Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witam:) paziu ja mama karuzelke z fishera,wartko kupic teraz juz schowałam ją do szafy bo jak obniżyłam łózeczko to się Lenka wkurzała ze nie moze jej dosięgnać i złapać ale na 6 miesięcy była super fajnie swieciła w ciemności ładnie grała była nią bardzo zainteresowana:) akasiu co do zainteresowania to na pewno, jak przychodzą do mnie kolezanki z dziećmi w wieku podobynm do Lenki to się faktycznie dotykają i łapią itp, ale napisałas o zabawie, wiec napisałam ze na to za wcześnie haha;)i jak obejrzałas hausa? ja tez nigdy nie mogę dotrwać, ogladałam powtórki na wakacjach jak było o 20:) volatre i jak wyspałaś się?:) u nas dzisiaj też ładnie niedługo zmykam na spacerek i do kontroli, kupki są normalne ale dalej 10 dziennie wiec nie wiem czy tak ma być, a jutro wyjezdzamy więc wolę sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu, czyżby jutro podróż po odbiór kurteczki ??? Mam nadzieję że Lence juz nic nie jest, napisz po wizycie. Akasiu, ja też uwielbiam dr Housa :) i jak, obejrzałaś? czy zasnęłaś? Paziu, ja bym kupiła karuzelkę, znajoma psycholog mówiła ze warto, dziecko lepiej sie rozwija jak coś się świeci rusza jest kolorowe i gra; rozwijają się zmysły, są na to badania :) że w szpitalach gorzej rozwijały się dzieci patrzace tylko na biały sufit. Voltarko, jak dziś nie uśniesz to napisz jak sie czujesz :) zmykam szykować się do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karoclciu hiih tak jede po kurteczkę(no wiesz niby w odwiedziny)haah wizytę mam dopiero popołudniu:) teraz ide zrobic sobie krew bo jeszcze po ciazy nie byłam a w ciązy miałam hemoglobine 10 i miałam zrobic i po i tak zleciał czas..;)musze isc z LEnka bo dzis nie mam komu jej zostawić ciekawe czy pozwolą mi mieć ja na rękach i czy wogóle dopusci kogoś do mnie hmm miłej pracki karolciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu dziękuje, a nie jest ta karuzelka bardzo cieżka?? Buziaki dla Lenki🌼 Karolciu no właśnie patrzenie w iały sufit nie jest najlepszym pomysłem, stry nie lubi a co dopiero dziecko:-p Ja przed chwilą wstałam, ide teraz sobie pzryszykować mleko z miodem(od paru dni jest moim hitem na dzieńdobry;-) ) Nie pochwaliłam wam się wczoraj ale kupiłam taką mate na allegro http://www.allegro.pl/item443736577_fisher_price_mata_edukacyjna_rainforest_zyrafka.html już mam ją w domku i jest bardzo ładna taka jak na zdjęciu, mam nadzieje że Adrianek się ją kiedyś zainteresuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam wam zyczyc milego dnia , zaraz jade do banku wplacic reszte pieniazkow za piesia :-D dzis o 6ej rano maly mnie obudzil taka seria kopniakow ze moj maz to malo z lozka nie spadl :-P jak tylko zaczal kopac dalam tatusia reke na brzuszek a co niech tez czuje i niech tez sie obudzi :-P jejku kazdej z was zycze zeby jak najszybciej mogla czuc maluszka w sobie bo to prawdziwy cud!!! a dla zachety fluidki *****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten czas leci..... Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............29......... ............28.09.08 Marta24/USA................25..............17........... ........ .07.10.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......20.09.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........27............ ........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............24..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............8..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu jakoś bardzo ciężka to nie jest, ja miałam tez z campola na poczatku i ta na szczęście była lżejsza bo raz spadła małej na głowe jak była malutka-strasznie się wystraszyłam ale na szczeście nic się nie stało,a mata super:) olawd a jakiej rasy piesek bedzie? wrociłam z pierwszego spacerku,mała spi ide farbowac włosy:)pogoda piękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd prześlij zdjęcie pieska:-) Martyniu dziękuje jeszcze raz, powiem szczerze że jest taki wybór że poprostu oczopląsu można dostać, łatwiej by było jakby byly 2 karuzleki i już;-) zresztą tak jest ze wszystkim. A niech mąż wybiera karuzelki mi już wszytsko jedno jaka:-) Teraz ja wybieram się na dwór, zobacze jaka u mnie jest pogoda. Przy okazji to i ja zmieniam tabelke, zaczął mi się 7 m-c- już ostatni trymestr HURAAAA:-D Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............29......... ............28.09.08 Marta24/USA................25..............17........... ........ .07.10.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......20.09.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........28............ ........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............24..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............8..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu i Akasiu.....ale teraz mnie zdołowałyscie...byłam u lekarza i stwierdził,ze mozemy od razu starać sie o dzisiusia. Zauważyłam,ze od tabletek czas oczekiwania na @ sukcesywnie zmniejsza sie. Na poczatku to były 3 tygodnie po terminie, potem dwa, a teraz juz tylko tydzien. Moze nie bedzie aż tak źle. Jesli teraz nam nie wyjdzie mimo czestego sexu, to pójde znowu do lekarza. Dziewczyny moze Wy wiecie czy tabletki, które powodują pojawienie się @ mają wpływ na nie płodność danego miesiaca( przepraszam nie znam nazwy- zapomniałam), bo bronię się przed nimi jak przed ogniem,,,,,,Tak bardzo chccemy tego dzidziusia. Nie ma dnia zebym o tym nie myślała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu!!!!! NIe kupuj karuzeli , która sie kreci , swieci, i spiewa i takie tam . Wczoraj na TVN STYLE ogldalam program i pediatra wypowiadał sie na ten temat. Dziecko nie potrzebuje tylu bodzców na raz. Dostaje wtedy rozkojarzenia , bo nie wie na co zwrócić uwage. Lepsza taka drewniania na ktorej wisi pare kolorowych misiów i tyle :) Przepraszam,ze podwazam innych zdanie, ale dokładnie wczoraj ogladałam na ten temat program :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu kochana w 3 trymestr wkrocyzłas po skonczeniu 26 tygodnia czyli juz tydzień temu:) ostatnie dwa miesiace trwają po 5 tygodni:) Botanika nie masz za co przepraszać, kazdy tu moze wypowiadać swoje zdanie, jesli masz na mysli Duphaston to on blokuje owalacje chyba ze wezmiesz go po jajeczkowaniu, ale jesli masz tak niergularne cykle to mozesz nie miec owulacji, a moze dołączysz do nas na stałe?:)wpisz sie do tabelki, anpisz cos więcej ile masz lat skad jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Botanika, z drugiej strony wszytskiego naraz nie puszcza się dziecku;-) Ja miałam wywoływany @ duphastonem i jesczze przez pare m-cy brałam go żeby mi się @ unormowała ale raczej przez ten czas owulacji nie mialam ( wtedy mierzyłam temp). U mnie to było tak: jak się leczyłam wszytsko sie chrzaniło że tak napisze, przestałam się leczyc i @ wróciły do normy i jak widać miałam owulacje. Albo poprostu potrzebny był mi czas. Botaniko moze sprobuj prowadzic kalendarzyk-mierzenie temp. itd. może to ci troszke rozjaśni w jakiej sytuacji jesteś czy masz owulki czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie , tylko jestem nowa i nie wiem gdzie ta tabelka :/ mam ja skopiować i sie dopisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu a 7 miesiac trwa do 31 tc. prawda? bo ja to sobie tak licze i wtedy wszystko się wyrównuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botaniko kopiuj tabelke, jest na tej stronie i się dopisuj, nick/skąd jesteś, wiek, ilość cykli w których się starasz i termin przyjścia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............29......... ............28.09.08 Marta24/USA................25..............17........... ........ .07.10.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......20.09.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.........................22.09.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........28............ ........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............24..