Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Elizo , voltare trzymam za Was kciuki ... mnie już boli brzuszek - tak jakoś dziwnie na @ a dziś dopiero 23 dc ehhh :( własnie skończyliśmy z miniem oglądac kolekcjonera kosci - zmykam do łóżeczka - dobranoc kochane moje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
czesc kochanie:* Naprawde mam juz dosc.... a wiec wrocilam wczoraj dodomu po 19.00 tesciu byl u nas naprawiał na piec weszlam mąż walnałjakis glupi niby usmiech.... wyszlam z psem tesciu pojechal zjadlam kolacje wypilam herbate ten cos tam przy piecu robilposzlam sie wykapac to tylko wszedl do lazienki papiuerosa wypalic ale nic ani slowac i poszedl spac wiec ja tez poszlam niedlugo po nim zero rozmowy ja nawet nieprobowalam patrzec na niego!!! a rano wstałam patrze sms od mamy, wczoraj babcia wrocila ze szpitala jest bardzo zle ma krwawa biegunke iw ymiotuje kwriwa ma goraczke i lekarze mowia ze to moz ebyc juz koniec...;( Pozdrawiam i mam nadzieje ze nikt niema takiego pecha w zyciu jak ja:* tak w ogole wiem ze czasem to oco sie was radze niejest wogole zwiazane z tematem tego forum ale porostu to was chche sie poradzic czy poprosic o pomoc mam nadzieje ze nikt niema mi tego za zle:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu głowa do góry...w końcu rozmowa musi nastapić. Trzymaj się dzielnie Majka..rozumiem ze z tym aniołkiem to do mnie...wiesz każdy ma swoje określenia piękna...Tobie się podobają takie a mnie inne...nie mam za złe...ale wiesz na forum jest swoboda mysli..kto jak chce to pisze. Dla mnie mój Syn jest Aniołkem bo jest taki grzezcny...z tym mi się Anioły kojarza. POzdrawiam...i napisz coś więcej o sobie. Tryniu...kilogramy zbędne? no nie przesadzaj..jestes \"laseczka\":)a..wyprzedaże? gdzie? ja musze sobie coś na chrzciny kupić..i nie mam pomysłu:(Całuski dla mojej siostrzyczki...no w końcu jesteśmy podobne:) Jadirko..Dawiś juz prawie zdrowy. Troszkę kaszle ale nie podaję mu tych syropów bo dostał od nich biegunki:( a to jeszcze gorzej bo mi się odwadnia:( pójdę z Nim na kontrolę, bo 28 szczepienie..więc musi byc zdrowy. A tak wogle to wykupiłam szczepionkę na pnemokoki...Jaka oa droga!!!-zapłaciłam 290zl..szok...ale dla dziecka nie będe żałowała, to dla Jego dobra:) Surficiu - buziaki. Jak się czujesz? masz przeczucia co do płci? Karolciu, voltare..jakie u Was kilogramy? nie przesadzajcie..ja widze po ciaży pewne mankamnety...ale juz planuje następną z mężem:)ale wszystkikim dziękuję za komplementy:) miło słyszeć:) Eliza, kukusia, Martynia, Sysia,martt, Akasiu, PAula..buziaki Paziu...co u Ciebie? odezwij się:) Dla wszytskic...pozdrowienia z sniegiem zasypanego Olsztyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skarby ... szaro buro za oknem - blee - pogoda do bani - u nas posypalo troszke śniezkem ale na lekarstwo - zawsze tak jest na mazowszu - wszystko w wersji mini :( Dianko u mnie w miescie nie ma zadnych galerii - likwidowali taki fajny sklepik - proprzeceniali wszystkie ciuszki - takze skorzystałam ... nie orentuje się gdzie mozna kupić coś do chrztu - moja bratowa tez szukała - czegoś ładnego i niedrogiego w sumie to tylko na raz i do kosciółka do już w domku przebierze małego w wygodniejsze ubranka - znalażla ale powyżej 200 zł - kurcze drożyzna ze szok ... Katiu - jesteśmy tu po to by Cię wesprzeć duchowo - nie tylko w temacie staranek o dziecko ale też innych - przecież wiesz ze chętnie CI służymy radą - nie zadręczaj się ... co do babci - przykro mi starsznie - na kazdego przychodzi kolej - ja już nie mam dziadków - moja ostatnia babbcia zmarła 3 lata temu na raka - także tez bardzo cierpiala - ale tak to juz jest jedni odchodza drudzy sie rodzą - zycie nie jest uslane różami - i ne zawsze mamy na to wszytsko wpływ takie nic nie mów o szczesci - bo czasem przychodzi a czasem się oddala ... Jadriko - faktycznie nic nie piszesz o przygotowaniach do ślubu - jak tam te sprawy do przodu ? mam nadzieję ze tak ;) Paziulku, Kseniu, Leneczko,marto24 odewijcie się nie wspomnie o marilejce która wpisala się do tabeli i nas opuściła , mychass - Ty też - meldowac się ... destination - a Ty co tak sie opuszczasz ? zmykam na kawusię - buziaki dla wszytkich ciezarowek 👄 , naszych mamusiek 👄 i oczekujących na radosną nowinę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki. Gratulacje dla Surfitki,dziękuje za zdjęcia Dawidka.Nie było mnie dosyć długo ale od czasu do czasu zaglądałam więc wiem mniej więcej co tam u Was. A u mnie no cóż....jestem w ciązy:-)niestety nie miałam jeszcze za bardzo okazji zeby sie tym nacieszyć ponieważ ciąza jest zagrożona:-( Byłam juz 2 razy w szpitalu z powodu krwawień w 8 i 11 tc i właściwie od 5 tygodni jestem leżąca,w tym w sumie 2 w szpitalu ,nie chciałam wcześniej nic pisać,bo nie chciałam zapeszać i takie tam ale dziś sie odważyłam poniewaz byłam wczoraj na wizycie i odpukać ale na razie jest wszystko dobrze.Jestem obecnie w 13 tc,według usg 14,wczoraj miałam usg genetyczne i wszystko jest w normie,dzidzia ma 66 mm i...prawdopodobnie chłopiec ale to oczywiście nie na 100%.Nadal oczywiście mam leżec,biore luteine-od dziś zmniejszoną dawkę i aż boje sie cieszyć ze względu na wczesniejsze poronienie i te komplikacje teraz,kazda wizyta w toalecie to stres czy znowu nie zobacze jakiejś krwi,po prostu koszmar,no ale mimo wszystko staram sie myśleć pozytywnie.I to własciwie tyle.Pozdrawiam was wszystkie goraco i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Ksienieczko - co za wiadomosc - super - kochanie - strasznie się ciesze ... pozwól ze poprawię z tej radości za CIebie tabelkę ... kurcze ale jestem HAPPY :) jak tak dalej bedzie to niebawem zniknie nam tabelka nr 1 :) jestem pełna wiary ... napisz nam tylko na kiedy masz termin ale chya cos mi się zdaje ze na maj ? chyba ze się mylę ? wpisze Ciebie przed Surfitkę - bo Ty bedziesz pierwsza :) całuski - życze CI kochanie zdróweczka {serce] odzywaj się do nas czesciej - oczywscie wszytsko w miare możliwości ... Tabelka nr 1: starające się. NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ......ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............30.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............18.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........18.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........13...................... maj ? ..... Surfitka/Kraków...........27.............9.............. ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Ksienieczko - co za wiadomosc - super - kochanie - strasznie się ciesze ... pozwól ze poprawię z tej radości za CIebie tabelkę ... kurcze ale jestem HAPPY :) jak tak dalej bedzie to niebawem zniknie nam tabelka nr 1 :) jestem pełna wiary ... napisz nam tylko na kiedy masz termin ale chya cos mi się zdaje ze na maj ? chyba ze się mylę ? wpisze Ciebie przed Surfitkę - bo Ty bedziesz pierwsza :) całuski - życze CI kochanie zdróweczka {serce] odzywaj się do nas czesciej - oczywscie wszytsko w miare możliwości ... Tabelka nr 1: starające się. NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ......ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............30.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............18.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........18.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........13...................... maj ? ..... Surfitka/Kraków...........27.............9.............. ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Ksienieczko - co za wiadomosc - super - kochanie - strasznie się ciesze ... pozwól ze poprawię z tej radości za CIebie tabelkę ... kurcze ale jestem HAPPY :) jak tak dalej bedzie to niebawem zniknie nam tabelka nr 1 :) jestem pełna wiary ... napisz nam tylko na kiedy masz termin ale chya cos mi się zdaje ze na maj ? chyba ze się mylę ? wpisze Ciebie przed Surfitkę - bo Ty bedziesz pierwsza :) całuski - życze CI kochanie zdróweczka {serce] odzywaj się do nas czesciej - oczywscie wszytsko w miare możliwości ... Tabelka nr 1: starające się. NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ......ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............30.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............18.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........18.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........13...................... maj ? ..... Surfitka/Kraków...........27.............9.............. ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Ksienieczko - co za wiadomosc - super - kochanie - strasznie się ciesze ... pozwól ze poprawię z tej radości za CIebie tabelkę ... kurcze ale jestem HAPPY :) jak tak dalej bedzie to niebawem zniknie nam tabelka nr 1 :) jestem pełna wiary ... napisz nam tylko na kiedy masz termin ale chya cos mi się zdaje ze na maj ? chyba ze się mylę ? wpisze Ciebie przed Surfitkę - bo Ty bedziesz pierwsza :) całuski - życze CI kochanie zdróweczka {serce] odzywaj się do nas czesciej - oczywscie wszytsko w miare możliwości ... Tabelka nr 1: starające się. NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ......ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............30.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............18.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........18.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........13...................... maj ? ..... Surfitka/Kraków...........27.............9.............. ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu...GRATULACJE!!!!!!!!!!!to wspaniała wiadomość:) Życzę aby wszytsko było dobrze. NIech Twój Skarb rośnie, ciąża przebiega pomyslnie, bez klopotów. Całujemy Cię i dbaj o WAs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc gwiazdy!!! Kseniu-ale wiadomość,nawet nie wiesz jak się ciesze.Będe się gorąco modlic za Ciebie i maleństwo żeby było wszystko dobrze. Ja jak zaszłam w ciąże to na poczatku 2 miesiaca też miałam krwawienia,szpital potem leżałam w domku plackie ,aż do 4 miesiaca i urodziłam zdrowego chłopaka i ty urodzisz ,zobaczysz bedzie dobrze. Całuje Was mocno👄 Katia100-bardzo mi przykro z powodu babci:( Trzymaj się ,a z mężem sobie poradzisz.i uwierz nie tylko ty masz takiego pecha w życiu... Dianko-super ,że twój skarbek zdrowy,i dobrze,że kupiłaś tą szczepionke bo to co sie teraz słyszy to uszy wiedna.A na dziecko niema co oszczędzać jeśli chodzi zwłaszcza o zdrowie. A co do figurki to chciała bym mieć taka jak ty:) A co do slubu to nie pisze bo póki co niema o czym.K.własnie przyjechał z ostatnim papierkiem ,który był potrzebny i w poniedziałek idziemy do urzędu.Napisze Wam wtedy co i jak. Dziewczyny mam do was prosbe możecie mi wysłać zdjęcia bo mi skasowało Voltarke,Kukusie,Ksenia -twojego wogóle niemam podeślij mi lub inna z koleżanek jak macie.Dziękuje z góry. Pozdrawiam całą ferajne i 👄dla Was. I spadajcie dziewczynki z tej pierwszej tabelki oby tak dalej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu, cudowna wiadomość..!!!!!!! Gratuluję z całego serca.