Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

cześć:) wybaczcie, ale nie daję rady z pisaniem - jak nie jestem w pracy to śpię - we łbie mi się kręci bez przerwy - przecież nie będę wojować z własnym dzieckiem - idę zaraz z powrotm spać:P:P::P Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke:)bo lecę kaać małą karolciu absolutnie nie przynudzasz, wiem ze to przykre sama tak kiedys patrzyłam, doczekasz sie maleństwa i Ty❤️ paziu mi sie o wiele bardziej podoba Oliwier moze dlatego ze ja nie lubie takich typowych imion, poza tym jeszcze strasznie mi się podoba Miłosz, Wiktor i MArcel:) volatre śpij ile wlezie potem juz się nie naśpisz i bedziesz marzyła o chwili nudy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... własnie nadrobiłam zaległości w czytaniu wpisów by byc na bieząco ... kochane u mnie bez zmian - cały czas tkwię w tym samym punkcie a nawet myslę ze jest gorzej bo moje cykle mają 24-25 dni - biorę euthyrox, bomergon - nie chce mysleć co może znowu byc nie tak - byłam ostatnio na kontroli i Tsh i prolaktynę maiałam w normie ... zastanawiam się co się dzieje ale zagłuszam to wszystko i już nawet nie chce mi się chodzic do lekarza ... przepraszam ale już jakoś nie znajduję na to wszystko siły ... coraz czesciej dopada mnie mysl ze musze się cieszyć tym co mam ... właśnie jestesmy w trakcie remontu łazienki - wszedzie pył i kurz ... w sobotę bylismy w Castoramie pokupować wszystkie gadzety ... męzulek własnie kuje ściany pod instalacje elaktryczną i rurki ... brrr aż dostaję gęsiej skórki od tego bałaganu ale będzie pięknie - to mnie pociesza ... Paziuniu snias mi się ostatnio - glaskałam Twój brzuszek a mały fikał koziłoki ... :) Voltare dbaj o siebie kochanie i spij ile tylko się da :) Poza tym u mnie wszystko oki ... pacuję i pracuję - wracam do domu padnięta bo teraz zakończenie miesiaca i kwartału - ale jest super także nie narzekam :) dziękuję za miłe komentarze na naszej-klasie :) Słonka moje pozdrawiam Was wszystkie i caluje topikowe dzieciaczki ... 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry karolciu ja nie chcialam wychodzic do miejsc gdzie sa dzieci :( wiem kochana jak sie czujesz,tylko sie nie poddawaj !!!!!! walcz o swojego maluszka! ja nawet nie ogladalam rzeczy,nie czytalam gazetek o dzieciach itp...pozniej troszke zalowalam,bo musialam wszystko nadrobic w ekspresowym tempie bo we wszytskim bylam zielona.ale to nic. idziemy na wesele w sobote,ale tak srednio mi sie chce. A z hania to normalnie mialam ostatnio zalamke dlatego tez nie chcialo mi sie pisac. jeszcze miesiac nic nie moze jesc,procz misiowych ogrodkow i marchwi (ktora juz sie znudzila() przez te biegunki nie przybiera prawidlowo na wadze w przeciagu ostatnich dwoch miesiecy.Stad decyzja lekarza o zywieniu tylko mlekiem....eeehhh/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare śpij ile wlezie, kafeterią się nie przejmuj:-) Martyniu u mnie bratanek chyba będzie marcel:-) Trinitko może coś ten sen będzie oznaczał;-) oby tak było. Wiem że jak się neiwidzi rezultatów to nie chce się już leczyć ale myśle że i tak duży krok zrobiłaś w swoim organiźmie, jeszcze tylko te nieszczęsne krótkie cykle:-( ale nie poddawaj się- musi być dobrze. Akasiu fajnie bedzie na weselichu, wybawisz się;-) My jesteśmy zaproszeni na wesele ale jeszcze się zastanawiamy bo ja nie mam się w co ubrać a pozatym niewiem czy moge tańczyć;-) Ide do sklepu, dzisiaj na śniadanie robie sobie hamburgery. