Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

hej kobietki tak mi smutno.... :-( mezus w niedziele pojechal na jakies 2 tyg do siostry cos tam pomoc bo za 4 tyg rodzi a ja siedzie sama 😭 w dodatku w niedziele sprzedalam moje angielskie autko na czesci i tak mi sie zrobilo przykro ze az sie poryczalam - ach te hormony :-P a ja rosnę i rosnę ( ale w szerz niestety ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8cb97e1af3daecfe.html a maly to tak bryka ze... dzis mnie o 2 ej w nocy obudzil :-P nocny marek?? buziaczki dla wszystkich bez wyjatku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ja tam widze ładny coraz większy brzuszek a nie jakiś tluszczyk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Martyn-iu-odpisałam Ci na maila.Co do tej niebieskiej sukienki Tobie było by w niej ładnie,ciemne włosy ,śniada cera-to jest to. Justynko-super ten filmik. Olwad-🌻 Ja na razie sie żegnam ,bo jak zwykle zawrót głowy.Odezwę się po weselu. Pełno pań do zrobienia ,w tym p.młoda.I rodzinka.Nad sobą nie wiem kiedy popracuje....hi hi.... Na razie i duża buzia dla wszystkich psiapsiółek i naszych bąbelków tych w brzuszkach też👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już po pracy, zaraz biorę się za pranie itp. Ola, napewno smutno bez męża, tymbardziej ze teraz chciałabyś mieć go przy sobie, mój też wyjeżdza na tydzień na konferencje do W-wy, gdybym mogła sobie wziąć wolne to bym przyjechała i odwiedziła Pazię i Trini :) ale ja nie mogę brac urlopów. Jadirko - życzę w takim razie udanej zabawy, i żebyś zdążyła tez siebie wyszykować :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko - a skąd wiesz, że w Provicie robią najlepiej badania??? Ja widziałam tylko ile kosztują - 160 zł, ale to już wszystkie możliwe parametry. Zobacze co mi powiedzą na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, przepraszam ze do was nie pisze ale nie mam czasu, moj maly terrorysta bije wszystkich na glowe, moze niektore z was czytaly na staraczkach. zagladam od wielkiego dzwonu i sprawdzam wasza tabelke, mam nadzieje ze juz niedlugo kilka dziewczyn spadnie do 2 a za chwile reszta:) kibicuje wszystkim choc sentyment mam do pewnej..:D jadirko baardzo dziekujemy za zyczenia urodzinowe😘 mart24 dzieki za zdjecia!🌻 pozdrawiam was wszystkie, milego dnia i wszystkiego dobrego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) paziu i jak wyniki w porządku? olawd brzusio fajny ale już duzy, ja miałam w tym tygodniu malutki, a kilogramow wogole nie widac!!!:) justynka24 nie mow ze nie masz o czym pisac,pisz o czym kolwiek:) jadirko to fakt ja mam słabośc do sukienek w kolorze niebieskim, na pólmetek w średniej szkole miałam niebieską, na studniówkę niebieska, ślubna też miała niebieski gorset;) a wogóle to super mieć w rodzinie taką \"Panią\" od tipsó:) na pewno wyjdą boskie:)i miełej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dopiero teraz:-) Dzsiiaj się nałaziłam po sklepach niewiem czego szukałam ale przynajmniej kupiłam sobie torebke:-D Martyniu nie poszłam dzisiaj po wyniki bo już nie mam siły, jutro to zrobie. Jeszcze wczoraj dzwonili do mnie z przychodni(tam gdzie chodziłam na początku do gina państwowo) i chcą żebym przyszła-ciekawe o co chodzi??? wydaje mi się że myślą że nie chodze do gina-niech spadają i tłumaczyć się nikomu nie będę. Chcialam zmienić to zmieniłam ale pójde zobacze co chcą. Dzisiaj mi przyszła karuzelka o taka http://www.allegro.pl/item452625550_fisher_price_karuzela_rainforest_k3799_wys13zl_24h.html jest śliczna i muzyka bardzo wpada do ucha:-) jestem zadowolona w doadtku ma bardzo ładne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu śliczna karuzelka:) a to ciekawe z tą przychodnią czyzby się tak zainteresowali osobą?ja też zmieniałam wiele razy w ciazy ginów i to prywatnych ale jakoś nikt się nie zainteresował czemu juz się nie pojawiam haha idź i zobacz z ciekawosci co chcą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi sie wydaje martyniu właśnie moja mama dala mi taką myśl że pewnie o to chodzi. W piątek albo jutro pójde, wezme książeczke ciążową i już. Dziewczyny polecam radio dla dzieci: babyradio fajne są piosenki dla maluszków, ja już mam w winampie i nawet teraz słucham, może z synka będzie jakiś tancerz;-) albo muzyk;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - super zakup ta karuzelka :) podoba mi się :P a z tą przychodnią to może też chodzić o położną, jak jesteś w ich rejonie to się interesują. Martyniu, no ty bys super wyglądała w tej sukience jadiry :) pasuje do ciebie ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie Karolciu o tym nie pomyślałam. A mi się zepsuł kontakt tam gdzie jest podłączony telewizor i do jutra jestem bez TV. Męża w domu nie ma wroci w nocy a ja tylko z kompem:-( A wcześniej spać nie pójde bo o 3 już spać nie bęe mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sie wykąpalam i teraz znowu