjera na własnej główce;) Mam nadzieję, że będziesz z niego zadowolona:) karolciu - o ile dobrze pamiętam, to Ty również pisałaś coś o zmianie fryzurki przed rozpoczęciem roku szkolnego - może coś bliżej na ten temat? ;) A ja niestety nie będę miała możliwości przyjazdu do Krakowa - buuu 😭, u mnie w pracy sezon zamiast się kończyć, to się rozkręca - i nawet jutro muszę iść do roboty, ze względu na napięte terminy 😭, a mi się już dzisiaj wstawać nie chciało, a co dopiero będzie jutro! I już czuję, że od przyszłego tygodnia znowu wracamy do 12 godzinnego systemu pracy razem z nadgodzinami 😠 normalnie jakbym wiedziała, to bym sobie zamiast w sierpniu - teraz poszła na urlop i już 😡 O ile faktycznie nie uda mi się wygospodarować jeszcze kilkudniowego urlopu, to liczę przynajmniej na fotoreportaż ze spotkania ;) Fakt - tak jak napisał Justynka 24 - z Wami łatwiej mi rozmawiać na tematy, o których nikt kto nie miał problemu z poczęciem dzidzi - nie ma po prostu pojęcia. Ja wiem, że może niektórzy chcą dobrze, ale nerwy mnie biorą jak słyszę, albo czytam dobre rady w stylu \"może kupcie sobie testy owulacyjne\" (no - bo przez ponad 5 lat staranek to rzeczywiście nie ma szans, żeby chociaż raz w owulkę trafić 😠 ), albo o skierowaniu myśli na inne tory (się nie da i tyle - choćbym pękła - i tak cały czas o tym myślę, choćbym nie wiem jak starała się nie myśleć!) a co do zaufanych koleżanek - mam tylko jedną w realu, no i Was. Kiedyś zawiodłam się baaardzo na kimś kogo przez 20 lat uważałam za swoją przyjaciółkę i teraz bardzo ostrożnie podchodzę do słowa \"przyjaźń\" :O Martt - masz szczęście z wygraną w konkursie;) Mi najwięcej co się udało wygrać to parasol :D - i to jakieś chyba 7 lat temu - też w konkursie, ale gazetowym, na napisanie wierszyka;) Taką rymowankę skleciłam, bo z moim zamiłowaniem do poezji nic poważnego nie wchodziło w grę:P Była szansa na wygranie własnej kawalerki, ale cóż - poetką nie jestem, dobrze więc, że mi chociaż nagrodę pocieszenia dali! :D Kseniu - a jak u Ciebie pierwsze wrażenia w nowym roku szkolnym? :) akasia, kukusia, anisik, destination - no co jest? Gdzie jesteście? 🌻 surfitka, pazia, sysia, elizka, marta24 (hop, hop!:) ), martika, justynaM i cała reszta - po 🌻 i 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - ty jak to ty wspaniały elaborat nam tu napisałaś :) fajnie się czyta. A co do mojej fryzury, to nic wielkiego, końcówki podciete ok 1 cm (bo włosy zapuszczam, jak narazie) no i pasemka jak zwykle, także niewiele sie różnię od poprzedniej wersji, w chwili obecnej to już prawie wogóle. Ale ciągnie mnie czasem by spróbować jak Katia z taką odwazną fryzurką, tylko że zaraz potem włącza się druga Ja i mówi, lewusie, będziesz wyglądac jak 7 nieszczęście, bo nie potrafiłabym sobie tak pięknie ułożyc. Jak już będe bardzo bogata to zatrudnię stylistkę, fryzjerkę itp to bedzie mnie codziennie czesać :P Do października troszkę czasu zostało, może uda ci sie wyrwać w sobotę do krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coz to za czarnowidztwo Voltare? Z zapracowania zapomnialam postawic do pionu karolcie i Jadire...Wszystkie tylko nie ja? Kazda z nas moze tak powiedziec ...niestety. Trzeba jednak wierzyc w cuda ..bo one sie zdarzaja. Mamy juz kilka przykladow na tym topiku :) Karolcia, dostalam maila - jestem za :) i licze na to, ze duzo z nas sie stawi w umowionym miejscu. Nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - nawet