Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witajcie 🖐️ Martiko to super wiadomość, może to jakiś przelom w twoim organiżmie i wszystko będzie wracalo do normy:-) Jak narazie to żadna z dziewczyn jeszcze nie zaciążyła ostatnio- ja też czekam z niecierpliwością na kolejną ciężarówke:-) A gdzie reszta dziewczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu mam nadzieje ze to przełom i moj organizm znowu zacznie sam pracowac i bede miala owulacje jak teraz bez zadnych lekow :) tego sie przewidziec nie da ale jestem dobrej mysli :) a co tu tak pusto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Wczoraj wam nie pisałam, ale byłam rano u endo, pierwszy raz u niej byłam. Ona do mnie skąd wogóle wiedziałam jakie mam badania porobić itp, a ja jej że z netu tyle wiem :) no i TSH skoczyło mi na 3,22; wczoraj zrobiłam jeszcze raz badania, kolejna wizyta za miesiac. Od wyniku będzie zalezało czy zwiększy mi dawkę, ale jak usłyszała ze staram się o dziecko, to napewno mi zwiększy. Powiedziała że 3,22 to spoko; ale jak powiedziałam o ciąży to mówi ze musi być między 1-2 . Ogólnie super babka, no i na NFZ, a nie jak byłam prywatnie kiedyś 150 za wizyte. Badanie krwi też na NFZ, chociaż tu nie będę płacić. Martika super że coś się ruszyło, napisz mi namaiary na tego lekarza w katowicach. Co do chrzcin to już nie będę nic dokupywać, pomyślałam że niedługo mikołaj i święta to też z pustymi rękami nie pójde i wtedy coś fajnego też kupię :) a rzeczy jest mnóstwo, całego Smyka mogłabym wykupić. Nawet mój mąż zginął w zabawkach, cos sprawdzał, włączał :P Acha, no i wykupiłam karnet na aerobik i step, mam nadzieję ze wykorzystam :D 2 razy w tygodniu chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! A ja dopiero wróciłam - dzisiaj nam troszkę odbiło i pojechaliśmy sobie pooglądać wózki dla dzieci - tak na poprawę humoru;) Rany, ale to wszystko cuuuudne! Nie ma to jak podotykać sobie na żywca, a nie tylko allegro i allegro:P Karolcia - widzę, że mobilizacja i ruszasz pełną parą i to nie tylko o to leczenie mi chodzi, ale głównie o ten aerobik i step;) No jak się już karnet ma - to nie ma bata - chodzić trzeba:P Justynka24 - karolcia już wystartowała, a o ile dobrze pamiętam, to była cicha umowa o wzajemnych kopniakach:P To kiedy Twoja kolej na odwiedziny u jakiegoś doktorka?;) martika - widać Twojej owulce ciepła i słonka trzeba zamiast chemii;) Trzyma kciuki za to, żeby przynajmniej z nią nie było już żadnych problemów 🌻 pazia - głaskanko dla brzdąca 🖐️ Buziaki dla całej nieobecnej reszty! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltarko, termin u endo już miałam od 3 miesiecy :) ja do gina sie muszę zmobilizować :P a rzeczy piękne są dla maluszków, ja tak myśle że na allegro ciężko wybrać, bo właśnie nie można dotknąć, chyba że jakaś konkretna rzecz którą ktos ze znajomych kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - no właśnie niektóre modele z allegro bardziej mi się podobają, ale tak w ciemno to przecież nie kupię - muszę je namierzyć i wypróbować na żywo. A poza tym dzisiaj bardzo miła pani w sklepie powiedziała, że na przełomie roku zawsze zmieniają się nie tylko ceny ale i modele i zapraszała zaraz po nowym roku. K. powiedział, że on już jest chory jak to wszystko widzi - co jeden pojazd to lepszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu widze że i u ciebie coś się ruszyło:-) bardzo się ciesze i mam nadzieje że topik niedlugo znowu się ożywi i przybędzie nam nowych ciężarówek:-) Voltare a brzuszek już robi się widoczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, poobliczałam