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha.PAziu mnie sie bardziej podoba Oliwer :-) pozytywnie kojarzy z Oliwerem Twistem ...Marka Twaina ...suusupperer ksiazka,film tez niezly ;-) jakies takie lepszejsze .... a na weselichu to sie nie wybawie ....bo chlapnac nawet tyci nie moge :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Ale mam doła,Karolciu26-no to nas dopadło:( Ale kochana nic sie nie smuć ja już stara d.... jestem Ty nawet nie myśl ,że będziecie we dwoje ,uda się Wam tylko bierz sie za męża i do doktorka. Ja coś ostatnio nie mogę się dogadać z moim K.łapie się na tym,że wole być sama w domu .Chyba muszę tarczyce zbadać bo mój nastrój coraz gorszy,a doktorek kazał mi przyjść za 2 miesiące,to w sumie od ostatniej wizyty będzie 4 miechy.A według mnie to trochę duża rozpiętość. Akasiu-skarbie to co Hanusi się działo,że jesteś przygnębiona napisz maila-czekam. My mamy iść na wesele 18 ,ale nie wiem czy iść czy nie poradzcie mi????? Dziś mamy dać odpowiedz. Voltare-śpij jak możesz,sen to zdrowie dla Ciebie i maluszka Paziu,olwad-głaskanko po brzuszkach Martyn-iu-buziolki dla Was 👄 Tryni-🌻 Pozdrowienia dla całej reszty ferajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu ale przynajmniej sobie podjesz jakieś pysznowści na weselichu:-) A co do imienia to jeszcze się zastanawiamy. Jadirko dla ciebie👄 nie smućcie się dziewczyny. Ogólnie jest chyba taka pogoda że mi też jakoś smutno z niewiadomego powodu i jakoś tak dziwnie:-/ i od rana niedobrze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane moja ja dziś mam urwanie głowy, Boze strzeliła mi rura w łazience i woda się lała i musiałam wzywac pogot. wodociagowe i trzeba było kuć łazienkę. ufff mamy trzeciego zęba na dole:) a niby miały wyjsć na górze po dwóch dolnych kochane moje nie smućcie się proszę! wsyztsko się ułozy doczekacie się swoich maluszków jadirko idź na wesele wybawisz się wytańcujesz:) i nie kłóć się z K pomalutku pomalutku dogadacie sięa moja znowu dzis ma rzadkie kupki mysle ze to moze od zębów bo dzis pojawił się nowy:) akasiu hbuziaczki dla HAneczki:) Trini współczuje remontu ale ja mam teraz podobnie w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej, dzieki za słowa otuchy; wiem ze na codzień jakoś o tym nie myślę, mija dzień za dniem,ale jak pójdziemy gdzieś gdzie jest większa liczba dzieci niż 2 to wracam smutna :( to juz 5 lat po ślubie i bez dziecka. Muszę iść do kliniki, bo tak to nie doczekam się z niczego. Dziewczynki idzcie na wesele, ja tam lubię takie imprezy, zawsze jest fajnie, można potańczyć i podjeść. Ja bym się nie zastanawiała :) Paziu, a ty możesz założyć ładną tuniczkę i czarne spodnie i będzie; w końcu jak ma się ubrać cieżarówka :P A z remontami współczuję, poprostu nienawidze tego bałaganu, a że później ładnie to inna sprawa. Dziś bawiłam sie w fryzjerke, pofarbowałam siorce włosy, nawet nawet wyszło :P Martyniu, mój mąż ma właśnie to imię na MMM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pofarbowałam włosy i siedze z farba jak na szpilkach,zeby tylko hania sie nie obudzila (maz w delegacji). ee...karolciu ja uwielbiam wesela ;-) tylko,ze nie moge ani popic ani zjesc (jestem na diecie anty biegunkowej dla hanki czyli dieta NIC ) :-( a do domu i tak bede musiala przyjechac conajmniej dwa razy ...! to taka impreza mi sie nie usmiecha :p no i sie obudzila papcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to dziś farbowany dzień :) akasiu, pić nie musisz :) ja sie ostatnio fajnie bawiłam jak byłam kierowcą. a zjedzonkiem współczuję, ale jak ma pomóc hani to trzeba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się dzisiaj zmówiłyście z tym farbowaniem:-) Karolciu myśle że to dobry krok z tą kliniką, może znajdziecie przyczyne i szybko ją wyleczycie- tego wam życze:-) Akasiu, Martyniu, Jadirko, Voltare, Olawd, Trinitko, Lenko, Justynko👄 i po 🌻 i dla całej reszty także po 👄 i po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) akasiu ale ty jesteś dzielna ja bym napewno nie wytrwała i nie poswiecała