Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Hej dziewuszki Voltarko...dobrze widziałaś -planujemy, ale nie teraz:) po cesarce muszę rok odczekać aby się wszystko ładnie zrosło, zagoiło...a potem zabieramy się za córcię Julcię:) Kukusiu pytałaś o chrzciny. Robimy 2 grudnia. Synek bedzie miał 2 imiona Dawid Wojciech - po dziadku którego nigdy nie pozna bo zmarł jak mój R. pisał maturę:(. POtem robimy przyjecie na 20osób. Najbliżsi...i tyle wyszło. Wszystko w domku. Mamy mi pomogą, trochę ja zrobię i będzie super. Ja właśnie po kąpieli...zrobiłam sobie taka relaksującą..zapaliłam świeczki, poleżałam w wannie...ech jak dobrze:) Dziewuszki uciekam robic kolacyjkę. Całuję i ...prosze fluidki...macie łapać i te jesienne dłuuuugie wieczory dobrze wykorzystywać:) Buźka...do następnego \"klikniecia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO a zapomniałam o fluidkach:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka - to życzę Ci, abyś na Julcię nie musiała czekać tak długo jak na Dawidka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez wskocze z gratulacjami dla Ksenki, po tym co juz wczesniej przeszlas, zycze ci Kseniu spokojnej ciazy,zebys jak najszybciej mogla na luzie cieszyc sie z jej urokow, na pewno bedzie dobrze👄 Trini____w poniedzailek bede u endo, napisze ci co i jak, pamietam o tobie👄 Surfi__👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez dziewuszki rwie brzuszek na dle, i tez tak msle ze to wna lekow :( a nie czegos innego. A ja tez nie wierze w te zabobony bo jak kupilam te ciuszki wyprałam wyprasowalam to az sie leoiej poczółma i jakos tak zaczelam wierzyc ze kiedys sie uda a te ciuszki to sa dobre fluidki na dzidzie, bo ja sie lepiej poczułam wiec nie martwie sie. Ah zeby faktycznie stało sie jakies baby boom na naszym topicu. trzymam za nas kciuki dziewczynki :) miłej nocki! BUZIOLINKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko - ja tez nie wierze w te wszytskie zabobony ... mam też w szafie calą reklamówke malutkich ciuszkow i czekają ... nie wieżę tez ze na poczatku ciąży mozna przewidziec na 100 % płeć dziecka - mozna jednynie gdybać - co bedzie to bedzie - wola Boga ...zmykam - po nospie czuje się lepiej - brzuszek już prawie nie boli a ja dzięki temu przestałam tak intensywnie myśleć ... buziole po czole dla Wszystkich :) cmokaski moje laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wpadam się przywitać i życzyć wszystkim miłego dnia! 🌻 Dopijam herbatkę i uciekam zaraz do roboty! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam kochane za gratulacje i miłe słowa,trzymanie kciuków na pewno sie przyda.Postaram sie częściej odzywać w miare możliwości oczywiście. Całiski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie skarby ... po dalszych bólach brzuszka w nocy nastepny dzień pełen oczekiwania - ale raczej nie mam złudzeń co bedzie ... Ksenieczko nie napisalaś kiedy masz termin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane Kseniu moje gratulacje❤️ ❤️ ❤️ na pewno wszytsko będzie dobrze najniebezpieczniejszy okres jest do 13 tygodnia więc nie masz się już czym martwić- napisz termin bo tez jestem ciekwawa na kiedy masz ja i Trinity jestesmy z maja moze gdzies w okolicy naszych urodzinek?:) dianko mi lekarze wszyscy do których chodziłam mówili ze po cesrace odczekać trzeba 2-3 lata, ale 2 to jest takie minimum bo poprostu coś moze pęknąć wczesniej. A też o to pytałam żeby wiedziec kiedy mozna sie starac o drugie:) Dziewczynki po inseminacji i te bez niej trzymam kciuki z całego serca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, JA DZIS CZUJE SIE JAK PO WOJNIE MIMO ZE JEST RANEK. Byłam rano u dentysty bo juz 2 dni nie spie przz głupiego zeba chcialam go wyrwac ale nie dali mi tylko chca go robic, to bedzie bolesne kanalowe. Nie robili mi nic teraz bo mam nie jasna sytuacje, poniewaz czekam 2 tygodnie jeszcze zeby wiedziec czy sie udalo i zafasolkowlaam albo ie wiec pani nie mogła podc mi pełego znieczulenia a ja sie tylko nacierpialam. naladowala cos w ten zab i kazala przyjsc jak juz bede wiedziala.narzie nie boi ale ie mige zimnego i goracego pic. Trini ja wierze ze te ciuszki to tylko na korzysc podzialaja i fluidki sie rozprosza po domu i brzdace tez sie pojawia. Jade wlasnie troche do rodzicow bo meza cały dzien w domu nie ma... Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam według OM 23 maj,ostatnio na usg wyszło ze 18 maj ale to pewnie bedzie sie zmieniac więc trzymam sie tego według OM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć babolki🌻 Martiko -dobrze,że się odezwałaś,pisałam do ciebie ska,ale cisza i zaniepokoiło mnie to .Mysle może maluch cię tam zamęczyły czy co.Trzymam kciukasy oby nie@ przylazła.Współczuje co do zabka. Tryni-ja tam w takie zabobony tez niewierze ,ja po moim Misku mam powijak,rożek i trochę super welurowych spioszkow,ale co z tego jak niemam kogo w to wystroic:( Tryni oby do ciebie też nie@przyszła. Czy masz tą muzyczkę z Egiptu,a mogła bys mi podesłaś,bo juz kiedyś prosiłam Ciebie i Karolcie,ale widocznie przeoczyłyście.Dzięki Anisik-dziękuje za fotki ,super wyglądasz,następna laseczka z brzuszkiem. Martyn-iu-ciesze się,że u Was