to i owo w moich cyklach i jutro dzwonię do Provity w Katowicach umówić się na wizytę, ehh nie mogę tak dłużej na d*** siedzieć i czekać jak na zbawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu - brzuchal urósł trochę, ale raczej po tych lekach niż od ciąży chyba :P Musiałam zamontować gumkę do dżinsów, bo zaczęły uwierać, a ciążówki jeszcze na mnie za luźne. Generalnie ja na codzień z racji charakteru swojej pracy i tak biegam w luźnych bluzach i swetrach, więc póki co nic nie widać:P karolcia - no to w końcu będzie za kogo trzymać kciuki;) - osobiście lubię jak któraś z nas na coś czeka i to całe wyczekiwanie i się jej w końcu udaje:) A jednak co klinika to klinika - nie ma porównania do takiego zwyczajnego gina - tam bez czarowania od razu zabierają się do dzieła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze Karolciu i trzymam kciuki :-) Voltare jeszcze co do zakupów na allegro to fakt lepiej zobaczyć, dotknąć ale mimo wszytsko na allegro jest taniej nawet z kosztami wysyłki. Ostatnio przekonałam się będąc w tesco. W tesco ceny prawie drugie tyle i tam niby taniej niż np. w smyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tylko na chwilke........karolcia GRATULUJE!!!! mam nadzieje,ze w provicie jestes juz umowona! oby tak dalej!! trzymaj sie i masz racje nie siedz na dduuu...ie ;p a co do endo to ma racje i do ciazy najlepiej miec wlasnie ok.1/ voltare--w sklepie mozna dotknac,pomierzyc,przymierzyc a na allegro zrobic zakup jak cos sie w sklepie spodoba,a w necie jest po prostu tansze. GDZIE MARTY--NIA??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz doczytalam,ze jutro dzwonisz,,,wiec nie mozesz juz zmienic zdania!! bo Ci damy popalic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - no ja wiem, że na allegro taniej i pewnie ostatecznego zakupu dokonam właśnie w ten sposób. Chodziło mi tylko o to, że do tej pory oglądałam sobie te wszystkie cuda wyłącznie na ekranie monitora, a dzisiaj miałam cały sklep do własnej dyspozycji:P:P:P Pooglądam, wypróbuję, muszę sprawdzić czy nam się pojazd do fury zmieści, a kupię tam gdzie będzie taniej;) Jeszcze mam mieć namiary na jakąś tanią okoliczną hurtownię z artykułami dziecięcymi, gdzie jest bardzo duży ponoć wybór, a ceny porównywalne z allegro - też się tam przejadę;) Kolorowych snów! 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko -super,że jesteś z powrotem i to z takimi wieściami. Trzymam kciuki,teraz pójdzie już z górki. Ciepłe klimaty ci posłużyły i oby tak dalej. Jak już się odrobisz czekamy na obiecane zdjęcia z wakacji. Karolciu26-super,że i ty przeszłaś od mówienia do działania . Dość siedzenia na d....jak mówisz i do dzieła,oj czuje,że nowe maluszki w drodze i niedługo będą nowe mamusie na naszym topiku. Trzymam kciuki za wytrwałość🌻 Akasiu-wycałuj Hanusie👄 i napisz co u Was i prosimy o zdjęcia. A zaglądnij na pocztę. Paziu,Voltare-głaskanko po brzuszkach I wyślijcie trochę fluidków w stronę naszych przyszłych mam. Martyn-iu-co z Tobą gdzie się podziewasz????????? Tryni,Martt,Dianko-❤️ Całuski dla całej reszty nie wymienionych koleżanek i naszych topikowych dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Weszlam sie tylko przywitac i powiedziec Wam ze odchodze z forum i tak nie mam czasu na pisanie i wogole.Dziekuje Wam za to ze bylyscie 👄❤️🌻 Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milej nocki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane przepraszam za nieobecnośc ale juz tłumaczę, w weekend miałam gości- męza siostrę z chłopakiem, normlanie padłam ze zmeczenia