❤️❤️ Wpisz się do nas do tabelki z powrotem. Na pewno tym razem wszystko będzie dobrze. Odpoczywaj kochana i nie martw się na zapas bo to nic dobrego. Bądź dobrej myśli. Ale długo nas trzymałaś w niewiedzy. Katia nie wiem co mogłabym ci napisać na pocieszenie. Faktycznie nieszczęścia chodzą parami. Trzymaj się jakoś. Dianko a kiedy chrzcicie naszego Mena???? Czy ma drugie imię? U mnie nic ciekawego, nudy same i tyle. Mam ochotę kupić jakieś ciuszki na allegro ale nie chcę zapeszać. Ale są takie piękne. Eliza i Woltare trzymam kciuki nadal Dla reszty koleżanek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko poczekaj do niedzieli to zrobię sobie aktualne zdjęcie i ci wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kafe cały dzień się wiesza i moze dlatego tak pieknie mnie dzis zdublowało ... fatalnie sie dzis czuję - mam zawroty glowy i bole brzucha i piersi - jak nic @ nadchodzi wielkimi krokami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam i mnie wywalilo :( Kseniu, wszystkiego najlepszego dla was :D Moje wielkie gratulacje. 🌻🌻🌻🌻🌻 Wiem, ze bedzie wszystko dobrze i najgorsze za wami :D Bardzo sie ciesze, miedzy naszymi dzidziami bedzie zaledwie kilka tygodni roznicy :D I pisz do nas keidy tylko mozesz.😘 Dianko, nie przejmuj sie. Dla mnie Dawidzo wyglada jak aniolek i oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu 😘 Katia, przykro mi :( Ale takie zycie. ja podobnie jak Tryni juz dawno nie mam dziadkow i babc :( Ciekawe jak sie chowa nasza Natalka? Pozdrawiam malutka krolewne 😘 Pozdrawiam was wszystkie, przepraszam ze nie pisze do kazdej z osobna, ale pisze jak zwyle z pracy i troche czas goni...u nas chyba wszystko dobrze. Ciaza nie dokucza, babelek rosnie, bo chce mu sie jesc :p A co do przeczuc to stawiam na chlopaka...moze sie myle, albo sugeruje tym co wszyscy mowia...mam nadzieje ze za kilka tygodni sie dowiem. Teraz najwazniejsze zeby bylo zdrowko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D Kurcze, ale wiadomość - Ksenia Gratulacje 👄 👄 👄 👄 👄 Katia - trzymaj się🌻 apropo - nie rozumiem twojego męża, taką laskę mieć w domu a z rozwodem wydziwia; zobaczysz, jeśli już nie będzie odwrotu napewno znajdziesz kogoś kto cie mocno pokocha :D Trini miejmy nadzieje że te bóle to nie na @ 👄 Kukusia czekamy na fotki :) Pozdrawiam i narazie uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ziewczyny ale new, kurcze kolejna w ciazy, gratuluje, moze to nowe bum.... kto wie Voltare dziekii ze o mnie pomyslalas. ja mialam 2 pecherzyki dostalam pregnyl i miala tak zwana podwojna owulacje tylko pytaniekied to było?? po pregnylu chyba do 48 godzin pekaja. Nie wiem teraz co sie dzieje, musze czekac 2 tygodnie zeby to sprawdzic, troche rwie mnie w brzuchu na ole ale moze przez te 3 torbiele na lewym jajniku.Moje kochane dzieciaki tez mi troche w kosc daja, tera toche zrezygnuez chodzenia tam poniewaz boje sie dzwigac, bo przychodze od nich padnieta. Wole uwazac bo 2 poronienia dały mi duzo do myslenia wiec musze uwazac bo jesli sieudalo to nie moge dzwigac. Katia Trzymam za was kciuki, twoj maz cyba musi jeszcze dorosnac i pare spraw zrozumiec. ok lecem bo robie wlasnie obiadek dla mojego kochanego mezusia :0 