będe dusiła kompa;-). Mam znowu problem z imieniem bo kurna koleżanka namąciła mi we łbie i powiedziala że Oliwier jest brzydkie więc myśle i wymyślam ale chyba zostane przy Oliwierku przecież wszystkim nie dogodze:-( Dobranoc, pewnie wsyztskie juz w łóżeczkach, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam wszystkim, pogoda szaro-bura:-( Póki pamiętam śniła mi się dzisiaj Lena i ktoras jeszcze tylko nie moge sobie przypomnieć, byłyście u mnie i opowiadałam wam moją hostrie leczenia a później zapisywalam was do gina;-) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziś rano myslałam ze umre, siostra mi w czoraj przyniosła ciasto tiramisu i zzarłam wieczorem chyba z 10 razy nawet o 23 choc zazwyczaj o tej porze juz spie i rano przed śniadaniem zeżarłam wielki kawał i tak mnie zemdliło ze myslałam ze zasłabne w ciązy tak nigdy mnie nie zmuliło szok, no ale juz troszke czasu minłęło i zaraz zjem kolejny kawałek;) paziu imię ma się podobać Tobie a nie innym:) a ja własnie miałam wyjść na spacer a tu zerwał się wiatr silny i pada:( nie lubię siedziec w domu bo wtedy muszę ganiać non stop za mała i nie czuję krzyża a na dworze to siedzi w wózeczku i spacerujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj to nawet i Lence dałam kawałek czekolady ale to było smieszne oczywiscie startej i roztopionej chyba jej bardzo smakowała bo takie miny robiła ze mozna było paść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej martyniu to może daj spokoj dzisiaj z tym ciastem a żeby ci się nie zepsulo to możesz mi przesłać;-) ja z chęcia zjem:-) U mnie też kropi ale niedługo jade do marketu po słodycze:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj paziu własnie zjadłam znowu, chętnie zamiast Ci przesyłaś to Cię zaproszę na ciasto:) zamiast do marketu wstap do mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok martyniu wsiąde w metro, może dojedzie do ciebie;-) No to ja zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej o jakich tu pysznościach piszecie :) ja kiedys zamówiłam tort tiramisu, gdyby nie goście to potrafiłabym sama zjeść cały :P był przepyszny, może na święta sobie zamówie :D u nas też co chwilę pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Znalazłam trochę czasu i zasiadam do kompa. Pani młoda zrobiona,dam fotkę na nk.zobaczycie.Ma ekri sukienkę i złoto srebrne dodatki i w tej tonacji paznokietki. Synek ma się już lepiej.Za to mnie tak wczoraj głowa bolała i oczy ,ze miałam dość wszystkiego.Dziś trochę lepiej,da się wytrzymać. Martyn-iu-ty obrzarciuszku :),ale się nie dziwię ja też zjadła bym takie smakołyki. Paziu,Karolciu26-🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2428
hej dziewczynki czy Was tez dopadło przesilenie jesienne bo ja zle sie czuje spie jak niedzwiedz, cizgle zmeczona i zrezygnowana, ciezko mi sie zmobilizowac do czegokolwiek a tu tyle pracy. wlasnie zrbiłam sobie mała sieste po obiedzie. Justynko dzieki za rade co do mebli, jutro bede jeszcze na miescie samochodem to pojezdze i pooglądam meble innych firm bo dałyscie mi do myslenia, fakt meble sa bardzo ładne ale jakby mialy mi sie za 4 lata rospasc to wole kupic innej firmy. Ok koncze pozdrawiam wszystkie kolezanki, odzwe sie w wolnej chwili, buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu - ale mi narobiłas smaka z tym tiramisu , chetnie tez bym zjadła chociaż mały kawałeczek , ehhh - teraz będe siedziec i myśleć nad słodkościami.... Jadirko - paznokcie przepiekne , strasznie mi sie podobają. Tez bym takie chciała ....., po raz kolejny powtórze - DLACZEGO NIE MIESZKASZ BLIZEJ !!!!!!. Martika - masz rację , lepiej jeszce pojeździc i poogladac a nóż-widelec trafi sie coś ładnego. Chodź powiem szczerze , że te mebelki co wybralas wizualnie tez są bardzo ładne. Karolciu - u mnie tez pogoda taka sobie , prawie cały dzień pada deszcz i jest zimno - ale cóż , jesień wkońcu. Pazi - ❤️ Dziewczynki - tak z innej beczki - ogladałyście może \" Gwiazdy tańcza na lodzie \" ?? , jak Doda obrażała Steczkowską ??? - byłam w szoku. Jak ktos nie ogladał to wklejam link - tam sa jeszce lepsze akcje : Jola Rutowicz i Gosia Andzrejewicz która stwierdziła , ze Jacyków powinien pracowac przy sambiarce !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, nigdy nie oglądałam tego programu - ale to jest totalne dno, co oni jeszcze będą puszczać w tej TV ??? Jadirko, zaraz zerknę na twoje dzieło, napewno śliczne :D Martiko, myślę że tak jak meble z ikei, część osób zachwala część krytykuje, pooglądaj dobrze, czy solidnie zrobione a napewno podejmiesz odpowiednią decyzję. No i czy jest na nie jakaś gwarancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu - ja tez nigdy nie tego ogladałam , tylko wczoraj gdzies widziałam migawke , więc poszperałam po You Toube i znalazłam.... , a że byłam w szoku co tam wyprawiaja wiec Wam podesłalam linka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×