ludzie to normlanie nie mają umiaru w niczym i nie potrafią sie zachować zupełnie , nie zwracając uwagi ze małe dziecko w domu, jak przyjezdzała sama to było ok ale z nim to normlanie porazka, nie bede sie rozpisywac na ten temat bo szkoda słów od poniedziałku natomiast biegam po lekarzach, miałam zrobic wymaz z nosa wiec pojechałam do szpitala okazało sie ze mam przywiezc pobrany do 15 godziny pojechałam do lekarza o 14 byłam w szpitalu to sie okazało ze do 12 i jeszcze mi wmawiały ze se wymysliłam ze do 15 ze one tak nie mowiły wiec drugiego dnia musiałam znowu jechac do lekarzai znowu do szpitala jak juz pojechałam okazało sie ze to nie w sz[italu jednak tylko musiałam jechac za szpital na bakteriologie i tak 3 dni biegałam w tą i spowrotem, wczoraj byłam jeszcze w pracy złozyc o wychowawczy do wrzesnia przyszełgo roku i tak zleciało. słuzba zdrowia nic dodać nic ująć! martika to cudowanie normalnie cuda się zdarzają oby tak dalej karolciu super ze wreszcie trafiłas na dobrego lekarza no i zapisałas sie do klinki voltare ja tez uwilebiałam ogladac rzeczy a najbardizej wózki:) paziu ja miałam duzo ubranek w rozm 52 bo moja wyszła do domu z wagą 2800 i 52 cm wiec z miesiac chodziła a zeby codziennie nie prac to miałam duzo i sie przydały:) akasiu czekamy na zdjecia z wesela, na pewno slicznie wyglądałaś jadirko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha do tego moja mała spryciara juz tylko by stała co zmusza mnie do wiecznego asekurowania od tyłu;) kupilam pchacza ale i tak sie przewraca jak zrobi pare kroczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) tak czytam i czytam i musze zabrac głos w jednej sprwie co nie oznacza ze mam racje ale chciakam sie podzielioc swoja opinia na temat kliniki. Jak wiecie leczyłam sie w Mysłowicach w Novomedice i Novum w Warszawie i zaden lekarz z tych klinik nie dorownuje lekarzowi Świtała w Katowic. Jeszcze nikt mi tyle czasu nie poświecił co lekarz Świtała. W tych klinikach liczyła sie tla kasa ktora płaciłam a tak naprawde byłam kolekjna pacjentka z takim samym problemme i szprycowali mnie lekami a moja watroba jest juz chyba w szczatkach. A tu lekarz powiedział mi ze ja nie moge ciagle brac tch lekow ze trzeba zrobic rezonans i poszukac tego gruczolaka zeby go wyleczyc wtedy hormony beda zialay dobrze a tak na lekach to rozwiazanie tymczasowe. Tak sam cieszy mnie to ze nie chce przeprowadzac inseminacji bez przeprowadzonej laparoskopi bo przeciez moga byc zrosty wiec kaa wyboliłabym na marne. Za 3 tygodnie ide na ta laparoskopie i mam nadzieje ze po tych 3 latach strania dowiem sie jaka jest przyczyna tego ze nie mam y dzicka. Tak samo lekarz w Katowich. jak zadzownie to pamieta nawet rozmiwry mojej torbieli a przeciez ma tak duzo pacjenek. Fakt denerwuje to ze musze czelc w kolejce do niego po 2 lub 3 godziny ale warto. Wiec ja na swoim przykladzie przekonalam sie ze nie klinika nie zawsze gwarantuje sukces a kiedys bym sie o to klociła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibulka
Witam Was dziewczyny:) Czytam Was i postanowiłam też napisać. Nawet nie wiem od czego zacząć. Powiem tylko tyle. Chcę dzidiusia... tak jak Wy z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się wkręcam z różnymi metodami, jak nie testy, to badanie śluzu to znowu coś innego. Staram się o dziecko już pół roku ale tak z głową to dopiero 3 miesiąć. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANKO_25