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha złamałam dzis swoja zelazna zasade i byłam z sasiadka i jej małym szkrabem na zakupach i kupiłam 2 pary takich malenkich spioszkow, białe i rozowe i jakos znowu zaczelam wierzyc ze doczekam se :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko - doskonale CIe rozumiem - te zakupowe ciągotki też za mną chodzą - ale na razie nie daje się jakoś - bo boje sie zapeszać - jak byłam w h&M było tyle superowych ciuszkow dla bobasków ze z checią cos bym kupiła szczególne ze było dużo promocji - np. dwie czapeczki w cenie jednej albo dwie pary body z snopiem , maluteńkie sztruksiki na 56-68 cm - kurcze takie to było wszytko sliczne ze aż mnie cos kreciło by sobie cos kupic tak na \"zaś\" - widzialam super kombinezonik - za 59 zł taki na jesien ale był boski - no coż na razie mi zostaje tylko obkupowac dzieci moich znajomych i dzieci mojego przyrodniego braciszka ... bardzo sie ciesze z ciąży Kseni - naprawde będę się modlic by już nie było żadnych niespodzianek - bo wypadałaoby sie cieszyć tym stanem - ale cos niekiedy sa tez smutki - których nie daje się tak szybko odpedzić ... martiko - nie dzwigaj - przeciez się staracie i chcecie miec dzidzi także albo praca albo cos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika - to i za ciebie trzymam kciuki :) we 3 jestescie mniej więcej w tym samym czasie :P Trini, ja kiedyś chyba z 4 lata temu kupiłam malutkie skarpeteczki, od koleżanki dostałam taką piękną białą koronkową czapeczkę dla dziewczynki i coś jeszcze miałam; jak się nie udawało to sie tego pozbyłam żeby nie zapeszac, rozdałam te rzeczy a i tak nic z tego, więc ja w to nie wierzę. Nie mam tych rzeczy a dzidzi nadal brak :( To mi Ksenia humor poprawiła w ten smętny listopadowy wieczór :D ale super, cieszę sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kseniu - gratuluję🌻 - super wieści!:) Jak wszystkie zaczniemy trzymać kciuki - to nie ma bata - tym razem ciąża doczeka szczęśliwego zakończenia:) Ale superowo!!! Eliza - mnie brzuch boli od 3 dnia po ins. wczoraj bardziej, a dzisiaj tak \"uderzeniowo\" - raz mocniej, raz prawie przestaje. Boże, nie przestaję się modlić, żeby nie przestawało - niech się wreszcie coś u mnie ruszy!:) Na inseminacji byłam prywatnie (a Ty? Słyszałam że na to nie ma refundacji - chyba, że się mylę...). \"Pojechaliśmy\" na naturalnym cyklu, bez stymulacji, bo u mnie nigdy z owulką problemu nie było. 11dc pęcherzyk miał ponad 21mm - wieczorem musiałam sobie zrobić zastrzyk na \"wyregulowanie pękania\" (ovitral - 100zł - odpowiednik chyba pregnylu, tyle, że ponoć skuteczniejszy - nie wiem, jeszcze o nim nie doczytałam) dzięki niemu po 24-36 godzinach pęcherzyki miały na pewno pęknąć. I 36 godzin po zastrzyku inseminacja (600zł), acha - i do tego duphaston ok.30zł. A jakie ceny są u Ciebie? karolcia - jak widzisz - nie ma \"nie-myślenia\":D Czasem odstawiam je na drugi plan, ale ten drugi plan mam również na bieżąco na oku:P Ufff - 4 dzień prawie za nami:) katia -a widzisz - mężowi pewnie nerwy przeszły i trochę odpuścił. Może po prostu nie wie jak teraz nawiązać rozmowę - facetowi w takich sytuacjach ciężej. Może czasem warto spróbować i schować dumę do kieszeni i ...samemu wyciągnąć rękę. Bez szczerych rozmów się do porozumienia nie dojdzie... Przykro mi z powodu babci...:( Dianko - czyżbym dobrze zrozumiała to co napisałaś - planujecie kolejną ciążę? To jak - wpisujesz się z powrotem do 1 tabelki;):D 😘 kukusia - ja również czekam na niedzielne zdjęcie:) jadirka - podrzuce Ci jakąś fotkę:) martika - a widzisz drgnęło - i to od razu podwójnie - 2 pęchrzyki:) Na taką okoliczność aż się prosi zaszaleć i sprawić sobie jakiś prezent:) A zasady? Są po to aby je łamać - przecież wiesz;) Tryni - nie martw się - jak już zajdziesz w ciążę - odbijesz sobie wszystkie zaległe i niedokonane dziecięce zakupy;)🌻 dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam Moje gratulacje dla Kseńi SUPER Wszystok będzie dobrze :) Ale NOWINA Superancko Voltare co do majej inseminacji to też dostałma ten sam zastrzyk i w29 godzinie po nim miałam inseminacje .Były dwa pęcherzyki jeden24 i 19 mm. Za Zastrzyk 120zł a za inseminacje 500 bo to juz druga a tylko za pierwszą sie płaci 600zł. Straszie mnie dzis bolał brzuch cały dzień i w nocy , rano zadzwoniłam do kliniki i połozna powiedziała ze moge apap łyknac, -zwykły przeciwbólowy nie rozkurczowy .a w moim brzuszku jakby wszystko sie zwijało i kurczyło. Przy pierwszej insemin nie miałam takich objawów ale to może byc wynikiem łykania Clo -tak mnie poinformowano. Tak bardzo bym chała zeby wkońcu sie nam udało Powodzenia dla reszyk Kobietek .My Baby wszystko zniesiemy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare i Elizko ja tez mialam zastrzyk co sie zwie Ovidrel, mysle ze to to samo :) Inseminacja miala miejsce 36 h po podaniu zastrzyku. I tak jak was bolalo mnie podbrzusze i takie dziwne klucia byly...ciekawe od czego to sie bierze...ale wierze ze i wam sie powiedzie :) Ale bedzie bosko...prawdziwy baby boom na topiku :D A co do zakupow jestem zabobonna..nigdy nic nie mialam dla dzeicka i nawet teraz by nie zapeszac nic nie kupuje..wybiore sie na zakupy na wiosne..w maju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryni - mnie na @ rzadko brzuchal boli - a tak normalnie to tylko zawsze w 1 dzień @ nie wiem jak się nazywam. A teraz raz dół jakby jajniki, raz trochę wyżej, raz mocniej (wczoraj rwanie aż na udo promieniało) a chwilami tylko tępe dawanie znać o sobie. Wiesz ja się boję, że może się udać a potem może dojść do samoporonienia i nawet się nie dowiem czy się udało... Wiem, wiem, że to chore i nie powinnam tak myśleć, ale chciałabym chociaż wiedzieć czy ja mogę zajść w ciążę! Wszystko można podleczyć, tylko muszę wiedzieć co leczyć...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka te kłucia i bolący brzuch to podobno po lekach i wiem ze to nic na razie nie oznacza , poprostu była ingerencja i ciało a teraz musi odreagowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem Elizko ze to o niczym nie przesadza, bo tez tak mialam a niestety :( Po prostu sie zastanawialam tylko dlaczego po inseminacji bolal mnie brzuch , a po takim samym cyklu ( na tych samych lekach) ale po normalnych przytulankach nie...Dziwne te nasze organizmy sa...Ale ja za was mocno trzymam kciuki i zycze aby te klucia o czyms w waszym przypadku swiadczyly 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - jeszcze za wcześnie, aby popuszczać wodze fantaczji...:) Tylko ja bym chciała wiedzieć - czy ja w ogóle nie mogę zajść w ciążę, czy po prostu nie jestem jej w stanie utrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo ja - tez bym to chciała wiedziec czy mogę zachodzić w ciaże - mnie boli brzuszek jak na @ i chyba już po ptokach - dzis 24 dc - zawsze troszke się nakręcam bo bym chciała żeby wreszcie mi się udało ... bolą mnie tez jajniki i cale podbrzusze czasem tak dziwnie rwie - właśnie wziełam nospę bo już mam dosyć ciągle się wsłuchuje w swój organizm - chyba kiedyś zeświruję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×