nie wiesz jakbym chciała i zrobię wszystko, żeby się udało. Ale ode mnie do Krakowa jest 220km. Na K. i samochód nie liczę, bo on teraz żeby się podlizać :P w nowej pracy też pracuje w soboty, a wyprawa pociągiem to z 3 przesiadkami - kilka godzin w jedną stronę (jakoś chlercia nie chcą puścić Intercity przez moją metropolię:P) W jeden dzień nie obrócę. Zresztą ja kocham Kraków - (na trzecim miejscu - zaraz po Wrocławiu i mojej wiosce :P) i zawsze jak tam jadę to MUSZĘ tam zostać przynajmniej kilka dni, bo grzechem byłoby nie zostać:) ale tak sobie myślę, że jak zacznę już teraz przebąkiwać o kilku dniach urlopu, to może Kierownik zmięknie w międzyczasie;) Zobaczymy co da się zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko - to nie czarnowidztwo, tylko karolcia i jadirka zachwiały się we wspomnianym przez Ciebie pionie, a ja tylko jak kolejny klocek domina - lecę rozpędem:D Ale dzisiaj to nie czarnowidztwo - dzisiaj mam generalnie dobry humor w każdej kwestii za wyjątkiem tej, że jutro mam zwlec z łóżka tyłek o godzinie 5:30 i z uśmiechem na ustach udać się na 8 godzin do roboty. To co napisałam, to takie tylko czysto teoretyczne rozważania i refleksje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko-dziękuje za zdjęcia i Surficiu tobie też.Mamusiu ten Dawidek to sliczny chłopak,niejedno serce złamie i niejednej w głowie zawróci.Efekt już widać napszykład po nas. Wszystkie jesteśmy pod jego wrazeniem.A ty Dianeczko niewyglądasz jak byś urodziła 2 tygodnie temu,rewelacyjna figurka,tatuś zachwycony synkiem.Mój Krzysio się zachwycał waszym synkiem i macie pozdrowienia od niego i mojego synka Michałka,który teraz chodzi i mówi ;Ja też chce takiego ślicznego braciszka. Całuje Was mocno i duży buziolek w czułeczko dla Dawidka od cioci Edyty🌻❤️🌻 Voltare-witam,masz racje w tym co piszesz[karolcia i jadirka zachwiały się we wspomnianym przez Ciebie pionie],to chwilowe zachwianie.Tym bardziej jak patrze na synka Dianki to zaraz nabieram ochoty na dalszą walkę.Musisz stanąć na głowie i spotkac sie z nami.:) Katia100-zdjęcie wysłane i czekam na zdjęcie po metamorfozie,fryzurka super!!!!!!! Martyn-iu-oj jak ja bym chciała robić takie zakupy.Napewno kupiłaś śliczne rzeczy bo teraz wszystkiego pełno ,do wyboru do koloru tylko pieniądze za szybko z portwela uciekają ,a jeszcze by się coś wybrało. Matt-ale fajnie ,ze wygrałaś zaproszenie na to szoł,ubóstwiam kabaret Ani Mru Mru.Ty szczęściaro:) Martyn-iu;Paulko76;Justynko.M-bardzo dziękuje za fluidki złapałam ile się dałoi mam nadzieje ,że moje przeciwciał im ulegną:):) Paziu,Tryni,Lenka,Sysia,Surfitka,Marta24,Karolcia26,Eliza333,Matt,Justynka24, Martika2327,Katia100,Voltare-przesyłam dużego 👄 I dla naszych przyszłych mam duży👄Justunka,Paula76,Anisik,Akasia,Kukusia,destination,Martynia-wypoczywajcie ,i fasoleczki niech zdrowo rosną🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wten pochmurny sobotni dzieonek!!! Sokojnego weekendu -dla was wszystkich bez wyjątku 👄mocno do uslyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!moje pytanko brzmi-czy moge test beta-hcg zrobic w poniedzialek jak miesiaczke powinnam dostac 13 wrzesnia?przeciez jak jestem w ciazy to wykaze na badaniach? robilam test z moczu ale negatyw!lecze sie 2 miesiac z clostilbyget i lekarz kazal mi czekac ale ja niemoge!powiedzcie co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×