sie tyle dla karmienia, zresztą ja mam inny poglad na temat karmienia więc dla mnie takie niejedzenie zeby dac dziecku cyca to jakaś abstrakcja;)drugiego tez wcale nie zamierzam karmić, no ale ja oczywiscie nie neguję twoich pogladauj życzę więc abyś dała radę!:)a faktycznie siedziec na weseleu i nic nie zjeść to cieżka sprawa...;( i j a tez miałą am wczoraj farbowac włosy bo ostatnio mi sie nie udało ale wczoraj tez nic z tego nie wyszło, sprobuje dzisiaj karocliu a które M ma Twój mąż Marcel czy Miłosz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Oj widzę ,ze farbowanie włosów jest na topie. Jakich farb używacie???? Ja już nie pamiętam kiedy farbę nakładałam,a jeśli już to szamponetkę z Joanny.Teraz mam swój kolorek. U mnie wieje,ale słoneczko wychodzi zza chmurek,synek w szkole,mąż w pracy ,a ja gotuje gulasz i muszę potem pędzić do miasta-sprawy urzędowe,nie cierpię tych kolejek i miłych pań ehhh... Dziękuje za rady ,na wesele się zdecydowaliśmy iść. Akasiu-ty tez idź,zawsze znajdzie się coś co można zjeść,a na pewno Haneczce nie zaszkodzi. Wiesz juz w czym idziesz ubrana???? Całuski dla Wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry jadiro kupilam sukienke na allegro,ale jeszcze nie wiem czy w niej pojde.A farby pierwszy raz uzylam casting w kolorze braz.oczywiscie wyszedl prawie czarny,kurcze chcialam jasniejszy! martyn--iu Ty maly cwaniaczku :p tez bym przeszla juz na butle tylko hania nie chce.Przez prawie 3 mieiace dostawala slodkie mleko z cycka,a tu nagle kaza jej pic gorzkie i smierdzace nawet nie mleko tylko preparat....nie wiem czy wachalyscie kiedykolwiek badz probowalyscie preparaty o wysokiej hydrolizie bialka....masakara,na poczatku musialam nos zatykac jak przygotowywalam mieszanke.Smrod niesamowity!teraz nawet moge je juz sama wypic ;) ale hancia taka skora nie jest.Musze dodawac misiowych ogrodkow,albo kleikow,zeby je jadla.Dlatego zalamka totalna....tym bardziej,ze sloikow tez jeszcze nie moze.Zastanawiam sie czy w ogole bedzie kiedys mogla??????/ juz myslalam,ze moze ma jakies zapalenie jelit albo cos powazniejszego z ukladem pokarmowym,bo przeciez to jest jakies nieprawdopodobne!!! musze znalezc jakiegos dobrego lekarza od spraw gastrycznych dla niemowlat.... czasami mam ochote polozyc sie do lozka i przeplakac caly dzien i noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko ja używam Loreal casting-granatowa czerń:) akasiu ja sprobowałam bebilon pepti i mało nie zwymiotowałam, a wiem ze nutramigen jest jeszcze gorszy za to mleko hipp, które teraz moja je jest pyszne słodkie jak cukiereczek:) ale jej to pepti nie przeszkadzało bo jak mowiłam nie ma rzeczy której ona nie pożera haha, ale Tobie naprawdę współczuję, może faktycznie udajcie się z Hanią do jakiegoś lekarza moze coś poradzi i malutka i Wy nie będziecie się meczyć, głowa do góry:) jadirko powodzenia w urzędach akasiu przyslij zdjecie albo pokaz linka do su,ieneczki, na pewno jest śliczna ja zmykam na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd- jest boski:):):):):):)swoją drogą myslałam ze wkleiłaa zdjecie z usg bo napisałas moje maleństwo hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu ja to samo pomyślalam jak przeczytałam wypowiedz Olawd hahahaha. Akasiu ja też ci współczuje z jedzonkiem Hanusi ale nic nie doradze bo się nie znam. Jadirko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to nasze malenstwo :-D ma dopiero 2 tyg :-P kurde jestem tak nakrecona ze nie wiem jak wytrzymam do polowy listopada zanim ja odbierzemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja już w domku :) ola - super piesio, ale ja bym sie bała z takim przy dziecku, ale moze się nie znam. Jeśli chodzi o farbe, to robiłam siostrze z garnier nutrisse, nawet