wszystko dobrze:) Akasiu,Mychass,Pazia;-odezwijcie sie🌻... Pozdrawiam resztę dziewczyn,nasze przyszłe mamusie i mamusie i ich pociechy ,przesyłam 👄!!!! Lece umyć głowe,do nastepnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - z chcecią CI prześlę muzyczke ale nie dziś - mam ja zapisana na innym komputerze - a jest on porozłączany - siedze więć na laptopie ... pamietam o Tobie kochana .... chyba ze karolcia mnie uprzedzi ah - ja tez bym chciala aby @ nie przylazla ale wszystkie znaki na niebie mowia ze nadchodzi wielkimi krokami ... Ksenieczko to dobrze wyliczylam ale 18 maja - to juz trzecia dekada znaku Byka a 23 to juz bliźniak :) ja jestem urodzona na poczatku drugiej dekady Byka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki! Ciekawe czy mnie jeszcze ktoś pamięta? Dawno tu nie zaglądałam. U mnie narazie bez zmian. Po zwolnieniu wróciłam do pracy i teraz nadrabiam zaległości. Co do starań, to byłam u Dr J.J. Po wynikach kariotypu przystąpimy chyba do inseminacji bo o naturalnym staraniu się przez 6 m-cy to raczej nie ma mowy. Za długo. Pozdrawiam wszystkie i do następnego sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć trinity27 - wiem że nie ma mnie tu często ale jakos to nadrobię :) Jak posioedzę 8 h w pracy przed komputerem to w domu juz nie mam siły patrzec na monitor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem CIe doskonale - ale od czasu do czasu daj znac ze zyjesz i co u Ciebie ... w grupie zawsze raźniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki wam zebrałam się w sobie i znów zaczęłam robić coś w kierunku wiadomym.Byłam dziś u gin.kazał mi zrobić; 1) estradiol 8-12 dc 2)Lh-14-15 dc 3)progesteron 18-22dc Prosze powiedzcie mi czy czegoś nie pomieszałam bo się boje ,ze z nerwów coś mi z głowy wyleciało ,czy w tych dniach te badanka robiłyście???? i ile mniej więcej kosztuje każde z tych badań. Tryni -czekam cierpliwie na muzyczke i z góry dziękuje. Mychass-witaj ponownie i oddzywaj sie jak tylko możesz. Akasiu i Martyniu -dziękuje za pomoc i informacje. Mam pytanko czy macie zdjęcia od naszej Anisik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko, mam nadizeję, że w dniu badania TSH nie brałaś przed pobraniem krwi Euthyroxu? Bo inaczej wynik będzie zafałszowany... tak mi sie własnie przypomniało. bo byłam u endo własnie i też robiłam badania. Ja teraz powoli juz mam się zblizyć do 75 mg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawie tabelke mam nadzieje ,że Kseńka się nie pogniewa??:) Tabelka nr 1: starające się. NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ......ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............30.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............18.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........18.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........13................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27.............9.............. ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie się nie pogniewa jadirko - dzie się podziłały wszystkie dziewczynki - wywiało Was czy co ? Omego odpisałam CI na Twoim topiku ... ❤️ dzieki za pamięć 🌻 akasiu mam pytanko - czy Omega ma rację ze badanie Tsh robi się bez uprzednio wzietego leku ? jak Ty robisz to kochane - bo jestem skołowana - w sumie jeden dzień nie robi różnicy ale jak się jest np., w ciązy czy to nie zaszkodzi maleństwu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie się nie pogniewa jadirko - gdzie się podziały wszystkie dziewczynki - wywiało Was czy co ? Omego odpisałam CI na Twoim topiku ... ❤️ dzieki za pamięć 🌻 akasiu mam pytanko - czy Omega ma rację ze badanie Tsh robi się bez uprzednio wzietego leku ? jak Ty robisz to kochane - bo jestem skołowana - w sumie jeden dzień nie robi różnicy ale jak się jest np., w ciązy czy to nie zaszkodzi maleństwu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Jadira, wysłałam ci muzyczke, co do badań to LH robi się 2-3 dc, razem z FSH - samo LH chyba nie ma sensu, bo trzeba porównać. Estradiol ok - chociaż ja robiłam go 3 razy w 1 cyklu żeby sprawdzić czy pęcherzyki rosną i czy owu była, progesteron ok. Dobrze że idziesz na badanka :D Anisik dzieki za fotki, fajnie wyglądasz, figurka ok a brzuszek tylko, też bym chciała tak w ciąży wyglądać. Voltare, Elizo i Martiko - dzień za dniem leci, już niedługo się dowiecie 👄 Surfitka, Martynia, Akasia, Kukusia, Ksenia i Anisik - pozdrowienia dla brzuszków :P Mychass witaj, pisz do nas częściej :) już wrociłaś do pełni sił po laparo? Trini, mam nadzieje że to jednak nie na @ sie zapowiada i hsg nie bedzie potrzebne 🌻 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitk, niestety bada się poziom TSh PRZED wzięciem tabletki, bo inaczej wynik jest zafałszowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze do dziewczyn chcących zbadać FHS - niekoniecznie w okreslonym dniu cyklu, trzeba tylko wiedzieć, którego dnia cyklu był robiony. Na wyniku jest podana norma dla poszczególnych dni cyklu: w moim lab. sa takie: faza: - folikularna 4,0-13,0 - owulacyjna 5,0-22,0 - lutealna 2,0-13,0 - menopauza 20,0-138,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×