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............8..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...No i ta @ juz mam od 2 dni.....kolejna próba przede mna! Jesli chodzi o mierzenie temperaturki to dobry pomysł, zaczne po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Wg książki \"W oczekiwaniu na dziecko\" 1 miesiąc - 1-4 tygodzień, 2 miesiąc - 5-8 tygodzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. 2. Sposób ściągnięty z jakiejs gazetki 1 miesiąc - 0-4 tyg. 2 miesiąc - 5-8 tyg. 3 miesiąc - 9-13 tyg. 4 miesiac - 14-18 tyg. 5 miesiąc - 19-22 tyg. 6 miesiąc - 23-26 tyg. 7 miesiąc - 27-30 tyg. 8 miesiąc - 31-35 tyg. 9 miesiąc - 36-40 tyg. 3. Wg gazety Claudia dodatek \"Ciąża\": 1 m-c : 1 - 4 tydzień 2 m-c : 5 - 8 tydzień 3 m-c : 9 - 12 tydzień 4 m-c : 13 - 16 tydzień 5 m-c : 17 - 20 tydzień 6 m-c : 21 - 24 tydzień 7 m-c : 25 - 28 tydzień 8 m-c : 29 - 32 tydzień 9 m-c : 33 - 38 tydzień 4. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz juz miałąm isc ale jak tu sie z wami rozstac ja kierowałam się sposobem drugim - tak jak moj lekarz dobra zmykam do lekarza bo wkoncu nie zdążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no własnie nie, ale cos tu czytam na ten temat :( Od kiedy zacząć- od pierwszego dnia miesiaczki, czy po @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......Odezwe się jutro! teraz ide do pracy! Pozdrawiam Was dzieczyny...te które juz maja pociechę, te które czekają i te które sie modlą.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botaniko ja zaczynałam od 5 dnia cyklu czyli zaraz po skończeniu @. Tylko zaczym zaczęłam odszyfrowywać wykresy to też pare cykli minęło więc najpierw zrób sobie taka karte do wpisywania temperatur lub ściągnij z jakiejś stronki i poczytaj w necie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nikogo nie ma wiec zaraz wyciągne męża na spacerek bo pogoda jest suuupeeerrr-babie lato mamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki :-) Botanika - witaj na naszym forum :-) :-) Paziu - to miłego spacerku w takim razie !!! A jak u Was pogoda ?? , bo u mnie nawet wyjrzało słoneczko ale nadal niestety zimno brrr ... az się nie chce wychodzic z domu. Martyniu - a ty do lekarza smigasz na badanie krwi tak ??. Wiecie , ze ja chyba nigdy nie miałam tak badenej krwi - no moze jako dziecko ale tak zeby z żyly miec pobiarana to do piero miałam jak robiłam w zeszłym roku hormonki. Kiedys pytałam mojego lekarza ogólenego czy moze wypadałoby zrobic ale stwietdził , ze jak mi nic nie dolega to nie poterzeba. Znając życie to chodziło kase :-(.... Taraz się własnie zastanawiam czy nie zrobic - bo cały czas jestem taka ospała , mam problemy ze wstawaniem - a wstaje o 7.30 !!!! , do tego jak wróce z pracy to musze iśc spac bo nie dam rady , nie wysiedze - a własnie ostatni oglądałam w TVN Style , ze przy anemii tak sie dzieje, wiecie coś na ten temat ??? Karolciu - powiem szczerze , ze jeszce nie byłam tam w parku miniatur ale duzo razy przejerzdżałam koło tego ( bo to jets zaraz przy drodze). Wyglada całkiem - całkiem - są miniaturt wiezy Eifla , wiezy w Pizie , jakiś znanych budowli. Pozatym jest tam duzy hotel i jakś knajpa bądź restauracja. Jest tez duzo atrakcji dla dzieci w postaci jakis zjeżdrzali itp... A co wybierasz się ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............29......... ............28.09.08 Marta24/USA................25..............17........... ........ .07.10.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........28............ ........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............24..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............8..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻 Lenko - Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrowia, szczęscia, miłości i spełnienia WSZYSTKICH marzeń a w szególnosci tego jednego......bziaki. 🌻🌻🌻🌻 hahaha - niezapominajka na NK działa !!! :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×