dziewczyny moze wy mi pomozecie bardzo prosze:) PRZEDOSTATNI OKRES(TAK TO NAZWE) MIAŁAM 11 SIERPNIA POZNIEJ 27 SIERPNIA KOCHAŁAM SIE BEZ ZABEZPIECZENIA ALE 8 WRZESNIA DOSTAŁAM OKRES NORMALNIE, TERAZ POWINNAM DOSTAC OKRES 6 PAZDZIERNIKA I JUZ MI SIE SPOZNIA 2 DZIEN , PYTAM BO WIEM ZE W CIĄŻY MOZNA MIEC OKRES CZY MOZLIWE ZEBYM BYLA W CIĄŻY DODAM ZE ROBIŁAM WCZORAJ TEST I WYSZEDŁ NEGATYWNY TYLKO ZE ON NIE BYL ROBIONY Z PORANNEGO MOCZU TYLKO O GODZINIE 11:00 , dodam iz biore dosc mocne leki na cere i moze to tak opznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu fajnie że się odezwałaś, myślalam że gdzieś wyjechałaś albo coś a mieliście super gości;-) niestety tacy sie zdarzają. Miałam kiedyś taką koleżanke ze szkoły, była u mnie pierwszy raz w domu, ogólnie to akurat wtedy nocowała a rano wstala, zrobiła sobie i mi śniadanie, do wszytskich szafek mi pozaglądała ogólnie spoko, można i tak ale ja jestem wychowana tak że gdzie mnie posadzą tam siedze i ani \'drgne\' i nie lubie takich gości. Xmadziarko szkoda że sie z nami żegnasz:-( może jak będziesz miała więcej czasu to wpadniesz i napiszesz co u ciebie i fajnie że nam napisałaś ze odchodzisz z forum a nie cichaczem. Ogólnie to forum jest otwarte i pisz kiedy chcesz:-) Martiko teraz trudno znalesc dobrego z powołania lekarza a może tobie się udało, może ktoś wkońcu wykryje przyczyne niepowodzeń. Ja jak się leczylam chyba ani razu nie trrafiłam na super gina. Oczywiście 1,2 wiyty extra a później już mydlili oczy i aby kasiore wyciągnąć. Bibulka witaj na forum:-) fajnie że się odezwałaś, sądze że 3 m-ce intensywnych staran to jeszcze troszke za krótko żeby podjąć leczenie i nawet się nie denerwuj, zobaczysz że niedługo ujrzysz 2 kreseczki na teście. Ale wiem że ten czas się wlecze i każde niepowodzenie jest okropne. Pytanko25- jak na moje oko tow ciąży nie jesteś ale na 100% żadna ci nie odpowie bo my nie wróżki;-), przejdz się do gina i na podstawie badań moze stwierdzić co i jak. Życze powodzenia. PS. Martynia, Akasia jaki termometr używacie dla maluchów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem umówiona, co prawda za niecałe 2 miesiące, ale wcześniej nie pasowało mi, bo tak mi akurat dni cyklu wypadają; ciekawe co to będzie :) już się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko - to teraz twoja kolej :) umówiłaś się do gina??? Martyniu, beznadziejni ci lekarze, słów brak co oni wyprawiają z ludźmi, a pielęgniarki nie lepsze. Martiko - widac po zdjęciach na nk, że urlop się udał, super :D Paziu, mam nadzieję ze teraz już pójdzie z górki, zresztą poczekam do wizyty, ciekawe co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, madziarku, nie pisz że nie masz czasu :) do nas na nk zawsze komentarzyki posyłasz to i tutaj możesz cos napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prawde piszesz,ale ja na prawde juz nie mam czasu na kafeterie,od czasu do czasu Was czytam i wiem co u Was.Mam nadzieje ze jeszcze zagladne do Was,bo tak trudno z Wami sie rozstac,od czasu do czasu cos skrobne,ale nie obiecuje. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i goraco🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Zmieniam tylko tabelke i lece do sklepu , odezwe sie do Was pozniej ,,,,milego dnia:)👄 Tabelka nr 1: staraczki Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............30......... ............24.10.08 Marta24/USA................25..............18........... ........ .03.11.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........29............ ........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............25..................... 23.01.2009 Voltare ......................31.............10..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×