ładnie wyszła, równomiernie, zobaczymy ile się efekt utrzyma. Jadirko, nie powiedziałabym ze masz teraz swoje włosy, śliczne :) ja już nie mogę nie farbować, mam tyle siwych ze szok :( a chciałabym się dowiedzieć jakie wogóle mam teraz włosy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonka chcialam wam zyczyc milego weekendu bo my jutro rano jedziemy na drugi koniec polski do tesciow i wrocimy dopiero w poniedzialek wieczorem . musze poprzywodzic wszystko dla malucha poki jeszcze na chodzie jestem i poki haha mieszcze sie za kierownica :-P buziaczki 👄 od razu poprawiam tabelke na jutro : Tabelka nr 1: staraczki Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............30......... ............24.10.08 Marta24/USA................25..............17........... ........ .07.10.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........28............ ........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............25..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............9..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Wpadam sie tylko przywitać , bo nie bardzo mma jak pisać :-(. Pozdrawiam was wszystkie bardzo mocno - buziaki ❤️ Aaa - ja tez ostatni farbowałam włosy , braz który oczywiście wyszedl prawie czarny . Farbe miałam z Garniera 100% kolor - ciekawe ile się utrzyma , bo mi zawsze szybko sie zmywa. Moja fryzjerka twierdzi , ze nie ma co przepłacać za farbe, bo płaci sie tylko za marke a efekt taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola piesio superaśny:-) Jesli chodzi o farby to ja nie używam, fryzjer mi rozjaśnia i już mam mega odrosty ale wytrzymam i pójde w listopadzie bo poźniej to niewiem kiedy będe się mogła wyrwać sama z domu.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to voltare ma termin w dzien i miesiac urodzin mego brata :p olawd a nie boisz sie piesio +dziecko ?? my szukamy specjalisty gdybyscie mogly jakiegos polecic to jestem otwarta na propozycje !! albo jakas klinika .......? zdjecie kiecki wysle jak mi zrobia,bo tak samej na plasko nie wysle,zeby nie popsowac efektu ;) dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu---nic a nic :-D wiadomo ze nigdy nie zostawia sie psiaka samego z dzieckiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, byłam właśnie na tym aerobiku, którego kiedyś nie było. Oczywiście mój słomiany zapał mówi mi, że będę 2 razy w tygodniu chodzić :P zobaczymy. Akasiu, to poczekamy na zdjęcie sukienki na tobie :) Paziu, nie widać ci tego odrostu; ja też od lat robię balejaż. Dobranoc 🖐️ zmęczyły mnie te ćwiczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! alez jestm wkurwiona!!!!!!!!!!!!!! pojechałam rano do szpitala na wymaz z nosa, bo od pol roku majm zatkany i kropie ciagle choć nie wolno, a testy wyszły dobre więc nie wiadomo co mi jest i kurwa nie robią, tzn robią ale musi ci zrobic laryngolog i trzeba przywieżc gotowy , a moja lekarka powiedziała ze nie robi bo robią w szpitalu, cała wyprawa, dziecko musiałam budzic, pakowac w auto bo nie miała z kim zostac-mama chora, normalnie nzaraz mnie cos trafi karocliu ja tez bym poszła na cwieczenia, ale na 20 godzine mi sie nie chce a wczesniej nie ma męza a nie chcęobarczac mamy bo i tak ciągle jej podrzucam małą, ale wisz juz nie raz zaczynałam ale po dwoch tygodniach mi sie nudziło, le za ciebie trzymam kciuki hih akaisu przykro mi ale ja nie znam zadnego dobrego lekarza dzieciecego , mogłabymn ci wielu dobrych polecic we wrocku ale nie od dzieci, a co do terminu voltare to ma chyba dzien po urodzinach Trini i trzy dni przed moimi, moze akurat utrafi w którys:) paziu wytrzymasz z włosami listopad juz nie daleko:) justynko24👄 olawd uwazaj w podrózy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×