Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Olu wołałem !!! Dlaczego nie przyszłaś mi umyć plecków ? A buuu :( Romek wędrowniczek :) witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś.....bo ja myślałam, że sobie podśpiewujesz...i sprawdzasz własną skalę:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze szefowa ma straszny głód :)) Marcin nie podrzucił byś szefowej troche najlepszych trocin duszonych w winku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką skalę to płytki w łazience potęgowały dźwięki... a ja tak ładnie i pieszczotliwie do Ciebie wołałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawcie szefową w spokoju!!!! Romek !!! Weź się w garść i nie ściemniaj mi tu Kasi- albo rybka albo akwarium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romus....no wiesz co...Ty masz zdaje się najbliżej do szefowej:P Kornis.....ależ Ty ślicznie pachniesz....jak szarlotka z bitą śmietaną;) Cóż to za mydło?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja stwierdziłem że sie nie nadaje bo ja latawiec jestem straszny ;) nosi mnie to tu to tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee......nie sądzę:( Tak gada trzy po trzy.....a czemu myslisz, że prawdę...on ciągle żartuje...co nie Romanie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramus....to teraz odkręć to jakoś bardziej przekonywująco....bo jak Kasia zobaczy......to sztab asystentów może nie powstrzymać jej gniewu.....:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze Wam powiedziec ze z tym latawcem to tak nie do konca zartowałem :) cos w tym jest ! dlatego chiałbym już sie ułożyć na stare lata w ramionach tej jednej jedynej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no...zanim Ci pozwolimy zrobić \"mniam\" to Ty najpierw zniszcz latawca i przemień się w jakąś bardziej udomowioną formę aktywności ruchowej:P Szefowa...tego warta:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×